Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:51:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 68159 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: ноември 11, 2020, 14:40:22 »

Ами права си, направо са го измамили. Сумата е брутална за такъв размер щета.
За колата не помнех дори че сте взимали нова , много съм взела да забравям.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: ноември 11, 2020, 15:03:42 »

Али, това го пробвах, редих, подреждах, показах и накрая всичко в една голяма кутия защото побеснях!

Малко са го метнали твоя мъж Бубе.Ама какво да се прави, ще се научите с годините.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 11, 2020, 15:33:43 »

Здравейте!

Аз Барби и тролче имах, тамагочи - не. Като цяло и аз много неща съм имала и въобще не съм ги оценявала. В университета разбрах, че малко като принцеса съм си живяла преди това. Поне ме бяха научили да готвя и чистя, че иначе със съквартирантките ми щяхме да се заринем.

Хубави подаръци си избрала на Ж, адиктед  good

За Бамбук обмисляме писта Carrera. Той не оценява особено неща, които не са свързани с коли. И едно малко PlayDoh сме взели. С пластелин рядко си играе. Може като има джиджавки да му се види по-интересно. В мазето има и две Легота, за когато реши да мине от Дупло на нормално лего.

Бубе, аз не мисля, че е чак толкова безсмислен разход. Това е нова кола, един ден ще искате да я върнете или продадете и външния и вид си е важен. Ако я беше правил в друг сервиз, това не знам дали не се отразява на гаранцията. Не мисля, че са го метнали, просто в официалните сервизи е така. За БМВто на шефката ми едно време баснословни цифри бяха. Там нищо не се ремонтираше, директно ново. Та не е се косете чак толкова. Моят мъж и една точка не може да понася по колата. Добре, че към мен няма чак такива изисквания.

Много са ми сдухващи тия сиви дни. Особено като се наредят 4-5 подред.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #168 -: ноември 11, 2020, 15:57:48 »

Bube тази нова кола на лизинг ли е? пфф как не го е завел на каското.... Панде язък е на толкова пари на каско да даваш 400лв за оправяне на разни неща, ние много щети сме завеждали, изчакваш и завеждаш, на нова кола на лизинг никога не отказват покриване на щета?

За травми от детството не ми говорете... Майка ми е чичо Скрудж, ако може за нищо да не се дава пари, пък баща ми е тотално обратното... колко пъти съм го хващала на заплата да ми купи нещо, спомням си едно портмоне като ковчеже за моливи и после като тийн едно супер скъпо палто,ама беше мега хубаво, майка ми щеше да го убие  beating.

Много мисъл влагате в играчки... изобщо не мога да прекарам толкова време в обмисляне, но той Звяр има измислени желания за 5 години напред вече, слава богу за тази не се е променило, мм има задачата да го поръча и да се достави на време за в градината. За нас не съм мислила изобщо, опитвам се да намеря време да изхарча едни пари за един часовник, ама не намирам... че е с една специална карта и не съм проучвала как да стане, ама и на това ще му дойде времето. Сега ще почна между колове да си зареждам кошницата в "за теб" за дрехи за хоум офис и ще чакам черния петък  blush

Сакапана съм, МГ е скапан също, тези две седмици ни направиха зомбита, почти 7-9 вечерта приключваме, Звяр е на самотек, строи някакви влакове в неговата стая привечер , тъпче хелоуински бонбони, прави участия по колове, ей такива забавни неща около нас.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 11, 2020, 16:19:22 »

Булче, златно дете имаш!
Какви са типа дрехи за хоум офис? lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 11, 2020, 16:54:37 »

Пфф, аз разбрах, че се ядосва, че са го оправили. Еми ако е можело да го заведе на каското да се ядосва, да. Ама то не е до спестяване, а до знаене и разбиране. Ама ако беше по-стиснат сигурно първо щеше да проучи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #171 -: ноември 11, 2020, 18:21:09 »

Булче, златно дете имаш!
Какви са типа дрехи за хоум офис? lol

ахах не знам, днес ги обсъждахме, хем трябва да е удобно, хем да не прилича на пижама, обещаха ми да сложат такъв раздел на сайт, много им хареса идеята  yahoo

Панде именно, за бой е, 400лв не е малко пари... на нова кола каското и е бая цифра. Бубе, ако ще те утеши МГ толкова пари изхарчи на бордови игри...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 11, 2020, 19:34:55 »

Много добра идея, и аз ще си купя от вашата секция Хоум Офис lol
Я поясни какво е бордова игра?
Ето пак по темата с домашните халати- Selfridge имат чувство за хумор, евала
https://www.instagram.com/p/CHceRHqnAu_/?igshid=18a3p7w84lyvw
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 11, 2020, 22:08:58 »

Добър вечер!
Бубе, не са малко пари, ама вече и да се ядосваш р све тая, та да сте живи и здрави и това е!
Булче, чудна идея за хоум офис дрехите. Аз си представям част от риза и надолу, от където не влиза в камерата анцунг /пижама  blum
Ники, вече е написал писмо в подаръци за Коледа, сега остава да намеря джуджета да ги направят  crazy че моя явно има добро въображение и иска някво неща, дето не сме ги виждали никога.
Вчера е разказал играта на баща ми, цяла нощ е правил щуротии, цял ден не е спал, направо не знам как са издържали. От утре казармен ред ще въвеждам, явно не става иначе  diablo
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: ноември 12, 2020, 01:14:27 »

Включвам се по късна доба, ама нещо сън не ме хваща.

Булче, лизингова е, да, той знае как да заведе по каско щета, правили сме го и за още по-малки драскотини. Но нали юли месец стана произшествието с моториста, който ни блъсна и тогава въобще не ни беше до тази вдлъбнатинката. Аз още не мога да се нарадвам на късмета ни, че само три месеца колата седя в полицията, нали ни бяха наплашили, че може да е до две години. Та преди месец си я взеха в Пежо, щетите са за над 10 000 лв. Делото тепърва ще видим какво ще стане с него, миналата седмица майката на моториста се оплаквала на съседка ни, че много му било тежко с патериците. Ами, тежко ще му е, а с 3,6 промила и без книжка ме му е било тежко да се качи на мотора.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 12, 2020, 07:55:26 »

Ратче, те май там вашите му развалят режима на Ники... После на твоята глава пак да се оправяш с това. Подобно нещо усетих вчера и вечерта дигнах страшен шум и си легна наказан без приказка. У нашите го свикват нонстоп някой да му обръща персонално внимание през деня. Е да де, ама те са полупенсионери. Вкъщи се работи често до 8-9 вечерта хоум офис. И няма как да стане. А и не смятам че е ок, с мен никой не е играл, а си намирах и си измислях занимания. Не е като да няма компютър и играчки. Та ми дигна кръвното с тия лигавщини вчера и досаждане. girl_impossible
Какви неща е написал на дядо Коледа, че ми стана интересно? lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 12, 2020, 09:20:33 »

Добрютро.След една нелека борба с две девойки, да ги преоблека, преобуя и нахраня вече пия кафе.Еднаа само като види дрехи и почва да реве, как ще я караме тая зима не знам.Гола няма как да ходи!
Аз днес имам да готвя и мисля и бисквитена торта да направя, че да има нещо сладко за всички ни.Вече и бебетата хапват от нашите неща.

Направо ви се кефя за тоя хоум офис, в нашата служба е мираж, няма и сменен режим дори измислен и чакам да затворят цялата служба в един момент, заради болни там.Дано е преди отида на работа.

Хайде хубав ви ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: ноември 12, 2020, 09:26:51 »

Маги ти си герой с тия две малки госпожички!
При вас как са нещата с яслата, приети ли са?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: ноември 12, 2020, 09:42:33 »

Аз имам един въпрос. Спорим тук вкъщи- взехме едно xiaomi роботче. Много ми допада как чисти, но към по- опитните имам следния въпрос. Хепа филтъра спазвате ли инструкциите по книга да се пере всеки път?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: ноември 12, 2020, 09:58:39 »

Еми, при нас документи се подават еднократно в началото на всяка година т.е. на първия работен ден трябва да си зареден пред съответната ясла/градина и да подаваш документи за там.После чакаш април! да Април! за да видиш дали детето е класирано.Аз ще се връщам тамнякъде около април на работа, но ще ги оставя намайка за сега.Даже мисля ако мога малко по-рано да се върна.Все пак ще са в къщи с баба.Април беше заради приема и аз да се примоля на директорката да ги вземе рано, а не от септември!Същото е и с градината, но там приема е от септември, то е ясно.
Ние сме в каменната ера по повод градини и училища.В училищата пак така, като обявят приема на документи се ходи на крак да носиш всичко.И ако е някое много желано училище освен връзки се виси и по цяла нощ пред него, запазва се ред и т.н.

Еми, не го пера на всяко чистене, като имам време тогава.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines