Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:11:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 229160 пъти)
 
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #165 -: март 28, 2007, 11:58:35 »

съжалявам ,че вчера не можах да ви отговоря на последния въпрос. pardon трябваше да правя вечерята .а за обзавеждането-още не сме почнали сега живееме в апартамента на бъдешния ми съпруг .той е хубав. има нужда само от освежаване .спалната само дето си направихме сложихме си ламинат. искам само да ви кажа ,ако някой иска да си слага -да знаете само ,че ламината който се монтира с click-система не е надежден не. се прецаквайте!първо-е по-скъп и при това се "раздрънква"! sad
а иначе си купихме къща . на 2 етажа е .има и таванска .сменихме й дограмата, тъй като мъжа ми я прави. много е хубава -алуминиева е с оцветявяне имитиращо дърво-но оцветявянето оскъпява.
и така привършиха ни парите и направо не може нищо повече да направим ! smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 28, 2007, 12:09:11 »

Оупс вижте  какво намерих.Може да бъде голямо улеснение за колебаещите се!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 28, 2007, 13:32:26 »

katia ,ти от къде си?Къде ви е къщата!!!
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #168 -: март 28, 2007, 13:40:51 »

katia ,ти от къде си?Къде ви е къщата!!!
от град берковица, ако ти говори нещо!?!
на90км от софия-северозападен регион. smile
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 29, 2007, 13:11:37 »

Говори ми,разбира се!!!Ходила съм в Берковица!!! @}->--Питам,защото се заинтересувах от дограмата!!!На нас също скоро ни предстои сменяне и затова smile
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #170 -: март 29, 2007, 14:10:58 »

Говори ми,разбира се!!!Ходила съм в Берковица!!! @}->--Питам,защото се заинтересувах от дограмата!!!На нас също скоро ни предстои сменяне и затова smile
виж си e-maila girl_wink girl_wink girl_wink good good good
нямаш ли icq?
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #171 -: март 29, 2007, 14:38:34 »

Говори ми,разбира се!!!Ходила съм в Берковица!!! @}->--Питам,защото се заинтересувах от дограмата!!!На нас също скоро ни предстои сменяне и затова smile
desislavka,
на квадрат излиза средно по 150лв за ПВЦ
а за алуминиевата не знам pardon
но алуминиевата е гръцка-ALUMIL
а ПВЦ-то е германска-TYSSEN danceg
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 17, 2007, 10:48:01 »

получих подаръци миналия ден за апартамента, който още не сме почнали да правиим но се знае че холовата ще е зебра !!! две свещи !! smile

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: април 17, 2007, 13:09:24 от Ели Атанасова » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #173 -: април 17, 2007, 10:52:35 »

Ихааа в тон със цветовете Bravo
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #174 -: април 17, 2007, 18:11:17 »

ели,мното обичам свещи-а тази е направо невероятна,защото обожавам -зебра-цвят! girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:искам и аз една такавааааааааааа Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 18, 2007, 08:19:07 »

ели,мното обичам свещи-а тази е направо невероятна,защото обожавам -зебра-цвят! girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:искам и аз една такавааааааааааа Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

за съжаление не са от БГ ! имам и аз една запалена фенка-приятелка на свещи и ги събира и те ми бяха 3 и като ги видя - какво да я правя подарих и едната !!!!!!! smile иначе са доста големи към 10-12 см им диаметъра !!!! smile
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 18, 2007, 14:01:41 »

Здравейте и от мен, не бях я видяла тази тема във форума, но мисля 4е може да съм Ви полезна, тъй като работя във фирма за производство на мебели и вси4ки фирми в бранша са ми познати. Ние след сватбата ще живеем в двуетажна къща, на която в момента правя ремонт на втория етаж, сменила съм дограмата със дървен стъклопакет, тъй като не одобрявам ПВЦ - то и алуминиевата и момента в моята фирма ми правят всички мебели. Вече са ми изработили спалнята, но все още не е монтирана, като стане ще Ви пусна снимки.
Katia поздравления за спалнята, така гледам на снимката е от МДФ и мисля, 4е си заслужава парите. good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 18, 2007, 14:30:43 »

Еее,нещо и аз не съм догледала...сега я виждам и аз crazy
Ами,може би не съм за тук,защото ние си обзавеждахме апартамента в началото на 2006г pardon  smile ,но мога да споделя някои неща...
Взехме го "на зелено",чакахме около година може би.Обзаведохме много бързо,за месец и половина,защото искахме да се нанесем направо с новороденото  в новия дом.Любимият ми цвят е оранжево,такава е и кухнята ми,стените в спалнята и го има като елемент и в банята smile Дограмата ни е ПВЦ,просто с такава го получихме и решихме засега да не сменяваме,всъщност сме доволни.Сложихме ламинат,но дебел и хубав,доволно.Кухнята ни е от МДФ,който е по-скъп от ПДЧ,но и по-хубав и качествен,излезе ни колкото спалнята на Катето girl_wink но без уредите smile Някои от мебелите са ни от Айко,имат доста добри предложения.Вярно е това,че всичко трябва да се направи накуп и да не се оставят нещица "за после"!Засега не сме направили още детската стая,но изчакваме да поотрасне детето,а не да си стои готова,пък после да ни хареса нещо ново.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 18, 2007, 14:46:27 »

Аз пак да се намеся, малко съм резервирана към МДФ, тъй като тук във фирмата ни изработва мебелите главно от него и ми се е натрапил на очите. Мойте мебели всичките ще бъдат от ПДЧ, тъй като имат голяма цветова гама. Но мебелите от МДФ са скъпи много и обработката му е по сложна от ПДЧ - то.  smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 18, 2007, 15:04:31 »

Да,наистина,МДФ-а се води малко по-мек като материал(това е като бамбука и ламинираният паркет-първият е по-мек и лесно се драска,но пък е в пъти по-скъп от втория),но пък при ПДЧ-то го няма този заобленият ефект по ръбовете,то си е просто обикновена плоскост),а също не съм виждала и лакирано ПДЧ.Ние искахме и двете екстри за кухнята ни,ето я:

това е в началото,още сме на крушка,хихихи
Трапезарята:

Столовете си ги правихме по поръчка,а масите(и холната ни е такава,но по-малка) случайно ги открихме така добре да си пасват Wink
« Последна редакция: април 18, 2007, 15:06:08 от Rossistela » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines