Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 08:31:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 48333 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #225 -: декември 14, 2020, 18:42:46 »

Еми да ти кажа индивидуално си е, не бих казала, че Мис е много напред в каквото и да било lol Но пък бЛат ми има повече интерес отсега към сортери и разни развиващи игри, за разлика от нея  pardon Бе много са различни!
Тва с оцветяването го минахме, ма не се задържа дълго  tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 14, 2020, 21:57:18 »

Еми, с тебе нали сме установили, че нашите чудовища са от една порода. Това у нас такива "Тихи и спокойни" занимания тип пъзел, оцветяване, рисуване и т.н. Максимално 3мин да го прави. Дай му коли да летят нанякъде, да се блъска, нещо да лети... Да се катери по каквото намери и подобни дивотии.
Аз като гледам тука някой от децата как сядат и извършват зададена дейност, почва да се чудя къде сбърка с чудовището ми? Даже в детската последно от казваше да изпълни каквото там задание има (да рисува и да каже стихче). Казва "не" и няма сила на земята, която да го накара.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 14, 2020, 22:31:02 »

Този е стрелец и поне социално-  желателното поведение му е присъщо, та поне там съм оттървана lol
Гледа да се представи. Ама зависи и къде де. Сред възрастни се старае; сред деца- зависи
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 15, 2020, 08:45:25 »

Добро утро във вторник!Много са различни децата.Племенника беше огън.Нещо като Ники.Значи все се катереше някъде, изкърти всички первази в нашите и ги разнасяше гордо из апартамента, а те са от тези старите, от естествено дърво захванати с пирони.Не спеше на обед от 2 годишен, само тичаше в дадена посока и ние след него.Аз бая съм го гледала и след седмица с него се чувствах като пребита.В момента в който се роди сестра му и това дете се преобрази.Сега е мързелив, но отговорен 9 годишен младеж, който още е физически много активен, мързи го да учи и се опитва да изклинчи.Ако може ще се катери навсякъде в апартамента, просто е голям и някак е под достойнството му това.Сестра ми от 4-5 годишен го записа на плуване и лека атлетика, само и само да тича на воля и да има малко спокойствие тя.
Ние имаме три момичета стрелци, племенницата и тия двечките в къщи.Ще е интересно.
Моето голямото е виден водолей, хем обича да оцветява, рисува и пее, хем е някакво диво тича, скача и се катери навсякъде.Има тихи и бурни моменти.Както е пробягала половината град на разходка, така сяда и реди 10 пъзела от-до.

Айде обсъдихме децата, аз ще си пия кафето и чакам каката да стане най-накрая.

Хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: декември 15, 2020, 09:02:54 »

Добро утро!
Аз пак съм крива, недоспала и с главоболие. Мрън-мрън!
Всичките ми пратки от Алито са дошли, ама не знм кога ще се вредя да ги взема. С чудовището не ми е опция, миналия път направи страшен цирк, чак хора от вън влезнах да видят колят го.  crazy

Лек и успешен вторник!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: декември 15, 2020, 09:17:28 »

Рат, пробвай да пратиш половинката ти с личната ти карта, мен са ми позволявали много пъти така тук в пощата
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: декември 15, 2020, 09:24:03 »

Рат, Еми е права и аз така съм пращала моя мъж да ми взима неща от Алито.От зад на листчето има едно за попълване за пълномощно един вид.Та с него ходи и до сега да ми събира нещата от Али.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #232 -: декември 15, 2020, 09:46:16 »

Привет!

 И аз днес имам един брой чудовище, дра се като, че я колят, защото реши да си хвърля чорапите и бельото на земята и да не си ги вдига и нямам нужда и от кафе... Нещо фаровете на колата правят проблеми, само това тая година не се беше случило, та вече нямам търпение да е на 01.01.2021, до край ще е гадост, явно...

 След тоя концерт хич не ми се и излиза, а още не сме закусили...

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: декември 15, 2020, 10:05:59 »

тук се пъна да обяснявам какво е повече бройки от друго нещо ( сравнителни картинки с брой предмети ), ма явно само се хабя.  pardon
Половинката има няква онлайн зуум конференция и седя и се чудя накъде върви светът... математически уравнение обяснявани виртуално. crazy
аз днес целенасочено се освободих от социалната разходка, утре ше ходя до спиди автомата. нещо и аз съм крива, сънувах кошмари от миналото.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #234 -: декември 15, 2020, 10:14:17 »

Явно пак има някакви планети дето са се размесeстили

Не спахме изобщо, косматия Звяр и човешкия Звяр се надпреварваха кой ще реве и мяучи повече цяла нощ... За днес съм им казала да се стягат, че тъй не можИ вече.

От друга страна, човешкия Звяр цял ден беше кротък, намери си едно лего дупло и цял ден се занимава, удари го на бебешки живот.

Днес мисля да излезем, може и малко колело да покараме в обедната почивка, че съм се превърнала в кюфте....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 15, 2020, 10:21:44 »

Аз легото за големи го давам само на поискване. Иначе съм оставила голяма кутия лего дубло от ония зелените тухлички. Него поне не може да го завре под килима.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #236 -: декември 15, 2020, 10:43:50 »

При нас на Родния снощи му избиха чивиите, явно ДДС- то в службата му е дошло нанагорно като половината хора работят дистанционно и бавят информацията.  pardon За нищо хвана и строши едно дървено столче, на което се качвах за да стигна по- горните рафтове.  nea Да видим в следващата криза на какво ще налети...
Откачихме всички възрастни, какво остава за горките деца heart
НИ2 отново е офисен за няколко дена, та и на мен ми е притеснено.
Завиждам на преболедувалите и възстановили се напълно. blush
Европа тотално се провали в борбата с вируса с тези меки мерки. Щом Германия и Нидерландия налагат втора карантина, работата е много сериозна и не му се вижда края.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: декември 15, 2020, 10:55:00 »

Свекс, а Родният скара ли се на виновника или запази работен неутралитет извън столчето?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #238 -: декември 15, 2020, 11:57:19 »

Свекс, а Родният скара ли се на виновника или запази работен неутралитет извън столчето?
Не зная дали се е скарал, най- вероятно той е свършил работата. То си е казано, на 65 години тихо и кротко излизаш в пенсия, не си това, което си бил на 45. Ей го днес пак е на работа физически, не си сяда на д- то и това е. Ще скрия по- ценните предмети. Ама и на мен ми писна да съм няма риба и да не му държа сметка за нищо, че да е спокоен. Иска никой с нищо да не го притеснява, това искам и аз за себе си, но няма как да стане. Съвсем точно беше казала снаха ми миналата година по това време: "Колко патриархално!" като резултат от излизането на всички мъже извън дома, докато аз бях засипана с домакинска организация на разни събития Wink Тогава ми идеше да изсумтя "м.йната ти", но сега като нищо да подхвана някой стол Wink Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: декември 15, 2020, 12:16:07 »

Напълно съм съгласна с теб. Ти описа ситуативно 2/3 от Бг мъжете в семейно положение. pardon
Ама си права че и ние сме си криви с мълчанието си.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines