Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:33:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нощта преди сватбата  (Прочетена 49724 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: октомври 23, 2006, 12:12:26 »

Всички се опитват да ме убедят че сън не те хващало и  shok.А после ставаш рано рано и..........
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 23, 2006, 12:26:30 »

Това за ранното ставане... ДА, аз се събудих в 8.30ч. и повече не можах да се свъртя в леглото!!!  yahoo

А иначе и аз така мислих, че  няма да мога да запя, НО... за моя голяма изненада легнах, по-рано, за да мога да заспя в приличен час Wink, но си заспах като Baby, бебе!!! blush

Може би си е до човек!!! А честно казано, след като всичко мина, наистина няма за какво да се притесняваш толкова, че да не се наспишза да си свежа и красива за Деня!!! 
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #2 -: октомври 23, 2006, 13:31:29 »

А честно казано, след като всичко мина, наистина няма за какво да се притесняваш толкова, че да не се наспишза да си свежа и красива за Деня!!! 

Напълно съм съгласна Булечка.
Аз също си мислех, че няма да мога да спя като хората, но на практика се получи следното: Една приятелка от Бургас трябваше да дойде предната вечер, посрещнахме я към 20.00 часа, после хапнахме, пийнахме винце и на мен към 23.00 часа вече ми се доспа / това може би се дължеше и на умората вследствие на търчането през деня, понеже все има нещо за довършване последния ден/. След като си легнах, съм заспала и първото ми събуждане беше в 7.00 часа, когато звънна часовника / гримьорката щеше да дойде към 8.00 и трябваше да сме станали/.

Целият ден не усетих никаква умора danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 23, 2006, 13:48:58 »

Предполагам че ще има дълги тел. разговори с НЕГО

И аз така мислех, но нямаше!!! Само по едно време се чухме и си пожелахме лека нощ, с мнооого, мнооого целувки и т.н. и това беше до сутринта, когато аз не издържах (не се бяхме разделяли никога преди за през нощта и ми беше много странно, че не е до мен) и му се обадих!!!

Целият ден не усетих никаква умора danceg

И аз така, като Али, не остава време за умора, адренали е толккова ммного, че прросто имах чувството, че не ходех по земята!!! Wink angel
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 23, 2006, 16:15:36 »

Ми при мен, поне беше така!!!  dance
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #5 -: октомври 23, 2006, 16:32:46 »

Еми, аз правих украса до 2 през нощта, легнах, до 5 не можах да могна от вълнение и в 7 станах. Ходихх да побягам в парка за 30/40 мин. и супер се освежих. Препоръчвам good
« Последна редакция: октомври 23, 2006, 16:35:18 от Bulechka_TS » Активен
purity
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 31, 2006, 13:28:31 »

аз..до към 21х имах ангажименти за дооправяне за сватбата...бях капнала..след което отидохме със семейството да хапнем,а аз от вълнение нямах никакъв апетит..  Girl_sing след това..си легнах към 1 часа..(имаше дискотека до хотела където бяхме..и познайте...  Blush до 3 часа сън не ме хвана от шума  hiphip след това си станах в 6.15 и отидох за прическата.  Curtsey
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 31, 2006, 21:19:45 »

вече нямам търпение да дойде ДЕНЯ!!! искам аз да преживея такива приятни емоции  hysteric
неиздържам вечв Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #8 -: ноември 01, 2006, 12:17:24 »

има още 8 месеца до нашата сватба, но отсега ме е обвзела еуфория , искам всичко да идва, да минава....А кака ли ще спя?Не ме питайте, от сега сънувам сватби и каквили не подобнил а преди сватбата ще си спим заедно с милото- няма как, аз не съм от София и няма къде да отида, а и незнам от къде ще ме взимат или май ще си ходим заедн!но това е др.тема
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #9 -: ноември 08, 2006, 14:19:09 »

А не е ли по-добре  drinks drinks любов заедно drinks infatuated И чак после  Eeager boredom Makeup Good luck
Активен
mimi_81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


НЕуморима оптимистка


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 08, 2006, 22:13:20 »

Аз се въртях около 30 мин.защото не бях свикнала в "старото " ми легло.
Сутринта станах към 8,за да пия кафе и към 9 имах уговорка с приятелки
да ходим да си слагаме мигли.Тогава се чух с милото(той надувал балони).
Ако ви кажа какво БИВОЛСКО спокойствие имах  smile Никой не вярваше,
че съм булка,а съм спокойна...Беше ми смешно през целия ден.
Почнах да треперя когато мъжа ми се обади 30 мин. преди уречения час
и ми каза,че идват,а аз не бях готова... Плачещо момиче
Активен
pipilota
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #11 -: ноември 24, 2006, 10:33:16 »

Аз пък се понасилих и заспах, но моя възлюбен не могъл да спи цяла нощ и на другия ден /на сватбата/ ми се появи недоспал. Обаче бързо , бързо се окопити от емоцията и малко поизпитата ракийка  girl_in_love
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #12 -: декември 28, 2006, 10:55:49 »

трудно ..трудно...обаче аз неможах хич да поспя..и 5 мин дори.....незнам дали от притеснение от какво ли ...а на сутринта фризьорката като дойде каза че съм прекалено спокойна като за булка....
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 28, 2006, 11:46:14 »

ние пък двамата със съпруга ми сме спали като къпани,а гостите ни,за разлика от нас-НЕ! чак ни беше неудобно за това secret
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 11, 2007, 18:54:47 »

Ами, аз си спинках сладко!!! blush И се събудих сутринта рано!!! Доста време бях с "широко затворено очи", но по едно врем н еиздържах и станах, а мама ме погледна  shok , защо съм била станала? girl_wink girl_in_love Еми, нямаше как да ме накара пак д аси легна, но ме накара да закуся добре и така!!! Със ставането си счупих топ лака си и разни неща в банята!!! pleasantry girl_impossible И така започна моя Приказен ден!!!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines