Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 20:09:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 423333 пъти)
 
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 20, 2007, 14:04:03 »

това ще е украсата за офиц. маса.
вие как мислите дали може да има калъфи за столове само на официалната маса?!?!?
Според мен трябва да има!Не излизат скъпо,все пак са няколко стола,но пък сватбената ви маса ще изглежда много по-тържествено!Това,че гостите няма да ги видят-да съгласна съм, но пък вие ще ги виждате,нали!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 20, 2007, 14:42:03 »

аз само се питах дали гостите няма да се чустват пренебрегнати
Активен
ar4i
Регистриран

Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 20, 2007, 14:59:43 »

Здравейте! Престаших се и аз да напиша две думи. Прочетох мненията почти на всички за украсата в бордо- не е лоша идея, ако замисъла на сватбата е такъв. Какво имам предвид, това означава според мен разбира се , че изисква много официална/бляскава и голяма рокля/и въобще цялата обстановка да е много тежка, ако това искате - супер. Но ако замисъла ви е за по-романтична сватба някак си не върви чак толокова много. Успех в избора само да кажа, че и мен скоро ме чака същото angry
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 20, 2007, 15:04:34 »

Много ми харесват столовете облечени!Толкова по-празнична е обстановката наистина!На мен ми се иска всичките столове в ресторанта ни да ги облечем с калъфи,но досега цените,които ми съобщават(в две агенции в нашия регион),въобще не ме устройват cray -от 4 до 7лв в зависимост от стола!Моля ви,пишете ако знаете някъде да ги предлагат на по-сносни цени!maslinka,ти накъде си се насочила?!
Момичета,явно много от нас мислим еднакво и имаме сходни идеи за украсата на ресторанта,при мен обаче цветовете ще са други girl_wink ,това е чудесно!Споделеното тук от всяка една може да бъде от полза на друга!Много се радвам на идеите ви,доста от тях съвпадат и с моето виждане за нещата.Предстои ни консултация с една добра агенция,после ще пиша как е протекла good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 20, 2007, 15:09:52 »

Здравейте! Престаших се и аз да напиша две думи. Прочетох мненията почти на всички за украсата в бордо- не е лоша идея, ако замисъла на сватбата е такъв. Какво имам предвид, това означава според мен разбира се , че изисква много официална/бляскава и голяма рокля/и въобще цялата обстановка да е много тежка, ако това искате - супер. Но ако замисъла ви е за по-романтична сватба някак си не върви чак толокова много. Успех в избора само да кажа, че и мен скоро ме чака същото angry

мисля че ще е достатъчно бляскава с лимузина,рокля с дълаг шлеиф и воал с кристали,церемония в ботаническа градина и катедралата на варна
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 20, 2007, 15:13:24 »

Много ми харесват столовете облечени!Толкова по-празнична е обстановката наистина!На мен ми се иска всичките столове в ресторанта ни да ги облечем с калъфи,но досега цените,които ми съобщават(в две агенции в нашия регион),въобще не ме устройват cray -от 4 до 7лв в зависимост от стола!Моля ви,пишете ако знаете някъде да ги предлагат на по-сносни цени!maslinka,ти накъде си се насочила?!
Момичета,явно много от нас мислим еднакво и имаме сходни идеи за украсата на ресторанта,при мен обаче цветовете ще са други girl_wink ,това е чудесно!Споделеното тук от всяка една може да бъде от полза на друга!Много се радвам на идеите ви,доста от тях съвпадат и с моето виждане за нещата.Предстои ни консултация с една добра агенция,после ще пиша как е протекла good
ами има една фирма май е софийска,но ги дават под наем и за други градове цената е от 1,5 до 4 или 5 лева в зависимост от материята,а панделката може да е какъвто цвят искаш.ще ти пиша на лични за сайта им good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 20, 2007, 15:32:34 »

Rossistela без да искам съм те излагала.Значи цената за калъфите била от 1,5 до 3 лв.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 20, 2007, 16:13:53 »



колкото до озганзата - перде !!! миналия ден му гледах цената единия метър струва около 18 лв. и ми се видя много скъпо !!! ще видя аз как ще разреша този проблем !! smile
ето един вариянт за заместване на органзата


* fizelin.jpg (37.14 KB, 560x564 - видяно 205 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 20, 2007, 16:28:48 »

това е като хартия и е много подходящо !!!! от къде ли мога да намеря ????!! smile smile smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 20, 2007, 16:30:14 »

както виждам на картинката пише физелин - така ли се нарича ? някой ако знае да помогне !! smile
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 21, 2007, 02:12:40 »

Нещо нестандартно!


* z.jpg (76.78 KB, 300x300 - видяно 211 пъти.)

* a.jpg (100.66 KB, 273x340 - видяно 198 пъти.)

* n.jpg (106.35 KB, 269x298 - видяно 183 пъти.)
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 21, 2007, 02:20:24 »

Нещо нестандартно!

И мнооооого красиво girl_in_love girl_in_love girl_in_love!!!
P.S.anisp,май сме си само двечките тук в този безумен час girl_wink!Е,хайде,лека нощ ти пожелавам,до утре! Sleep
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 21, 2007, 02:31:12 »

Ами те нормалните хора спят нощем,но аз съм обратно-спя денем,а нощем Computer
Лека нощ и на теб!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 21, 2007, 09:35:52 »

тези топки със цветя са безумно сладки smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 21, 2007, 09:40:08 »

maslinka благодаря ти за инфото !!!!

момичета казаха ми за някакъв прозрачен гел / ако се сщате продават и такива свещи / ! процедира се така: слагаш камъчета, мидички или изк. цветя и после слагаш някакъв прах и вода и то ставало на гел , ако сложиш и фитилче, става свещ !!!!! следващата седмица ще ми кажат от къде са го купили и ще ви кажа акоо някой се интересува !!!!  smile smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines