Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:14:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април 2020  (Прочетена 64940 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #135 -: април 10, 2020, 13:40:21 »

Привет!
Булка, рецептата и аз съм я правила, трябва точно това брашно да се намери. С тип 500 пак става, ама чак такива конци не прави.
Според мен, кекс нормален да си спретне човек, ако сложи вътре кора от лимон или портокал, пак е същото, но без втасване и месене. Мисля едни курабии здравословни да направя, яйца ще боядисам 10, пак с натурални бои, че да може да се пускат отново да поврат за дезинфекция Wink. Агнешкото го предпочитаме на кайма, смесено с телешко, та живот и здраве, ще направя кюфтета за нас и бременната С. Хаха, голям майтап сме - пускам въже с една кошница и така си спестяваме отваряне на врати и съответно миене на брави, ключове и копчета на лампи и асансьори. Всеки път се стягам да не падне върху нечия глава, въпреки че му хванахме цаката pardon
Маги, тези са повече за красота. Как само на 40С да се пере нещо, дето после бебе ще го лапа... Има едни памучни кърпи, на квадрати, продават ги в Лидл, Кауфланд и Метро, водят се за съдове. Те хем са 100% памук, хем се перат на 90С, хем и са подгънати. Прегъваш на две по държина, намотаваш около презрамката и от двата края стягаш с ластик или просто връзваш с нещо. Велкро се шие много трудно, хич не се мъчи. По- лесно се пере, по- лесно съхне good И разни специални кърпи за лапане така може да се направят, без специални красоти по тях.
За нашето бебе имам много красиви момически платове купувани, още преди да знаем пола. Ще мисла какво да шия, дето да не е за красота, а да върши работа.
Хайде хубав ден, отивам да уча материала за 3- ти клас Wink С първи клас по се справям...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 10, 2020, 14:58:32 »

Свекърва майка ми намери плат останал от каката и направи за моята раница.Станаха идеални и ги прах на 90 градуса.Давах ти го като идея за бизнес Wink Аз 20 лв, за тая глупост няма шанс да дам като знам, че и сама мога да го направя ако имам време.
Адиктет слагам ги вече в раница и това ми е спасението на моменти.Едната е в раница само.Ако знаете как излизам за сега.Количката седи в общо помещение до врата на входа.Кошовете се махат и имат от долу едни подпори и могат да седят на земята.Едната е в коша си, другата в раницата.СЛизам до общото и там окомплектовам количката.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #137 -: април 10, 2020, 15:14:50 »

Ох, то излизането е някак организирано. Зорът винаги ми е бил на прибиране! То бебе, то количка, то покупки, то кухня по-нататък... И пак имах шанс да набутам всичко в асансьора, но стълбите до него ми бяха като изкачване на осемхилядник. tease
Тези протектори ми бяха удобни в периода на повръщащи кърмачета. По-лесно се перат в сравнение със ситно плетените колани на количка и кошница за кола.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #138 -: април 10, 2020, 15:53:40 »

Да, Маги, разбрах, че ми ги предлагаш като бизнес идея, ама и аз се чудя, кой би дал пари, особено в тази ситуация. Към цената отива и доставката от минимум 5 лв., та представи си. Пък тези, които дават, предполагам, че ще искат от доказани марки и със специални принтове Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #139 -: април 10, 2020, 16:15:01 »

Привет!
Булка, рецептата и аз съм я правила, трябва точно това брашно да се намери. С тип 500 пак става, ама чак такива конци не прави.
Според мен, кекс нормален да си спретне човек, ако сложи вътре кора от лимон или портокал, пак е същото, но без втасване и месене. Мисля едни курабии здравословни да направя, яйца ще боядисам 10, пак с натурални бои, че да може да се пускат отново да поврат за дезинфекция Wink. Агнешкото го предпочитаме на кайма, смесено с телешко, та живот и здраве, ще направя кюфтета за нас и бременната С. Хаха, голям майтап сме - пускам въже с една кошница и така си спестяваме отваряне на врати и съответно миене на брави, ключове и копчета на лампи и асансьори. Всеки път се стягам да не падне върху нечия глава, въпреки че му хванахме цаката pardon


аа става, мен ми станаха конци, ама трябва яко месене, блъскане, втасване, пак месене, апк втасване smile ама и да няма конци, пак е вкусно, а и къщата ще мирише на вкусно. Така се вълнувам за месенето на тези кознуаци ако знаете, как искам малко да спря да работя... Всичко ме боли от седене на компютър и на неудобен стол
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 11, 2020, 08:09:15 »

Честита Лазарица на всички малки лазарки.Да са много здрави!

Аз след малко мисля да избягам към офиса малко без бебета и деца.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 11, 2020, 10:05:30 »

Добър ден!
Честит Лазаровден! butterfly

Минавам само набързо да питам някой дали може да предложи настолна игра, която може да играем тримата, съответно да е подходяща за Алекс? smile

Хубав ден! Ще пиша после, ако остане време.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 11, 2020, 19:21:05 »

Домино, мемори

Виж в https://mousetoys.eu/ чела съм, че от тук си купуват много.

На Бамбук сме му взели тази за рождения ден

https://www.thalia.at/shop/home/artikeldetails/ID127449353.html?ProvID=11010478&gclid=CjwKCAjw1cX0BRBmEiwAy9tKHinIdcMICnGWiPaxj6T5yp-drKBgty_mj90t2KCH138n-0fV9nZ9FhoC32MQAvD_BwE

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 12, 2020, 07:13:12 »

Честита Цветница на всички!Да сте много здрави!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #144 -: април 12, 2020, 08:55:09 »

Честита Цветница и да е свято името на всички, наречени на цветя, дървета, тревички, билки и природни явления! Като добавка и на тези, които пък нямат имен ден и по традиция се включват към тази група Wink.
Да сме живи и здрави и да посрещнем с отворени сърца влизането на Христос в Йерусалим, какъвто всъщност е библейският смисъл на днешния празник и да имаме повече вяра и благодарност. heart heart heart
Благодаря за поздравите към Родния за Лазаровден, вчера телефоните прегряха от обаждания и съобщения  smile от цял свят, свързаха се роднини, приятели, колеги и забравени почти състуденти и съученици. Някак с идването на пролетта се възвръща и надеждата, че ще преминем през този кошмар и ще сме отново заедно физически.  smile
Не ми стигат другите притеснения, ами и за племенника ми се добавиха. Обикалят двамата магазините за бебешки неща и за подготовка на жилището за раждане. Ясно е, че трябва да лежи С., ама трябва да се почисти и подреди, пък няма как да се викне фирма за миене на прозорци, примерно. Казвам им да карат полека и едно по едно, докъдето стигнат. В тяхното семейство тя чисти и подрежда, той готви, пазарува и работи на отговорна позиция, съответно на него се разчита финансово, но ще трябва да се промени приоритетно разпределението. Ще се оправят, родители ще стават, а все пак ми е свито...
Хайде, хубав и ползотворен ден!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #145 -: април 12, 2020, 10:41:14 »

Честит празник! Да са живи и здрави всички именици, да носят красота и любов в ежедневието на всички наоколо!:flower:

 Свекс, ние един месец имахме бебе, ама не вкъщи и пак не бяхме готови за деня на изписването й. Винаги има какво да се почисти, а мъжката ръка рядко чисти като женската. При очакване на бебе аз силно препоръчвам робот. Откакто го взехме се чувствам перфектна домакиня. Ще се справят!  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #146 -: април 12, 2020, 13:55:17 »

Честита Цветница!
Да ви е цветно в душите! Живи и здрави, наистина хората се сещат повече за близки и приятели. Забавиха темпото на живот и вече намират време за едно обаждане или съобщение. Много са хубави тези неща smile Отърсихме се от оправданието за липсата на време. Време винаги има. От нас зависи как ще го разпределяме.
Вчера нагледахме как върви здравната ни система, контролът с вирусите и прочие... Дано скоро нямам пак тази чест. pardon
Миме, змии и стълби е интересна. Мярнах я в сайта. От този сайт редовно си крада идеи. После ги търся по други места, че цените им са надути. Дженгата може също да е интересна за Алекс.

Свекърва, вчера следобед се сетих и за вашия празник. Да ти е здрав и дълги години да се радвате на хубави емоции около вас! Пожелавам ви пак да имате възможност за пътувания!

Днес с чиста съвест отивам да се излегна малко. Снощи не спах добре. tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #147 -: април 12, 2020, 14:12:26 »

Ами може и да си вземат робот за после, сега другото е по- належащо като основно почистване. Там спа НИ2 докато си беше тук за Нова Година, не е живяно като за постоянно. Преди идването му ударихме едно коледно стягане, но едва ли е било достатъчно. Иначе има почти всичко като техника, даже и парочистачка smile. Съвремените мъже обичат такива джаджи, пък и племенникът си пада малко техничар, та дано се заеме с тази час. В София имали познати семейства, които им обещали разни бебешки неща от техните деца, но сега става много сложно и ангажиращо да им ги пращат или донесат. После дезинфекция... Бе, Господ да пази. Да се роди живо и здраво, после полека- лека... Нещо се чува, че покрай ситуацията, за предпочитане е раждането с операция, за да се избегне започване с нормално и по никое време, ако има усложнение, да се мине на допълнителни упойки и т.н.т. Ама това са само приказки из среди на бременни, не са говорили още на тази тема с брат ми.
Аличка, благодаря heart Хич нямам мераци за пътуване вече, добре ми е на терасата Wink. Само да сме живи и здрави ние и децата, те да ходят насам- натам. Wink heart Вие в коя поликлиника ходихте? Звучат сериозно и обнадеждаващо мерките good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #148 -: април 12, 2020, 16:03:14 »

О, Свекс, тия приказки са били винаги! То е ясно, че и за лекарите е тежко от нормално да минат на секцио. Пък и ще кажеш, че е родилен дом в някое село, където има една акушерка, а докторът го карат по пижама посред нощ с линейката, ако опрат до него. Едва ли здравомислещ лекар ще слага под ножа всеки в днешно време pardon

Бяхме в Хирургиите, към които открай време имам неприязън (меко казано). Затова ми беше голяма изненадата good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #149 -: април 12, 2020, 17:04:46 »

Не мога да редактирам, та нов пост...

Пижамата ме подсети на каква простотия се хилих тези дни tease Реклами почти никога не гледам, защото изкарват зрителите прости. Обаче! Случайно хванах цялата реклама на мазило за стави. По време на танци младоженец го хванаха ишиасът и ломбагото едновременно. Намаза се с вълшебната отвара и финалът на рекламата - как мераклийски се метна в леглото - явно вечерта след сватбата. И като му видях пижамата на едро каре, от душа се смях funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines