Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:18:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април 2020  (Прочетена 64134 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 02, 2020, 15:04:13 »

Привет!

Честити да са рождениците, много здрава и щастлива година да имат!

Днес ето тези картинки са ми вдъхновение.

https://vk.com/@psih_sovet-doma-luchshe-chem-vezde-zdes-odezhda-udobnee-chai-vkusnee-l
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #46 -: април 02, 2020, 15:17:12 »

Честито на всички рожденички  give_rose Много ми хареса на Алексия пожеланието - малката рожденичка да слуша, големите да ги слушат Wink
Мама вече яко ми се е размрънкала, че иска да види децата, направо не знам вече и аз какво да правим. Отделно и Мис си се присеща за баба и дядо, за другата баба и за още куп хора.
ММ днес я извежда навън да се пързалят на съседната улица, голям кеф, сега поне легна да спи. Чакам бебето да заспи, да вляза да измия банята, той пък все едно усеща че не ми се прави и не иска да заспи  blum
Аз не мисля, че някой сега изобщо ще се загрижи за българите от чужбина, камо ли за осигуровките им. Има вече предостатъчно частни болници. До колкото знам в спешното се проверяват за осигуровки, поне мойта приятелка дето работи в Пирогов така ми каза.
Ххихихи малката рожденичка не си пада по рокли? Мис много обича да се кипри с рокли, ма трябва да са розови.
Още не сме имали игри с убиване, горене и тн, може би като порасне бЛат ми.
Еха Свекс, верно сложна работата на бъдещите родители. Дано бебето не им създава проблеми.
Я ми препоръчайте някой сериал, ма да го има в ХБО го. Без Западен свят, мерси.
Целувкен  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #47 -: април 02, 2020, 15:56:52 »

Фери, не съм я обличала често в рокли освен като бебе. Обаче види ли рокля иска да й се облича. Като преравям дрехи от братовчедка й обикновено набарва по някоя и се накипря и е много щастлива. Аз съм казвала за HBO Go- Гениалната приятелка. Ако не си го гледала, де...Сега ще почва новият сезон на Killing Eve. И двата са феминистични и странни по различен начин. Западен свят на мен не ми допадна като вид странност.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #48 -: април 02, 2020, 16:25:53 »

Ооо Гениалната приятелка го загледахме с ММ, но заради него го спряхме, може да го почна сама good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #49 -: април 02, 2020, 16:40:35 »

Аз този май ще загледам, изглежда забавен https://www.youtube.com/watch?v=w8Zr3f-_Ft8
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #50 -: април 02, 2020, 17:25:50 »

Честити ни рожденички! Само Ж. ще я спомена, защото е малка фурийка-късметлийка. 32 много я хареса от пръв поглед smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 03, 2020, 07:51:25 »

Привет банда, как сте?Снощи попаднах на лайф на Орлин Павлов, а преди това на Люси Дяковска.Стана ми много готино, имах нужда някой да ми повдигне настроението.
Еми, честита да е майка ти на патерици!

Днес тук има едно слънце прекрасно, ама знам ли го как е иначе като температури?!

Айде отивам да правя гимнастика, хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: април 03, 2020, 09:35:49 »

Привет!
Аз вече се обърках от хилядите интервюта, статии, коментари и препоръки, какво да се прави и какво да не се прави, какви са симптомите, къде и кога да се обадим, какво се плаща и какво - не... Изпаднала съм в някакъв ступор и непрекъснато се самонаблюдавам и изследвам къде ме сърби и боли.  diablo
Тук също пече, но е бая студено. Дано снощи не са били минусови и не са замръзнали цветовете на по- ранните овошки.
Маги, гледахме и ние Люси Дяковска, тя беше рожденничка. Радвам и се колко е жизнена и оптимистична. Имала е големи идеи за празника си, ама живот и здраве - догодина.
Виви не се е показвала скоро, дано всичко е наред там. Бе тези, видните кралски и политически особи много бързо се възстановяват след положителни проби, как става тая работа crazy.
Хайде, хубав ден, да сме живи и здрави ние и семействата ни heart
« Последна редакция: април 03, 2020, 09:38:35 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #53 -: април 03, 2020, 09:46:15 »

Добро утро,

И тук светна слънце, ама някаква мъгла има. Много съм раздвоена за кратки разходки за детето, имам чувството че прекаляваме и че изобщо не го извеждаме, мм обаче и дума не дава да става...

Вчера много се смях, кой как ми звъни ми разправя колко му е трудно, как три седмици не са излизали, че аз нали поне до офиса ходя  lol badgirl, наложи се да им припомня че аз 3 месеца гледах една стена докато всички си джиткаха навън, тааа явно имам натрупан опит хаххах

това го пиша два часа вече.... пускам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 03, 2020, 10:25:22 »

И аз близо три месеца стена, не стига това, а и получавах странни стягания в момента който доближа  комп или тел, та го карах на радио. Та и аз се чудя леко. Наистина от Сф ми липсват трима човека, това е.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 03, 2020, 10:35:13 »

Здрасти!
Ние вчера установихме, че вече почваме да изтрещяваме сериозно. Обикновено чакаш петъка с нетърпение, имаш план, сега няма! Днес ще ходя до работа, та се вълнувам, че ще видя различни хора  yahoo
Булче, вие си знаете, ама в колата и в някоя гора, само тримата... защо не? Аз си имам горе-долу тайни местенца и през седмицата там водя Ники да поиграе, то дори по пътя коли и хора не срещаме, там си е сам и потичва на воля.
Аз макар, че го извеждам, явно му е малко. От 2 дни е в Банкя и не могат да го приберат, само из двора търчи. Прибира се чак като е мокър до кости и вече му е студено. Днеска по пижама е излязал, че нямал търпение.
Свекърва, стискам палци на момичето! Дано да устискат! Ама ето аз от 32седмица нямах шийка и издържахме. Та й пожелавам да има този късмет и поне до 36-7 да издържат 2 в 1!
Май е безсмислено да питам какво ще правите уикенда? Ама все пак какво ще готвите поне?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 03, 2020, 10:47:21 »

И ние сме изтрещели, за Моника няма да ви казвам.Мисля да накарам моя мъж да я изведе тук на едни язовири, събота и неделя, че иначе ще я ошамаря накрая!Малко трябва и аз да си оправя нервите, а скоро вино няма да мога да пия.

Свекърва, стискам палци за малката госпожица.Лежане му е майката, лежане и никакви физически усилия, камо ли готвене, чистене и т.н.
ДОброто се връща по един или друг начин.Аз вярвам, че тия трите дето ми опъват нервит, ми се върнаха точно защото помагам на хората smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 03, 2020, 11:09:35 »

Магиии, така хич не ме обнадеждаваш за моя син! Не е ли по разбрана вече, тя е голяма..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: април 03, 2020, 11:24:34 »

Аз ли съм луда, ама ми идва да удуша бат Румен diablo diablo diablo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 03, 2020, 12:03:50 »

Свекс, вече не ги слушам.ББ сутринта използваше думи все едно е на мегдана.РР се опитва да е опозиция, а в момента няма смисъл.

Еми, да разбрана е, слуша избирателно, но е дива.Обича да тича, скача, да се катери.Аз това в домашни условия не мога да и осигуря.Отделно, че е мамо, мамо, мамо постоянно.
Сутринта я карам да правим едни леки упражнения от градината, за фигури, числа, като не успя и се ядосва, мрънка, тъча, сърди се!Та така с каката...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines