Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:18:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, сватба в Русе  (Прочетена 142913 пъти)
 
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #30 -: май 29, 2007, 08:06:45 »

Ауу, колко сме неактивни напоследък.
Мен маи вече ме затресе треската преди сватбата, остават по- малко от 3 седмици.
почивните дни си бяхме в Русе и успяхме да свършим  доста от заплануваното, вече си имаме фотограф.Но най- доволна съм от тортата според мен ще бъде страхотна и то за не толкова много пари(като имам предвид цените навсякъде.На 4 етажа и според мен ще е доста стилна ( надявам се да стане както я поръчахме, де)
Още си немем обувкки и бижута , и младоженецът няма костюм ама нали си имаме торта и късметчета. DANCE
Е маи толкова сме я свършили sad не е толкова колкото ми се стръваше май Mad girl )
А и гостите ни няма къде да спят. Направо съм ужасена от цените на хотелите под 20 лв на легло не намерихме никъде. Ако знаете за нещо по евтинко някъде моля ви кажете. Нямам никакви претенции, нали е за една вечер, дори и някаква станция, или общежитие да е.
Хубав ден на всички!!! Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 29, 2007, 08:10:57 »

ох, милата! хотела май е голям проблем за всички! колко човека трабва да посрещнеш? нямаш ли някои приятели или роднини които могат да приютят някого?
Активен
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #32 -: май 29, 2007, 08:37:33 »

Ами всички роннини от други градове са настанени по близки в Русе, става въпрос за нашите приятели и колеги от София за тях просто няма място.иначе са около 15-16 4овека.
Как мислите кои е редно да плаща хотела на гостите?  bad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 29, 2007, 08:53:28 »

ами честно казано когато съм ходила на сватба в друг град сама съм си поемала разноските по спането! все пак младите имат толква мн други неща да уреждат! 15 по 20= ооо доста е!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 29, 2007, 11:36:50 »

Мда и аз така мисля.Като искат да дойдат на сватбата-те да си поемат разходите,остава да им осигуриш и автобусните билети!!!!!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 29, 2007, 11:43:49 »

относно хотела-хвани указателя и почвай да въртиш на хотелите-те дават инфо за стаи,ако държиш толкова вие да го поемате.Аз се колебая,но не съм сигурна нашите гости още не са потвърдили на 100% кои ще дойдат и в ресторантчето предлагат стаички по 15лв. и нашите казаха,че те ще ги поемат,ако има оставащи
Активен
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #36 -: май 29, 2007, 21:58:03 »

кое е това хотелче за което говориш за 15 лв стаичка. Иначе и аз мисля гостите да си поемат разходите и без това ми е вече доста притеснено за всичко покрай сватбата. засега най- евтиното е Хотел Русе на Борисова 36 лв на двойна стая.
BEBO_SN моля те ако наистина съществува такава опция за 15 лв кажи къде е.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 30, 2007, 14:47:47 »

миличка това е ханчето,в което ще си правим сватбата и ни казаха,че ще е с отстъпка иначе са по около 20лв. но се пада след мотел "Рай" и може да ви дойде далечко
Активен
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #38 -: май 30, 2007, 21:46:03 »

Ох шашнах се вече с тези хотели,
на нас сватбата ни ще е в Мотел Рай та затова вообще няма да ни дойде далеко. Само дано стаята да е 20 лв а не леглото щото то иначе няма смисъл. Ако имаш възможност мила ще ми дадеш ли телефона на това ханче че да звънна да питам, какви са им цените.
 Иначе доста напредвам с организацията то и няма вече за кога да се мотам де. sad
Днес си купих обувките и чантата и съм много доволна защото са точно такива какжито си ги представях и минах доста тънко, 40 лв за двете danceg Обиколих цяла София и никъде нищо ниско официално и удобно.
и накрая почти вече отказана влязах в последния възможен магазин и там бяха обувките който търсех.На всичкото отгоре останали само #36(който ми заспа)и ги намалили на 25 лв. а чантичката е тип портмоне(по -дълга) без дръжка супер изчистена за 14 лв. Още не мога да повярвам за покупките, като се сетя за какви цифри пробвах.
Чао ви и до скоро
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 31, 2007, 07:39:20 »

Вярче, ти имаше и рокля, нали?
а имаш ли снимки?
ти може и да си ги пускала ама аз да съм пропуснала момента!
лек и успешен ден, момичета!
Активен
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #40 -: май 31, 2007, 08:41:16 »

fanimira нямам си още рокля, шие се при Грънчаров и ще си я взема чак преди сватбата защото едва тогава ще сме в Русе Mad girl
иначе качих в галерията снимаката на модела по който шият роклята, разбира се няма да е абсолютно същата.
Хубав ден!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 31, 2007, 15:16:47 »

Вярче миличка сега нямам телефонът му,приятелят ми го има.Довечера ще взема визитката му и ще ти пиша на лични телефона,за да се обадиш
Чао засега и успешен ден и на вас
Активен
bebs
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #42 -: юни 04, 2007, 12:14:16 »

Здравейте и аз съм от Русе и на мен ми предстои сватба lol


Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: юни 04, 2007, 12:59:55 от maria_lakova » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 04, 2007, 12:22:04 »

добре дошла в клуба, бебс!  :bravo:ще направим всичко възможно да ти помогнем в подготовката!!!!!! air_kiss
Активен
bebs
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #44 -: юни 04, 2007, 12:26:59 »

Сватбата ще е на 28.07
Поръчала съм си роклята при "Грънчаров и син", поканите все още ги надписват, купили сме си халките и от по-сериозните неща май само това сме свършили, но имам проблем с обувките - изобщо не мога да си харесам. Обикалям от доста време по магазините, но нищо не ми хареса sad или пък модела ми хареса, цвета пък не е чисто бял. Ще ми кажете ли откъде сте си купили обувки или ако знаете пък къде име бели хубави обувки ще съм ви благодарна, а между другото и нашата сватба е на мотел "Рай"


Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: юни 04, 2007, 13:05:35 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines