Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 23:01:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 210288 пъти)
 
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 28, 2008, 21:53:21 »

Детските шампоани не са много подходящи за нас,нямат нужните измиващи свойства.

mwpo може и така да е но поне за сега съм много доволна а той е на джонсан и го препоръчват и за възрасни поне на рекламата така дават а това Себорал форте какво ампули или нещо друго
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 29, 2008, 16:33:29 »

а това Себорал форте какво ампули или нещо друго
Продава се в шишенца по 125мл и се втрива в корените. То е против пърхут и за стимулиране растежа на косата. Милото го ползва против пърхут, но аз незнам защо не съм се сетила да го ползвам за растеж!  Girl_hide pardon
Ето и малко повече информация: http://www.chimatech.bg/clean05.htm
Активен
aneglsoul
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #107 -: декември 29, 2008, 17:42:28 »

ИМАТЕ ЛИ КОСОПАД по време на бременност или след това?
Какво ползвате в случая?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #108 -: декември 29, 2008, 18:46:20 »

За бебешките шампоани-също ползвам от време на време,лятото,когато си мия косата всеки ден. И то само Хип и Бюбхен.Не ги отри4ам.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 29, 2008, 19:08:04 »

Продава се в шишенца по 125мл и се втрива в корените. То е против пърхут и за стимулиране растежа на косата. Милото го ползва против пърхут, но аз незнам защо не съм се сетила да го ползвам за растеж!  Girl_hide pardon
Ето и малко повече информация: http://www.chimatech.bg/clean05.htm
Това трябва да го пробвам tease
« Последна редакция: декември 29, 2008, 19:29:47 от little.miss™ » Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #110 -: декември 30, 2008, 20:27:24 »

Всяка година,когато започне обилния косопад го използвам. Преди време имах ужасен косопад, 2-3 месеца го ползвах-не става за седмица- и имаше ефект.
После се ядосвах, че косата ми беше пораснала късичка като свинска четина-в кръга на шегата разбира се. Затова Ви го предлагам-евтино и сигурно. Има и по-слаб вариант,само Себорал.
Не мирише много приятно,но гарантирам,че се измирисва.
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #111 -: януари 19, 2009, 22:09:46 »

аз съм страшно доволна от  Dusy/Концентрат за силно изтощени и третирани коса 30 мл. , един го разпределям на три измивания ,доста са икономични
http://www.feyashop.com/profesionalna-seriya-za-kosa-dusy/19.html
 
« Последна редакция: януари 19, 2009, 22:38:30 от nudi » Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #112 -: февруари 19, 2009, 12:33:37 »

Момичета, помощ !

Косата ми е тънка и чуплива. В последно време забелязвам дисбаланс - корените се омазняват страшно бързо (мия я през ден), а краищата са сухи. Загуби блясъка си и имам чувството, че започна да пада повече от нормалното. Какви препарати ще ми препоръчате - шампоани, балсами, маски, спрейове и т.н. ?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 19, 2009, 12:56:35 »

Габито, конкретна марка според мен е трудно някой да даде, защото на всеки човек продуктите на различни марки му се отразяват по различен начин. Но аз мисля, че ти достатъчно добре си определила от какъв тип продукти имаш нужда - за тънка и чуплива коса. За сухите краища можеш да си вземеш балсам или спрей (според мен спрей е по-добре) за сухи краища - от тези, които са без отмиване.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 19, 2009, 13:29:16 »

Gabito, и моята коса е гъста , но с тънък косъм. Имаше един период, в който много бързо се омазняваше в корените, а краищата бяха сухи. Тогава пиех 2 пъти дневно за около месец, месец и половина по2-3 таблетки бирена мая, а балсамът го нанасях само в краищата.
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #115 -: февруари 19, 2009, 14:09:22 »

Благодаря момичета !
Казаха ми да опитам да изплаквам косата си с лимонена вода (1 лимон + малко вода без отмиване). Не съм пробвала още, но смятам да опитам. Преди около месец фризьорката ми препоръча един шампоан от професионална серия. Взех го без да се замислям, все пак тя каза че вършел чудеса. След първото измиване се събудих с подути очи, а на другия ден вече бях със страшен обрив по лицето и врата, дишането ми се затрудни и стигнах до инжукции. Оказа се, че съм направила алергична реакция. Внимавайте какви продукти изпробвате. По- добре тествайте на някоя чувствителна зона от тялото си (вътрешната част на ръката) и ако до 24 часа няма реакция, то тогава използвайте дадения продукт. Просто съвет от изпатил ...
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 21, 2009, 02:00:34 »

аз съм се навила да си взема на фито една маска
досега ползвам професионалните на лореал...
та да видим разлика де
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 06, 2009, 11:20:12 »

я пак да се включа, та да побутнем темичката малко!
Така и така не си взех маска на Фито, щото 50 лева не са ми излишни точно сега.
Но си взех едни кристали Уна на Кристиан оф Рома - доста доволна съм за една седмица вече.

Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 06, 2009, 11:00:27 »

аз в момента започнах да ползвам една на LR с алое вера, за момента нямам впечатление от нея, но ми се иска да изпробвам и домашно приготвена маска
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #119 -: април 08, 2009, 21:02:00 »

Моята коса е до кръста,от доста време си я поддържам с такава дължина,относно шампоаните-редувам ги,Gliss или Elsev,балсамите са ми към шампоаните.
Маски чат-пат ползвам розовата на Loreal,придава страхотен блясък,гледам поне веднъж в седмицата да отделям един спокоен час и смесвам стимуланта на Икаров 3 супени лъжички към 2 тривитаминол (понякога и без тривитаминола)
Задължително след всяко миене на косата слагам на връхчетата кристали.

Момичета, помощ !

Косата ми е тънка и чуплива. В последно време забелязвам дисбаланс - корените се омазняват страшно бързо (мия я през ден), а краищата са сухи. Загуби блясъка си и имам чувството, че започна да пада повече от нормалното. Какви препарати ще ми препоръчате - шампоани, балсами, маски, спрейове и т.н. ?
Ти да не си родила наскоро?
На мен ми се случи абсолютно същото нещо след като родих Виктор.Иначе мога да ти препоръчам за косопада тривитаминол или стимуланта на Икаров а може и двете едновременно на мен ми повлияха много добре а със стимуланта недей да седиш повече от 40 минути и после изплакни хубаво косата.Стимуланта е доста мазен,но измие ли се хубаво няма проблем!
Щом ти се омазнява бързо не ти препоръчвам да слагаш балсам или да се пръскаш с разни спрейове.



Момичета,внимавайте с бирената мая,пълнее се от нея.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines