Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:40:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята!  (Прочетена 232090 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: ноември 22, 2007, 20:57:53 »

Пускам тази тема по молба на милото.От три дни ме ръчка :"Питай момичетата във форума каква печка и плот да си купим?"Та това ни е дилемата сега.Да изберем печката и котлона,другите уреди ги имаме и да ги наместим в проекта,който се оказа,че е готов и утре ще ходя да го видя.ние малко поизбързахме с кухнята,но ми се искаше сега като правим инсталацията да си съобразим контактите и т.н.
Хайде пускайте ми на воля и снимки на кухни,че се затруднявам със цветовото съчетания.Искам да е жълто и зелено и понеже ще е преходна със столовата/тя пък ще е оранжево и жълто/ и не мога да се спра на цветовете и това си е.

Ами чакам вашите отзиви за най-добрите марки печки.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 22, 2007, 21:11:41 »

заповядай fiibi_bg - дано да съм ти била полезна - ето няколко варианти, но в работата имам повечко, така че ако ми остане време ще ти ги пусна!  give_rose http://www.lombardo-mebelsbg.com/e107_plugins/image_gallery/image_gallery.php?page=list-image&album=34
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 23, 2007, 15:11:16 »

И ние доста се чудихме какви фурна,плот и аспиратор да си вземем,но всъщност направихме доста добър избор.Първите две са с италианската марка Nardi,ето сайта им http://www.nardispa.com/nardi/nardi/download_cataloghi_en.asp ,отворен на каталога.Фийбс,ако го разгледате подробно(има и версия на английски) ще получите изчерпателно и задоволително инфо.Но още по-добре ако можете да влезете в техен представителен магазин,не зная в кои градове имат,ние попаднахме на такъв в Бл-д и останахме изключително доволни от консултацията.От фурните,ето ТУКса,има с изцяло стъклени врати без метални рамки и иноксови,т.нар. stainless-steel,има и такива с термо-рефлектиращо стъкло,т.е. не е гореща при допир отвън.Параметрите им са много добри-клас А с оптимизирано енергоспестяване;системата "премахващо стъкло" за лесно почистване,някои имат и функция "самопочистване(на вътрешността)";с електронен или не- дисплей;с електрически програматори за авто-изключване;часовник.Нашата е с шест функции(изброени на страницата),тези с най-много имат осем.На външен вид са страхотни-при огледа очите ми останаха в белите плоскости,т.нар. hot ice(която за съжаление нямаше да ни пасне на кухнята),дълбоко черно и други,ние избрахме тъмно синя огледална плоскост(на стр.29 в каталога,Фийбс,ще ти хареса Wink ),която после пасна идеално със същия цвят микровълнова.
Плотовете,ето ТУК,също са разнообразни-с два,три или четири котлона,комбинирани-газ-ток,със и без метални рамки,разл.цветове,с електронно или обикновено управление.
Аспиратораго купихме от същия магазин(може и отстъпка да ни направиха,но не си спомням*crazy* ще трябва да попитам съпружеското тяло),той е с марка Faber-Eurolux,с три скорости,осветление,лесно-почистващи филтри,изключително мощен.
Тези марки не са много масови.Качеството на продуктите им е много добро,цените са поносими(като ,разбира се има и по-скъпи) и определено си заслужават.

А иначе аз съм пускала снимки на нашата кухня преди време в темичката Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година,ето ТУК в самото начало,когато още бяхме на крушки pardon ,но да придобиеш представа.Разбира се-в най-любимото ми оранжево smile

Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #3 -: ноември 23, 2007, 16:01:55 »

Ау Сабина златна си  Bravo
Страхотен линк си пратила, много добри неща видях.

Много благодаря на Фиби ( и мъжлето и  blum ), че са се сетили за такава темичка.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 23, 2007, 16:25:12 »

Ау Сабина златна си  Bravo
Страхотен линк си пратила, много добри неща видях.

Много благодаря на Фиби ( и мъжлето и  blum ), че са се сетили за такава темичка.


 blush blush blush blush
Преди две години правехме основен ремонт на семейното ни гнезденце и тогава съм търсила какво ли не, за да направя от едностайния ни двустаен, и по изложения ходех, и по магазини, и от приятели - тогава все още не знаех за този форум/то тогава май не го е имало/-и каквото имам в наличност ще помагам, защото и на мен скоро ще ми трябват и съвети и фирми, защото мислим да напривим малко промяна в коридора и във хорчето, така че......трябва да си помагаме!!! Offtopic
Ако открия и имам време ще пращам!!! give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 08, 2007, 12:16:35 »

sabina , и аз благодаря за линка , наистина е страхотен , ще следя темата с интерес защото искам нова кухня и трябва да започна със събирането на идеи girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 08, 2007, 14:03:21 »

Момичета изтеглих си една програмка за рисуване на кухни.Можеш с размерите си да си направиш собствен дизайн на кухнята и да го видиш на 3Д.Много е готина.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 08, 2007, 14:33:12 »

а ще ни дадеш ли линкче blush blush blush blushаз не че ще се справя но ще дам за задачка на милото да си направим така виртуална кухничка blum
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 08, 2007, 14:47:56 »

Момичета изтеглих си една програмка за рисуване на кухни.Можеш с размерите си да си направиш собствен дизайн на кухнята и да го видиш на 3Д.Много е готина.

да и аз имам такъв линк и аз си правя многооооо е якоооо good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 08, 2007, 21:43:41 »

Момичета изтеглих си една програмка за рисуване на кухни.Можеш с размерите си да си направиш собствен дизайн на кухнята и да го видиш на 3Д.Много е готина.
Предполагам,че става въпрос за тази от сайта на http://www.alno.de/ -наистина е страхотна и ми е много интересно да си "играя" да проектирам кухни.Жалко,че късно я открих,със сигурност щях да я използвам за нашата.
Сваляне от сайта:
kitchen planning,избирате kitchen planner--continue to kitchen planner и когато ти отвори новия прозорец отдолу на снимката има Download the ALNO Kitchen Planner now,сваляте,инсталирате good
Фийбс,ако твоята е друга,моля те дай линк.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 08, 2007, 21:58:19 »

аз я свалих и инсталирах но the color depth must be set to 23 bit...
е какво им е на цветовете охх пак нищо не направих Росиии помооощ cray cray cray
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 08, 2007, 22:29:18 »

kleo,сигурно имаш предвид 32 бита...и при мен така се получи,когато я свалих,но половинката оправи настройките в цветовете на дисплея,по-голяма резолюция ако не се лъжа pardon -избра опцията 32б. цвят и програмката тръгна,опитай там good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 08, 2007, 22:49:36 »

ехааааа много ти благодаря миличка give_rose give_rose
сега се захващам ама то малко трудоемко ми се вижда а може и да не е ама не зная меркит ен акухнята та ще трябва с милото заедно да правим "съвършената "кухня Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 09, 2007, 10:28:23 »

Роси програмката ни е същата!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 09, 2007, 18:38:46 »

от тук можете да си свалите планер за кухнята,банята и спалнята

 http://www.ikea.com/ms/en_GB/rooms_ideas/splashplanners.html
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines