Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:21:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април 2020  (Прочетена 64501 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #210 -: април 20, 2020, 13:33:07 »

Привет! Христос Воскресе! Здраве, спокойствие и възкресение за нов по-хубав и спокоен живот след тази лудост!
   
 И аз съм апатична. Единственото лошо е, че според мен ще се натрупа психическа умора и баш когато трябва да сме издръжливи ще сме деморализирани от седене и чакане на пикове.Гледам си какво става иначе между четирите стени и толкова. Следобед имам забавлението любовна среща между изневеряващи. По същото време един друг минава да си вземе оставена доза в шубраците на административна сграда и това ми е забавлението. Поне вече се стъмва късно и седим до към 7 и 30 на терасата. Така следобедът се изнизва по-бързо.good Кръстницата ми показа една група дето хора от цял свят снимат непосредствените си гледки през прозорца като условията са доста и общо взето трябва да е само гледката без някакви лични аранжировки. Гледахме Соренто и си мечтаехме как пак ще сме там...  heart

 В нормални условия татко или поръчва агне и му го носят заклано и одрано от сутринта, ако е на село, или обикаля всички месарски в Пловдив и намира най-добре изглеждащите дреболии и месо. Тая година взехме каквото има в Кауфланда до нас. Уж българско... ми айде месото добре, комплектът за дроб сармата не беше цял и с гадно качество... та изобщо нямаше вкуса както обикновено.NO

 Ж. нещо на 3-4 дни прави големи драми със спането на обед и внася напрежение в иначе еднообразния живот. На мен точно това и до ден днешен ми е голяма драма, че не мога да си направя план. Тя беше режимлия нощем, и абсолютен хаос денем, та след годинката малко се помирихме една с друга, но и сега не е скучно.

 Хубав ден и да сте здрави!

 
 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #211 -: април 20, 2020, 15:42:34 »

Свекс, червата ме изненадаха, мислех че са чисти ама уви не, та гледахме клипчета как се обръщат, пукнахме, още ни миришат ръцете от тях... Иначе верно е супер лесно, получи се много вкусно. Комплекта беше от месарницата, та беше хубав.

Браво на племенника, мм като лежах и готвеше толкова зле, че почнах да отслабва хахах

Не е лесно тези дни, Адиктед  мисля че бих те посъветвала малко от малко да излизате , ние си слагаме маските и въртим кръгчета из квартала, знам че Ж обожава да е навън и на теб ще ти отрази добре.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: април 20, 2020, 16:27:39 »

Ние излизаме зад блока.Няма никой, хора не минават и сме само ние.Моника се катери по едно дърво, аз бутам количката.В седмицата веднъ или два пъти ни се получава, но ще изтрещим иначе всички.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: април 21, 2020, 07:52:35 »

Хайде пак аз, добро ви утро как сте?Аз изпратих работещия и сега пия кафе и ще ходя да събуждам каката.Как я карате?Какво ще правите днес?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 21, 2020, 08:04:27 »

Добро утро!

Преместих се от леглото на дивана. Днес ще готвя ориз с броколи.

Ще ходя и до аптеката да си взема хапчетата. Тук много удобно направиха за хора, които пият хапчета, които им се изписват всеки месец - обаждаш се по телефона, казваш си датата на раждане и в коя аптека да ти пратят рецептата. Та вчера се обадих и днес ще ида да си ги взема.

А за гневните хора - виждам из фб все по-често гневни постове и коментари от хора, които познавам като позитивни и спокойни. Най-вече за невъзможност за излизане.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: април 21, 2020, 08:27:57 »

Покрай мен хората са гневни от началото на извънредното положение.Не можело да ходят по горите, не можело да ходят по парковете.Значи за горите и аз съм несъгласна, но парковете, ми тук са човек върху човек.В градската градина е лудница, а в Кайлъка събота и неделя е като манифестация.Реално паркове има, алеи малко и народа се скупчва там.А последните дни ескалира всичко.Ние излизаме малко на вън, на няколко дни веднъж.Без да контактуваме с никой друг.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #216 -: април 21, 2020, 08:28:44 »

Добро утро!

Аз отидох на работа, демек преместих се от дивана на бюрото, мм даже и това не прави,от дивана работи  lol

Панде това много удобно наистина.

Чудя се на снощния брифинг, търся някаква логика в него? В нета няколко човека писаха че са получили информация от доверени хора (в БАН, ЕЖК) да си седят вкъщи два дни на затворени прозорци... Какво наложи извънреден брифинг в 23:00? Да ни сплашат да си седим вкъщи, да опровергаят фалишви новини (ама пък можеше сутринта да се каже), или нещо има наистина? Какво е вашето мнение?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 21, 2020, 08:46:15 »

Не знам какво да мисля за този пожар и за тази пресконференция по нощите.Супер нелогична ми е ама супер.Ние така или иначе седим в къщи и не излизаме, само дето проветрявам, ама и това няма да правя да кажем.Но за това да ни лъжат, защо?Защото не знаят как да реагират?А какво предприемат в другите страни, мерки има ли?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 21, 2020, 09:34:53 »

Аз четох това в сайта на местната национална телевизия. Нещо е съмнително явно.

https://orf.at/stories/3162624/
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 21, 2020, 09:49:25 »

Привет!

Весели празници и от мен (те минаха докато се наканя, но все пак)! Панде, да ти е жив и здрав Бамбук, да расте едно слънчево и добро дете smile

Аз не съм разбрала, за пожара близо до Чернобил ли става въпрос?

Днес при нас е много дъждовно и доста студено навън, та ще сме си вътре сигурно. Имам да се занимавам с едни статии, че по повод отменените конференции, сме запретнали ръкави да напишем поне нещо за публикация.

Днес ще готвим червена леща, а за вечеря или някаква тънка пица с много зеленчуци или пилешко със салата.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 21, 2020, 09:49:47 »

Пожарът не може да вдигне частици, които да са опасни, говорих с човек който това работи
Христос Воскресе!
Ще минем и това изпитание, сигурна съм.
Аз лично не готвих нищо освен че сварих яйца, избягвам ходене по магазините, козунак бяхме купили
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #221 -: април 21, 2020, 11:09:09 »

Привет!
И снощи, и сега слушах внимателно брифинга в частта за Чернобил - съобщението е направено като опровержение на фалшиви публикации, уж от БАН и по настояване на Б.Б.
Европа твърди, че всичкото вълнение идва от лъжливата и скривана информация от 1986г. и нагласата, че на руснаците изобщо не може да им се вярва какво се случва при тях.  pardon Какво да се прави, заслужили са си го.
То в последните няколко дни много конспиративни статии се публикуваха относно произхода на вируса. Някои неща ми звучат абсолютно правдоподобни, логични и подплатени с дати и събития, други - даже цитирани от държавници ми се струват повече политически PR акции. Нормално е да сме объркани и тревожни в такива времена.
Ние, тук във форума, сме добре - не ни се налага да работим в затворени помещения в големи цехове. Представям си какво е на шивачките и семействата им в Плевен сега heart, как се чувстват родителите на доброволците, на медиците от първа линия, на продавачи на хранителни стоки, на таксиметрови шофьори и изобщо на всички, които не могат да си останат по домовете.
Е, паднаха ограниченията за влизане и излизане от София с личен автомобил. Дано поне глобят тези, които
са излъгали, но се съмнявам. Пак ще има наши и ваши... Видях една позната патка да се хвали, че с брат полицай нищо не може да я спре diablo
След час пак има събрание в Парламента, чакаме още новини явно.
Хайде, спокоен ден, кофти е да вали.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #222 -: април 21, 2020, 11:15:43 »

Воистина воскресе! Да сте здрави и благословени! give_rose

Мина и този странен Великден. Събрахме се само с нашите.
По празниците съм казвала, че най-отвратително ми е цялото внимание към храната. Все едно светът свършва! Та тази път го направихме много обрано. То и няма за кого толкова да се готви и шета.
Дроб сърма никой не яде. ММ не яде дреболии. Аз ям единствено дробчета и то по "моя си рецепта" - кипнати, а после запечени с подправки черни и препечени като въглени. Така ги ям и ми е вкусно tease И агнешко не се яде... Свекърите купуват всяка година, когато се събират с кумове и кумци. Отделно за младежите винаги има скара, че се мусят на месото. pardon
Аз имам нова придобивка от вчера - излиза ми четвъртият мъдрец. Боли си яко и мажа всички илачи за бебешки зъби. Дано да му се намери място, а не като други два, които по спешност ми оперираха. sad

Имам ходене до градината. Дано дъждът поспре.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #223 -: април 21, 2020, 14:06:57 »

Привет!

Сутринта мернах пост на Чери в бебешката и тема, но в този отдел на форума надничам, само ако някой е писал скоро и докато отговоря изчезна... Чери, призовавам те да се завърнеш smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #224 -: април 21, 2020, 14:41:22 »

Киви, постът си е там, публикува го втори път.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines