Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:46:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април 2020  (Прочетена 64135 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #240 -: април 23, 2020, 13:27:12 »

Киви, ако не ти е далече при нас в Грийнберг няма живо пиле сутрин и можеш да си пуснеш изгледванията. Аз бих си ги пуснала. Не знам, претръпнах ли вече, ама излизане , общуване не ми причинява стрес, в началото ми беше малко странно.

Тая снимка описва моментното ми състояние... Вчера докато бях на кол ме замерваше с топки... По едно време вика, хайде затваряй, стига толкова колове, не изкарахте ли достатъчно пари за играчки вече? А ти с две на подобна възраст не ми се мисли.

Панде направо ужас... това е кошмар за съдомиялната...

Алексия радвам се че не сте се заразили! И честит ви паднал зъб!

Аличка и на теб честит ти изваден мъдрец! И аз имам два за вадене и мЪ е страх!

Адиктед, защо да чакате КПП-та да отменат? И сега може да ви вземе тм. Иначе клаша на генерации под един покрив е доста тегав, няма как. За очен лекар, препоръчвам др. Симеонова, във визус преглежда, те са малка клиника, ако ви е нужно.

Има малко раздвижване по Западните страни, усеща се опит за връщане към нормалното, виждаме покачване на обеми и резервации. Дава ми мъничко надежда. heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #241 -: април 23, 2020, 13:50:18 »

Киви, в никакъв случай не съм за отлагане на неотложни неща. Споделих, че съм в чудене дали мога да отложа моите, които не са супер спешни и все пак е здраве. Не знам защо е прозвучало като че мнението ми е за всичко.

Не е прозвучало така, аз по-скоро за мен си  разсъждавам. 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 23, 2020, 14:11:20 »


Добър ден!

Днес имам два повода за радост. Първият е, че малкото ни момченце празнува имен ден! heart Да ни е жив и здрав!  heart И вторият, че голямото ми момче вече официално е повишено на по-висока позиция. Много се гордея с него, защото знам колко упорит е във всичко, което прави и го заслужава! heart heart heart

Вчера звънях на личната на Алекс, защото от няколко дни, вече седмица дори стана, гласът му е пресипнал и започнах да се притеснявам. Засега правим инхалации и ще видим какво ще стане. Досега не ни се беше случвало и се чудя от какво може да е.

И аз трябваше в началото на месеца да си пусна контролни изследвания, но ме е страх да отида до лабораторията. Ще изчакам още малко, но и не ми се отлага много във времето, защото трябва да видя как се движат нещата.

От скоро преоткрих терасата като приятно място и обичам да си пия там кафето следобед. През деня е много слънчева и приятна, затова решихме да я променим малко. Засега само заградихме едната страна, за да не се открива гледка към другите тераси. Имаме още работа по нея, но ми трябва и хубаво време за работа. Много е приятно, слънчево и спокойно, цъфнали дръвчета, песен на птички. Мечтая си и вечер да може да изпием по чаша вино там, ако някой изобщо ни позволи.  heart

Снощи казвах на ММ, че ако някой ни снима с камера, без звук, ще си помислят, че сме излезли от джунглата. Пълна лудница е и в нас.  tease

В нас има печено агнешко, зеле със свинско, супа. ММ иска за довечера крилца и пържени картофи, салата…Храна има, днес няма да се въртя много в кухнята. Ще врътна едни палачинки само, другото ще е по-късно.

Вкъщи дружно имаме нужда от смяна на пролетния гардероб, но като знам, че няма къде да ги носим, ми се изпарява желанието. Скоро прибирах дрехи на Алекс..ами то нищо не остана. Всичко му е малко.  girl_impossible

Има по-малко от месец до рождения ден на любимия ми и трябва да се стегна, да организирам празника, да му избера подарък. heart

Хубав ден от мен! Ще си пусна предаването, защото нещо изостанах. 

 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: април 23, 2020, 14:34:19 »

Малии, какъв зъбовалеж... Ще я разорите феята, все пак криза е Wink
Ох, Алексия, хубаво, че ви се е разминало good
Кивич, случайно или преднамерено на снимката момците са 3 броя? Wink
Вчера цял свят беше луднал срещу карантината, правеха се планове за разхлабване на мерки, гърците за море се готвеха, изобщо полъхваше оптимизъм и днес - бам! Повишение на цифрите в статистиката навсякъде  и при нас. cray
По улицата днес разхождаха две новородени близначета, сигурно и тях са ги повели на консултация. Майката я гледах до съвсем скоро с огромен корем да крачи из парка. Тече си животът, хич и не му пука за нас. Ей нашите бебета във форума скоро ще ги захранват и ще си седнат на д- тата. good
"Моите" моми вече са под крилото на майка си, в неплатена отпуска я пуснали 20 дни. Говорехме си как трябвало да си взимат пакетите "Плод и мляко" и как по- добра работа биха им свършили пари или някаква трайна храна.
Ние имаме през две улици училище и виждам съседи от Махалата да носят по 5-6 чанти с краставици. С тях са и децата, нямате представа колко са щастливи, че излизат от вкъщи. Нагласени, пременени, като за първи учебен ден smile. Ох, всички сме еднакви за някои неща heart heart heart
Залягам над Монтесори за деца 6- 12 години, че пак имам домашна. Както бяха все от "голямото добрутро" да видите как се промениха тези ми ти курсисти - питат, разпитват, стъпиха здраво на земята, не се префантосват. Хаха, никой не включва камерата, не им остава време да оправят сигурно домашната обстановка. Вероятно ще минем само на индивидуална работа, трудно се синхронизираме...
Хайде, хубав следобед и поне по 2 усмивки от сърце! heart heart
П.П. Хаха, снощи обяснявах как се различава пресен кромид от пресен чесън. Голям зор, че нямах наличности за демонстрация. Днес вече се снабдих и галерията ми е пълна със снимки и клипове. Обаче НИ2 отказва да вникне в нюансите на зеленото и формата /като тръби на кромида и плоски на чесъна/ на перата и реши проблема, като си купи праз. funnytooth
П.П.П. ЧИД на Алекс!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #244 -: април 23, 2020, 15:09:22 »

Не е прозвучало така, аз по-скоро за мен си  разсъждавам.  

Днес просто трябва да изключа и да почивам не ми се получава писането... исках да кажа, че не исках да кажа това  Girl_hide girl_impossible girl_wink  crazy

Свекърва,  какви неща ти хрумват smile Снимката циркулира отдавна между хоум офис родителите, относно бройката змейовете лудеят като поне за трима, но карай да е весело. Бях за малко станала от моето бюро и мъжа ми ми разказва как открил 32 седнал на стола, сложил слушалките, цъка с мишката и обяснил, че работи. Преди известно време се заключих в детската, за да взема важна среща, а 32 хванал един алармен часовник и го настроил да звъни пред вратата. 31 е вече голям и като го помолиш разбира, съдейства.
На децата също им е трудно, гледаме да ги разведряваме по някакъв начин. Поръчах една игра "Не се сърди човече" и 5 приказки на Валери Петров.
« Последна редакция: април 23, 2020, 15:11:22 от Kiwi » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #245 -: април 23, 2020, 16:20:06 »

Този път се размина срещата с лицево-челюстен хирург. Зъболекарят ми го извади. Шевове имам, ама не е същият ужас от играта със скалпел. Утре съм на промивка. Шевовете - другата седмица. Направо камък ми падна! От самото начало супер много пречи този зъб. Баш на майната си е и много трудно се чисти. И болка нямам. Е, криво е, едно раздрусано в устата, но до утре ще съм на шест!
Значи за тези неща се убеждавам, че е до ръка. Освен това зъболекар е комшията ми и редовно го хвалят пред жена му, че нежно пипа lol Тя пък през смях отговаря, че е много търпелив и внимателен, ама само нея не може да изтрае tease

Татко нали всеки месец е по лаборатории по принуда и казва, че няма хора. Ама и той е стриктен - маски, ръкавици, после дрехите за пране... Няма начин.

Много се смях за циганетата, които са пременени по повод излизане навън въобще! Всички сме еднакви наистина в някои отношения good
Нашите плод и мляко ще го карат по адреси. Много от родителите се отказаха в полза на други семейства от градината, за да има повече за нуждаещите се.

Последно без съдомиялна бях, когато се нанасяхме в този апартамент. Трябваше да се преправят тръби и една седмица бях готова да ядем с ръце. Това ми е от най-отвратителните домакински задължения.

Адиктед, за Пловдив мога да ти препоръчам детски. Работи с касата, ако ти е от значение. Хубавото е, че е в клиника, а не в болница и април нямаше наплив.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 23, 2020, 22:36:59 »

Здравейте smile

В Австрия направо е весело тези дни. Топло е, децата играят много. От 15 се връщат на училище, отварят ресторанти, зоопарка, след него и музеите. Маските са само за закрито, та като видиш някой с маска, значи отива до магазина. Аз си правя маски със салфетка и два ластика. ММ нещо мрънкаше, защото не си направя от плат, ама според мен е все тая. На него му купих скъпа от аптеката, която може да се ползва доста,ако не се замърси.

За зъболекар не ми се мисли. Тази година може да ни се наложи да идем тук. Пък казват, че е много скъпо.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 24, 2020, 09:28:33 »

Добрютро или добър ден, как сте?Ние бяхме вчера на консултация и тази нощ беше весело, а и сега е пак така.Но лекарката беше организирала всичко идеално, много съм доволна.

Днес мисля пак кратка разходка зад блока без никакви контакти.

Панде, при вас разпускат ситуацията, а при нас се чудят май какво да правят.
« Последна редакция: април 24, 2020, 10:08:20 от магито » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #248 -: април 24, 2020, 15:47:23 »

Маги няма да те оставям самичка да си пише я хахах

Те Австрийците разпускат много ясно, имат по-малко случаи от нас хахах

Ние сме забили пред компютрите, днес само поръчки правя, сега поръчах и каска и протектори и мисля да боря Звяр да се учи да кара вече колело smile

Весел карантинен уикенд!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 24, 2020, 20:35:36 »

Здравейте smile

Булче, а защо държиш да кара без помощни? Аз въобще не мисля да му давам зор на Бамбук.

Айде после може още да пиша
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #250 -: април 25, 2020, 09:02:41 »

Панде щото ми се вижда естествен процес да мине без помощни. Неудобство е с помощните, заклещват се, бавно е карането, всички дечица на неговата възраст карат без, състезават се и той изоставя и се нервира, та и това го има. С братовчед му още от сега се уговарят как ще се състезават и той е без и ще е голяма драма. Обаче без предпазни няма да го пробвам, че онзи ден на една приятелка малката беше паднала с колелото и главата директно в бордюра, добре че е била с каска...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #251 -: април 25, 2020, 09:47:15 »

Булка, помощните колела се повдигат, когато задобрее малко. И двете момчета така се научиха, никой не е тичал след тях да ги крепи. Даже големият по едно време караше с едно помощно, за всеки случай. Баланс превозни средства едно време нямаше, та от малки бяха свикнали да въртят педали. Сега е нужно време първо това да усвоят, да вдигнат скорост и чак тогава да се отпуснат. Но в крайна сметка, всички се научават, де.
НИ2 си взел колело под наем, за 20Е на месец, чисто ново. При него е проблем да си намери достатъчно голямо, та първо смята да пробва няколко. Върти по малко 10-15км. да свикне с размера, а и целта е да стигне място, където да ходи пеша.
На дървото пред нас, след 19 години прекъсване, отново имаме гнездеща двойка гълъби. Първо ги гледах как се ухажват и онождат, после как готвят гнездото и сега вече женската мъти. Съседските деца си направиха наблюдателен пункт и само се размотават из терасите с бинокли. Обаче гнездото е съвсем паянтово, дано няма бури и да издържи. Една година си спомням, че Родният се катери да закрепва дъска да не им вали на малките и да заякчава "конструкцията".
Имам си и друга занимавка, отсреща правят ремонт и непрекъснато се въртят двама млади майстори из терасата. Май и на тях им е скучно, нищо по- засукано не минава по улицата, паркът е затворен, та бройкат и те котки и гълъби Wink
Хубави и здрави почивни дни!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #252 -: април 25, 2020, 09:55:38 »

Свекс той въртя миналото лято и лети с тях, кара и баланс, чудя се за едно дали да оставим само, ама пък нали го излъгахме че ги няма вече тааа няма как. Търпение само и ще се научи.

Ей супер че си е наел, и аз искам много да карам ама няма къде да ги съхраняваме, в общите части пред нашата врата е входа за мазето и не е удобно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 25, 2020, 11:21:29 »

Булка, може да те изненада детео.Моника се научи за ден буквално.Но махмахме помощните от раз.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #254 -: април 25, 2020, 15:41:27 »

Булка, може да те изненада детео.Моника се научи за ден буквално.Но махмахме помощните от раз.

Цъ! Пробвахме есента не искаше, белким сега ще се навие
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines