Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 06:18:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци или пари ?  (Прочетена 138296 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: октомври 13, 2008, 16:28:35 »

Момичета като прочетах това с празните пликове се ужасих, от хората, които са го направили! Но младоженците, на които се е случило трябва добре да си помислят какви роднини и приятели имат! Аз много държах само на най-близките роднини, приятели, близки на нашите! Хора, които се радват, че сме ги направили част от празника и искат да ни помогнат! Дори с по-малки възможности! А за картичките и аз си препрочитам и си ги залепих в книгата с пожелания!
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 13, 2008, 17:19:05 »

Да не би някой в бързината да е забравил да го надпише и напълни?!
Мила,наистина ли ,си мисли,че се забравя такова нещо? Малеееее,срам сррам... nea
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 13, 2008, 17:53:59 »

Да не би някой в бързината да е забравил да го надпише и напълни?!
на дали е без да искат...плика не е бил само един а и не само на една сватба се е случвало...много забравят тия хора ако е забравено nea
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 13, 2008, 18:54:26 »

Ако не е забравено -наистина е много тъпо! Що за отношение? Все пак може една поздравителна картичка да се напише! След като си отишъл на сватбата би трябвало да уважаваш младоженците, а такова нещо говори за всичко друго, но не и за уважение!
Извинявам се предварително за силните думи, които ще употребя, но ако това е целенасочено действие, то за мен е много просташко! Ще спестя останалия коментар, който ми идва на ума!
Аз за пръв път чувам такова нещо!
BeRa това в кой град се случва?
 
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: октомври 13, 2008, 23:19:29 »

аз съм от Хасково...и за тук съм го чувала...а картичките просто не са надписани от кой са...явно е умишлено...
и дори и да са нямали възможност...аз ако нямам пари да дам най малкото за една сватб...ми няма да ида...в крайна сметка се хвърлят толкова пари от младоженците и съгласете се че всеки после като си приброи паричките от пликовете му е едно облекчение ако мога така да го кажа...в крайна сметка се дава за подпомагане малко или много на младите...

незнам аз...това си е лично мнение...но просто като го чух...  angry  nea
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 14, 2008, 07:25:59 »

Абсолютно съм съгласна с теб, ако е нарачно направено!
В крайна сметка независимо дали разполагаш с малко пари винаги можеш да купиш нещо, което ще им остане за спомен и поне ще е от сърце.
Незнам, много странна и неприятна е тази работа с празните пликове!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 14, 2008, 08:39:39 »

Аз като сме ходили на сватби напоследък и давам парички и винаги проверявам по три пъти дали съм ги сложила в пликчето преди да го залепя, както и винаги съм слага картичка направена от мен за всяко семейство различна и надписана чинно. По-добре да сложат 10 лв поне така или иначе са дошли на сватбата. Една приятелка също и се беше случило подобно нещо, но тя вземайки пликовете подред си ги беше подреждала в една кошничка и после по камерата разбраха кой го е направил и беше адски тъпо защото беше нейна първа братовчедка.  angry Разни хора какво да ги правиш....
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 14, 2008, 15:09:36 »

ТОВА Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГРОЗНО! Да ти дадат празен плик! Е несъм получавала но имахме  пликове без имена или пожелания - само банкноти smile!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 14, 2008, 16:26:12 »

Аз като сме ходили на сватби напоследък и давам парички и винаги проверявам по три пъти дали съм ги сложила в пликчето преди да го залепя, както и винаги съм слага картичка направена от мен за всяко семейство различна и надписана чинно. По-добре да сложат 10 лв поне така или иначе са дошли на сватбата. Една приятелка също и се беше случило подобно нещо, но тя вземайки пликовете подред си ги беше подреждала в една кошничка и после по камерата разбраха кой го е направил и беше адски тъпо защото беше нейна първа братовчедка.  angry Разни хора какво да ги правиш....

това с нареждането на пликовете е добра идея  good поне ште знае6 на кого е излагането после...а ако е братовчедка...лелеееее  angry ужас...
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 14, 2008, 16:31:48 »

Да, въпреки е доста тъпо като цяло да ти се налага да разследваш подобни случки. Аз може би ако нямам възможност няма да отида вместо да дам празен плик гадна работа
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 20, 2008, 23:52:01 »

Това с празните пликове се случи на мой братовчед на сватбатаа.Освен че имало 2 празни плика, имало и 1 с 2лв. На моята сватба нямаше такива неща. Аз имах урна за пликовете и шаферките ги пускаха там. Още не съм сложила снимка, но утре ще го направя и ще ви я покажа.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 22, 2008, 10:21:35 »

Исках да споделя нещо във връзка със сватбените листи. Гледам, че някои хора си правят и по-специално в магазин КРЕО.

Та вчера празнувахме 1 месец от сватбата и много исках една фото рамка от там на "скромната" цена от 70 лв.

Ето го модела: http://eshop.leonardo.de/epages/leonardoshop.sf/product_bilderrahmen-tric-18-x-13-cm_1_32934_67943.html

Като стъклено кубче е, иначе много красива.

Продадоха ни рамка, която се оказа издраскана до безобразие. Ако трябва да съм точна - дали ни мострата - като я извадих от кутийката направо замръзнах на място - мазни пръсти, отпечатък от цена и цялата издраскана! И това след като си им казал, че е за специален повод и за подарък. След това проверих в сайта на Leonardo - това им е най-скъпата рамка и там е с цена 30 евро. Странен курс на еврото държат.

Преди няколко дни гледах там как връщат пак стока за една сватба - някакви стойки, които момичето искаше да ползва за номерата на масите - цяло кашонче се оказало в друг цвят....

Отказаха да ни я сменят, защото им било фирмена политика да държат само по една бройка от нещо! Взехме си накрая други стоки на същата цена - и пари не връщали!

Всички стоки ти ги дават в едни мръсни омачкани кутии, често не в оригиналната кутия, а за опаковането им нямам думи - дете в първи клас ще се справи по-добре.

Та в този ред на мисли си представям как могат да си развалят настроението младоженци, поръчали си сватбената листа там. Лично аз съм направо възмутена!


   
« Последна редакция: октомври 22, 2008, 10:25:27 от snezhito » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #177 -: октомври 22, 2008, 10:29:07 »

Моята сватбена листа беше в "Крео" и се чувствам длъжна да ги защитя. Помогнаха ни при избора на подаръците, а имаше и човек, кото се занимаваше специално с листата. Обаждаха ни се, когато избраните неща привършваха, за да добавим нови. Всички неща пристигнаха при нас красиво опаковани и нямаше нищо дефектно или издраскано. Имаше един повтарящ се подарък, смениха го без проблем. Подариха ни ваучер за 300 лева, защото листата ни е била при тях и си избрахме още доста красиви неща за тази сума.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 22, 2008, 10:56:20 »

Ок, всеки си има впечатления - моите са силно негативни.
Активен
abaca
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


bride-to-be


« Отговор #179 -: ноември 06, 2008, 13:43:27 »

Здравейте!  new user
Леле, не можах да повярвам на историята с празните пликове!  crazy
Аз смятам (добре де, трябва да свикна, НИЕ смятаме  blush) при даването на поканите да "споменем", че предпочитаме парички. Не ме разбирайте погрешно, не искам да си "избия" сватбата, а просто да съберем малко кеш и да си купим нещо, което ние искаме. С моя годеник (хаха  Ashamed) живеем заедно и всичко, което ни трябва, си го имаме (без наш дом, фактически, но всичко с времето си Wink ).
Може би ще кажем само на родителите, кумовете и някоя друга консервативна баба да ни приготвят традиционен (да се разбира, не в кеш) подарък. Честно казано за мен присъствието на сватбата ми би било най-големия подарък, който близките ми хора биха ми направили.  heart
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines