Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:12:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема- декември - в очакване на Коледа и Нова Год  (Прочетена 41706 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: декември 07, 2019, 12:06:41 »

Е..... му майката.... diablo diablo diablo
Снощи съседите до нас, много се имаме с тях и не са виновни, ни наводниха новобоядисания коридор, пряснонаредените гардероби и пак съм на изходна позиция.  Стената на коридора граничи с тяхната баня и някаква тръба избила. Като напикано е и се люпи днес. Междинните тухли са едни сиви, с отвори и само мазилката пази /итонг май се казват crazy/
Тоя календар ми се върти от няколко дни из Фб, ама не зная на кой свят съм, какво остава да се вместя в който и да е цвят Wink.
Парите не са важни, това ми е девизът днес.  nea Имаме застраховка, ама кел файда, няма клауза вадене и прибиране, подсушаване и нови разправии с майстори. Не мога да се скарам нито с Родния, нито със съседите, белким си излея гнева. И сега пекна слънце, да ме дразни допълнително Wink Да си бях прехапала езика, вместо да казвам злъчно "..пак добре, че около Никулден боядисваме, можеше и по Ивановден" diablo Е, поне дано до Лазаровден сме наред сега LAUGHTER funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 07, 2019, 13:02:51 »

Свекърва, съжалявам, каквото и да каже ще е малко.Направо те разбирам, аз бях в същия ужас лятото като ни наводниха съседите.Идеше ми да убия някой ама нямаше виновен!  beating

Дишай!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #62 -: декември 07, 2019, 14:30:23 »

Е, то един лирически герой го беше казал: Тъкмо се усмихнеш - и се озъбиш crazy И ние имахме вътрешно наводнение пролетта в стария апартамент. Беше голям екшън да се разбере откъде. Ами текнало от връзките на бойлера, ама петното в коридора стоеше все едно от горен апартамент идва. Хамалогията беше по целия демонтаж и монтаж на портмантото, мазане, боядисване... Когато ти е новичко пък най-боли!
Киви, бързо да минава и за празниците да сте във форма! give_rose
Маги, тия дни ти гледам лентичката и много се вълнувам heart
Булче, нашият има елек в тиквен цвят. С почти всичко мога да го съчетавам. Ама как като от Чистотата? Говорим за убит цвят, не за сигнално оранжево.

Баба намина да види децата и се подвъртаме по къщите. Мисля скоро да водя Кокона на новата ледена пързалка. В началото беше много ентусиазирана, когато й казах какво има на центъра. После нещо даде заден, че щяло да й е трудно pardon Сега пък зор ми дава да видела украсата и голямата елха. Закопа ме и с желанието за подарък в градината. Този път номерът няма да мине blush crazy GROAN insane Xixixi
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: декември 18, 2019, 22:21:03 »

Яаааааа! То това не е форум, някакъв феникс е! good Bravo Две- три затрити страници и то на научни разсъждения, спокойно може да се прежалят Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #64 -: декември 18, 2019, 22:27:27 »

Форумчееееее! Живоо сииии!  heart heart heart
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 18, 2019, 22:37:10 »

Йее! Има форум!!  yahoo Липсваше ми!  blush
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 18, 2019, 22:58:27 »

Ооо, колко хубаво ми стана като видях! Гледай ти, как съм се привързала към това място!

Между другото, преди да се срине форумът, успях да прочета мненията ви по моята дилема (нямаше кога да отговоря обаче, че бях на коледно парти на фирмата на милото). Много ви благодаря на всички и за съчувствтието, и за съветите! Искаше ми се да отговоря поименно, но няма как да стане вече.

Свекърва, съгласна съм с твоето обобщение на нещата.

Сгеа като минаха няколко дни, има светлина в края на тунела. Един мост почти изгоря, но пък така ми става по-ясно на къде мога да поема. Предложиха ми (е, още не е съвсем официално, още година има докато завърша) много желана позиция в друг университет. Съдба (макар да не вярвам уж в такива неща)  smile А дотогава, целата ми е да взема/ получа колкото се може повече знание и опит от мястото, на което съм в момента и да не се ядосвам излишно за нещата, които не мога да променя.

Малко като равносметка, но ми отворихте очите, че нищо не е напълно черно или бяло, винаги има и други гледни точки и истини  Wink
« Последна редакция: декември 18, 2019, 23:01:51 от Bube » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 19, 2019, 08:54:54 »

Добрютро, как сте?Имаме форум  Yes yahoo

Бубе, много се радвам, че така се нареждат нещата.

Как сте хора?Как се справят?Времето е хубаво излизате ли или сте болни?При нас е едно и също вече, но е толкова сладко!Ще пиша по-нататък в нашата тема за всичко през което минахме, но трябва муза за тая работа smile

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 19, 2019, 09:20:45 »

 yahoo yahoo yahoo yahoo danceg danceg danceg danceg Ей, той е жив!
Как сте? Нещо ми прави проблеми на някой букви, при вас така ли е?
Бубе, радвам се, че всичко се подрежда!
Маги, чакам с нетърпение разказа ти! Ама, не се бави много, че току виж пак умрял  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #69 -: декември 19, 2019, 10:40:59 »

Събрахме се!!! danceg
Тази седмица ми е лудница, но пък нещата сами се понареждат. Получавам и изпращам подаръци, всички се изреждаме профилактично на очен лекар, минаха тържествата на децата - беше приказно heart Днес и утре пак съм на въртележка, но имам енергия за всичко. Единствено не знам кога ще успеем да се снимаме.
Хайде, бягам! Имам много да пиша в нашата тема. Вдъхновение имам, дано скоро и време намеря smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 19, 2019, 14:12:34 »

Голяма радост, че има форум, пък никой не пише lol lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #71 -: декември 19, 2019, 14:44:55 »

Голяма радост, че има форум, пък никой не пише lol lol

ами ти що не пишеш а? laugh
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: декември 19, 2019, 15:43:35 »

Ние /особено аз/ си го изписахме във Фб. Wink
Едното гардже се върна, другото се мотае из София до утре. Само дето готвих меню по заявка... НИ1 е с нефелен стомах от самолетна храна и втори ден е на варен ориз, а НИ2 имал да ходи по рождени дни. Нагъваме двамата с Родния, като невидяли, щото софийското като си дойде, стара храна няма да иска, а не става да готвим само за него, другото също ни е дете.  pardon
Ходих на поредната среща с бивши колеги, много ми стана crazy Що така всиúи решават да се събираме предколедно, какво ще правим януари и февруари.
Хубав остатък от деня! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 19, 2019, 16:21:58 »

Аз чакам да се захвалите масово в темата с коледните подаръци. smile
Инак мерак да пиша нямам, нещо съм смазана. Правиха ми зъб пак.
Имам да довършвам административни неща, а предколедно хич не ми се занимава...
Във фаза съм- седя и чета неколедни книги, уж ми е празнично.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 19, 2019, 16:39:08 »

Кво да пиша, у нас само сополи  и кашлюк. Пак го водих на лекар, пак добре бил. Той пък винаги е мега свежарка като е на лекар.

Не ми е коледно, никакво не ми е. Цялата година ми е тегава, последните два месеца най-много. А има още 12 дни от нея.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines