Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:28:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 447074 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: юни 26, 2007, 14:42:14 »

kleo_20 , ние смятаме да си купим в събота цветя от борсата, на Симеон и Димитър Петков и сами да си направим украсата на масите за гости, само нашата маса и столовете сме оставили на агенцията.
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #601 -: юни 26, 2007, 15:04:08 »

това с борсата е страхотна идея много по-евтино ще ви излезе отколкото с фирма, аз също така смятам да направя. а не се ли притеснявате за свещите, да не вземе някой да ги обърне върху масата?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: юни 26, 2007, 15:11:40 »

те и агенциите ги вземат от борсата,но едва ли после ги плащат младоженците на същата цена Mad girl
най-евтино е сами да си правим всичко,но в сватбения ден не мога да си представя аз да украсявам ресторант,а моите близки и те ще са заети.

аз не се притеснявам за свещите,защото те много плътно влизат в свещничето и ако се обурне,не може да изпадне свещичката.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: юни 26, 2007, 15:13:21 »

Честно казано не съм се замисляла, но аз не мисля да ги слагам във вода ами директно на маста, не би трябвало да има опасност. А от борсата наистина излиза доста евтино . Освен това на Симеон и Димитър петков има магазинче за декорации и можеш да откриеш много красиви неща, които да използваш з адекорация на масите за гости.
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #604 -: юни 26, 2007, 15:28:57 »

ще трябва да отскоча до там. от нашия ресторант ми обясниха, че имат практика директно да вземат букетите, които гостите ми подаряват и да ги подреждат по масите-ритуала ни е в градината на ресторанта. още обаче се чудя дали няма да стане прекалено шарено и да се доверя на 1 тип цветя
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: юни 26, 2007, 15:31:52 »

Ами прецени сама, аз незнам как го правят в ресторанта- имам предвид времето. При нас също венчаваката ще е в градината на ресторанта, но исках просто всичко да е издържано в една цветова гама.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: юни 26, 2007, 15:36:03 »

да това с букетите които се подаряват от гостите,също е вариянт.но ми се струва доста шареничко.бях гледала на една сватба че бяха подредени по средата на ресторанта на шведската маса(тя беше кръгла на едва етажа) беше доста оригинално.аз лично мисля да купим 4-5 по големи вази(и без това после ще си ги използвам за вкъщи) и там да сложим букетите от гостите,но не мога да измисля точно къде да са тези вази не ми се иска да са пред официалната маса,но още мисля къде  crazy
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: юни 26, 2007, 15:59:14 »

Лелеее Маслинка  Bravo как всичко сама си направила  good При нас украсата всеоще не е решена  girl_impossible
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: юни 26, 2007, 17:00:47 »

Маслинка, не си купувай вази специално за случая. Ще получиш толкова безброй цветя, че тези вази при всички положения ще са ти малки. Обикновено ресторантите осигуряват съдове за букетите на една сватба. Дали ще са шампаниерите или кафи разни все едно. Но купиш ли вази, все някой ще се намери да се спъне и да бутне някоя и край! Наистина не е удачно да го наредите пред буляенската маса(както се прави в 90% от случаите) защото целия чар на сватбената украса се губи в тази цветна пелена !

А за цветя по масите от подарените букети, не мисля че ще е шарено ако се разопаковат и се поставят само цветята. good


О! Забравих да те поздравя МАСЛИНКЕ за чашките-много са мили!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: юни 26, 2007, 17:19:35 »

дидето е права.и в нашия осигуряват шампаниери като го видях беше подготвен за сватба 170 души а шампаниерите в 4-те ъгъла на залата бяха 4 и ми се стори че са много малко но знам ли може да са скрили някъде останалите laugh а това за борсата е добра идея стига да успея да се справя сама с украсатано все си мисля че nea
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: юни 26, 2007, 17:50:30 »

ooooooooo не Didka не искам кофи bad а какво е шампаниера как изглежда(да не е онази кофичка за шампанското huhhuh.gif)ако трябва 6те вземем повечко вази,но кофи не искам,мисля да са пред масата на тортата(ако вообще обедя управителя на ресторанта да има такава,но това е друга тема)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: юни 26, 2007, 17:58:25 »

мила шампаниерите са много сладки метални кофички за шампанско.не бой се не приличат на кофи както ти си го представяш.аз имам в къщи и когато сложа букет в нея е наистина супер good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: юни 26, 2007, 18:33:43 »

наистина няма от какво да се притесняваш. зависи от шампаниерите, но има такива, които изглеждат страхотно. така че това не трябва да те притеснява ни най-малко.  good
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #613 -: юни 27, 2007, 02:03:12 »

Момичета, знаете ли откъде мога да купя широка панделка от органза за столовете в ресторанта? Не ми се носи през океана оттук... Искам столовете да изглеждат като на снимката. Благодаря предварително!!  blush


* 7_full_6779.jpg (75.06 KB, 320x240 - видяно 2774 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: юни 27, 2007, 10:08:13 »

марина аз поне колкото съм търсила няма.ако си наела агенция те сигорно имат такива,ако не ....другия вариянт е да си купиш перде органза и да си го нарежеш на ленти колкото искаш широки
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines