Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 09:01:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67662 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: октомври 22, 2019, 13:24:08 »

Рат, би трябвало да ти се обадят. Браво за Новата година, дано ме огрее и мен.
Тортата с бухалите имаш ли я снимана?
Маги, какво й е на Мони?
 Мен от статията за мъжете, ми стана интересно че пробутват идеята че всички едва ли не , могат да са тип Воин. И обичат да покровителстват и да са главните. Ами не е така. Аз лично познАвам мъже, които обожават да са осигурени финансово и да си живеят кротко. Ама не те да вършат работата, а друг. А иди обясни на такъв да ходи да дере лъвове за кожи. Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #166 -: октомври 22, 2019, 14:31:42 »

Добър ден  give_rose
Сагата с тръгването на градина на Мис приключи и днес вече е ученичка. Помрънка малко сутринта, че иска при мен, иска мама, ма ММ набързо я разсея и заминаха, каза, че там едвам я е обул и съблякъл от зор да ходи при децата. Е, на мен ми беше мъчно за нея, ма не успях да пусна сълза въпреки хормоните.
Ходих на козметик, после на тонове, после се вях малко в Мола, то било много яко да ходиш на МОЛ сама  Girl_hide Донапазарувах някои дреболии за беб, вчера си взех документите, може да ме изчака да гласувам и тогава да заповяда.
Изобщо никакви оферти за НГ не съм гледала, с тва бебе на под два месеца, най-вероятно пак ще сме на домашно парти.
Уикендът се убихме от скитане, вчера с Мис също. Ходихме сутринта на разходка по центъра, после се видяхме с мама, после бях на преглед, след това с една колежка се разходихме, че искаше да се видим, после засякохме другата баба на Витошка (уговорено де), ядохме сладолед и я замъкнах при нея в квартала дето е град в град. Толкова много я изтощих милата от ходене и обиколки, че вечерта в 20:30 легна и заспа без уговорки. Ама се държа геройски, не мога да не я похваля.  heart
Рат, аз така от други магазини съм пазарувала, няма нищо по-специално до колкото помня smile
Хаха Свекс ще става кметица  blum
Маги, да оздравява бързо Моника  give_rose
Във вашите ДГ ще правят ли нещо за Хелоуийн? Родителите в групата нещо се обясняват, Мис има костюм, по погрешка поръчах два броя вместо един и сега ще е вещица евентуално, ама не знам дали някой ще се заеме по-сериозно с организацията  huhhuh.gif
Отивам да досготвя и да се отправям към ДГ, че ми залипсва милото ми момиченце  heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 23, 2019, 07:38:32 »

Добрютро, ние сме що-годе добре.

Еми, зачервено гърло, сополи и кашлица, е Моника, снощи вдигна и Т за красота, но е ниска 37,7 беше най-високото което измерих.За сега я моря с подръчни материали.Личната каза вирусна инфекция, давай каквото си знаеш, ще се оправи, аз и това правя.А инхалации включих, заради сопола.

Аз вчера бях труп, неспането е ужасно нещо.Като знам какво ми предстои лошо ми става, но тогава някак знам за какво го правя.

Фери, при теб не остана, скоро ще чуем добрата новина.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #168 -: октомври 23, 2019, 08:55:40 »

Привет от "ние сме двойник на кандидат - кмет" Wink!
Алич, не ща да съм любовница, няма файда blum. Това майка, най- върви, щото ти прехвърлят пари и ти правят дарения. Ама физически няма как да стане, та поне да съм асистентка от екипа, да ме водят по вечери, срещи и командировки в чужбина, може и с жилища /няколко/ да се вредя. Wink
Наистина е учудващо, че Родният се хваща на моя акъл, даже и се смее и пуска майтапи по повода. crazy
Фери, всички деца са така, обичат повторенията. Нарочно и приказките са с повторения на събитие - едно действие се потретва /най- често/ по сходен начин, че да им се хареса. Моите знаеха наизуст приказките, но ме караха пак и пак да ги чета. Хаха, когато пък и аз ги научех, трябваше да соча с пръст къде сме и да си мърдам очите. Така НИ1 се научи да чете, по цели думи, без да срича pardon. Как се бях поставила в това положение, нямам представа, но само мен караха да чета crazy. Вечер обаче никога не съм го правила преди спане, нито съм разказвала приказки. Леглото е за спане, не за четене или гледане на телевизия в нашето семейство. По тази причина всички сме във всекидневната и там е претъпкано и вечно разхвърляно pardon. Не съм се сетила да питам какви са порядките в техните жилища сега blush, но когато са тук, без да ги карам или да правя забележки, няма промяна. То пък и другите стаи са съвсем малки и освен за легло и гардероб няма място за нищо.  nea
Уж е топло, но листата на дърветата вече жълтеят. Есен си е, няма мърдане.
Хубав ден на всички ни!
А, забравих... На кучето като му говорят през микрофон, познава ли си стопаните? Нашата котка изобщо не реагираше добре, ако някой се обърнеше по Скайп към нея.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: октомври 23, 2019, 09:17:09 »

Добър ден!
Силно се надявам да няма партита за Хелойн, надявам се още поне някоя година да ни го натрапват на децата тоя празник. Ако има, ясно че ще се съобразя с желанието на шефа  pardon ако иска да участва.
Маги, дано да се понаспиш тия дни и Моника да се оправи вече.
Свекърва, какво е правила мъркащата като са се обръщали към нея по Скайп?

Сутринта минахме през лабораторията, че Ники ми хърка и има задна хрема вече няколко дни, а нищо друго и съм сигурна, че е някоя гадна бактерия  diablo
Вчера си взех епилатора, Еми да си жива и здрава! За сега съм доволна доста, довечера следва да го пробвам на по-чувствителните си части  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #170 -: октомври 23, 2019, 09:26:56 »

Каква ти мъркаща... Наежваше се и дереше, имам даже "спомен" на едната ръка от нея. То и затова преди разговор с децата по Скайп я вадехме от стаята. На телефон никога не пускахме високоговорител... Бе, мъчно ми е за нея, обаче хич не беше стока. pardon На Родния още му е превързан пръста от последното и деяние.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 23, 2019, 12:08:35 »

Мда, колкото и противоречиво да звучи, децата обичат реда и повторителността ги успокоява, но не обичат да им създават ред и навици.
За котката като разказваш, Свекс, верно е гадно, независимо че ти липсва, си е била особена животинка.
Рат, радвам се че и ти си доволна. Дано ти върши работа и с деликатните приставки. За Ники действай, щото аз пренебрегнах хремата, оставих я да се развие и стигнах до ухо.
Маги, пак добре че не им трескат АБ на децата при вашата лична. Тук на частното вечно ми пробутват АБ, на държавното ми викат: нищо му няма, добре е.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #172 -: октомври 23, 2019, 13:30:04 »

Колкото и рядко да ми се случва, и аз се разкеках нещо. Вчера бях по голи кълки. Екстра ми беше. Нещо вирусно обаче се мъчи да ме хваща, ама не се давам лесно beating Снощи ме втресе, а през нощта имах изпълнения. Сега съм пет за четири, ама се държа Wink
Изчистено ми е, почти сготвено, скрих купчината с дрешки за гладане и се изпънах в леглото.
Свекърва, не знам как реагира, защото спеше и не искахме да го "чоплим" излишно. Стана, разходи се и се до вратата и пак си легна. Наистина различните микрофони кривят звука, но явно този не дразни кучето. Казаха, че ако му говорят, наперва ушаци и се разглежда да ги търси. За 30 лв си е направо екстра! Нашият бейбифон струваше повече и върши по-малко работа. Още го ползвам да не слухтя на затворени врати и най-вече пуснат аспиратор в кухнята. Така хващам ако мъцне на сън, за да не стига до стабилен рев.
А за животинките - всяко си е с характер и темперамент. Въпрос на късмет!
Фери, ние около година всяка вечер разказвахме за сватбата на кумците. Кратка, дълга - всякаква версия имахме. Почваше се с пътуването от Пловдив за Благоевград. А ти за цели три приказки ми говориш Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #173 -: октомври 23, 2019, 14:23:39 »

Хаха значи само мен ме дразни тва непрекъснато повтаряне. Понякога ме кара да ѝ чета същите книжки, ма на немски, нали взех такива дето от едната страна са швабски, е тогава ми се вижда далеч по-полезно  pardon
И аз съм се опнала, свалях снимки, сега ще ги качвам за принт, че отдавна не съм.
Котката пак ми се е размякала да ходи навън, ма ще има да взема  beating
Иначе аз сутринта си направих една дълга разходка из квартала, взех и кучето, той крещя, търча, говори си на висок тон с другите кучета, ама се прибрахме благополучно. Май му е по-добре да си седи вкъщи обаче, и на мен биха ми били по-спокойни разходките.
Сутринта подреждах, сега ще пусна робота, забърсах малко прах, стига толкова за днес.
Нашите животни като им говорим през камерата наострят ушите, ма идея си нямам дали познават, че сме ние и от къде идва този глас  huhhuh.gif
Леглото в нашето семейство също не е за гледане на тв, по тази причина имаме само един тв, в хола, но приказките са друга бира, обичам ги и мисля, че е хубаво да се четат на децата. В друго време от деня не бих се и сетила да чета, освен за заспиване.
Бейбифон имам съвсем обикновен, много малко съм го ползвала. Бяхме си сложили, сега пак ще кошара в дневната, където сме през деня и си разнасям бебето с мен.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #174 -: октомври 23, 2019, 15:02:58 »

Майко не съм се разписвала сигурно две седмици!

Така ме завъртя последните седмици ежедневието че бях на абсолютен максимум, днес ми е сигурно пръв ден в който не ми е деня плътен в срещи, чак 5 пъти проверявам и не мога да повярвам!

Звяр го проля, докато бяхме в Пловдив и двамата с мм ми се обадиха че е с разтройство, мм остана в Пловдив аз си бях планирала да се прибирам, и на него следващия ден го проля и така smile

Та тъй, друго освен работа и акита не знам какво да се похваля  angry laugh
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 23, 2019, 15:24:54 »

Здравейте Wink

Тези дни времето е малко по-симпатично и след градина ходим до центъра по малко.

Вчера бях на среща в градината с учителката, леличката и една психоложка, която веднъж седмично посещава градината. Около час и половина беше. Показаха ми с кои играчки обича да играе, на двора какво прави, в салона. Естествено казаха, че играе много с коли и много обича да тича. Но се изненадах, че много харесва едни тръбички с вода, мъниста и брокат, калейдоскоп и една нещо с един мъниста дето не знам как се казва. С децата му е трудно понякога, защото не говори, а те сега все се уговаряли как да играят. Но казаха, че е много наблюдателен. Обсъдихме (не) яденето му. В началото непоглеждал обяда, но от миналата седмица вече опитвал. Веднъж беше изял две парчета пица. Стояли и го гледали как яде, защото не можели да повярват. За говоренето те не могат да усетят напредъка му, но той вече се опитва да говори само с изречения и много ни радва. Казах им, че ми разказва какво са правили всички в групата. Явно внимателно ги наблюдава.Показаха ми портфолиото му. Има снимки от първия му ден, как прави любимите си занимания. Много съм доволна.

За нова година си знам, че ще сме си у дома smile

Тук няма да празнуват Хелоуин в градината, защото си имат Фашинг. Но пък 1 ноември е почивен ден за всички.

Болните бързо да оздравяват.

Ние още си ползваме бейбифона.  По едно време бях решила, че ми пречи да спя, но сега пак го пускаме. Бамбук спи в най-отдалечената стая, която е преходна на хола. Ама той си я избра. Може да спи до нас.

Целувкен smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 23, 2019, 15:35:28 »

Като ви чета и май само аз не купих бейбифон. Много исках, ама добре че ме спряха, щеше да седи неползван като ел. помпа за кърма и шишетата, например  pardon
И у нас леглото е само за спане, книжки чета в хола, когато поиска. Стане ли време за лягане, лампата се гаси и си лягаме, обикновено се опитва да ме заговоря и малко си говорим, но гледам да не протакаме, а да се намества и да заспива, че това приспиване много ме изнервя на моменти.
Панде, браво на Томи! Снима ли нещо от портфолиото му? Те дават ли ти го или там си стои?
Булка, бързо да се оправят твоите мъже!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 23, 2019, 15:41:54 »

Аз ползвам много бебефона- за да не слухтя. И в двора си го нося- ако имам работа навън. Без него би ми било доста тежко. Като ви слушам за домашните любимци- нямам сили за още едно създание, което изисква грижи. То за мен едва ми остава време...
телевизор нямаме , тоест имаме, но седи на земята. Пренесохме го от апартамента, но вече тук не чувствам нужда. Зимата мисля да пусна кабелна, заради малкия.
И този не ядеше в градината, сега ядял супа и следобедното ядене.
Хелоуин не харесвам.
Фери, дразни ме всичко повтарящо се, като всеки въздушен знак почти, ама кой ме пита уви.
Дрехи за гладене нямам, но като традиция напоследък- досега оправях след майстора. Чакам да се прибере големият, за да поеме детето и да отделя време на банята. Все пак наближава Коледа, трябва да се позакъпя.  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 24, 2019, 07:42:39 »

Добро ви утро, как сте?Тая нощ пак не се спа, дребната кашля и мама я успокоява.Няма как  pardon

Тук от сега е грейнало едно слънце, ще е хубаво времето, да видим.Аз вече почнах да си правя програма за идващия ми болничен.Всеки ден имам някакви малки задачки.Накъсвам ги на по-малко, че да мога да се справя, че ми е зор придвижването, корема ми е голям и съм като костенурка в ходенето, а и после всичко ме боли.

Хубав и усмихнат ден от мен!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 24, 2019, 08:34:11 »

Добър ден!
Еми, вие ккаво ремонтирате /пропуснала съм май/? Към края ли е ремонта или има още?
Маги, ти от понеделник ли си болничен или и другата седмица ще се мъчиш на работа?

Аз днеска трябва да си оставя колата за ремонт и да съм с градския, все едно трябва да оставя част от себе си, не мога да повярвам колко зависима съм станала от това  pardon   blush

Лек и успешен ден!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines