Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:48:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нощта преди сватбата  (Прочетена 49713 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 21, 2009, 23:02:59 »

освен да заведа милото на релаксиращ масаж и вечерта на романтика в джакузи с ароматни свещи...има един  хотел който предлага такива хубави услуги и какво ли още не и каквото това... CHEERS Dance
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #106 -: март 22, 2009, 00:07:46 »

Мммм, да, това е добра идея. Дайте малко координати и ценички на такива местенца!  good
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #107 -: март 27, 2009, 13:24:28 »

Няма да мога да заспя...
Смятам да взема една таблетка "ракиьомицин" със салата преди сън!
но определено от сега усещам мравки по коленете!
А има още време...а за всичко вече съм помислила give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 27, 2009, 13:27:35 »

Момичета на пук на всички аз спах като заклана.Бях толкова изморена от цялата седмица тичане, натуй и отгоре бях на работа до срядата, а трябваше да съм почивка и междодругото ходех вечер на сумата му и места да доуточнявам разни глупости, че честно вечерта направо откъртих, а мислих, че няма да мога да заспя.Сутринта си станах като пич и то се почна лудницата.
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #109 -: март 27, 2009, 13:29:42 »

Момичета на пук на всички аз спах като заклана.Бях толкова изморена от цялата седмица тичане, натуй и отгоре бях на работа до срядата, а трябваше да съм почивка и междодругото ходех вечер на сумата му и места да доуточнявам разни глупости, че честно вечерта направо откъртих, а мислих, че няма да мога да заспя.Сутринта си станах като пич и то се почна лудницата.

Ама защо лудница? Аз все се надявам всичко да е по план и спокойно! girl_impossible
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 27, 2009, 13:31:36 »

ние с половинката живеем заедно но нощта преди сватбата всеки ще си е у тях  и сигурно няма да се спи...аз съм си вече свикнала в новото ми вкъщи  huhhuh.gif
 малко  Offtopic ама гледали ли сте по сериала ПРИЯТЕЛИ Моника и Чандлър какъв пакт бяха сключили преди сватбата си  за да им е по-сладко през първата брачна нощ  blush  diablo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 27, 2009, 13:52:07 »

Малко  Offtopic но преди сватбата при нас в петък ни дойдоха кумовете, че те са от друг град.Вечерта ходихме на заведение, и се прибрахме няма да ви казвам кога.На другия ден трябваше да съм на маникюр, козметик и да вземем венците за вратите, прибрах си и подаръчетата за гости и не се сещам още какво правих.Но трябва да знаете, че до последно ще доуточнявате някакви неща.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 27, 2009, 14:11:23 »

magi_st  и при нас беше така.Кумовете дойдоха предният ден, че дойдоха и част от мойте гости от Хасково и беше много яко.Всички в една еуфория събраха се много хора, а ние като първите пичове спокоини излязохме с кумовете вечерта на вечеря хапнахме и пийнахме и се прибрахме вече много изморени.И понеже нямаше къде си спахме с милото заедно.На другият ден станахме спокойно закусихме.А еуфорията беше пълна при родителите ни.Ние си бяхме спокойни.Но това беше до момента когато пристигна автобуса с гостите от Хасково и когато започнаха да пристигат гостите от Варна и от къде ли още не  tease и вече и ние с мъжът ми незнаем какво сме правили или говорили  ROFL bounce funnytooth
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 27, 2009, 14:40:40 »

ми то със сигурност няма да се спи спокойно... Ама каквото дойде smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 27, 2009, 19:39:09 »

Аз, определено смятам да си спим в нашата си къща заедно. И ще ме вземат от нея, защото мама и тати живеят доста далечко. И от сега подковавам младоженеца да не се поддава да спи някъде другаде, защото подозирам, че ще има и такива пледоарии. Ще вярвам само на тези суеверия, които ми изнасят good.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 07, 2009, 10:24:07 »

Аз, определено смятам да си спим в нашата си къща заедно. И ще ме вземат от нея, защото мама и тати живеят доста далечко. И от сега подковавам младоженеца да не се поддава да спи някъде другаде, защото подозирам, че ще има и такива пледоарии. Ще вярвам само на тези суеверия, които ми изнасят good.
Абсолютно съм съгласна с това мнение, ние също си живеем от 3 години заедно и изобщо нямам намерение да ходя "вкъщи", още повече, че при нас няма да има вземане на булката Wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 10, 2009, 14:17:03 »

Аз пък не съм се вълнувала толкова много, че да не мога да заспя! Нямах чувството, че утре ще се женя. Заспах си както всяка вечер...странно нали girl_wink.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 10, 2009, 14:35:47 »

Момичета, да ви кажа спах си като стой та гледай  tease Сутринта станах към 9ч и то само защото всички бяха вече будни и истерични, ако ме бяха оставили, сигурно щях да спя до обяд. И това при положение че все още нямах купени бижута за сватбата, както и бельо. Като станах закусих и излязах по магазините, после на фризьор и т.н. Да не се отвличам от темата. Въпроса е че вечерта преди сватбата излязохме с кумувете на кръчма, после милото ме изпрати до нас, полафих си малко с майка ми, която я беше затресла треската и после си спах като бебе. smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 10, 2009, 15:22:26 »

Хах хубава темичка  girl_wink
Аз си спах при милото, никой дори не ми каза че не трябвало да сме заедно в нощта преди сватбата  pleasantry Аз нещо тая традиция я бях пропуснала и не съм я чувала та си спахме заедно, аз сутринта станах пихме кафене със сестра му и отидох при мойте родители от където той дойде да ме вземе следобяд  good Добре си спахме, немога да се оплача, раничко се събудих, към 7 някъде, но си бях свежа целия ден  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 27, 2009, 15:19:50 »

Хайде, и аз тук.
За сега при мен плановете са да спя при сестра ми в хотела. Милото ще си спи в тях и най-вероятно няма да се видим преди да дойде да ме вземе, макар че, ако е останало нещо за довършване може и да се наложи.
Надявам се да не седя  с такива shok очи цялата нощ, но да видим  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines