Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:24:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема- декември - в очакване на Коледа и Нова Год  (Прочетена 41688 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 30, 2019, 14:27:22 »

Панде и ние сме сами в къщи smile Ще си направим едни пържоли и пържени картофи, ще опукаме пуканки и това е.Взех едно пенливо вино, заради традицията, стига ни толкова.

Вече чакам с нетърпение 02.01 и всеки да отиде по разпределение на работа и градина.

Булка, добре сме всички.Ще пиша по-натам просторно, че за бъдещи мами ще е опит това през което минах.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #136 -: декември 30, 2019, 15:34:58 »

То като му излезе име на човек, ходи го спри... funnytooth
Покрай онова ми изказване във Фб, че успях да изгледам първата серия на Младия папа само заради голия мъж, де що имаше разголени мъже- честитки за Коледа, всичките ми ги наизпратиха. Голям срам брах, щото точно по това време кацаха и излитаха моите пилци и тичах презглава да отварям всяко пиукане на месинджъра да не е от тях, пък то - мускулести Дядо Коледовци, голи- голи в снега, жал да ти стане blum
Туркинята е свободна, добре изглежда по снимките, едно на майка и татко, с голяма къща в хубав квартал на Истанбул, ама хич не ще там да живее. Родителите и са работили в Лондон, тя е следвала  там и после се прехвърлила в Холандия. Като не е от ЕС, за много неща НИ2 трябва да я дърпа. Работните и договори са по за 6 месеца, което пък води до трудности с намиране на квартира. Разпитвам тук и си търся белята, ама май има някаква италианка от тяхната фирма, дето му е на сърце /или на полов орган/ blush, та ще видим. Другата М. изобщо не се споменава от септември. nea
Рат, лекувай го това рамо, ще се наложи операция иначе. Ти си знаеш дереджето, хич не се мами по снега, дето я го има, я го няма и един месец в годината. diablo
Маги, съвсем сама ли ще останеш след втори? Двете госпожици изравниха ли тегло и ръст? Еднакво ли ги обличаш? Те много си приличаха на снимката, но и на Моника приличаха. Как ги наричаш, с цели имена ли? heart
Ние сме на ресторант на НГ, с още три приятелски двойки и четири от групата на пенсионерите. Бе, направо старчески дом, заведен на забава crazy.
Хайде, ползотворен ден и утре поне да си починем малко преди дългата нощ.  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 30, 2019, 16:15:35 »

Ех, този мой перверзен аутокорект. След "голям" винаги ми предлага "пенис". Ето, че прекръсти свекс на секс. Ма туй щото тя си е секси Wink

Рат е за операция, да не се помотва.

Аз още не смея да правя равносметки за 2019, има още един ден. След това може да си направя равносметка.

На мен не ми се готви много, ама вчера правих супа и мусака.
За нова година само баница ще е май. ММ е купил вино. А не съм пила алкохол от 6 години. Той ме навива да пийна малко шампанско на нова година, но аз не знам дали ще мога само малко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 30, 2019, 23:21:41 »

Панди, напий се и отпусни душа.
Свекс, поне имаш социален живот по празници. Някои и това нямахме..
Мисля следпразнично да си подаря една чанта и два модела гривни дето ги нямам в колекцията си. Но първо, за да не си правя сметката без кръчмаря, ще си платя матрака и ще си купя миялна. nea
Маги,чакам с нетърпение повече разказчета.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 31, 2019, 11:59:10 »

Весело изкарване на новата година.Не знам дали е хубаво да се правят равносметки или просто да се радвам, че сме всички заедно, здрави!Лесно няма в тоя живот това знам, а тази година беше трудно, но и хубава.

Хайде до догодина и да разправяте кой, как е посрещнал новата година.Държа Свекърва да се включи с разказ!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 01, 2020, 11:17:31 »

За много форумски години Wink

Бамбук беше много смел до към 21:30ч тогава някой пусна една ракета, той се скри в баща си и заспа. След 00ч ММ гледа 5 Мин фойерверки и след това трябваше да гушка леко разбуден Бамбук. Аз си гледах фойерверки, имаше много яки. Изпих половин чаша шампанско. Преди 12 много ми се спеше, ама се разбудих и си легнах след 2ч и днес ми се спи.

Хубава година на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 01, 2020, 11:22:58 »

Пуснах нова тема Wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines