Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:22:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април 2020  (Прочетена 64151 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 02, 2020, 09:02:29 »

Здрасти в новия месец!
Имаме си рожденичка, да ни е жива и здрава!
Свекърва, стиснати палци, момата да поседи колкото се може повече в корема на майка си!
На мен днес ми е първи работен ден от 2 седмици почти и ми е много странно. От другата седмица май ще имитирам дейност от вкъщи, дано Ники е благосклонен и да ме оставя да върша по нещо.
За майчинството, аз и сега бих си поседяла пак повече време, реално това няма да се върне. Булката е права, че като не си нон9стоп с детето повече оценяваш моментите и ги прекарваш по-пълноценно, ама пък веднъж са толкова малки и поне първете 2 години не бих ги пропуснала.
На мен ми е много тъпо, вчера котката в Банкя е умряла. Не знам какво става, всяка котка, с която се сближа на 3години и "аре чао".

Абе сега последно приеха ли удължаването до 13.05?
Еми, те вече доста сериозно затягат мерките. Един приятел полицай, каза че яко ги натискат да глобяват разхождащите се хора.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 02, 2020, 09:49:30 »

Адиктет, да е жива и здрава Ж и само да ви радва!

« Последна редакция: април 02, 2020, 10:38:13 от магито » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #32 -: април 02, 2020, 09:50:09 »

Здрасти в новия месец!
Имаме си рожденичка, да ни е жива и здрава!


Абе сега последно приеха ли удължаването до 13.05?


ааа две , две си имаме хахах

Не са го гласували още това, чакаме

Мен сатурновата дупка ме тресе яко, за капак ми дойде, комбинацията е някаква ужасна, по традиция рева на рождения си ден,че много мразя вниманието към мен в този ден, таа дано домашните успеят да ме издържат днес...  Xixixi
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 02, 2020, 10:14:54 »

И аз мраЗя да ми честитят, та ще те пропусна lol
И майка е днес рожденичка...
Маги спирамммм, няма вече прогнози
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #34 -: април 02, 2020, 10:43:47 »

Добро утро!

Да сте живи и здрави и двете рожденички give_rose малката да слуша повече, а голямата да я слушат повече smile весел празник!

И моите хлапета така играят. Че даже и да забавен каданс си проигравят катастрофите  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 02, 2020, 11:01:55 »

Ок, значи си е средностатистически пакостник моя lol lol

Честити да са М и Ж! Много здрави и щастливи!!!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #36 -: април 02, 2020, 11:06:55 »

 Много е интересно като седиш и се тревожиш за нещо и изведнъж се оказва, че при всички е така lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: април 02, 2020, 11:14:50 »

Честито на трите овчици кротки! Горе главите, скоро пак ще се вихрите и командосвате, де що сварите! heart
Ние доскоро плащахме здравните осигуровки и на двамата, за всеки случай дублирахме. На НИ2 му признават тук, че е от ЕС, но за големия не става. Подават разни декларации за прекратяване, когато излизат навън, ама после докато се възстановят, мотканицата е голяма. По Нова Година, като го захапа кучето, НИ2 отиде на спешно в частна клиника, което е 100% платено. Още не съм разучила как е сега, на кого какво му искат и дали пак нещо се плаща, ако отидеш в частна клиника за рентгенова снимка crazy
Много са здравно неосигурените в България, казвах ви за интервютата на какви проблеми се натъквахме. Не зная и как ще се справят сега с бързите кредити хората. Ама все още не мога да мисля глобално и толкова занапред, карам го ден за ден. Пишем си по два реда сутрин и вечер с двамата и това е. Сега поне им снимам снега, та има за какво да разширя разговора.
Гостенката ни вече е в болница, ще мъти 5 дни и после ще се решава какво ще се предприема. И там  ще се кара ден за ден. В момента мрънка, че храната не била хубава, ама за сметка на това отношението било много по- добро, отколкото в Майчин дом, та поне е спокойна, макар и гладна Wink
Отварям да уча Монтесори за деца 6-18 години, ама нещо не ми върви и се насилвам.
Хубав ден на всички!
Панди, момченцата редовно колят и бесят, убиват, мачкат, стрелят... Пак казвам как брат ми ни бесеше куклите, как заливаше мравки със спирт и ги палеше, бе изобщо садист си падаше в моите очи. diablo. Моите момци също съм ви разказвала как се хилят като малоумни при трепане по филмите и катастрофи по формулите, за мой ужас. Ами дето ходят по бикоборство, разни борби и боксови мачове, това пък какво е? Устойчиви гени от онези времена, когато е трябвало да бъдеш войн. pleasantry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 02, 2020, 11:46:46 »

Стискам палци на роднината ви, Свекс!
Обаче аз не разбрах защо са дошли в Пловдив, у вас ли са? Спомена, че живеят в София, пък после Варна, Благоевград. От теб какво се очаква? Не че е важно де, но ми стана странно защо са пътували до Пловдив точно сега?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 02, 2020, 12:14:54 »

Да са живи и здрави Ж и на Еми майката!
Свекърва, а те как изобщо са ги пуснали до Пловдив? Не само на КППтата, ами и от болницата, как са й дали да пътува в това състояние. Дано да е за добро и момата да си поседи вътре! За храната, не може ли да й се носи нещо от вън? Поне пакетирано.
Пък аз си мислех, че убийството на божи кравички е лошо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: април 02, 2020, 13:08:05 »

Панди, те живеят в София, там работят. Момата е от Варна, момъкът - от Благоевград. Всичко вървеше равно и гладко до последния преглед във вторник, когато изведнъж откриха скъсена шийка и препоръка за моментално влизане в болница и опасност от раждане. Да, положението е сериозно, но не и нещо, на което не може да се влияе и да се пести още време. Брат ми прие да дойдат до Пловдив, ако ще се чувстват по- спокойни с познат лекар и че сега е моментът, докато не е официално постъпила в друга болница. Шашкането при тях идва от факта, че преди две години за съвсем кратко си отиде племенницата, само на 35 от рак и още не сме го преживели, комбинирано със сложната епидемиологична обстановка. Не са при нас, в смисъл не живеем заедно, а в жилище съвсем близко до нас, нещо, което няма как да се случи в Благоевград или Варна. Освен това, фирмата, в която работят, има клон в Пловдив, та могат да извадят документ, че са в командировка тук, за да минат КПП- тата. Връзката ни е електронна, ако трябва нещо, подаваме го през външната врата при спазване на всички мерки и от двете страни. Ако се случи да роди тук, вероятно пак ще е по- добре, отколкото в софийското жилище като обзавеждане и с готвене от моя страна понякога.  Не се знае дали и те пък няма да помагат на нас в екстрени моменти, че както нямаме кола, хич не ни виждам. Та така, всичко е за добро, надявам се.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #41 -: април 02, 2020, 13:43:48 »

Милата. Колко е шийката, смисъл колко см? Сега с много лежане няма страшно, виж че аз от 26та до 38ма изкарах, ама бях много послушна. Хубаво е че си помагате, и вас да има кой да наглежда!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 02, 2020, 13:56:17 »

Стискаме палци!  Явно им е сложна ситуацията!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #43 -: април 02, 2020, 14:21:26 »

Привет!

 Благодаря за пожеланията. Госпожицата я накиприхме с роклята за кръщенката, защото или ще я е израснала, докато дойде време за тоя ритуал, или ще й е много топло с дълъг ръкав. В тоя студ не знам как щяхме да я кръщаваме, ако не беше тая карантина. Както бях накупила прежда за помпони за украса трябваше шалове за гостите да плета. funnytooth Тя се радва много и се фръцка с роклята, но щом мина обяда сама си пожела да я махнем. Хареса си и подаръка, хапна си торта, свещите не сме репетирали, ама тя сама си ги духна преди някой да успее да снима, та правихме дубли. Доволна е и ние се радваме покрай нея. blum

 Свекс, и малкото помощ в такъв момент се чувства огромна, та дано колкото се може повече спокойствие да чувства майката с промяната на зависещите от тях и вас обстоятелства. Ден за ден е и ситуацията навсякъде, та поне в момента повече хора ще показват емпатия и ще вършат добрини. Стискам палци!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #44 -: април 02, 2020, 14:43:32 »

Честити да са рожденичките! Пожелавам здраве и силен дух! give_rose

Както бях накупила прежда за помпони за украса трябваше шалове за гостите да плета. funnytooth
funnytooth funnytooth funnytooth Щеше да вкараш нова мода в подаръците за гости.

Още не мога да се наглася към часовете. Дребният скърца нещо в присъница няколко нощи. Сутрин май той е най- в час. Ние се успиваме и после имам чувството, че половината ден ми е заминал. crazy
Имам да оправям битовизми - прах, миенето на обувките. Повечето ги оправих, обаче сега вкарах обратно в употреба едни.
Наложи ми се да излизам. Ръцете ми се вкочениха с тия ръкавици. Освен да слагам зимни и отгоре нитрилни. tease И шал хубаво нямаше как да сложа, че ми буташе маската нагоре и ми влизаше в очите...
С ММ се шегуваме, че сега ще е спор кой да изхвърли боклука. Няма само единият да се разхожда на свобода я! Работата имам чувството, че хич няма да е на добре и след Великден. Дано поне времето е гадно, за да не ме е яд. Измислих занимания за децата за следващата седмица. За по-нататък още не мога. pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines