Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:35:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април 2020  (Прочетена 64149 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 22, 2020, 07:51:47 »

Добро утро, как сте?Тук е светнало едно слънце, разкошно.Личната на бебетата се обади и утре сме на консултация.Да видим как са девойките.На голямото момиче му падна предния горен зъб и сега има чаровна усмивка  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #226 -: април 22, 2020, 08:44:39 »

Маги, задължително я снимай! Това казах и на Аличка, много хубави мигове са Wink. Как го извадихте, сам ли падна Wink. И последно по зъбната тема, феята ще идва ли?
Добре ще са девойките щом си хапват, плачат и пълнят памперси heart Сигурно и ще ги боцнат с някоя ваксинка милите. Леко да минава всичко good
Понеже си навътре в нещата, за инвитропроцедурите май спират само тези, които са за жени под 39, нали? Имам бивша колежка, която е на 41 и преди ИП беше много обнадеждена, ентусиазирана и въобще... Сега ми е неудобно да я питам, но и аз се вълнувам с нея.
Хубав и здрав ден на всички ни, нека чуем поне по една добра вест и поне един път се усмихнем щастливо! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 22, 2020, 08:59:20 »

Да свекърва, спират само на тези под 39 години.Жените на възраст над 39 г, с ниско АМХ и онкоболните могат да им се правят процедури, ако самата клиника работи, защото масово за прекратили процедурите.

Ще я снимам госпожицата, много е въодушевена и щастлива.Дойде феята, остави паричка.При нас и Великденски заек идва, ама и обясних,че не е истински.Просто със сестра ми им го организирахме това търсене на яйца на тримата от по-малки и тази година пак го направихме, но само с нея.Да си имаме традиция за децата smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #228 -: април 22, 2020, 09:10:20 »

Привет! Феята у нас още не съм я викала, трябва да го пъхна този мъдрец под възглавницата най-сетне.
Аз напоследък съм физически много изтощена, уж спортувам, раздвижвам се, но сутрин докато отлепя... Ден преди карантината ми предписаха допълнителни изследвания, но как да ида да вися по лабораториите... в сериозно чудене съм, но накрая ще ида и да става каквото ще.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 22, 2020, 09:39:24 »

По скъпо е но има и опция взимане на кръв по домовете
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #230 -: април 22, 2020, 09:47:50 »

Вчера беше много криво, че не можах да седна на терасата. Днес изметох, ама е студено (още) и ще видим дали изобщо ще се играе вън.
ММ тези дни откри това място в нас tease Той изобщо няма навика да излиза там. В техните едната тераса е усвоена в кухнята, другата е остъклена и е една закатанчена, никаква. В стария апартамент пак я бяхме остъклили, но в по-малко жилище е едва ли не необходимост да се възползваш от всяко пространство. Та тези дни седях и си оцветявах с кеф на въздух. Децата там играят с пластилин и рисуват. ММ и той се присламчи да оцветява blum
Покрай книжката ми за оцветяване се присетих и за други подаръци, които са ми от размените тук heart Стана ми едно мило smile

Каква е тази работа с инвитрото? Не съм чела, но звучи ужасно!

Чакам куриер и ще си отчакам... Имат много заявки явно и грам не се спазват часовете. Много мразя да съм така вързана nea

Киви, бяха го казали да се прецени риска от евентуално заразяване и евентуално заболяване. Дадоха пример за детенце, което четири дни не било уринирало. Накрая се оказало с бъбречна недостатъчност. В такива случаи вирусът си е бял кахър! Аз лично предпочетох да си заведа детето в болница, за да го лепнат, вместо да се влачи още с кървави марли pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #231 -: април 22, 2020, 22:23:11 »

Привет и от мен!

 Ие тив два дни дни бяхме на тръни, защото имаше съмнение, че мм е бил в контакт с болем, за щастие се оказа с отрицателен тест. Бав изтръпнахме, защото най- малкото щвха да ни сложат под карантина цялото семейство...
За боледуване в момента не знан дали ви разказах как в началото на извънредното положени малкият вдигна 40+ градуса. Еми ходихме в спешното, нямаше как, оказа се гнойна ангина. Иначе за рутинни изследвания аз лично не бих отиша сега, освен ако наистина не е спешно, най-малкото ще се свържа с лекаря да го питам как да действам. ММ имаше телефонна консултация с личната, диагностицира го набързо lol

Аличка, ние също много висим на балкона. Взехме си комплет маса със столове и е голям кеф да пиеш кафе и като цяло да седиш на слънчице.

Хаха, ние имахме изпълнение с феята. Падна му на човека поредния зъб и той чинно си го оставил на прозореца. Феята обаче се разсеяла и не го отразила, много беше драматично blum ама се поправи де, по 2€ се кутиратнв нашата лъща зъбите smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #232 -: април 23, 2020, 07:55:43 »

Гутен морген!

Алексия, добре сте се разминали. Ние пък бяхме болни в началото, след ходене на рожден ден, ако не друго поне сега не влачим градински вируси, които и без корони ни рестарират...

Пия си кафето и сядам пред компютъра, днес мернах една снимка на работеща майка от къщи в момента... Шесторъкия Шива. Оммм... ще се справим и ще станем още по-добри, по-издръжливи, по-организирани.

А относно феята, за този мъдрец трябва да ми донесе поне петдесетачка. Беше здрав, хубав, добре измит и поддържан, а освен това чинно изтърпях цялото рязане, шиене и сега красотите по поддръжката. Феята за млечни зъби носи по пет пари, а смятам да го използвам за мотивация как зъбите може да се мият 10 пъти по-добре от в момента.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: април 23, 2020, 08:47:48 »

Здравейте!

Мина почти април, а като че ли вчера влязохме в това извънредно положение. Живи и здрави, когато всичко това свърши, не знам дали ще мога и как да се върна към нормалния живот. Липсва ми да се разходя в град, да седна някъде на ресторант, да позяпам по магазините, да отидем на кино. Но това да са ни неволите!

От три дни минах пак на броене на калории и да ви се оплача, не знам как съм имала толкова воля преди. Яде ми се шоколад, а от месеци не се бях сещала.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 23, 2020, 08:51:37 »

Счупи се миялната. Голяма мъка. Седи заредена от снощи. Мисля да офертирам Бамбук да измие чиниите.
Вчера ходих до една дрогерия. Почнах да си правя маски със салфетка и свикнах с ритуала по дезинфекцията, та вече не се стресирам толкова. Даже друга седмица мисля, пак да ида, че имам още стикери за отстъпки.

Сега се чудя какво да сготвя. Обмислям да в нещо върху хартия за печене върху решетката на печката и се яде с ръце. Пица или сандвичи май.

Как вчера, Бубе, цяла вечност е това ИП lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 23, 2020, 09:02:44 »

Добър ден! Аз вчера бях в дупка някаква.На мен вече взе да ми идва нанагорно това ИП.Просто много ми идва.Аз обичам да излизам, да се разхождам, един ден от седмицата максимум изкарвам в къщи, а сега един ден за 2 часа ходя до офиса... Гледам като е хубаво времето поне зад блока с децата да изляза и да подишам въздух, вчера съм обикаляла терасите да дишам  crazy изкуквам, тотално.В магазин не съм влизала от поне 3 седмици, хора различни не съм виждала не помня от кога.
Днес сме на консултация с дребните да стиснете палци всичко да мине добре.

Алексия, добре сте се разминали.

Панде, аз обмислях пица, но ще си я ям сама, та само тесто за мекици ще пусна в хлебопекарната, че ако още една сутрин открия макарони за закуска ще се гръмна.

Бубе, вие поне имате двор на село.Аз ако имах двор ехееее.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #236 -: април 23, 2020, 10:53:43 »

Аз съм навън днес. Чакам при зъболекаря. Като в сюрреализъм е. Всички са с маски, ръкавици, очила и скафандри. Само Гала от телевизора ми напомня за дейността tease
Мислех, че никнещият мъдрец мъти работата. Оказва се май горният beating Снощи на моменти едва преглъщах и исках с два пръста да измъкна тази гадина, поне да знам от какво боли.
Докато пишех ме придърпаха и вече съм без зъб. Феята трябва да ми донесе кофа сладолед blum

И аз съм свикнала все навън. Децата също. Два дни само вкъщи от лошо време примерно и после яко ме цепи глава. Обаче бързо се адаптирахме. Може би, ако бях с бебе, и аз щях да изчаткам. Сега най- пазим татко и излишни експерименти не правим.

Алексия, късмет, че сте се разминали!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #237 -: април 23, 2020, 12:06:28 »

Привет!
 
 На мен ми е нанагорно, че каквото и решение да вземем има негативни последствия и вече и аз изкуквам. Чакам да вдигнат КПП-тата и май ще отказвам програма баба и внуче и ще си отиваме в София, че тук не знам кой по не чува от двете. Става разнобой на авторитети, а Ж. тотално вече манипулира до дупка. Та от това ми писна най-много. Уж беше оптималното решение, но към тоя момент не ми се вижда така.  sad

 Киви, аз също се чудя за изследвания, ама едва ли ще ги направя към момента. Ж. има час за офталмолог в Токуда в началото на май, но и него няма да посетим. При цялото пазене не ми се ходи по болници за профилактичен. Наесен ако сме живи и с всичкия си. smile

 Аз сколасах да прочета цяла книга. Много подходяща е за ситуацията на Бакман Тревожни хора. Смях през сълзи точно както и в действителността. Нахъсала съм се да изчета всичко налично преди да си набавям друго да видим.... Вчера се обзаведох с дрехи за навън пролетни, че нямам нищо тук, а и в София доста разчистих. В пепел от роза ще съм, ако изляз някъде този сезон. blum

 Хубав ден и бъдете здрави!  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #238 -: април 23, 2020, 12:47:45 »

Привет! Опитвам се да ви споделя тази снимка, тайничко си фантазирам как ще работя на тишина някой ден smile

https://twitter.com/ipspankajnain/status/1239944632043048961/photo/1

Аличко, честито беззъбие... съчувствам ти. Обясниха ли ти какво да правиш в постоперативния период? Антибиотик, обезболяващи дадоха ли ти?

Адиктед, то кога ще е безопасно? Хайде очния на Ж. е профилактичен, но моите неща не могат да чакат.
« Последна редакция: април 23, 2020, 12:50:05 от Kiwi » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #239 -: април 23, 2020, 13:22:49 »

Киви, в никакъв случай не съм за отлагане на неотложни неща. Споделих, че съм в чудене дали мога да отложа моите, които не са супер спешни и все пак е здраве. Не знам защо е прозвучало като че мнението ми е за всичко. За офталмолога държа на тази лекарка, но в голяма болница към момента няма да ида, а тя преглежда само там. Ако се удължи и затегне още положението и имам притеснения ще търся варианти за по-малка практика.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines