Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:51:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци или пари ?  (Прочетена 138220 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 07, 2008, 09:51:39 »

На нашите покани като P.S.пишеше -"За подаръците не мислете,а стойността им ни дарете danceg"Получи се много добре и нямаше обидени...ние предпочитахме пари ,но имехме 6 подаръка и мнооооого букети =]останахме много доволни
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 07, 2008, 13:09:31 »

не знам за вас момичета но аз за своята сватба предпочитам подаръците да са под формата на пари...що се отнася до оползотворяването им след това-ще си вземем това от което имаме нужда..а относно подаръците...да имате идея за сватбен подарък понеже сме на сватба другия месец и главата не може да ми роди какво да им подарим..
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 07, 2008, 13:16:01 »

не знам за вас момичета но аз за своята сватба предпочитам подаръците да са под формата на пари...що се отнася до оползотворяването им след това-ще си вземем това от което имаме нужда..а относно подаръците...да имате идея за сватбен подарък понеже сме на сватба другия месец и главата не може да ми роди какво да им подарим..

пари
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #123 -: август 08, 2008, 08:51:44 »

Парички. Аз винаги подаряжам не6то дребно, закачливо и картичка с парички ж пликчето. Така хем си имат спомен, хем с паричките ще си купят нещо по - едро, което наистина им харесва, а не да им натрапвам моя вкус.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 08, 2008, 09:02:34 »

ние също предпочитахме пари, но никъде не сме го написали, просто приятелите ни си ни познават и си ни дадоха, но разбира се имахме и подаръци, но не от тези които да имаш по две три от вид, все полезни неща , които ние сами едва ли специално ще идем даси купим. Много съм доволна...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 08, 2008, 09:04:09 »

Да ви кажа момичета толкова сме се радвали на всичко, което получихме независимо дали е било под формата на подарък или пари. Като гледам разкошните букети, картичките /които само си препрочитам/, как красиво бяха опаковани подаръците и чак ми става неудобно колко много са се постарали хората. Няма нещо, което да ни се повтаря, а всички подаръци ще ни влезнат в употреба. Имаме си вече кухненски робот, нова ютия, плоча за зеленчуци, камера, плазмен телевизор, спален комплект, един много хубав комплект прибори за хранене, сватбени албуми, картини, пластики и все разни хубави нещица.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 08, 2008, 09:31:21 »

ЗА парички smile
най лесно удобно и съобразително
Ние скоро сме на две сватби преди нашата и ще даваме парички  Wink
Когато се дадат пари според мен на младото семейство - така ТЕ сами преценяват за какво да ги употребят,дали ще е старт за ново начало в дома,дали за почивка,дали ще ги "изпият" .......
Преценявам по себе си мили дами и така ми е най лесно,дали желая примерно (както мои познати скоро подариха на техни близки) дизайнерски комплект за суши ( аз лично едва ли бих го употребила) за около 250 лева или пликче с 250 лева  pleasantry
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 08, 2008, 09:37:38 »

И ние имаме такъв дизайнерски комплект за суши - е ние сме вегетарианци, но пък наистина е много, много красив.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #128 -: август 12, 2008, 08:04:50 »

Е, винаги може да се употреби за да си сервирате разни неща като тофу и такива ми ти работи. И те стоят красиво, въпреки, че не са рибка.  good
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 12, 2008, 14:08:00 »

ние основно получихме парички.........но имахме и подаръци които определено са много красиви и стилни.........
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 13, 2008, 10:31:14 »

Ние си бяхме казали, че искаме пари на всеки, който ни попита... И в крайна сметка получихме предимно парички (и то доста повече отколкото очаквах  Wink) Имаше и 4-5 подаръка, от които само единя го имахме вече... И колкото и да предпочитах парите, усещането да разопаковаш подаръците и да четеш картичките е много по-приятно от броенето на пари  pardon
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 14, 2008, 11:54:38 »

еми защото стихчето е за кладенеца за желания- този който пускаш пари и си пожелаваш нещо, само че в този случай, пожеланието е за младоженците  pardon
ако някой го е имал, може ли да ми даде текста на български плс  blush

Ако някой знае стихчето, нека го напише, моля ви Wink
Активен
krisi1812
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 21, 2008, 13:27:35 »

Ние също предпочитаме парички и подобно на повечето от Вас, който ни попита си казаваме направо. Не виждам нищо срамно в това. На колкото сватби съм ходила винаги съм давала пари, придружени с хубава картичка и винаги съм смятала , че това е шанс за младото семейство да си позволи нещо по- голямо, което сами да изберат.
Освен това за нашата сватба дори с кумувете сме се разбрали да не си правим подаръци, а четиримата заедно да си подарим едно сватбено пътешествие( тъй като и те се ожениха преди няколко години, но нямаха сватбено пътешествие).
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 24, 2008, 12:49:32 »

На нашите покани като P.S.пишеше -"За подаръците не мислете,а стойността им ни дарете danceg
   ИДЕАЛНО КАЗАНО good good good
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 28, 2008, 10:24:55 »

Като че ли аз съм една от малкото, която не иска само пари на сватбата, а и подаръци. На най-близките ни роднини и приятели ще кажем точно какво искаме да ни купят, след като те ни ориентират в сумата, която са предвидили. За останалите гости ще е по тяхна преценка, ако искат пари, ако искат подаръци. Мисля,че дори най ненужните сувенири и вази след време ще са мил спомен от сватбения ни ден. Освен това от 80 гости едва ли ще съберем кой знае колко пари, които да покрият дори половината от разходите....
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines