Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:34:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67821 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 15, 2019, 07:24:34 »

Добро утро!
Мери ми, я си гледай живота! Първо щом ти се живее сега му е времето, второ щом ти е паднало...действай!
Свекърва, а за печени и със чесънче, за сега не стават ли?
Организацията на рождения ден на дребния върви с пълна сила, макар да ми разместиха плановете. Поне подаръкът е готов, днес ще го оставя да го сглоби един приятел, тортата е поръчана. В крайна сметка, въпреки че Г не иска поканих майка му на 17, когато ще празнуваме с наще.
Днеска съм на маникюр и ще карам колело до там  danceg нямам търпение да мине деня!

Желая ви прекрасен и слънчев ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 15, 2019, 08:07:47 »

И аз съм съгласна с горните две мнение, относно живеенето на животеца, ама Мери ми си го знае. good
От горчив опит разбрах, че ако сам не си живееш живота, ще живееш този на другите.
Рат, на една вълна сме. Днес съм на кератерапия  за косата. Нещо не мога да се оправя с шампоаните. Та ще питам и там какво да правя.
Г що не иска майчето? Каква торта поръча?
Свекс, тия чушки не стават ли за конфитюр- в Лидл има такъв един от чушки, който обожавам. Почти не е лют, та ще е в синхрон с нелютите ти чушки.
И тук ще е топло времето още седмица, съдбата и природата се смилиха над мен и ми дават разсрочка за ремонтчето.
За буденето в градината- честно казано, като знам какъв е син ми и другите около нас деца...Малко им е. С две ръце съм да го будят и със стар будилник ако щат. Има нужда от яка дисциплина. nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 15, 2019, 08:09:31 »

Добро утро!Всеки да си живее живота както е решил, това е важното.Другите да си гледат работата smile

Рат, то не останало!

Еми, да споделиш за терапията, любопитна съм.

Ние вчера ходихме да се снимаме.Времето беше разкошно, топло, слънце, суперско.Моника ни разказа играта, катери се по скалите, хвана гущер с голи ръце, ходи боса из тревата  huhhuh.gif Накрая като се прибрахме и тримата бяхме пребити все едно сме прекопали едно лозе.

Днес съм пак работна.Още малко ми остана на работа и активно ще почивам!

Хубав ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #123 -: октомври 15, 2019, 08:10:59 »

Добро утро!
Две нормално спокойни сутрини подред ще ми дойдат повече и децата се погрижиха за тонуса ми tease
Имам намерение да измия най-после стъклата на колата отвътре, че на слънце е много кофти да се шофира. Познайте кога иначе се сещам, че са за миене? drive look
Снощи минахме да запазим час за детския център. Изборът беше един единствен pardon Реши ми се въпросът дали да водим Дребния - по това време спи и няма как. Тази година реших да заложим на това да поканим повече деца за сметка на украси и джиджавки. Те са големи и сами се забавляват без проблем. Остава за градината да помисля дали да е тип питка, сок или индивидуални пакетчета.

Ето ви нещо за вдъхновение https://m.24chasa.bg/idealendom/article/7706573 Винаги се впечатлявам от имената на цветовете. Този път се впечатлих, че от няколко месеца сме изпреварили тенденциите и боядисахме хола в един от тези труден за наименование цвят.

Хаха, Маги, разби ме с гущера laugh laugh laugh
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 15, 2019, 09:11:27 »

Добро утро!

Цветовете на дома са ми каквито са ги оставили предишните наематели lol lol

Маги, забавно е било на снимките smile Сигурно ще са интересни.

Свекърва, не знам как ги будят. Аз си спомням, че нас ни будеха със Хайде деца, ставайте! Ама аз не спях и само това чаках.

Успех с организациите за рождени дни и най-вече да са здрави рождениците!

Аз вече карах колело днес, после още малко.  Бамбук май се разболява, ама след 3 дни мъгла всички са сополиви в градината.

Хубав ден
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #125 -: октомври 15, 2019, 10:07:22 »

И сега какво, всеки месец ли да си сменяме цветовете вкъщи?  Wink
Аз този път съобразих цвета на стените с цвета на климатика funnytooth Честно, много ме дразни как изпъква, сега почти се слива, ако не му са отворени жалузите.  smile
Чушките ги подарих с все кашон на една бивша колежка, на която дъщерята държи ресторант. Щяла да ги смеси с някакви ужасно люти и да ги наложи в каче със сол и вода, с надеждата саламурата да ги направи всичките средно люти. Не ми се вярва, но нейна си работа, аз се отървах от излишни разходи good
Докато ги предлагах безуспешно, научих, че не съм единствената "пострадала". Миналата година съседка купила от пазара същите сладки и сега си предплащала за да опита поне 7-8 още на сергията. Изглеждат си съвсем като сорта Рибки, обаче имат вкус на сладка чушка. Ако им се махнат семките и дръжките, месо почти не остава, така че ни печени, ни сладко си струва да се прави.
Хаха, Маги, пустата Моника, много е безстрашна Bravo Едно време ни лъжеха, че ако пипаме гущери и жаби и ще хванем краста и ми се е набило в главата да не го правя Wink Успяха ли да я снимат с гадинката? Като нямаме вече котка може и на нашата тераса пак да се завъдят от онези, дребните скални.
Гледам на белия Коледник по върховете вече има оформени цветни пъпки. Обикновено цъфти към средата на ноември, тази година май ще подрани.
Покрай изборите в нашия парк кипи бурна дейност- косят, режат и садят дървета. Вчера коваха някакви дъски, но не казват какво ще става - нова детска площадка ли, подиум ли, или физкултурни уреди crazy  Само един от кандидат кметовете се навърта, явно са си разпределили територията Wink Няма лошо, дано доведат докрай започнатото.
Хубав ден на всички! heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 15, 2019, 10:35:33 »

Свекс, значи са тамън за оня конфитюр щом са сладки. И тук кипи усилено предизборно подобряване на селото и града. Подменят стълбове, кърпят дупки. Очаквам и повече- няма лошо. Реклама да има, че да намаже народът! Инак си знаем че няма да се помръднат, та се радваме сега.
Аз с цветовете усещам драма- мъж ми пак иска да лепне оранж нейде, ама мен вече ми е писнало. Категорично се опънах. На цвят мента съм навита, той също, надявам се да се споразумеем за дневната някак.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 15, 2019, 11:57:50 »

Кой им е измислял имената на тези цветове?Разбиха ме!

Аз гледам цветовете на стените да са максимално неутрални, за да мога всяка мебел да напасна там.Не обичам силни цветове дразнят ме.Аз не харесвам и боядисани спални, предпочитам тапети, носят ми уют и спокойствие някак, но това си е човешка настройка.А и да си кажа многосе дразня, хола е на една година, боядисан е.Еми целия е в петна и пръсти, на тапетите в детската дето са на 6г, нищо не им личи.Да взехме скъпи, хубави тапети, но не им личат пръсти и обувки.Та следващия път и хола ще е в тапет някакъв.

Аз се нахраних и сега мога да подремна, така ми се доспа рязко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #128 -: октомври 15, 2019, 12:18:48 »

Хаха, не се бях сетила, че всеки месец трябва да боядисваме, за за сме в крак с модата за година напред. Не че нещо, ама баш последният цвят бих го кръстила казармено зелено. И с русенското легло съвсем такава асоциация ми навява pardon
И на нас са ни казвали, че крастата може от жаба да се хване. Не знам дали е вярно и за конюнктивит от охлюв.
Моите коледни кактуси са леко спаружени. Идва им жега в кухнята. Може да ги изгоня в стълбището, току ги излъжа да цъфнат. Имам да гледам и едно каланхое по принуда. Бяхме го взели за етърва ми, ама в последния момент се разминахме с тях. Ако оцелее - ще си й го подарим.
Около нас също кипи дейност! Важна е думата дейност. Маат едни четки, рисуват едни пешеходни пътеки. Само няма кой да контролира движението,да следи кой къде паркира или пресича. Масово лепят фишове около училищата. Чудя се - ок, забранили са спирането по цялата дължина на улицата. Толкова ли не могат да начертаят 3-4 места за коли с цел да отскочиш, да си заведеш детето и да си потеглиш с колата? Пък и в дворовете на някои училища има бол място, което стои занемарено, а може да се направят точно броени паркоместа за тая цел. В същото време татковците стоят на полусъединител и включени аварийни, а майките търчат с раниците като улави и отвсякъде се чува "Хайде, бързо!". После как с желание да влезеш в училище като от сутринта те ръчкат?!
На нашия парк мина един от кандидатите за районен кмет. Комшийката бързо реши, че ще гласува за него, защото е пич. girl_haha Познавам го задочно, защото е израснал в квартала и се мотаеше с големите братя и сестри на мои приятели. Приказвахме с него, посмяхме се, оплакахме се... Току наистина го изберат...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 15, 2019, 12:33:18 »

Баси имената, трябва много креативност и въображение да ги измислиш  crazy

Маги, подпирай глава на бюрото.
И у нас латекса вече е отврат, Ники кара коли и влакове по стената  pardon , ако не ме мързеше да се нагърбвам сама с боядисване сигурно щях да си го причиня на пролет.
Еми, не знам що се дърпа Г за майка му, не иска да се събираме всички на едно място явно. Аз й писах, ако иска да идва.
Тортата и изобщо темата на рождения ден ще е Бухалска. Тази година реших да не се изхвърлям с двуетажни торта, та един етаж за децата, един за майките... Ще е малка, на 1 един етаж, с пънеж Орео.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 16, 2019, 08:07:26 »

Добро утро, как сте?Аз вчера имах вечер по женски и се наклюкарихме изключително добре  blum Много ме отпускат тези излизания.

Днес ще е лежерно на работа, а като се прибера имам заръка да сготвя леща.Това и ще направя и ще си почивам!

Хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 16, 2019, 08:59:01 »

Добър ден!
Днес стават 2 години, от както Моли я сгазиха и ми е някак тъжно, още ми липсва гадинката.
Утре съм отпуска, за да уча Ники да си кара новото колело. Надявам се денят да мине добре. Добре, че имам приятели и го сглобиха вчера, че ако чаках на баща му, можеше и до 5я рожден ден да стои в кашона  pardon
Снощи не ми остана време да си приготвя закуска, та днес съм на ябълка и вече ми се повдига. Не знам какво ми става напоследък, като не ям сутрин и почва да ми се повдига  crazy нещо съм се бъгнала явно.
Желая ви прекрасен, слънчев ден! Ида сте по-активни във форума  Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #132 -: октомври 16, 2019, 09:40:01 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Дори няма да се опитвам да се оплача колко работа имам  blush blush

Свекърва, Хоризонт 2020 са енергийни проекти към Европейската комисия. Общо взето правят проучвания с тестови среди какво би се случило на енергийния пазар на Еврпоейско ниво, ако... Примерно всяка сграда има собствена соларна централа на покрива и разни такива други вариации. Ние сме опитното зайче, ползват ни за тестова среда, за да имат реални данни, а не имагинерни. И след като свърши проекта да излезнат с предложение за промени в Европейското законодателство. Така че ако след 5 до 10 години променят законите в енергетиката за бизнес/промишлени сгради, да знаете, че и аз имам пръст в това lol lol lol Затова заминавам за командировка, за среща на участващите в проекта и ще правим мрежа за тестовата среда. Скука, скука, скука Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Отлитам да се трудя...

Дуй дуй и целувкен kiss2

Целувкен, редно ли е да правим залози за Мистър, нали остана месец до термина  blush blush blush

ЕДИТ: Рататуйче, да ти кажа ли на какво ми напомнят твоите симптоми lol lol lol kiss2
« Последна редакция: октомври 16, 2019, 09:47:19 от marry_me » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 16, 2019, 10:41:47 »

Здравейте smile

Днес ме валя дъжд на връщане от градината. Направо екстремно стана като задуха и насрещен вятър. Но важното е, че времето удържа да закарам дребното.
Нещо не съм особено концентрирана тази седмица. Да кажем, че е защото съм в цикъл (любимо опразданеие за всичко) lol lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 16, 2019, 13:03:02 »

Мен пък почва да ми се вие здраво свят, ако не ям сутрин.
Панди, за концентрация не знам, но в цикъл, агресията ми към света се качва със 100 степени нагоре. pardon
Терапията за скалпа вчера не ми се стори нещо кой знае какво като продължителност, като качество- ще видим по скалпа ми в близко време и ще докладвам. Засега поне косата ми мога да кажа че е ултра мека. Барнаха ми и един сешоар, тип Кейт Мидълтън в първия учебен ден на децата й biggrin, та като цяло се поглезих. Бях се изнервила бая покрай работа и дете- та си струваше разходката. pardon
Сега отивам да чистя след майстора и да продължаваме довечера с него ремонта, че зимата отлага, но не прощава. nea
Рат, то всички тук знаят че обичам бухали, така че се радвам за тематиката ви! Моят син получи още миналата година ултра модерно леко колело от вуйчо си... познайте дали го кара. Колкото кара и електрическата кола от баща си.  crazy Предпочита видимо да рови из двора кал и да събира вода по разни съдови и да я излива. Всеки луд с номера си.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines