Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 08, 2024, 04:07:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 50162 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: декември 16, 2020, 15:44:55 »

Панде, на мен директно си ми казват, че той отказва да прави определено нещо. Миналата година се опитваха да го научат да държи правилно молив, сега гледам че като му кажа "хвани го както трябва" и сменя захвата. Рисунките му са съраши драсканици. Е  сега съм го хванала да рисува снежен човек, направи 3 кръга
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #256 -: декември 16, 2020, 15:49:45 »

Здравейте!
Аз тези дни се разбих! Лавирах между училище, детска градина, кой от кого по-смахнат клиент, битовизми след битовизмите. Общо взето - въртене в кръг без особени уау ефекти smile В резултат нощем се будя. Дребният на моменти ми се примъква и спи до нас. Става жега и заспивам призори nea

Моите деца са на вълна зумба. Пратиха ни и руски клипчета с гимнастика. Вкъщи се играе казачок до припадък! Скачат като маймуни. Не знам дали съм казвала - комшийката отдолу чака второ и е с желание да ми подари първото за часовете по бесотия lol
Тези дни ден с ден не си приличат. Вчера беше пролет! Днес е едно смачкано. Въпреки това се излиза по обяд да играят, карат колело и тротинетка.

Моите и двете деца са на моменти. Както тичат и скачат, могат да седнат да играят кротко. Малкият се води по кака си. Много желание има да прави нещо, което тя може. В същото време Кокона има желание, понякога се занимава дълго, друг път й писва много бързо. Брат й е в темпото естествено. Лошото е, че тя иска някой да й виси на главата, за да й показва и съдейства.

Аз май коледни книги не съм чела никога lol Поне нямам спомен, ама и стиловете, които обичам не са много подходящи за тематиката.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: декември 16, 2020, 15:53:52 »

Меденките омекват, колкото повече престоят, но кой ще ги чака?! Това с ябълката в кутията наскоро го научих.

И моето дете не е от тези, които могат да седят на едно място за дълго. Преди не искаше да рисува и оцветява, покрай градината изявява желание. Там, в началото, не се включваше в някои от заниманията, гледаше отстрани. С времето мисля, че се променят нещата. Вкъщи оцветява и си рисува, но бързо му става скучно и бърза да си измисли някоя игра. А са важни тези занимания за финната моторика и концентрацията. Трудно му беше в градината, че не може да тича по цял ден в стаята, а трябва да седи и да се занимава с нещо.
Определено си има негово мнение по въпросите и нищо не може да го промени.
Гледам да му измислям всеки ден по нещо да правим - коледни картички, правихме фенери, разни експерименти, днес правихме коледни играчки от тесто. Да не загуби тренинг съвсем. А на него му дай по цял ден да се търкаля с коли по земята или да скача от облегалката на дивана. Децата са си деца и си искат игра. И аз не знам как ще седи мирно в училище, но сигурно ще свикне.

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #258 -: декември 16, 2020, 16:09:08 »

 Не всички са добри във всичко или имат интерес. Моята пък е шубе и съм убедена, че няма да е спортистка... например в подлеза днес ме кара да я гушвам, че решетките до стълбите били страшни...Баща й си е дипломиран художник, та не се изненадвам на творчество, аз лесно уча езици и текстове и от там явно има памет, но и двамата сме били зле по физическо. Тротинетка кара, ама не й интерес, предполагам по-нататък и колелото ще е същата мъка, че не дава и да й се показва овньото му с овньо. Имахме план преди пандемията да я записваме на плуване, поне на това се кефи и се пуска сама с плувките лятото в детския басейн, но няма как...  smile

 И аз не съм от креативните майки... да живее пинтерест и принтабълите, та тук съм станала копирен център. biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: декември 16, 2020, 16:10:17 »

Али, като те слушам за нощните ти гости, се самоблагославям че и следващото по-голямо легло ще му е с решетка пак. Излиза и влиза само по разпореждане, камерата е най ползваната вещ вкъщи нощем и следобед lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #260 -: декември 16, 2020, 16:15:27 »

Пф аз пък се бях засилила да я махам решетката, че нашата "заслужила спортистка" не мож я прескочи, а си хапва и тежи да я вдигам. Тя има реално само 15 см да падне между нейното легло и спалнята, ама знам ли я по колко пъти на нощ ще изпада също, та не съм взела политическото решение още...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: декември 16, 2020, 16:49:19 »

Честно казано, като знам как повече няма да легне ни вечер, ни следобед, решетката ще я махна на 6 години и ще тренирам вдигане на дебелак lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #262 -: декември 16, 2020, 17:19:19 »

А, моля, моля! Дребният е уникално отскоклив. Доказа го, когато май тъкмо прохождаше и се метна на висок скок през решетките. Отдолу имаме шампион в скоците, та го предупредих, че някой ден може през тавана да му дойде ученик на главата. tease Работата отива обаче на спорт хем със скачане, хем с топка.

В училище не знам защо си мислите, че седят много. Хич даже. Имат много време за игра. Имам да разказвам впечатления на тази тема, но си ги систематизирам.

Някой може ли да ми обясни как стоят нещата с точките в ИКЕА? Попаднах на мързел на телефона, а сега мога само онлайн да пазарувам оттам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: декември 17, 2020, 09:13:36 »

Добро утро, аз съм като пребита почти не са спали тия двете пак.Лошото е че и двете не спаха, обикновенно е все по една и е по-леко ама тая ощ си беше дискотека от всякъде.

Хубав ден, отивам да реанимирам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #264 -: декември 17, 2020, 09:21:43 »

Съчувствам ти Маги и съм в твоя клуб днес... Хем с едно почти 6 годишно и котка... Побъркаха ме снощи и двамата, човешкия реве, котката се събуди... Опитвам се да науча човешкия да не ми се присламчва в 4 сутринта в леглото и е голяма драма... ама ще издържа, не знам какво му става, от както сме всички вкъщи, всяка сутрин идва да спи на спалнята и ми разбива съня, събужда котката, затваря врати, Пухчо драска, абе ужасче. Ама едва ли е както при теб. Нещо много ми идва това седене вече вкъщи ама ще е така поне до 10ти януари, да видим какво ще измислят днес с новите мерки.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #265 -: декември 17, 2020, 10:04:29 »

Привет!
И мен нещо ме гони безсъние и ме алармира простатата, Ако и да я нямам.  Wink Някакви лоши навици си създавам да излизам след 4 часа, после пия чайове, лягам след 12 и започва изхвърляне на течности през два часа. В 6 сутринта Родният вече се е наспал и става да тропа с приготвяне на закуската, та край на опитите да заспя. На всичко отгоре сглупих и сложих пухените юргани, които пукат при най- лекото движение и така топлят, че сутрин сме вир- вода. Хаха, не ги махам, щото да не се мина в прането на калъфите. nea
Али, Икеата и на мен ми е мътна в последно време. Харесала съм едно спално бельо големи размери, което го има само в магазина в София /нашият не работи заради мерките/ и правя отчаяни опити да ми го доставят до дома, но все ми казва да опитам по- късно отново, че е възникнала грешка. И за точките не ми е ясна работата, ще следя за отговори и аз.
Вчера наблюдавах природните закони на флората и фауната покрай нас. Имам теменужки в сандъчета на терасата, цъфтят разкошно. Пристигат обаче 4-5 гугутки и ровят из тях за семенца, буби и кой знае още за какво, като уж така разрохкват почвата. Отсреща се събират купчина котки да ги дебнат и някои по- предприемчиви се катерят на дървото и си мислят, че може да прескокнат някак и да ги изловят. Една така се беше захласнала по хвъркатите, че застана в поза на дълбок размисъл по средата на уличното платно и хич и не забеляза идваща кола. Чу се тъп звук от удар по нещо, изскърцване на спирачки и след малко животното изхвръкна на собствен ход изпод колелата, а шофьорът излезе много притеснен да види какво се е случило. Днес котката куца в задния хълбок, ама цикълът на живота продължава по същия начин.
Хубав ден на всички, поне в главите ни мислите да са наред Wink heart
П.П. Булка, чакам и аз пресконференцията, да видим... Много неясноти има в облекченията към бизнеса.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: декември 17, 2020, 10:14:13 »

аз също се будих поне 4 пъти. вече не правя грешката да пия чай, че ядох дървото наскоро... crazy
имам доста работа и то навън, ма нещо не ми се занимава грам. май почвам се настройвам на празнична вълна. lol
Коледните филми ми омръзнаха, почнах хбо гоу наново- гледам сватбени филми lol
вечер съм се изхитрила и паркирам малкия да гледа как големият играе една игра на компа с влакове. засега се измъквам успешно lol
трябва да го изведа за поне два часа днес, плюс че ми е дошла една чанта в далечния еконт. намерих и еконтомат, та мисля да го пробвам и него извън спидимата. вчера на еконта имаше 10 човека опашка. хубаво че са супер организирани, че бях по работа и нямаше как да избягам lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #267 -: декември 17, 2020, 10:22:32 »

И аз съм в клуба на пребитите... Тодлърчудовището пак е във вихър и вчера пак имаше разправии... Тъй като е много заслужила после опаковах подаръци... Ми личи си с колко голям кеф съм ги опаковала.

 И аз по чая преди няколко дни усетих, че 2ката във възрастта си е тръгнала безвъзвратно.....

 Днес не ми се излиза и май ще пропусна, мотивацията ми дълбае нови дълбини...

 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: декември 17, 2020, 10:31:11 »

адиктед, изведи я да й скършиш ината в студа, мин година само това ме спасяваше, сега също.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: декември 17, 2020, 10:51:08 »

Добър ден!
Присъединявам се в клуба на недоспалите (не, че съм го на пускала последния месец и нещо). Тая нощ станах само 3 пъти, яма на всяко ставане се въртя по не знма колко време.
Адиктед, изведи я, вкъщи е по-зле като седят. Поне моето ако не излезе е страшно. Няма дъжд, сняг, студ той е на вън. Е сега чакам още малко да се "стопли" и отива да кара колело и да рита.
Сготвих нещо, дето изобщо не ми се яде, ъа ще видим дали няма да готвя после пак. Ама поне съм се отчела Wink
Спорен четвъртък!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines