Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:55:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема- декември - в очакване на Коледа и Нова Год  (Прочетена 41705 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 05, 2019, 12:28:09 »

Здравейте smile

Аз съм сама днес. Имам да пиша съчинения, в събота ми е последния урок по немски за B1.2. За сега само гледам клипчта в youtube. Не знам защо много гледам трейлъри като не гледам филми.

Да оздравяват Моника и Звяр!

 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 05, 2019, 13:45:31 »

Днес в пет сутринта, детето реши да прави на глас описание на пейзажа- звезда, сняг, дървета. diablo
Сега съм тотален фалит и гледам в една точка.
Панди, аз пък съм обратният тип чешит- не гледам трейлъри, а гледам много филми и сериали.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #47 -: декември 05, 2019, 14:48:38 »

Върнахме се от риболов. fish Дребният вече спи, а аз си оправих нещата вкъщи.
 Оказа се, че днес и утре ще са смесени групи, че имат проблем с парното. Не ми се нрави и си намерих оправдание да сме си заедно. Кокона малко ревнува, че тя не е в почивка. В същото време баща й минава покрай градината, не я взима, а се прибира. Сред това аз тепърва отивам. Идеята - да не я взимаме много рано, че вечер било най-интересно и сме прекъсвали игрите. crazy
Трейлъри не гледам. Филми обичам, но ме изнервя губенето на време по търсене и сваляне. Делегирала съм го funnytooth Сериал от Дяволското гърло и Чернобил насам не съм гледала. Трябва да потърся нещо прилично smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #48 -: декември 05, 2019, 15:01:49 »

Привет!

Аз днес мога да се похваля с находка за завиждане smile Гонейки 32 из снежните "преспи" нашият си хареса една розова от глава до пети кукла и хукна да я оглежда от по-близо. Приближих се до майката и хоп изненада изпод шалове и шапки нашата Адиктед с нейното момиченце. Добре са, гледат си се! А бебе Ж. е разкошна пу пу и вече ходи как лети това време еей!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 06, 2019, 08:47:15 »

Добрютро! Аз пия кафе, детето спи, а мъжът е на работа.Ба си кефа.

Киви, супер среща е било, обичам такива срещи.

Аз днес съм дала инструкция за скумрия да ми се донесе за вечеря.В къщи мъж и дете се мръщят на шарана и аз се отказах да се мъча с тая риба.Виж скумрията и двамата я хапват.Какво да се прави, имам си претенции.
Имам едно ходене до Еконт и честно да ви кажа, не знам как ще стигна до там, но ще се помъча.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: декември 06, 2019, 09:00:47 »

О, видях го снимано и аз това розовото heart heart heart Хаха, знае З2 къде да тича funnytooth Киви, той май по- любовчия от брат си пада, нали?
Еми, поет си отглеждаш... Вдъхновението не пита кога да идва, в пет - в пет, трябва да си го каже детето. Ама гледаше ли навън, или като истински творец си изливаше душата? heart blush
Булка, той затова предишната вечер е бил неспокоен, не му е било добре на детенцето.
Честит Никулден на всички, да ни се множат парите като люспите на шарана, да ни ги пазят банкерите и да имаме попътен вятър в бизнеса /по принцип Wink Wink/
Който си има именници, да му са живи и здрави.  heart
Маги, ние също сме на скумрия, пушена и то. Имам и маринована херинга, та довечера ще спретна една "Сельодка под шубой" и толкова. Отново ще празнуваме по стар стил, сега още ни е ремонтно и не сме за гости. blush crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 06, 2019, 09:08:58 »

Свекърва, ние предните години все имаме гости.Майка ще дойде, да не седи сама.Но тази година баща ми си е в къщи на Никулден и нашите ще са си в къщи.Аз им викам да дойдат до нас да се видим, но баща ми е много труден.Не иска да си излиза от зоната на комфорт.Почва ей сега няма да мога да пия ракия на спокойствие, трябва да идвам до вас и т.н. и т.н. Ще кажеш че живеем на 1 час път от тях.Ама айде прощавам му.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #52 -: декември 06, 2019, 13:15:32 »

Киви, благодаря за милите думи за френската революционерка. Много приятна среща, наистина. Малко аз съм станала Маугли и от изненада запецнах - само истинското ти име се сетих, даже ми хрумна безумния въпрос З1 или З2 е това, и неговото име ми изчезна и въобще петно. Майчинство, какво да го правиш...   crazy
Тази случайност ми напомни за едно обещание, което си бях дала и вече е време да го изпълня... та за отровно розовото петно повече в нашата тема, надявам се скоро да успея.  good Само пояснение за аутфита, че изобщо не обичам този цвят, но доносваме дрехи. За сметка на това в този сезон няма как да я объркат за момченцето за разлика от есента, когато изборът на цветове беше мой, но тютюневото , жълтото и синьото е твърде дръзко за момичета според приетите норми се оказа. Иначе тя много харесва батковци за ужас на баща си, но те рядко й обръщат внимание, което спестява пари за пушка за момента.  angry
 
Хем празник, хем тъжно... Няма и да обещавам да се вясвам, че не обичам да не изпълнявам. Поздрави на всички от нас.  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 06, 2019, 13:56:05 »

Адиктед, твоята госпожица във всички цветове вероятно е разкошна. Хубавото си е хубаво.
Свекс, леглото му е до прозореца, преди не говореше, а само гледаше. Сегс и поетства. Ако е щастлив че нещо ще му дадеш, изразява благодарността си в песенна форна. Изпява ти сиреч каквото е искал да каже.  Няма на кой да се метне.. на шест пишех "поезия" и врещях някакви песни по цял ден... smile
Ние нямаме близки празнуващи, а риба ядем с и без повод. Та не празнуваме нищо. pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #54 -: декември 06, 2019, 14:35:13 »

Честит празник на всички, които празнуват и които са решили да не празнуват Wink
Днешният ден го свързвам с много люти зими на гости в Русе. И след заканване, че ще ходя само по топло време там, откарахме няколко Никулдена подред. girl_haha Бяха в тийнейджърските ми години и нищо не ни спираше да обикаляме вечер по заведенията. Много беше хубаво! Сякаш беше вчера, защото помня толкова много подробности heart
Адиктед, добре дошла обратно в редиците smile
От опит - тиквеното наистина много момчешко го приемат. На синковеца много му отива този цвят и си го носи във всички сезони. Даже тези дни загледах страхотни момчешки якета. Ами чудех се, ако тръгна да купувам, дали тиквено или горско зелено. Синьото ми беше скучно дори за разглеждане lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #55 -: декември 06, 2019, 15:55:14 »

Свекс, абе той напоследък болен здрав, все реве, особено като се превъзбуди през деня.

Вчера ми стопи лагерите... осъзнах че аз за домашен офис не съм макър че от януари ни го разрешават един път седмично, аз се изморих повече отколкото в офиса.

Адиктед радвам се да те видя!

Маги кой е именник при вас?

Али, Звяр има горско зелено, много е хубаво, това тиквено за яке ми е напомня на тези от чистотата  crazy

Вече съм на тази вълна хахха

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #56 -: декември 06, 2019, 16:25:26 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Влизам само за Дзак, не съм ви чела.  Girl_hide

Вече съм сигурна 2019 или се опитва да ме убие, или се опитва да ми покаже, че имам БЕЗгранични способоности crazy crazy crazy

Утре официално отиваме да празнуваме рожден ден на котката. Искам само да си изключа съзнанието за няколко дни, да гледам светлини, да пия греяно вино и да ям кифлички blush

Булче, мога само да си мечтая за такъв календар, колкото повече вървим към Коледа, толкова по-тежко става положението Girl_hide

Моята СПА дестинация ще бъде късно обслужена с подарък, но уви, това е положението blush blush blush Може пък за реванш да й взема нещо чужбинско girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 06, 2019, 16:42:56 »

Нямаме именици ние, просто е традиция от детството ми.Събираме се цялото семейство и ядем шаран.
 
Аз днес си завърших гоблена, стана много хубав и ще го оставя на Мерал да го занесе за рамка.Аз вече няма как да свърша и това.

Мери ми, както е тръгнало при теб до Нова година ще си на режим оцеляване!Пожелавам ти да успееш да си починеш.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #58 -: декември 06, 2019, 18:36:40 »

Хаха... don't even pretend... ей така ще съм понеделника. А в единствената седмица, в която трябваше да работя съм болничен, но така пълноценно си го изкарах, няма празно. Днес и 31 се включи в отбора, останалите 3ма сме само на антибиотик. Разкош!

Тази вечер щяхме да сме на гости, обаче не ни било писано, пека пъстърви и варя картофи, че да сме диетични заради 31.

Честит празник на всички!  fish fish fish I-love-winter
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 06, 2019, 20:32:23 »

Таблицата кърти мивки! Аз съм в етао: пазарувам коледни подаръци pardon
Маги, мн се радвам че си приключила гоблена! danceg
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines