Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 21:55:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 50615 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #270 -: декември 17, 2020, 11:09:44 »

Свекърва, втори път звънях на ИКЕА. Има сума скечове с колцентрове и борбата да стигнеш до разговор с оператор. Същата работа! lol От 5 минути обаждане, разговорът я имаше 2 минути, я не. Та цъкане за език, за избор от менюто, за съгласие за запис на разговора, накрая имаше и музика за настроение. В крайна сметка говорих с една девойка. Сигурно я сварих в банята. Толкова кънтеше около нея! Пък може и тя да е била на чайове, ама слабителни. Знае ли човек Wink

Разбрах, че доставката до мола е безплатна. Аз поне оттам ще си взема нещата. Центърът им за доставка работи (от страната на поделението е).

Децата днес са като котета - едно върху друго, закачат се и волно или неволно вдигат шум, а ми трябва малко съсредоточаване.

Еконтомат не съм ползвала. На Спиди обаче съм. Предупредиха ме да избирам такива, които са в офис сгради или търговски центрове, магазини. С други думи - където има контрол, че имали случаи на разбити касети и откраднати стоки. Рядко ми се и налага. Няма как да поръчвам с опция преглед така. Ей това харесвам и на наложения платеж - даваш пари едва когато си сигурен, че нещото ти харесва good

Аз тази нощ не бях навестена. Успях да спя!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: декември 17, 2020, 11:15:28 »

Булка, кажи коя планета пак не е на кеф че сме така минорни всички.На мен ми е убито от всякъде.Гледам да не крещя много и да съм по-тиха и псокойна, че иначе зле.

Тая изолация ми влияе много зле, най-вече седенето на каката в къщи.Ми тя не издържа вече, иска да се вижда с деца, иска си контактите.И покрай нея аз съм на черешата.Всеки ден провеждам поне по един сеанс, на тема кой обичам повече в семейството, защо трябва да се изслушваме, защо не крещим и т.н.Медиатор ще ставам някакъв!

Рат, аз не се наспах цяла бременност, ама аз бях огромна.Отделно че и не можех да ям почти нищо пак!Абе, не ми беше кеф тая бременност.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: декември 17, 2020, 11:19:01 »

аз нравоучителни речи държа редовно, има няква минимална файда.
Али, автоматите са ми полезни за нещата на майка- лекарства, тигани и прочие. избирам сериозни фирми и дотук няма грешки. Иначе ако взимам от частни лица- невър lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #273 -: декември 17, 2020, 11:50:23 »

Али, аз по мейл контактувам и чета из сайта им, та в общи линии съм наясно теоретично с доставката. Исках да ползвам опция да ми я изпратят от центъра в Пловдив, който пък ще я получи от София, до адрес. Там зациклям на някакъв бъг, дето все ме кара да опитвам отново със завършването на поръчката  и все нищо. diablo Каката не я дочаках да я чуя, точно заради прехвърлянията по бутони. На мейл отговарят много любезно и бързо, но изобщо не това, което ги питаш angry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: декември 17, 2020, 11:55:56 »

Те си имат някви шаблонни отговори за да те разиграват но да се води че си с обслужен тикет
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: декември 17, 2020, 12:25:47 »

Здравей!

Тази сутрин като станах си мислех, дали когато бях на 20 ги спяхме по двама-трима на продънените легла в Студентски град, съм била толкова схваната.

И ММ снощи опакова подаръците на Бамбук. Тази година ще има три подаръка. Дано не се превъзбуди прекалено много lol lol
Автовозът отпадна. Един ден мм беше минал през ТК Махх и имало много играчки. Беше ги снимал и каза, на Бамбук, че дядо Коледа е пратил снимки Бамбук да си избере нещо. И той си избра пътна помощ.

Хубав ден
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #276 -: декември 17, 2020, 12:30:16 »

Аз лично си финализирах поръчката. Малко се прецаках с плащането на такса в Изипей, защото можело и без такса, ако посоча, че ще плащам с Ипей. Не можело на място при получаване да платя. Естествено, разбрах го на финалната права.
От ИКЕА втори път онлайн няма да поръчам! Два часа врътня! Времето и нервите са ми по-ценни от артикулите им. diablo
Много са любезни и нищо не ти казват. Оправяш се сам.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #277 -: декември 17, 2020, 14:57:22 »

Ох, и аз днес гледам да съм по-спокойна и да се обяснявам по-дълго и обстоятелствено отколкото обикновено, та дано разбере вече, че не забранявам нещо за забраната, а с причина. То и с адско главоболие вече наистина не ми се влиза в спорове и не ми се слушат истерии и зася се крепим. Някаква планета на комуникацията ми се е повредила по мои сметки... нещо с никой не мога да се разбера от няколко дена насам...

 Нашият еконтомат е пред ОМВ. Аз поръчвам само от сайтове, дето мога да връщам, от частни лица не пазарувам по принцип...

Панде, много модерен дядо Коледа с каталог Wink Оф, някаква лудница ще е сигурно. Аз с това непослушание направо се чудя как да й дам подаръци, а са накупени... хич не заслужава, но пък е много малка да й разбивам сърцето...

 Натрупала съм един списък задачи за между Коледа и НГ като ММ си е вкъщи да видим кво ще направя...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #278 -: декември 17, 2020, 16:15:56 »

аа не така с лошо за хората в кол центровете. С ръка на сърце ви казвам че на никой целта не му е да отбие номер, различните опции или както се казват IVR са с цел да се изкарат данни кой за какво къде звъни както и обажданията да отидат при хората обучени за това обаждане. Никой няма за цел да отбие номер, защото след това се прослушват обажданията с цел контрол на качеството и ако една стъпка не е спазена се бие канчето. Така че не с лошо smile, аз винаги съм супер търпелива защото знам какво стои отсреща.

За икеа никога не съм имала проблеми, поръчвам, доставят на време, миналата седмица ми доставиха всичко поръчано. И по мащабни неща сме поръчвали, всичко е точно. Даже пролетта като исках бюрото го нямаше онлайн, звъннах казаха ми да си включа известяване и че след три дни ще е налично онлайн, така и стана.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #279 -: декември 17, 2020, 17:01:12 »

Да, може и да искат наистина да помогнат, но от много любезности и нежелание да отказват, хептен се замотва работата. Също съм много доволна от тях, използвах през юни опция за намиране на по- ниска цена, намериха ми хората. Сега обаче си мисля, че причината е в това, че пловдивският магазин е в един от МОЛ- овете и сигурно са били подготвени да паднат забраните и да работят физически. Отгоре на всичко исках да ми направят доставката за три работни дни, вместо за 7, защото разликата в услугата е само 1.50лв. Как да ми кажат, че нещо в програмата е скапано и не става, и не става Wink Ходи и доказвай, че нямаш сестра. Според тях, всичко е наред и не би трябвало да имам проблем. pardon Пък и много народ им се изсипва на главата покрай някаква фамилна Коледа, а и май само софийският магазин работи. Ама това си е техен проблем, отиде ми вчера следобедът и днес цялата сутрин тъпо и упорито да правя неуспешни опити. Както и да е, да живее форумът, всичко е наред yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: декември 17, 2020, 17:38:28 »

Аз си имам много яки подаръче та, от страхотна съфорумка! Днес ще спя  danceg yahoo
Моето зверче добре се измори на вън. Сега ги водим в двора на близкото училище, има разчвртани пътища и карат колела, ритат топка, оградено и няма къде да бягат. Та нашия така се на игра, че след обяд сам дойде, сгуши се и заспа. Довечера явно ще е забавно.
Аз винаги гледа да съм отзивчива и подробна с кол центровете. Вижда ми се доста натоварва що цял ден да говориш по тела. Преди време за много малко опитах подобна работа, ама не е за мен това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: декември 17, 2020, 18:13:28 »

аз винаги съм мн любезна и търпелива, ма мен даже повече ме дразни съпорта на епъл и на ибей. БГ съпортът е доста ок, като изключим някои от мобилните оператори..
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 17, 2020, 19:01:01 »

И Бамбук днес спа на обяд. Те всеки ден ги извеждат да обикалят около градина или на двора, редуват се. Та явно много се е уморил. .

И аз се старая да съм любезна, когато говоря с кол център (много общо казано). Чистачка ми се вижда къде къде по приятна работа.
Но то се усеща дали срещу теб стои някой, който иска да ти помогне или някоя скумрия.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: декември 18, 2020, 08:53:12 »

Добро утро!
Днес съм малко по-добре със спането. Става, ама по-бързо заспивах после. Бшагодяр, Еми!  heart
Панде, много точно определение за кол центровете good
Какво ще правите почивните дни? Ще се стягат за Коледа?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: декември 18, 2020, 09:13:09 »

Добрютро, как сте?Как я карате?Рат, радвам се че си спала и ние спахме.Днес имам интензивен ден, ще ходя на 100 места, и пратка имам и въобще бая занимавки ми се струпаха като за петък.Организирала съм бабите да гледат трите дами, че да мога да свърша всичко и да няма сърдити.

Покрай мен взеха да излизат хора с положителни тестове за антитела, без да са изкарали болестта реално.Много странно взе да става.

Хайде хубав ви ден!
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines