Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 18:08:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цветята-красиви и обичани!  (Прочетена 172723 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 28, 2011, 10:28:07 »

Надявам се като влезе март това време да се постопли , че да си пресея малкото останали цветя в къщи.От толкова разместване в къщи тази година си останах само с 12 , а бяха над 40 angry.Поне голяма част от тях отидоха при свекърва ми , че като и ходим на гости ще си ги гледам колко са пораснали.Вие когато ги пресявате освен торфена пръст друго слагате ли им? Имам предвид като торове или нещо такова,защото аз обикновено не слагам.Другото което искам да ви питам е -имам 2-3 по големички саксии и тях няма да ги  пресявам, но искам да ги подхраня , ще ми препоръчате ли някой препарат от който сте доволни , не са цъвтящи.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: февруари 28, 2011, 19:52:36 »

Относно темата,аз не съм особен фен на отглеждането на цветя,защото просто никога не ми се е занимавало нито пък чак толкова държа да имам цветя в къщи  pardon Иначе бабите ми,майка ми и свекърва ми отглеждат цветя като за 1000  blum Wink Любимо цвете нямам  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 28, 2011, 20:08:49 »

Надявам се като влезе март това време да се постопли , че да си пресея малкото останали цветя в къщи.От толкова разместване в къщи тази година си останах само с 12 , а бяха над 40 angry.Поне голяма част от тях отидоха при свекърва ми , че като и ходим на гости ще си ги гледам колко са пораснали.Вие когато ги пресявате освен торфена пръст друго слагате ли им? Имам предвид като торове или нещо такова,защото аз обикновено не слагам.Другото което искам да ви питам е -имам 2-3 по големички саксии и тях няма да ги  пресявам, но искам да ги подхраня , ще ми препоръчате ли някой препарат от който сте доволни , не са цъвтящи.
И аз преди не слагах никакви торове,но тази година реших и аз да бъда модерна и да ги гледам по учебник моите цветя. Купих си течен тор за цъфтящи и точно по описанието си полях фрезиите.  good До тук добре но........ само след ден те пожълтяха.  bad Незнам,защо се случи,но вече нямам намерение да слагам на другите цветя. Сигурно е хубаво,но явно аз не съм направила пропорцията както трябва.  cray
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 01, 2011, 10:39:27 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines