Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:28:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67798 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 11, 2019, 14:43:25 »

Това пейка ли е дето спят или зад пейката са дюшеците?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 11, 2019, 14:46:50 »

Цял ден се опитвам да се вмъкна тук.Айде петък е, отпуснете душите!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 11, 2019, 15:18:43 »

Честит петък  danceg , да ни е жив и здрав форума, че лошо без него!
Маги, добре си го измислила, ей го е къде е края на месеца.
Ние утре мислем да се разходим до Сърбия, нашите искат Ники  с преспиване, аз ще съм волна птичка  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: октомври 11, 2019, 15:21:26 »

Сигурно зад пейката спят, там се явява продължение на стаята. Обаче какво е това на преден план, някакъв съд и нещо плува...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 11, 2019, 15:58:50 »

Купа с плодове е, нищо не плува. Така изглежда, защото снимката се размаза малко като я смалих.
Това не е пейка, нещо като подиум е, под него стоят кутии с играчки. Върху него са дюшечета и там спят 2 деца. След това е мокет и там ходят по чорапи и там също има дюшечета. Спящата емотикона е върху главата на дете. Днес в 13ч бяха 5 деца. Явно в петък ги вземат по-рано. Днес бяха ходили в гората да събират листа и жълъди. Гората им е през две - къщи през улицата. Бамбук много се бил забавлявал.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 12, 2019, 11:18:09 »

Еми, честита да си!Много обичана, уважавана и да те слушат мъжете!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 14, 2019, 07:13:44 »

Добро утро дами, как сте?Как я карате?Какво правихте починалите дни?Времето беше разкошно!Ние в събота бяхме на кръщене.Моника се разби от танци и игра, беше най-щастлива на света, вечерта само легна и заспа, нямаше нужда да я убеждаваме, че трябва и да спи  yahoo Вчера излизаха с баща си да кара колело, а след обяд на плуване.Аз го давам лежерно, предимно лежа и пооправям по малко в къщи.Гледам да не се напрягам, да не си давам зор.Вече ми е доста трудно и тежко.С две не е като с едно да знаете, защото на мен все не ми се вярваше  blush

ХУбава и усмихната седмица от мен!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 14, 2019, 07:27:44 »

Добро утро!
Еми, честито на патерици и тук! Ела разкажи успя ли да си изпълниш плана за рождения уикенд, ходи ли на авто изложението?
Панде, на мен само ми е интересно как карат не спящите да пазят тишина, докато спят другите? Ники тук единия ден го бяха извели извън стаите на групата, защото така се развикал че щял да събуди децата.

Аз имах страхотен уикенд, Ники още от петък се запъна да спи при дядо си. Аз се прибрах, пих по бира с един приятел и се наспах страхотно. На другия ден ходихме до Пирот, много яко си изкарахме, времето разкошно, напазарувахме, хапнахме. Прибрахме се и продължихме в една приятелка още малко. Вчера спах до 15.00  shok и после пак по бира на пейка. Днеска така не ми се ставаше...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #113 -: октомври 14, 2019, 08:08:02 »

Ние имаме традиция след края на изпитите на ММ да ходим в София. И този път имахме план-програма максимум. Естествено не успяхме и една пета да изпълним, но те нещата няма да се изгубят във времето Wink Вече съм планирала следващото ми ходене в София как ще да е. Остава да видя кога blum
Преди време Мари беше описала как работната жена работи до към 40 и тогава ражда. Дори да не е практика за всички страни, но очевидно не раждат масово преди 30 (даже няколко пъти), както е тук. И наистина ключово е това с изнервянето. Тук обаче не е опция да работиш 4 или 6 часа. Сметката съм я смятала и финансово е много вътре.
За съжаление ангажиментите на родителите в много голяма степен пречат на извънкласни занимания на децата. Оттам идва проблем с липсата на дисциплина и масовото мислене на глупости от подрастващите. Дете, което е ангажирано, се научава да не пилее време току така.
Снощи моите деца хубаво ни наказаха с поведение как така сме ги оставили тук. Днес неочаквано денят тръгна спокойно. Дано и седмицата е такава smile
Отивам да проучвам детския център и да мисля почерпка за градината.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 14, 2019, 08:19:34 »

Благодаря, момичета!
Аз изкарах страхотен уикенд, като изключим недоспиването, което си е класика напоследък. Будя се точно в три и се кокоря без повод. Инак получих уникални подаръци, подбрани с много любов. Гледах и филма Ad Astra- мен лично ми допадна. Бавен и философски .
Маги, радвам се че вече почиваш.
Панди, и аз се чудя как им пазят тихо на другите деца...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 14, 2019, 09:37:37 »

Здравейте!

Тук пък времето е гадно. Трети ден сутрин мъгла. Та сутринта не ми беше много приятно велоразходката, но пък поне не е студено.
В събота бях на немски, а вчера учих. ММ излезе с Бамбук и цял ден бяха обикаляли. Даже малко прекалено според мен, вечерта Бамбук не знаеше къде се намира и беше по-избеснял от това да си беше стоял вкъщи.

Аз не знам колко им е на сметка да работят по 4 или 6 часа, но съседката  ми ми беше казва, че тя работи, за да си остане с акъла.

Ами пазят тишина, къде ще идат да не пазят. И Бамбук първо беше тропал, ама сега си реди пъзели и пази тихо. На него и всички, които си тръгват в 13ч само половин час му се налага, на другите около един час.


Хубава седмица
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 14, 2019, 12:08:53 »

Панде, да разбирам ли че все пак имат определено време за сън, а не на кой когато му се доспи?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 14, 2019, 15:48:10 »

Да, след обяда, към 12:30 си ли лягат или играят тихо. В 14 ч вече всички са будни и събират групите заедно.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #118 -: октомври 14, 2019, 16:13:26 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Аз си изкарах чуден уикенд или поне първият ден  danceg danceg danceg Излиах, бях със социален живот, значи ми е било екстра.

Да ви се жалвам cray Нали ви казах, че си сядам на гъза и се кротвам, че няма да планирам повече никакви пътувания... Да, ама ми ги планираха. Днес ми приключи една среща и заминавам за непланирана командировка 4 дни по проект към Хоризонт 2020 nea nea nea А пък тъкмо щях да си правя устата да ми разпишат 4 дни за Лондон през ноември blush Сега се чудя как да умилостивявам котката, че хем командировка, хем Лондон, хем да не се разведе с мен, при условие, че ме посъветваха да си седна на г*за blush blush blush А на мен ми се живее, пътува, искам нови емоции, въобще положението е: "Живот, здравей!" tease tease tease Нашите официално са на път да вдигнат ръце, защото след три месеца довършвам лето 35-то и започвам 36-то Girl_hide Girl_hide Girl_hide Направо не знам какво ми е подготвила 2020 Girl_hide Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: октомври 14, 2019, 16:36:17 »

Миленски, който ти казва да си седнеш на г.за ти завижда, да знаеш. Паднало ти се е да ходиш, ходи сега good Ама това Хоризонт 2020 малко като дестинация Китай ми звучи, а?  Wink
Панди, знаеш ли как ги будят от сън в градината? НИ2 разправяше, че им пускали гадна музика и ги ръчкали да се обличат бързо. Оттогава мрази пуснато радио или други подобни звуци, ако лично той не го е задействал.
Върна се пак нормалното октомврийско време, днес го докарахме до 26С. Махнах летните дрехи и сега се пукам от яд и гледам да си стоя вкъщи по топлите часове.
Донесоха ни втора партида люти докторски чушки. Май са от друга доволна клиентка, защото изобщо не са люти, ама грам люто нямат дори и по семките. Хич няма да си правя труда да ги мариновам, кой ще яде кисели чушки? Остави, съседите също не ги искат crazy Пусто са около 5 кг. и направо се виждам в чудо.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines