Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67661 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 18, 2019, 11:29:36 »

Ох, Строежа ми беше любимо място и на мен.Ходехме в Маската, много, там свиреха групи на живо също и беше голяма веселба.Там съм слушала Атлас и Пиф и още групи.Точно тогава изгряваха те, ама аз съм по-голяма от повечето тук.Пиехме лакът текила и си тръгвахме с чашките в джобовете после.

Мери ми, не гледам нищо аз, много ме товарят такива сплетни.Хората са много злобни.Вчера разправях на дребната как като съм била малка съм ходила да се катеря по дърветата в една черешова градина и берях и ядях и бягахме от пазача.И Моника ме попита, а сега може ли да правим така, и аз се замислих, че ако тогава като ни хванеха отнасяхме по някой задвратник, то сега може да ги пребият от бой за 10 череши.Толкова сме озверели.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #151 -: октомври 18, 2019, 11:54:03 »

Seattle Morning Seattle Night
Не зная какво е crazy blush
Напоследък по телевизията гледам само "Маскираният певец", другите риалити предавания ми са доста агресивни и ме натоварват. И филми нещо не мога да харесам, по НВО си довършвам сериалите и толкова от седмото изкуство.  pardon
Ровя из Пинтера за идеи и кройки за новогодишна украса на хотел, чат- пат хвърлям по едно око на блогъри и влогъри и скучая, но не мога да се вдъхновя за нищо blum
Хаха, аз за първи път съм навита да гласувам доброволно и осъзнато за кмет smile. Познавам го лично, помагал ни е чисто човешки и се надявам да се справи поне по- добре от настоящия. Отдавна нямаме общи интереси и пътищата ни не се пресичат, но имам добри спомени.
Текстът, оставен от Еми, го разглеждам като отделни части, не като едно цяло с ясно послание и точно както на нея ми харесват определени моменти.
Днес и на мен ми се ходи из планината, ама бавно и не на големи разстояния. Искам да си говоря с умни и хубави мъже на маса, сред природата и само за весели неща blush Даже и за любов не мисля, дали пък не се разболявам? Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 18, 2019, 12:03:12 »

Забравих за текста на Еми.Отделни части ми харесват, отделни абзаци са направо неща дето съм виждала в живота.

Свекърва и аз вдъхновение нямам никакво, ама то и желание за нищо нямам.Имам да довърша гоблена с 5 бода, ми седи и чака ред.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: октомври 18, 2019, 12:24:00 »

Добър ден!
Благодаря за пожеланията, много сте мили!
Али, пинята аз съм правила върху надут балон, облепям с парчета вестници, а лепилото беше брашно и вода. Толкова здраво стана, че едва я строшиха  blush , много лесно става, но трябва поне няколко дни да имаш, защото мажеш 1-2 слоя после чакаш да съхне... Накрая пукаш балона, украсяваш и пълниш  Wink
Маги, айде да минават тия 2 седмици и да можеш да починеш, а куклите да стоят повече време на топло.
Фери, честита 36! Везните хич не са лесни да знаеш, а за мъж скорпион е много хубаво.
Свекърва, тоя строеж надали ще се разбере какво е, като минат изборите ще си стои и ще си запада, докато се разпадне.
Мери ми, какво гледахте?
На Еми текста май ще го чета друг път.
Къде е Булката?
Мимето  и тя упорито продължава да липсва, дано да са добре!

Ние вчера много добре си изкарахме, така де сравнително добре, но пък Ники беше много щастлив. Като мине сбирката с децата в неделя ще разказвам, че нямам много време  Wink

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: октомври 21, 2019, 07:32:45 »

Доброп утро на всички, как сте?

Нашите почивни дни бяха лежерни и приятни.В събота имахме гости,поръчахме манджата да не се моря и беше много приказки, много хилене.Добре си изкарахме.В неделя ние ходихме на гости-закуска, много весело беше.Ще го повторим, може би в къщи докато все още мога да се движа.Майките пиха кафе и си лафеха, децата щурееха и дивееха smile Весело беше!

Вие какво правихте, как сте днес по понеделнишки?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #155 -: октомври 21, 2019, 07:59:42 »

Добро утро!
И ние имахме гости. Изкарахме много весело до 2 ч. Децата сутринта бяха що годе толерантни. Не че се наспахме, но пак не скочихме по команда.
ММ е на вълна варене на ракия tease С други думи - поемам удар по отглеждане на наследниците. Трябва да избера менюто за родителите, но още се мотам blush
Допивам кафето, правя една тренировка и хуквам по задачи. Трябва да купя опаковки и да се заема с труд и техника good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #156 -: октомври 21, 2019, 08:58:30 »

И ние бяхме по гости докъм ранни зори в събота, а в неделя на кафе из Центъра.
Двамата с Родния влезнахме в магазин за обувки и по едно време двете магазинерки почнаха така яко да се въртят около нас и да напъват да ни обслужват, че чак ми се прииска да се махна. За мен нямаше подходящ номер, но мъжки имаше намалени, летни. Бре, тези жени щяха да си изпотрошат краката да носят обувалки, леви, десни обувки, по- голям номер, по- широки, с връзки, без връзки, направо изнесоха склада. Родният си хареса едни и понеже бяха последен чифт, дадоха още 10% намаление. Сложиха ги в хартиена чантичка, рециклирана и аха да излезем от магазина, едната, подозрително захилена му пожела успех, а другата чак щеше да падне като се втурна да му отваря вратата. Питам ги успех за какво, да ги скъса по- бързо ли, изобщо ли, пък те дружно, в хор казват "в изборите за кмет, ние сме с Вас" и сочат към един плакат в близост.  Мамка му, ми той 1:1 с един от кандидатите funnytooth funnytooth funnytooth Призна си, че не е той, онзи е малко по- висок и едър, а аз щях да се пукна от смях, момичетата - също.
Малиии, то хубаво да се възползва положително от приликата, ама да не вземат да го ступат някъде LAUGHTER LAUGHTER. После го снимах до двойника на още по- голям плакат, да се има за спомен. Не смея да кажа името, нито да прикача снимката, че да не се сметне за агитация, ама който иска, пращам му я на лични Wink
Мисля си за Коледа и как се ядосвам всяка година къде ще е НИ1, с нас или със сватовете. Решила съм и даже имам подкрепа от другите двама мъже, или да ходим ние в София и да търсим овреме квартира с преспиване за 24 - ти и 25-ти, или да ги каним всичките тях тук в Пловдив. Дано се съгласят, че това разделяне за Вълшебни и Обикновени Коледи взе да ми писва... Вече за Нова Година кой където ще да ходи, в крайна сметка децата един път в годината са по едно и също време тук, иска ми се да сме заедно. Да сме живи и здрави, де smile.
Хубав ден на всички ни, успешна седмица и вдъхновение blum smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #157 -: октомври 21, 2019, 09:19:10 »

Само кажи дали е Здравко?  danceg, влизам в Пловдив сега и го видях на булеварда хахах
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #158 -: октомври 21, 2019, 09:48:15 »

Нали? funnytooth
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #159 -: октомври 21, 2019, 09:48:56 »

Нали? funnytooth

Същия е хахах едно към едно  god
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: октомври 21, 2019, 12:08:12 »

И после защо хората се бутат да са политици! girl_wink Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: октомври 21, 2019, 12:19:36 »

Добър ден!
Свекърва, аз искам да видя, заинтригува ме  Wink . Аз първо бих ги поканила в Пловдив, ако откажат, тогава да се замъкнете вие в София. Хубаво е да се съберете и да си изкарате празника заедно.
Аз не знам за Коледа къде ще сме и какво ще правим, ама мисля да си опитам късмета и за НГ да опитам да пробутам Ники на нашите, а аз да празнувам малко по-различно.
Маги, интересно звучи, събиране на закуска, ама ми се вижда сложно за организиране, всички деца да станат рано, да се оправите и да отидете на място Х.
Ние празнувахме вчера, страхотно се получи, много весело и забавно. Събота цял ден отиде в готвене и обиколки за последни приготовления, ама няма как- веднъж шефа става на 3  pardon Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #162 -: октомври 21, 2019, 13:18:33 »

Свекс, знаех си, че си скрита лимонка Wink Все по любов ходиш, а то имало защо. Ако гръмне жълтата преса, поне с гордост ще кажа, че знам коя е любовницата funnytooth funnytooth funnytooth
Ама и мъж ти е влязъл в твоя стил, щом се е снимал до плаката Bravo
При нас продължават да ни ухажват кандидати. Оказа се, че не малко от тях ги познавам лично. Та сега с чиста съвест ще дам преференция, а за районен още имам колебание. По снимки и плакати са все едни спънати. Обаче на живо като поговори човек с тях и вижда много положителни качества. Дано от "шапката" им позволят да са близо до хората good
Септември мярнах оферти за Нова година и ми се струваше ужасно далеч. Сега ми е "ей къде". Мечтаната Нова година май от известно време ми е да бъде някъде на почивка - хотелче, басейнче, да ми сервират и отсервират, дори и с децата да сме. Два дни ми стигат! Един път така бяхме на Великден и си спестихме лутането от къща в къща, от гости на гости и безкрайно седене около маса с руска салата и сарми. Не се очертава СПАто, ама поне мечтите са за без пари.
Като казах за децата - нашите приятели, които бяха на гости, нямат още деца, но имат куче. Една нощ се прибирали от купон и ги посрещнала съседката по пеньоар - кучето вдигнало блока на крак с безкраен лай (без особена причина). Та минали през такъв период с притеснения какво се случва. Сега си взели камера от Алиекспрес. Гледахме как кучето спи, разходи се и пак легна. През приложението може даже да включат микрофон и да му говорят. Много се смях! Ама всеки с дертовете си по отглеждане на нещо си! Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: октомври 22, 2019, 07:33:12 »

Добро утро!
Как сте вторнишки?
Някой поръчвал ли е он лайн от Технополис, но да си вземе пратката от магазин? Днеска си поръчах епилатор /този, който Еми похвали/, платих го и се чудя кога мога да ида да си го взема, че везе приличам на мечка.
Май си уредих Нова година  yahoo yahoo yahoo , сега остава да резервираме.
Али, това с кучето ми беше много смешно. Ама като се сетя на девера телето какви поразии направи, защото беше сама...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 22, 2019, 07:48:32 »

Добро утро.Рат не съм пазарувала така, от Джуск така пазарувах веднъж ама ми казаха кога да отида да си ги взема.Много удобно ми беше.

Моника е болна и ще е до края на седмицата при баба и дядо, красота!

Аз мислех такава камера да взимам за близначките, ама за сега не ми е важна, все пак няколко месеца ще сме скачени съдове и надали ще мърдам много надалече без тях.

Айде усмихнат ден, моя ще е поспалив, тая нощ го играх таласъм  sad
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines