Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 22:00:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 50630 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #285 -: декември 18, 2020, 09:52:08 »

Привет!

 И ние вчера удържахме фронта, мен спря да ме цепи глава, ама си дойдоха нещата на местата с комуникацията...

 Уж нищо нямаше да правим, ама сме затрупани със задачи.Утре ще ходим до GGBG за последния подарък.Така и така ще ходим до Младост, ще минем да си вземем пак риба, че детето много я хареса, а аз не искам да се умирисвам.Трябва да мина през ДМ за една торбичка, че с невероятната си сръчност 1 ролка хартия не ми стигна за малко. Догодина ако всичко е наред и сме с всичкия си дано се сетя да не се правя на крафтър, всичко слагам в торбички и да пътува... Ще ходим до италианския магазин да изберем някакви сладки за близките. Ще опитам рецептата за бисквити да видя какви ще станат, имам и една рецепта за галет с праз, че стои вакуумиран в хладилника.... Та ще е тичане и плескане уикенда. Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: декември 18, 2020, 10:19:10 »

   Рат, радвам се, като родиш ще ти купя и ашваганда.снощи забравих да я дам на половинката и ми уби половината сън в обиколки из апартамента.. nea Явно и него го тресе да си довърши задачите преди новата година. Малкият и той стана рано и въобще тук бяхме трима бухали, аз успях и да се накарам и на двамата и такам.. angry
Адиктед, хубаво ме подсещаш. Трябва ми и тиксо и детска ножица и още опаковъчна хартия. Елха щели да ни подарят, така че това няма да го мисля. И ние имаме ходене до доставчици днес. ПОръчах от втория път успешно компютърен стол за половинката, в цвят ванилия, одраха ми кожата, ама карай.. pardon Писна ми от евтини столове, моят на село се обели икейският, този тук- за две години и той е целият обелен. crazy
имам да се визуализирам lol, да се разбира че ще се глезотя сама козметично в банята. Ма чакам и аз като Маги, някой да вземе дребосъка, че ме чака и чистене.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: декември 21, 2020, 08:27:43 »

Добро утро в понеделник, как сте?Ние станахме рано-рано и днес ще е един дълъг ден, ще е весело.Видяхме се почивните дни с приятели, децата се надивяха.СПокойствие ми носи това, че те са го пребуледували и се надявам да си останем здрави.
Боже вече се радваме на това, че някой има имунитет!
Иначе времето е лошо и нямаше възможност за излизане.

Как сте вие, какво правихте почивните дни?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: декември 21, 2020, 09:42:52 »

Добро утро!
Моето чудовище ей сега стана, аз се свестявам. Точно ми дойде поръчката от ебаг, че ми писна да чакам някой да ми носи творбите. А и с Ники в магазин... По-добре не!
Събота и неделя голяма скука, бяхме си сами с Ники, че Р имаха работа с брат му и вече 10ти ден на тва темпо ми идва в повече, ама няма начин. Чакам да идва 24 и да ходя да се полигавя на наще.
Почти всички подаръци ми дойдоха, вчера опаковах. Е само за родителите не са, ама се надявам днес или утре да са тук. А календарите още не мога да ги поръчам, но съм странно над нещата.
Лек и спорен понеделник, в 3дневната седмица!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #289 -: декември 21, 2020, 09:49:25 »

Добро утро!

Ние имахме интересен уикенд. Събота мързелувахме и украсявахме шейни и елхи от Лидл и Куфланд, като видях успеха и ги прибрах за закуска с мляко и вчера забъркахме домашни бисквитки, нищо общо...

Вчера нагласихме се още от събота да отидем на Ветровала да караме шейна.Станахме рано, на време се оправихме, обади се свекъра да му дадем винтоверт, добре, минахме оставихме го, аз съм голяма пикла, допишка ми се, спряхме на околовръстния, пишках. Завиваме на Бояна, катастрофа, момчето не може да излезе от колата, колата обърната. Слезна мм, помогнаха му с няколко момчета. Момчето беше много зле от шока, глухонямо, та постояхме да се освести малко. Тръгнахме нагоре и ни върнаха... Беше 10:10.Викаме си здраве да е, отиваме на Камбаните, бам, затворено от към околовръстния, набихме се в задръстване... Таааа ей сега се прибрахме... Направихме си градска... Здраве да е. Ако не бяхме се забавили кой знае какво щеше да стане, всичко става с причина...

Хайде лека доработка на тази седмица, аз отивам на живо да следя щетите които новия Локдаун в ЮК ще нанесе на работа... Още не са почнали, очакваме до 10 мин избухване...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: декември 21, 2020, 10:04:04 »

добро утро!
аз имам много по-малко работа от друга Коледа, което въобще не е хубаво. Явно тук и досегашните локдауни се отразяват достатъчно зле lol , ама квото такова. ЯВно за първа Коледа ще почивам без да съм забита в устройствата на новите технологии, в което няма лошо.  pardon
Пореден уикенд или едното семейство или другото има нужда от нашата помощ, купи ми това, донеси ми това, забравили са да купят за еди кой си шурей подарък... та бяхме малко и куриери, и снежанки lol
елха ни подариха вчера, аз не исках отсечена, ама карай. pardon днес утре ще я красим, че малкият няма активен спомен от предишните Коледи и ще му е съзнателната първа такава.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #291 -: декември 21, 2020, 10:39:06 »

Привет!
 
 И ние извършихме приготовления за празника. Разочаровах се от GGbg. Отидохме 10 мин преди началото на удълженото работно време, а те си почнаха в нормалното време като преди това нагло си говореха и пиеха кафе пред офиса. Ясно е, че са затрупани, но ако бяха почнали когато бяха обявили 20 човека нямаше да мръзнат 1 час и опашката да става огроомна...Ние с Ж. се мотахме из младостките площадки, докато баща й висеше... Май ще се пренасочим към друг доставчик, нещо много популярни и нагли станаха. После трябваше да мина през ДМ, поне там имаше жена дето спираше при определена бройка клиенти и беше спокойно.
Маги, точно вече ще търсим да се срещаме с боледували... Този нов щам сега пак вся паника...На моята приятелка майка й хвана май последния полет към Англия, за да е там в последните месеци от бременността и да помага. Дето се вика тамън да се усмихнем и вземем та се озъбим.

 Ж. яде шоколадите, но аз броя дните по-усилено от нея. smile
 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: декември 21, 2020, 13:29:13 »

Здравейте!

Ние в събота свършихме много неща - пазар, готвене, подстригване, чистене. В неделя трябваше да се забавляваме само, ама Бамбук се събуди с "Мамо, аз съм болен" и цял ден се гушкахме и мерихме температура. Обадих се на педиатъра му, каза, че му звучи като типичен вирус и да не звъним за тест, защото на децата рядко правели.
Днес беше по-добре сутринта, сега спи. Дано е добре на Коледа.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #293 -: декември 21, 2020, 15:53:57 »

Да, преболедувалите са най- търсената компания. Братовчед ми и жена му вече са добре, веха си леля ми и щъкат спокойни навсякъде. Синът им беше един от първите разболяли се, още през февруари, след някаква конференция в Малта, ама тогава го отчетоха като грип Б. По летните гръцки морета излезе, че има антитела, сега обаче ги е загубил. И тримата ще се ваксинират при първа възможност, хич и не искат да си помислят, че може да минат още един път през това изпитание.
Виви какво ли прави, отдавна не се е обаждала.
Булка, много е стресиращо да си свидетел на катастрофа, дано не ти се върти дълго из главата гледката nea
Еми, щом и покупката на хранителни продукти е паднала по селата, прави си сметка какви са финансовите възможности на хората. Най- много се търсят фуражи, торове и семена за посев и магазините махат всички промишлени стоки /чорапи, сутиени, анцузи, козметика, съдове и химия/ за сметка на тях. Преориентира се потреблението и всеки почва да се самоизхранва някак. girl_impossible
Аз много се чудя за Коледа какво да готвя. Всяка година коремите ни се и дуват с пълнени чушки с фасул и зелеви сърми, туршии и постни разядки, баница с праз, тиква, ябълки и ядки на Бъдни вечер и на другия ден никой нищо не яде, та си влачим пуйката до Нова Година. Няма да ходим по гости, няма и кой да идва, та става още по- безсмислено. НИ2 шеше да си прави тест за да е с нас, но както го гледам, няма да я бъде тая, не се е спрял от петък без да се вижда с по някой приятел. То и Родният ходи на работа и май по- добре да не си месим контактите. pardon Докъде я докарахме... shok
Панди, да му минава бързо на детето и вие да  не се разболявате. Кой се подстрига?
Аз миналата седмица се самоподстригах, дошубя ме да ходя на фризьор. Справих се сравнително добре, даже бившата ми фризьорка, сега в Англия, ме похвали. Wink Търся клипчета как се стриже в машинка мъж, че си имаме чисто нова и съм решила да изфъкам и Родния.
« Последна редакция: декември 21, 2020, 16:00:07 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: декември 21, 2020, 16:02:16 »

Абе аз не знам дали хората си цепят стотинката, ама като гледам какво става у наше село... Все едно за последно пазаруват! В събота сутринта, ходих за една пратка до Спиди автомат, който се намира в кауфланд. Е отвън имаше опашка от над 30човека,всеки с количка и чакат да ги пуснат да влязат. Приятелки вчера ходили до един открит център на Ботевградско (има джъмбо, аутлет на уайкики, юск, дм и още някви) същата работа--опашки от по 30+ човека навсякъде, та се бяха отказали да чакат по около 30-40мин навсякъде.
Ние голямо мислене му ударихме за празниците, уж намерихме някакво компромисно решение пък да видим ще има ли сърдит и кой ще се сърди накрая.

Днеска е някъв доста тъп ден като гледам. От сутринта ми е много смотано. А преди млко видях, че и Димо от ПИФ е загубил битката с короната. А беше невероятен музикант! Та лека му пръст!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #295 -: декември 21, 2020, 16:28:04 »

Свекс, брат ми катастрофира на отсрещното шосе миналата година, тъкмо го подминаваме и мм казва ей помниш ли как Р се обърна там и тъкмо завиваме и срещаме същата картина. Не ме потресе, даже доста добре го приех, понеже момчето не беше ударено или кървища, а беше в шок. Трудна им беше комуникацията обаче сборна дружина планина повдига, кой каквото можа направи.

Много ти е хубава прическата! Ти що не видиш да си поръчаш меню от някъде? Даже и хепи са пуснали, те имат много всиоки стандарти, всичко идва опаковано с двойна защита, ние често поръчваме. Мои приятелки всички ще поръчат, никой не му се занимава.

Хем покупвателната спада, хем пак километрични опашки пред магазините...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: декември 21, 2020, 21:07:47 »

Свекърва, аз се самоподстригах предната седмица, за трети път тази година smile Сега минах с машинката ММ и Бамбук. Не съм гледала клипчета. Веднъж гледах как фризьорка подстригва ММ, ама тогава вече го подстригвах от една година. Най-трудно свикнах да му оформям врата. Той в голяма претенция, с 4-5 различни приставки го минавам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: декември 22, 2020, 09:05:13 »

Добро утро от мен, пак няма сън.Да вземат да избиват тия зъби, че ме побъркаха.

Да ви кажа тая година и аз се замислих да поръчам за Коледа.Едно, че ще подпомогна бизнеса, второ, че нямам нерви и сили пореден ден да джуркам.Вчера девер ми имаше РД, предложих да се съберем в къщи, заради дребните и накрая пак джурках манджи.Вечерта бях като пребита.Вече нямам никакво желание да готвя.

Аз моя мъж го подстригвам от години, много много отдавна.Той преди си правеше опити, къде късо, къде по-дълго, сега вече не му пука.Един номер главата, с друг врата.

Днес дадох каката на отглеждане в свекърва ми и трябва да опаковам подаръците задължително, че не остана.

Хубав ден от мен!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: декември 22, 2020, 09:35:45 »

Добро утро!
Маги, аз вече не мисля, че след децата има сън. Ники има зъби, няма колики вече, ама все има нещо да те събуди. Снощи пак по никое време ни би шутове Wink
Аз още чакам подаръците на бабите, ама явно и те ще са след Коледа  pardon.
Днеска пак големи разходки ще паднат, дано поне успея да свърша работа с всичко и да не трябва да ходя още веднъж.
Готвенето и на мен взе много дами тежи. В неделя уж нищо не правих-едни кифлипки, една мусака и жилирани бонбони и вчера цял ден ме боля, явно от следенето на крак. Та мисля да преустановява дейността Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #299 -: декември 22, 2020, 09:56:49 »

Привет!
 
 Аз броя дните вече именно заради готвенето... писна ми вече наистина. Нашите се стягат яко, но те и нямат друго какво да правят. Иначе се оплакват, че им е скучно. Няколко дни ще имам сготвено и някой ще става на крак по команда на Ж. и на мен това ми стига. Заредила съм манджи докато тръгнем, снощи опаковах последния подарък и финиширам. blum

 Между Коледа и Нова година и ние ще го караме на дояждане и поръчана храна да се видим извън коридора печка-мивка.

 Уф, точно с неспането ми е единият страх от 2ро. С Ж. не сме имали проблеми. Докато ставаше да яде, хапваше и откъртваше, после вече понякога като сънува нещо си иска вода и пак заспива. Денем може да ни подлуди, но нощем няма и 5 нощи да е имало люшкане и то за 30 мин макс. Съчувствам и се възхищавам на будуващите.  heart
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines