Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:15:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април 2020  (Прочетена 64144 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 08, 2020, 07:36:36 »

Аз имам пет човека, сега ги броих. Не мисля че съм се разделяла за толко дълго с част от тях, вече ръчичките ме сърбят да ги настискам, въпреки че някои от тях не са по прегръщането lol
Днес съм на спагети с доматен сос. Айде и да ни е хубаво времето!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 08, 2020, 08:40:17 »

Добър ден!

Благодаря за пожеланията за овнето ни.Гледаме си го, понякога се караме, ама много си го обичаме. smile

Аз днес ще гптвя мусака.Боб си варя, не вззимам консервиран, не се одобри в къщи.Вчера излизахме зад блока, там хора няма само ние четирите бяхме.Добре ни дойде малко въздух, че откачихме.

Киви, ти си наистина ултра Киви.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #107 -: април 08, 2020, 09:37:49 »


Киви, ти си наистина ултра Киви.

Хаха, мерси ...  Bravo Стартирам значи деня с усмивка с почти всички зъби, онзи лошият ( уточнявам за Фери) феята на зъбките го отнесе в спешен порядък. Той така или иначе трябваше да се маха, но плановите операции сега нали са спрени. Дано другият заподозрян се поспре малко, че там ще още повече копане и къртене...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 08, 2020, 13:42:16 »

Здравейте!
Излизахме зад блока да играем днес. Времето е приятно и слънчево. Тъкмо пристигнаха и новите книжки,  после едва го накарах да легне.  heart

Фери, от буркан е бобът. Баща ми миналата година донесе няколко стекчета чужбински, хубав, но свърши и сега купувам от тук. Не ми е странен на вкус. Ядем си го. Продават и насипен хубав боб, но така ми е много по-лесно, а не да кисна и варя 100 часа. Вчера ми се получи де. За 3 часа беше сготвен.
Уж с ММ да си направим някакъв списък за готвене, че ми омръзна всеки ден да го мисля, но все забравяме и днес ще е старата песен на нов глас.

И аз трябваше да оправям зъби, но в това положение ще се чака. Дано не се наложи само.

Хайде хубав ден, отивам да гледам Един за друг.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #109 -: април 08, 2020, 13:59:00 »

Айдеее оправи се времето и никакви ви няма  blum
Киви, мерси за пояснението, дано не ти създават повече проблеми  give_rose
Аз днес не съм ги водила на разходка, щото цяла сутрин се мотахме по двора. Пресадих си всички цветя, чистих мини от кучето, метох и каталясах. Мис тамън заспа, бебето навън в количката, сега излизам и аз да си пия кафето. Мис търча около мен, мислех че ще ѝ е интересно да се включи, ма ровна малко и каза, че не иска да си изцапа пръстчетата.
Днес измислих да извадя една кайма и да направя принцеси за вечеря. Тва сигурно никога не се е случвало, ама имаме един хляб дето е леко по-твърд и да го оползотворя.
Беб днес прави 5 месеца, по-късно ще го накипря и ще го снимам  heart
Никога не ми се получава да си правя план за готвене, действам според наличностите.
Зъби ще гледам като спра да кърмя.
Вчера се изкъпах и епилирах и се чувствам като чисто нова  Girl_hide До къде стигнах  blush
Целувкен  give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #110 -: април 08, 2020, 14:32:00 »

Привет!

 Ние първата седмица бяхме много организирани в готвенето и пазаруването. После се отпуснахме. Сега има план за 2 дни, а преди за седмицата. Нашите вечер ядат малко, но все препечени филии и чай или нещо такова, а аз не искам да ям вечер теста. Карам го на салата, ама пък гледам и там много продукция да не харча. Ж. яде като за световно, чак вече ме е страх, че ще си разшири стомаха. Преди не искаше да погледне кисело мляко и сирене, щом и това прояде. Днес яде таратор с копър и чесън. Мен до тийн годините ме погнусяваше толкова подправен. blum

 Очаквано акция Биба се усложни на 2та нощ. Снощи се разкисели през нощта, та палихме свещичка за торта и я духахме в 3 през нощта.  crazy Сутринта със ставането рева пак. Мен ме изгони като човекът, който я е изхвърлил. Аз пък толкова се натъжих, че си доспах. Не се сеща като цяло, но си има епизоди. Фери, застигнаха ни роклите. От 2 дни се мота с една плетена от Лидл. Бяха ги пуснали в края на есента и майка беше взела голям размер. Много е смешна щото е до средата на прасеца и на мен ми е леко като стара мома. Тя пък сега обича да се прави на баба, че куцала и съвсем смешно става.  pleasantry
 
 Хубав ден и със здраве!  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #111 -: април 08, 2020, 15:33:02 »

Еха, кога се роди, кога стана на 5 месеца! Да ви е жив и здрав, Фери!
Али, добро е интервюто, но нищо ново /за мен/. Така и не разбрах защо скочиха всички срещу тях... После сама си отговарям- ами никой не слуша внимателно, чува избирателно и си ги насосва както му е угодно. diablo На нищо ги направиха, че две седмици са писали 400 страници. Едно е политика, друго - научен съвет. Както се казва навсякъде, тепърва ще се правят анализи, ще се коментират стратегиите и ще има съдебни дела. Но едно е ясно, на скапана тенденциозно и умишлено здравна система, само здрави мерки и полицейски режим и решават временно задържане на кривата.  pardon
Помагам дистанционно на двете момичета, дето идваха да карат при мен ваканциите. Голям зор, само с един лаптоп са. Аз ставам многоръка - едно гледам на скайп, друго цъкам на телефона. Майка им е на работа, бащата работи дистанционно от вкъщи, ама хич не може да обяснява и те двете реват. Носят ми в замяна неща от двора на едната баба и всички сме доволни. Бе, много е трудно, чак сега ги разбирам майките, дето се жалват heart heart heart
Хайде, хубав ден, живи и здрави да сме само.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #112 -: април 08, 2020, 15:48:20 »

Днес свърших велико дело. Подадох данъчната декларация. tease Досадно е, ако не друго. И с промените всяка година има моменти, в които се чудиш "какво е искал да каже авторът".
Свекърва, за мен беше важно практическата страна - миенето на плодовете примерно, което звучи първосигнално като налудничаво. За тестовете също не бях наясно, защото там е развален телефон от самото начало.
Адиктед, много се смях с твоята гузна съвест, която те е катурнала да си доспиш Wink Аз и на двамата поетапно махах биберона - около годинката го оставих само за сън, а после пропуснах и за тази цел да давам. Мрън е ясно, че ще има, ама нали е кака и с рокля - ще се нагоди Wink
Фери, наистина имам чувството, че сте още с бебе, а той скоро ще сяда huhhuh.gif

Кокона и баща ѝ ми разместиха менюто. Карай! Важното е, че от глад няма да се мре.
Със стоенето вкъщи увеличих двойно тренировките. В моменти на чувство за скованост пак се качвам на кростренажора като за разходка. Майка си има друго забавление - гледа свраки новодомци. Направиха гнездо на отсрещно дърво. Носиха сума си боклуци. Сега вече женската мъти. Мъжкият се перчи на съседния орех. pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #113 -: април 08, 2020, 16:30:08 »

За кое интервю говорите? Кои плодове?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #114 -: април 08, 2020, 16:38:16 »

На предната страница съм дала линк. Потребители на бг мама пускаха въпроси. Много от тях бяха по-индивидуални тип "с това и това заболяване съм - уязвим ли съм?". Миролюба Бенатова обобщи въпросите на теми.
Беше интересно за здравната ни система колко процента отделя за лечение в сравнение с превенцията например. Интересно беше и за отговора дали БЦЖ ваксината има полза и срещу коронавируса и тн. Практически отговори бяха за маските, за ръкавиците, за хигиената като цяло.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #115 -: април 08, 2020, 16:54:54 »

Киви, Аличка даде линк към интервю, разпространено в бг. мама вчера
Ами то и за плодовете много отдавна казаха, та затова няма много ново за мен.  pardon По разни сайтове, на разни езици. Най е вярно, че всичко е въпрос на личен избор, никой с нищо не се ангажира 100%. Киви, за миенето на пресни плодове и зеленчуци става въпрос.
Аз това, което ядем прясно, го мия със сапун и накисвам във вряла вода за кратко. Марули избягвам заради стомаха, зеленолистните ги готвя пак по същите причини. Купуваме нарязан хляб, него пък го препичам за кратко във фурната или в микровълновата. Което нищо не значи, де pardon Винаги има процент, който няма как да се избегне.
Пловдивското РЗИ разреши отварянето на фризьорски салони при спазване на хигиенните изисквания. Няма да ходя, ама все пак се чудя защо crazy.
Хвърлих боклука и видях опашката за пенсии, чакат милите на разстояние, все побелели и едва кретащи. Има платформа помогни.ком, но никой няма доверие на никого. Дотам я докарахме...
П.П. Има вече отговор, но няма да поправям
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #116 -: април 09, 2020, 08:26:50 »

Честит рожден ден на нашата свекРИва !

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #117 -: април 09, 2020, 08:43:59 »

Хаха, благодаря ти, Булка!
Живи и здрави да сте всички, дано и да се видим на форумска среща!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 09, 2020, 10:07:03 »

Здрасти!
Свекърва, бъди жива и здрава!
Маги, на патерици, да е жив и здрав баща ти.
Аз след като понеделник не можах да свърша нищо като хоум офис, защото как седна и се почна "айде да редим пъзел", "пика ми се/ ака ми се, ама ела да ми светнеш", "направи ми сок" и т..н. Вторник го юрнах на разходка и после спа 3 часа, та аз свърших разни неща. Вчера трябваше да ходя до работа и той се гледа с дядо си, още от качване в колата, каза че няма да се прибира и по цял ден обикалял двора.
Вчера най-накрая изгледах "Гробище за домашни любимци", много ме изкефи. То май това е първият цял филм, който гледам от месеци.
Аз слава богу вече виждам хората, които да прегърна, ама стоим на разстояние и не се прегръщаме. Гледам все на двора да се виждаме и да не се мотая много там.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 09, 2020, 10:38:18 »

Добър ден. Как сте днес?Свекс да си ни жива и здрава и все така духовита <3

Аз днес съм много недоспала.После повече, че Моника ми е на главата сега и иска да пише.

ПП Дописвам.Пак ще излизам зад блока с Моника, вчера тича, тича, беше се зачервила цялата, измрена и щастлива.Днес се надявам пак да е така.Отворила съм вратите из целия апартамент голям кеф ми е с това хубаво време.
« Последна редакция: април 09, 2020, 11:21:47 от магито » Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines