Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 21:53:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 50612 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: декември 15, 2020, 14:44:03 »

Свекърва, направо ти се чудя на издръжливи те нерви,! Браво на теб!
Еми, кефиш ме с ентусиазъм! Ники само бонбони може да брои Wink
Моя шеф се е сетил сега да му правя разни неща в блендер и голям терор пада. Чудя се какво да забърквам  pardon
Поне днеска си научих урока и рано рано отидохме и взехме колелото, че вчера беше голям скандал. Добре се пораздвижихме 3 чса на вън.
У нас още сме на дуоло, поне частите се виждат. Има едно нормално, ама след първата му игра реших, че като ста е на 18 ще му го дам.
 Аз умирам да подемна, ама няма да ме угрее sad
« Последна редакция: декември 15, 2020, 14:57:17 от ratatui » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #241 -: декември 15, 2020, 14:56:33 »

Свекс, това поколение явно всички изживяват големи промени. Аз забелязвам и при баща ми, и при свекър ми изменения последните 2-3 години... баща ми доста преди 65 се пенсионира и след дискова херния спря да работи, свекър ми е смъртно обиден, ако стане въпрос да спира работа... И при двамата обаче напоследък една обидчивост и нервност и все едно тяхното мнение е последна инстанция, преди не са били така и двамата, та възрастова криза си е.

 И ние търчахме из парка след гарги, гълъби и една след друга, та дано са се наместили чакрите....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #242 -: декември 15, 2020, 15:01:14 »

Здравейте smile

Оф и аз от известно време съм с едно досадно главоболие и то не постоянно, а само от време на време ме заболява леко, основно вечер. Сложила съм си днес очилата, да не би да ми се натоварват очите от комп, че отдавна не съм висяла по цял ден  huhhuh.gif Ако продължи след празниците ще ръчкам ЛЛ за някакви изследвания и направления...
Свекс, много ѝ мълчиш на твойта снаха, аз не бих си позволила подобни коментари, които знам, че ще подразнят...ама дано да сме живи и здрави оак да си говорим като аз имам снаха lol
Дуплото си седи в една кутия и хич никой не се сеща за него, другио лего не съм купувала.
Кумата ми донесе от тия формички за превене на бисквити с имената на децата, уикенда ще изровя някоя рецепта  heart
Ох аз трябва да се занеса някой ден до центъра да ми заредят картата за ГТ, добре ще е да е тази седмица...
Оф днес се разбих...цяла сутрин чистих преди работа, сега в почивката правих някакви упражнения, че съвсем съм се схванала и в следващата трябва да готвя lol ММ беше навън с децата, поне имах малко спокойствие, ма сега е заседнал и той на някакви срещи и е бляк положението  angry
Целувкен  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: декември 15, 2020, 17:19:03 »

Аз без очила и като седя наведена- главоболие в кърпа вързано.
Само йогата ме спасява.
Аз гледам да съм деликатно взискателна към снахата. Поне ще казва че съм любезна змия lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 16, 2020, 04:52:17 »

Добро утро/нощ!
Вече се замислям дали не са ми сложили чип във фракси то и за това да не мога да спя  crazy
Фери, може и от преумора да е. Ако организма още не се е настроил на работен режим, а си и на обучение, сигурно има доста неща за помнене. Дано с очила да мине!
Абе аз пак ще забия на тема готвене, ама някой да има рецепта за меденки, но не тия твърдите, а меки, дето се слепват с нермалад 2по2. Мерси иии!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: декември 16, 2020, 08:52:35 »

Рат и аз бях така с близначките, после през деня гледах да поспя.Много досадно беше.Поне бях свикнала и като се родиха вече знаех, че няма спане.

Ох, аз нямам и 5 минути за йога, а с будни бебета е абсурд.Веднъж пробвах и беше катастрофално.

Аз нямам такава рецепта изпитана.Събота и неделя щще правим коледни сладки с каката, а в понеделник и торта, че чичо и(девер ми) има РД.

Тази нощ сънувах много странни неща, ама наистина много странни.Още ги помня и са ми много шантави като ги мисля, но няма да гледам по съновниците, не обичам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 16, 2020, 09:29:22 »

вчера ни подариха ашваганда на прах, половинката я пробва и каза че е спал непробудно. май и аз ще пробвам довечера, макар че при мен проблемът е почти никакъв- просто понякога се будя по нощите да мисля глупости, вместо да спя. pardon
взех си по препоръка един разкошен ББ КРЕМ на ла рош позе, не съм предполагала че подобен крем може да не оставя неприятна визия на лицето, както всички останали (поне върху моето седят някак зле и се виждат )
хубавото беше че така самата мацка ми даде идея какво да й взема за КОледа lol , та и това откарах като задача.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 16, 2020, 09:56:49 »

Добро утро!

Сънувах някакви неприятни сънища и аз и съответно се събудих с лошо чувство.
Вчера ни пристигнаха подаръците от нашите И вечерта с това се занимавахме. А аз вчера се бях подготвила да започна да опаковам на детето, докато спи, но като станах се събуди и ще остане за днес. Чакам днес една пратка и още две тези дни.
Племенницата вчера ме застреля, че искала светещо яке и сега ще трябва да търся такова. По-добре да не бях питала.
Трябва да си направя план кое, кога ще правя, за да не ми се струпа всичко в последния момент.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #248 -: декември 16, 2020, 10:17:02 »

Привет! 
Рат, не съм пробвала, но скоро намярках ето тази рецепта...http://pekarnatanarali.com/2019/11/23/honey-cookies-with-print-on-chocolate/ изглеждат ми като да са меки. Аз съм намислила да пробвам тези от сайта на https://www.cooks-and-bakes.com/. Зависи от настроението може и да са без украса. Нещо джинджифиловите ми са много врътня, а и навсякъде вече ги продават.

Много мрачно и вероятно ако излезем ще е за солети, че тодлърчудовището всичко е опоскало...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: декември 16, 2020, 10:33:24 »

Адиктед, големи сте мераклийки с Рат. Мен нищо не ми се прави за готвене. Някак я нямам искрата от едно време...
Рат, ето тази:
http://thelittlechef.bg/recipes/desserts/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D1%81-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC/
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: декември 16, 2020, 11:26:55 »

Маги, тва безсъние не отшумява ли по някое време?
Мерси за рецептите! Сега чакам муза Wink
Иначе хич нямам мерак за готвене, ама като ми се дояде нещо... Докато го сготвя и не мога д аго гледа вече, ама нищо. С Ники поне нищо не ми се яде ше и 5 месеца карах на домати със сирене.
Оф, времето е някоя гадно, на мен ми се лежи, ма а няма начин ше се излиза.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: декември 16, 2020, 11:46:06 »

Гадно негадно, те децата без излизания откачат и ние сме на пангара пак lol
Нещо ужасно ме дразнят днес разни клиенти и след малко ще тегля една драма някому! diablo
Нито съм сготвила, нито пускала миялна, ще си ям ушите на обяд... pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: декември 16, 2020, 12:12:54 »

Здравейте smile

Меденките не ставаха ли меки, ако им оставиш половин ябълка в кутията?

Аз още не съм се наканила за меденки тази година, ама през ваканцията ще има време.

Баш по вчерашната тема за способностите, вчера водих Бамбук на оценка на развитието. Беше много съдействащ, чак ме учуди. Преди 6 месеца доста по-неадекватен ми се видя. Все още не държи хубаво молив, но има напредък.

За децата на седят на столче и маса и да се концентрират върху нещо също е много изморително. Аз след обед казах, че вече е време за тихи и игри, защото той не спи. И това доста го уморява. В началото рева през повечето време, че не го оставям да прави каквото си иска. Ама свикна и сега му е интересно. То аз не съм някоя креативна майка и ми е малко скучно. Ама половин час да поседи, пак е добре.

А от градината какво казват, че вашите не искат да се заниват с такива неща (рисуване, изрязване)? Или те само вкъщи не искат. Тук от градината също искаха оценка на развитието и го водих малко на ерготерапия.
Хич не го влече творчество, дай му да си бута колите на човека. Ама трябва да се стяга. Не ми се иска в първи клас да е от тези дето обикалят изстаята.
Иначе като цяло на момчетата не им се занива с такива неща. Имам приятелка тук, която води занималнята след училище на 1 клас. И сега през локдаун само са си рисували и творили с тези, които са ходели. Каза, че на момичетата дай им брокат и голям кеф. Ама за момчетата, все едно ги е измъчвала.



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #253 -: декември 16, 2020, 12:29:47 »

Панде, ще видиш промяна в следваща година. Щом нашата госпожа по изобразително е удивена от прогреса на Звяр, има надежда и за Бамбук. Той и къса нервите две години, изобщо не съдействаше, само драскаше, беше много отчаяна, но последно като се видяхме, каза че е много впечатлена и показва много желание. Ей го тук всеки ден рисува, по собствено желание, той си измисля какво, сега е на вълна планети, с водни бои рисува, естествено не пропуска да нарисува и магистрали и коли, котки в къщи, но ако някой преди 6 месеца ми беше казал че сам ще иска това да прави нямаше да му повярвам.

Днес егаси студа, няма да се излиза...

Аз меденки не правя, Рат мога да ти препоръчам напукани сладки и джинджифилови курабийки. Вторите мисля уикенда да забъркам. И двете рецепти са много забавни за децата и участват в приготвянето им. С племенницата и Звяр много се забавлявахме на напуканите сладки smile

https://www.supichka.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B0/161/%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%B1%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8

https://www.supichka.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B0/155/%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%83%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: декември 16, 2020, 12:36:30 »

Булче, направо ми даваш надежда. Не че държа да е артист, ама грам пък да не иска да хване пастел дори. Виж, да се кълчи като маймуна пред непознати, ако има музика- няма никакъв проблем. Пее вярно, стига да реши че му се пее. Пластелинът се ползва за да се мачка от багера lol . Дотук с креативността lol
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines