Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 11:20:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 429235 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 21, 2007, 09:46:39 »

Интересува се,интересува се good ,чакаме,Ели!
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: март 21, 2007, 11:08:02 »

и аз имах идея да слагам калъфи на столовете но щеше да ми се вдигне много бюджета sad и затова се отказах.
Иначе се доверих на сватбена агентка която се справи доста добре с украсата на ресторанта а аз си бях доста капризна. Wink
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 21, 2007, 12:21:42 »

maslinka благодаря ти за инфото !!!!

момичета казаха ми за някакъв прозрачен гел / ако се сщате продават и такива свещи / ! процедира се така: слагаш камъчета, мидички или изк. цветя и после слагаш някакъв прах и вода и то ставало на гел , ако сложиш и фитилче, става свещ !!!!! следващата седмица ще ми кажат от къде са го купили и ще ви кажа акоо някой се интересува !!!!  smile smile
И аз съм много заинтересувана!
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #243 -: март 22, 2007, 18:39:27 »

Много ми харесват столовете облечени!Толкова по-празнична е обстановката наистина!На мен ми се иска всичките столове в ресторанта ни да ги облечем с калъфи,но досега цените,които ми съобщават(в две агенции в нашия регион),въобще не ме устройват cray -от 4 до 7лв в зависимост от стола!Моля ви,пишете ако знаете някъде да ги предлагат на по-сносни цени!maslinka,ти накъде си се насочила?!
Момичета,явно много от нас мислим еднакво и имаме сходни идеи за украсата на ресторанта,при мен обаче цветовете ще са други girl_wink ,това е чудесно!Споделеното тук от всяка една може да бъде от полза на друга!Много се радвам на идеите ви,доста от тях съвпадат и с моето виждане за нещата.Предстои ни консултация с една добра агенция,после ще пиша как е протекла good


Zdravei!Otnosno kalafite,ima edna firma kojato gi predlaga pod naem po 1.50+0.50 st za slagameto.Izlizat na 2 lv ako ti gi slojat te.imat njakolko cvjata i sa za standartni stolove,ako isma6 intere6 6te ti dam adresa.
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #244 -: март 22, 2007, 20:41:13 »

Много ми харесват столовете облечени!Толкова по-празнична е обстановката наистина!На мен ми се иска всичките столове в ресторанта ни да ги облечем с калъфи,но досега цените,които ми съобщават(в две агенции в нашия регион),въобще не ме устройват cray -от 4 до 7лв в зависимост от стола!Моля ви,пишете ако знаете някъде да ги предлагат на по-сносни цени!maslinka,ти накъде си се насочила?!
Момичета,явно много от нас мислим еднакво и имаме сходни идеи за украсата на ресторанта,при мен обаче цветовете ще са други girl_wink ,това е чудесно!Споделеното тук от всяка една може да бъде от полза на друга!Много се радвам на идеите ви,доста от тях съвпадат и с моето виждане за нещата.Предстои ни консултация с една добра агенция,после ще пиша как е протекла good


Zdravei!Otnosno kalafite,ima edna firma kojato gi predlaga pod naem po 1.50+0.50 st za slagameto.Izlizat na 2 lv ako ti gi slojat te.imat njakolko cvjata i sa za standartni stolove,ako isma6 intere6 6te ti dam adresa.
za elegance garden ли става въпрос?
защото в техния сайт нещо не ми харесаха калъфите nea
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #245 -: март 23, 2007, 12:01:54 »


[/quote]
za elegance garden ли става въпрос?
защото в техния сайт нещо не ми харесаха калъфите nea
[/quote]

da za tjah stava duma.na mene pak mi haresaha, i firmata ti gi dokatva i postavj.kakvo tolkova se iska ot edni kalafai?navsjakade sa ednakvi....beli s pandelki.ni6to koi znae kakvo kalafi kato na vsjakade.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 23, 2007, 13:10:26 »

svetliitodor,junglegirl^84 ,благодаря ви за мненията!
Всъщност за тази фирма и аз научих(от една наша съфорумка-благодаря й girl_in_love),писах им мейл и бяха така любезни да ми отговорят на питанките-днес получих отговор,който ме устройва.Това,което съм виждала на сайта им като снимки сравнително ми харесва.Но,разбира се,имам намерение първо отида и да видя за какво става въпрос на място,да поговорим.Защото само на снимка не се доверявам.Естествено,всичко зависи и от това какъв модел са столовете,и на мен ми харесват тези,които прилагам по-долу,но в нашия ресторант не са такива и това няма нищо общо с калъфите.Надявам се в близките две седмици да успея да отида до тази фирма,за който се интересува мога да му пиша на лични.

Ели Атанасова,какво стана,имаш ли вече инфо за онзи прозрачния гел?!


* stol[1].jpg (57.08 KB, 560x376 - видяно 262 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 23, 2007, 13:43:32 »

нашата сватба ще е в хотел-ресторант Аква и там ни предлагат от хотела окрасата на стойност 95 и мисля да им се доверим.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 23, 2007, 13:46:34 »

това е хубаво че от ресторанта ви предлагат украса,а на нас ни казаха че в нашия от скоро се правят сватби и още не са се снабдили с тези неща.понеже си от варна да си чувала нещо за хотел романс на дружба? pardon
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 23, 2007, 14:10:32 »

ооо не съжалявам
вашата там ли ще е?
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 23, 2007, 14:12:50 »

да там ще е ,а хотела го отвориха миналото лято и ми се струва че още не са наясно с нещете-иначе ресторанта им  е невероятно красив,почти не се нуждае от украса
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 23, 2007, 14:15:26 »

ОХ НЕЗНАМ, НО ИСКРЕННО СЕ НАДЯВАМ 4Е НЯМА ДА ИМАТЕ ПРОБЛЕМИ И ДОМАКИНИТЕ ВИ ЩЕ СЕ ПРЕДСТАВЯТ В НАЙ-ДОБРАТА СИ СВЕТЛИНА !!!
А С DJ ЛИ ЩЕ БЪДИТЕ?
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 23, 2007, 14:16:40 »

не с доста голям оркестар-6 човека
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: март 23, 2007, 14:32:20 »

Rossistela  момичето каза, през уикенда ще провери, тъй като е заета през седмицата и ще докладвам веднага !!!! smile smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 23, 2007, 15:27:02 »

Благодаря ти,Ели,ще почакаме,естествено,за никъде не бързаме smile Wink
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines