Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 09:16:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 209506 пъти)
 
Peteto23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 06, 2009, 19:15:16 »

Моита коса също доста често се омазняваше преди,но си наложих и започнах да я мия два пъти в седмицата и от тогава не ми се омазнява.А преди я миех всеки ден,може би от честото миене се омазнява,аз така си го обяснавам.Иначе аз ползвам хеденшолдерс.
Активен
Katerina76
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Катя и Янко


« Отговор #136 -: септември 22, 2009, 17:01:18 »

Момичета моята маска е италианска и съм мн доволна ,а за разтеж използвам тривитаминол страхотен е ефекта не мога да я спра тази коса вече ми е до кръста  smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 23, 2009, 13:16:33 »

Katerina76 дай марката на маската. и може ли на бг пазара да се намери?
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 23, 2009, 22:09:26 »

Момичета моята маска е италианска и съм мн доволна ,а за разтеж използвам тривитаминол страхотен е ефекта не мога да я спра тази коса вече ми е до кръста  smile
Катерина76, какъв е този тривитаминол?
Маска или витамини? Как се използва, би ли обяснила моля те, по-подробно  smile
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #139 -: септември 25, 2009, 14:38:05 »

Не съм Катерина,но..Тривитаминол е,както показва и името,комбинация от витамини, използват се за животни,затова и купуваме от ветеринарна аптека. Много гъсто,много мазно нещо,но има ефект. Не мирише ужасно-което за мен е важно. Преди баня се мажат корените на косата,слагаш найлон и стоиш колкото нерви имаш. Доста трудничко се измива,но намерих и решение. Преди да нанеса тривитаминол-а, леко намокрям корените  на косата си с ракия-хем не попива много от тривитаминола, хем загрява допълнително,хем тривитаминола не се разтваря на 100% и го мия по-лесно.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 05, 2009, 13:52:00 »

Много спешно искам да ви попитам дали е възможно да имам доста обилен косопад поради изтощеност на косата,в смисъл,че тя постоянно е или вързана на опашка или е прибрана с шнола?Като се има в предвид,че е дълга горе долу до дупето!Мисля си,че трябва да я подстрижа поне до рамене.Какво бихте ме посъветвали? blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 05, 2009, 14:27:01 »

Подстрижка, и моята падаше ,не че сега не пада ,но косата се съживи и изглежда 'по жива'. Също така си купи шампоан Phyto за косопад,около 20 лв. е,но помага и се използва дълго,защото е главно за корените на косата.
И не е задължително да е до раменете,но поне малко я скъси  good Една фризьорка ми каза,че като се изтощи косата в краищата,колкото и да е добре в корена косъма,при ресане и дърпане в краищата косъма се изтънява и пада.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 05, 2009, 14:31:38 »

Благодаря ти много Наде за бързия отговор и определено ще видя да пробвам този шамнпоан за който казваш. *THUMBS*Но аз искам да я подстрижа до раменете,защото преди 1месец я подстригах с 3 пръста някаъде и явно нямаше успех и си продължи да пада,а аз въобще не жаля коса и затова казвам до раменете,че най-после да се посъвземе! good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 05, 2009, 15:25:48 »

Ами тя фризъорката би трябвало да вижда дали в крайщата е изтощена. Но пробвай и с шампоана,ще останеш доволна и след седмица-две ще видиш разликата.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 05, 2009, 17:59:47 »

Аз съм страшно доволна от серията hair food на christian of roma, ползвам синята храна за коса, но не се боядисвам.

Сега си взех още една, от Панаира в Пловдив, както и някакъв серум, който се ползва вместо пяна за коса.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 09, 2009, 08:04:03 »

момичета аз съм с къдрава коса, и слагам по нея какво ли не да и "подредя" къдриците.
И естествено ми пада по някой друг косъм, докато се реша... но най съм доволна от балсама на Евтерпа за корените и краищата- против цъфтежи без отмиване.
Втрива се и се дооформя и със сешоар.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 09, 2009, 08:31:28 »

Аз пък вече два пъти правя следното и да подчертая, че съм изключително доволна, косата ми си възвърна блясъка и е някак си по-жива: Сварявам си чай от лайка - 4 пакетчета и като изстине го смесвам с шампоана, така си поливам косата и втривам в корените като си правя и масаж на кожата. След това измивам и веднага усещам разликата, толкова ми е мекичка косата и чак после слагам маската. А и ми стана смешно първият път, понеже шампоана ми е меден и сякаш си правя чай от лайка с мед Makeup
Пробвайте, лесно е и има ефект! good
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #147 -: октомври 09, 2009, 15:51:53 »

аз използвам само шампоан клиър (надявам се това да не е сметне реклама) и нямам никакви проблеми дори след като запо4нах да си боядисвам косата . пак него използвам .другите за боядисана коса само ми дразнят кожата и ми появява пърхот веднага . пробвах първо велатон череша но след 1 седмица нямаше и спомен от боята .а сега съм мсъс гурунди на лонда и съм мн доволна все едно вчера съм се боядисала (а с нея се боядисах преди 3 седмици). и вече само нея ше използвам . и с този шампоан нищо друго не слагам на косата си нито маски нито нищо
« Последна редакция: октомври 09, 2009, 15:53:28 от LoveAndLove » Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #148 -: октомври 17, 2009, 17:04:06 »

LoveAndLove , тъкмо влизам да питам за хубав шампоан за боядисана коса.аз ползвам само  elseve na l'oreal, но това е повече от година и е време да го сменя, търсейки точно ефекта,за който си писала...
но clear имат ли шампоан за боядисана коса...знам,че шампоаните за боядисана коса били с по-малка киселинност и затова не падал цвета на косата... макар че фризьорката ми не е на това мнение smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 17, 2009, 17:47:03 »

Момичетa и aз кaто Росе босе имaм дългa до дупето/почти/косa,но нaпоследък ми създaвa огромни грижи cray cray :'(Първозaпочнa дa пaдa безумно много :'(сaмо дa прокaрaм пръсти по нея и по 20инa косъмa в ръкaтa ми.Непрестaнно я държa вързaнa нa кок или опaшкa и впредвид мaлкото ми пaлaвниче почти нямaм време дa я мия често и дa я решa-дaже спя вързaнa blushотдaвaм го кaто моя грешкa.Вчерa ми се случи нaй-лошото-целият горен слой нa косaтa тaкa се бе зaплел нa тилa,че беше стaнaл нa топкa,кaто някоя чумa-клошaркa бях :'(2,5 чaсa мъжо ме скубa,дърпa и се мъчи с рaзплитaне :'(Нямa тaкивa болки,но щом съм немърливa съм си виновнa сaмa }:->Успя до някъде дa я рaзплете и не можете дa си предстaвите колко голямо количество се нaложи дa отреже :'(Още плaчa от мъкa.
Днес кaто я ресaх пaк много пaднa и ме е стрaх,че ще оплешивея съвсем O_OКупих си някaкви бг aмпули зa косопaд-похвaлихa ми ги в aптекaтa флоривитaл! искa ми се преди дa я отрежa-което ще се случи в нaй-скоро време и то безобрaзно късо aко не искaм дa зaмязaм нa Шинит О'конър или по-лошо нa Слaви cray-мъничко дa нaмaля този косопaд.Моля ви aко някой знaе нещо изпитaно добро дa го сподели.Вече ме е стрaх дa се срешa и дa се къпя дори :'(Толковa мечтaех зa дългa косa и когaто я постигнaх всички ме питaхa от къде е нaмерил мъжо толко пaри зa дa я удължa Oh my ... P-(и проверявaхa моя ли е нaистинa.И ето кaкво ме сполетя cray
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines