Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:28:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97388 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #435 -: март 19, 2020, 18:53:12 »

Оффф и нашето бебе е много ревящо тия дни. Ма днес поспа де...Аз се пуснах до лидл с тротинетката, голям кеф е с нея. Много е прятно да е толкова празен магазина и да пазаруваш на спокохствие. На входа има и дезинфектант.
И аз скоро ще вадя нови дрехи, че рязко му омалява всичко. Малките ги давам директно на кумата. Надявам се другите две бременни поне едната да е с момиче да прехвърля тези от Мис.
Мери Ми, много интересна теория  good Според мен тва чудо ни застигна и за да укроти малко консуматорския дух и непрекъснатите пътувания, малко да дишне планетата Земя.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 20, 2020, 09:54:58 »

Добър ден дами, как сте?Как я карате?Ние станахме и се оправихме и сега пия кафе.Днес ще изляза аз малко, не съм мърдала от апартамента от миналия петък.Отивам до една позната да си взема една раничка за носене на малките.И тя е луда и изплашена и аз съм, таще сме с ръкавици и т.н. екстри и двете, после дрехите за пране, раницата за пране, опаковката и на буклука.Кво да се прави вирус, страх ни е.
Макар, че аз лично мисля че рано или късно ще го хванем и ние, просто се надявам да го минем леко и да не се заразят родителите ни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 20, 2020, 10:14:50 »

А Маги, тук е същото. Днес пращам мъж ми да остави дезинфектант на майка- той е с маска ръкавици, виждат се само от разстояние, навън, оставя го и си тръгва без контакт.
Радвам се че поне времето е хубаво тук, че малкият ептен е изкрейзил. Не спи нощем добре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 20, 2020, 10:35:35 »

И аз не съм излизала от петък и не знам кога ще  изляза, ама днес мисля да се боядисам. Бамбук стана в 6:30. Тук времето е много хубаво, ще излизаме и на терасата. Утре имам он-лайн немски, ще бъде интересно.

Да го похваля ММ - вчера два часа на обяд си игра с Бамбук и работи само до 17ч. Ама го базикам, че сега вече не си дават зор, защото им казаха, че за момента няма да изплащат годишните бонуси.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #439 -: март 20, 2020, 10:42:30 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

На мен ми се струва, че има една маса уплашен разумен народ и друга по-голяма маса неуплашен и неразумен народ lol lol lol Особено като е хубаво времето и хората явно едва устискват да не са навън.

Замислих се какво ми липсва и какво би ми липсвало при бъдещ по-тежък вирус. Липсва ми допирът. Да се видиш със скъп за теб човек, да го прегърнеш, да го целунеш, липсва ми физичността. Иначе виртуални контакти имаме аме си е друга вибрацията на живо.

Липсва ми това да има ясно изразени различия в облекло, порядки, бит и култура в различните нации, но това изчезна още миналия век. Не знам дали различията ни раздалечават, но еднаквостта мен лично ме отблъсква повече. blush blush blush

Искам да правя нещо общественополезно, ама мъничко, невидимо и си търся какво в текущите условия pardon Приемам идеи какво може да правим за другите без да им навлизаме в личното пространство и да не е натрапено добро. Всичко, което се сетих и е приложимо, е за бездомните животни Girl_hide

Иначе служебно преориентирахме производството, трима човека се чудим как да бъдем общественополезни  Girl_hide За сега уж намерихме подходящ плат за многократни маски, чакаме доставка. Разработваме и защитно облекло за хора на терен. Само да вмъкна, че маските ще ги произведем за нуждите на населението и общината, в която се намира фабриката ни, няма да продаваме, безвъзмездно е за хората. Макар че много ме притеснява всичко, което прочетох за многократните маски, за маските с филтри и т.н. Ще препоръчваме при всяко носене да се минават после с ютия с пара, за да може да се убиват всякакви микроби и вируси.

Това е от мен, ще се отдавам на годишни приключвания, че май няма да има данъчни ваканции, все пак на фиска му трябват пари, някой трябва да плати за това.

Хубав ден и усмивки  Sunshine Sunshine Sunshine

ЕДИТ: Панде, забравих да ти кажа честито за новата възможност пред теб. Искрено се надявам да ти даде нови контакти, освежаване и вътрешна удовлетвореност. Имам чувство (усещане), че за теб тепърва в Австрия ще става все по-хубаво, и съм сигурна, че ще намериш начин това да се случи girl_wink girl_wink girl_wink heart
« Последна редакция: март 20, 2020, 10:49:41 от marry_me » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 20, 2020, 10:54:52 »

Българинът като цяло в момента е толко ожесточен и озлобен, че не знам дали ме предразполага към жестове. angry
Гледам да помогна на хора които са симпатични или са помагали на мен. С дребни неща, в случая дребното е едро.
Панди, аз също се надявам че ще намериш Пандешкото царство в себе си и на новото място.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 20, 2020, 11:55:03 »

Привет и честита първа пролет!  butterfly Нека ни донесе много цвят и здраве!

При мен положението е такова: ако не ме беше никак страх, че може да се разболеем и не изпитвах никаква емпатия към страдащите по света, щях да се чувствам напълно комфортно. Причината е, че ежедневието ми често прилича на карантина, през седмицата особено, когото общувам само с милото и в университета (където има един човек). А сега, когато сме си на село, поне съм и с нашите, и брат ми, върша си работата по проектите, но в свободното време мога да излизам на двора или при реката на разходка с кучето. В София ми лиспва това спокойтвие, което изпитвам тук и затова чувствам промяната някак,,, положително.

Но лошото няма как да ни подмине. Ето, вчера са съкратили свекър ми, той е готвач в хотел. Добре че поне човекът е много стабилен и винаги си е спестявал, та сега не е в безизходна ситуация. И все пак, тази несигурност, само мога да си представя какво му е. Свекърва ми пък е медицинска сестра и доста се е стреснала от цялата ситуация. Леля ми и лелинчо ми също работят в болницата - зъболекар и лекар. Абе, няма как да не се притеснявам, остава ми само да се надявам да ни подмине и положението глобално да се стабилизира.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #442 -: март 20, 2020, 12:06:39 »

Сетих се как в "Приятели" Моника чистеше с голяма прахосмукачка, после чистеше голямата с малка, а най- накрая малката с парцал. Та и аз така - чистя с дезинфектант, после мия шишето на дезинфектанта, после мивката, където съм го мила, после ръцете, оставям го някъде, ама се сещам, че там не е дезинфекцирано и пак отново...  blum
Маги, двойна раничка ли ще взимаш? В парка виждах за близнаци- едно на гърба, другото отпред и много се възхищавах на майката как успява да се върти и навежда без да изръси или нарани бебетата smile
Отсреща съседите имат дългокосместо куче. Сутринта гледах как му мият със сапун лапите и муцуната още пред входната врата, а то правеше адски усилия да се измъкне и се тръскаше във фонтан от пяна и вода. Момченцето до нас дръпна такъв смях от терасата, че го чухме сума народ и ние също се разхилихме.
Честита пролет, нека ни донесе радост и надежда! Bravo
П.П. Идеи за доброволстване: покупки за възрастни и хора с малки деца, които няма как да се редят на опашка, шиене на торби за многократна употреба /на плат вирусът се задържа по- малко време, могат да се перат и гладят с пара/, ръкавици с един пръст, пак от плат за хора, които трябва да се хващат за парапет при изкачване и слизане по стълба, четене на разкази, анекдоти и каквото и да е на хора, които имат проблеми със зрение или просто нямат книги и вестници вкъщи /това не ми е ясно как може да стане, по телефон ще е скъпо, не зная за мегафон?/, парични суми за приютяване на клошари, суми за закупуване на   лаптопи втора употреба за социално слаби, актуализиране на домовите книги с телефони на съседи, предоставяне на торби за смет на изолирани хора и последващо изхвърляне в контейнери до врата/от врата
и още ще се сетя smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 20, 2020, 12:28:01 »

Аз Пандешкото царството съм го намерила, ама в момента не работи. Първото място на което ще ида е зоопарка.

Благодаря ви, винаги е хубаво да получиш имейл, който започва с I'm pleased to inform you you've been accepted...

Мери ми, виж тук https://www.svobodnaevropa.bg/a/30490579.html

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #444 -: март 20, 2020, 13:06:27 »

Днес е международният ден на щастието! Намерете си малките неща, които ви радват, а Нероден Петко ще го мислим като се роди Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: март 20, 2020, 13:21:47 »

Добър ден! ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ  yahoo heart
Булката пак се загуби, дано всичко е наред при нея и да вървят по план нещата!
Панде, много се радвам за теб  heart
Свекърва, убиваш ме!
Мери ми, понякога такива възможности просто ти изкачат пред теб, когато си готова или когато е дошъл момента да направиш нещо безкористно за някого, твоето ще те намери  Wink

Вчера тате ходи до аптека и му бях дала списък, от целия списък само 1 нещо го имало, даже шуслеровите соли ги били свършили  crazy
Тия дни ми предстои пазаруване и направо ми става лошо, така мразя да пазарувам по големите магазини, ама нещата които по принцип си имам напред ми свършват.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 20, 2020, 13:36:54 »

Мен вчера ми донесоха последните ми два пакета от Медея и Санита. Санита е по евтино но определено се забавиха. Заредила съм го малкия с паста за зъби че той я ползва за десерт ако не го хвана овреме Oh my ...
И за нас дентопродукти и мазила за гръб и кокалаци. Остава да изръшкам за новата миялна да ми я донесат най късно понеделник. В бунт съм и не мия чинии diablo
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #447 -: март 20, 2020, 14:06:11 »

Привет!

 Аз наистина вече съм най-загрижена как ще оцелеем психически като генетичен материал. Май най-добре да си се върна към чисто психологическата професия, че много клиенти ще има, когато всичко свърши.  smile

 Ние с ММ сме изолирани един от друг за неопределен период от време като слушам какви мисли минават за блокиране на София, та голямо изпитание ще е. Той имаше мераци да пътува с колата при нас в Пловдив като така и така е хоум офис и не се вижда с никого, но вече даже това ми се вижда рисково, ако кажат спираме пътуванията въобще. Поне се смях, че със сигурност няма да си изневерим.  blum Даже се замислих в тази посока хората с извънбрачни връзки кво правят в тази ситуация? Ей така за разсейване от цялата тегавина си задавам някакви малоумни мисления...

 На мен поръчката ми е още чакаща в Медея, ама се надявам да дойде някога. ММ снощи се бори с ебаг, май не успя да се пребори и така.

 Бъдете здрави!

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: март 20, 2020, 14:30:17 »

Тия с извънбрачните правят виртуален секс lol , едно време още беше модерен в скайпа.
Работа ще имат бая колегите, права си.
Ебаг трябва да го дебнеш в 00.00 часа . Пробвайте и с Ранди, много рано сутрин
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 20, 2020, 14:38:29 »

Мислите ли, че наистина ще се блокира София? Не знам, може би само такива мерки ще дадат резултат.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines