Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:05:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67804 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 04, 2019, 18:43:20 »

Маги, стискам ви палци!

Аз замразявам целина, защото не ми трябва цяла глава, пък се разваля. Покрай нея пащърнак и чушки за по лесно. А и ММ ги реже lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 04, 2019, 19:48:11 »

аз пък мразя целина, та ептен съм улеснена хаха.
Маги, аз пък държах да имаме работеща лира в банята- не мога да се къпя на студено, настивам. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 07, 2019, 07:26:45 »

Добрютро, как сте?Как я карахте почивните дни?Ние тия дни голям леж пром, ама голям.За мен беше супер, много си починах за сефте и се чувствам ОК.

Вие как сте след почивните дни?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 07, 2019, 10:01:28 »

Здравейте smile

Аз в събота успях да изляза вечерта. Да знаете в Румъния е като в България и там им казват, че в България е по-добре. И там също "дебнат норвежците".
Само дето като се прибирах обърках разписанието на автобуса и чаках половин час на една гара. По едно време дойде един бус устраси на Рапид Виена, ама бяха победили и пееха весели песни.

Вчера нещо имах мигрена, та не учих, а подреждах гардероби и готвих.

Хубава седмица
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 07, 2019, 10:14:05 »

Добър ден!
Ние уикенда добре си прекарахме, като изключим мрънкащия господин, който ми къса нервите, събота бяхме в зоопарка и вечерта на плуване. В неделя сутринта се разходихме малко с баща му, а след обяд стигнахме до Цари Мали град, времето натам беше доста приятно за сезона.
След 3 дни борба, моята епична битка с чушките приключи благополучно. Днес мисля и да напълня първата партида и тази седмица всичко ще е с чушки  tease /пълнени миш-маш, супа/.
Панде, ква е тая мигрена дето можеш и работа да свършиш? Браво! Мен кат оме удари, освен да лежа на тъмно нищо не мога да правя.
Маги, ти не беше ли скоро на лекар? Айде дано излезеш малко болничен и да си полежиш повече.

Желая ви лек и успешен понеделник и спорна седмица!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #50 -: октомври 07, 2019, 11:35:10 »

При мен е цветно отвсякъде!
Събота бях сама с децата. Тестваха ми нервите, търпението, но пък бях над нещата.
Вчера имахме годишнина от сватбата. Имам чувството, че беше много отдавна! Offtopic Може би с емоциите около появата на децата преди 7 години ми е така далечно. Сега от дистанция на времето си давам сметка колко хубав празник се получи. smile Тогава имах леко опънати нерви по роднински претенции и мрънкане за глупости. Е, поне знам кой колко струва.
Снощи децата бяха леко отвратителни с баби и дядовци наоколо, но пак не си го слагам на душата.
Чакам (от петък) шефът да ми звънне и да ми даде документите. Лъже като дърта циганка, че чак забравя какво ме е излъгал по-рано. Редовно му лазя по нервите с позвъняване да напомня за себе си.  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 07, 2019, 11:46:12 »

Рат, след ибупрофен и лежане стигнах до вършене на нещо, но не учене.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #52 -: октомври 07, 2019, 11:52:42 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Аз съм на въртележката tease tease Работната лудница се разгаря с пълна сила.

Уикендът бях на вилата, правихме кьопулу, лютеница, печени чуки, домати... Баща ми нещо беше превъртял играта и се запасява за апокалипсис crazy crazy Мен ме ползваха да бъркам, защото ми нямат доверие за другите дейности Girl_hide

Надявам се този уикенд да ми е по-забавно Girl_hide

Хубав ден и много слънце  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 07, 2019, 13:34:37 »

Аз имах също късонервещ уикенд с базовите екзистенциални мрънкания тип: не искам в кофичка, искам в купичка. Свършихме и добра работа, позапълнихме чуденките кой уред ще взимаме и кой не е ок на живо в магазините. Хубаво че имахме чудесна вечер поне един от двата дни, че инак.... angry
Сега се опитвам да наваксам и с домакинската работа, ама то край няма. nea
Али, на мен ми се види далечно като тематика, това със сватбите. Вече грам не ме вълнуват подобни неща. nea
Ще се опитам покрай рд то си, да посетя и автомобилния салон и един филм Ад Астра май му беше името. Да видим за два дни кое по- напред и дали ще ми се отвори парашута, че напоследък все не му работи ръчката. pardon blum
Рат, относно темата с новоприетите в градината, имам чувството че с поведението си вкъщи, отмъщават за това че ги пращаме да ходят на градина. Свекс я няма да изрази мнение на база опит.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 07, 2019, 13:43:33 »

Виж Рат как помни за прегледа.Бях днес, девойките растат много добре пу-пу- мама и тя расте  pardon де ще ходя. Всичко им е наред за сега, така че си отдъхвам малко.

Еми, първия месец след пускане на ясла/градина има домашна стачка.Наблюдава се при всички деца.Не слушат, тръшкат се и са най-ужасните същества на света.И Моника беше така, и племенниците и всички деца който познавам.Реално се съпротивляват на всички правила в къщи, защото в градината им е по-трудно и ги спазват.Сигурно има някакво психологическо обяснение, не го знам какво е.

Миленка, че и това е готин уикенд, аз обичах да правим зимнина, беше весело.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 07, 2019, 13:52:29 »

Маги, ти дрехи за бременни купуваш ли си или носиш просто по-голям размер  от каквото ти хареса?
Ами да, реално и аз така си го обяснявам. Но поведението му е... beating Направо ни се отживява от него, честно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #56 -: октомври 07, 2019, 14:07:01 »

Свърших всичката работа за днес. Обиколих града няколко пъти къде пеш, къде с кола. Вкъщи трябва да подредя малко. Почти не личи, че сме имали гости при все, че имах 4 от 6 общо изцапани тави! Ама пък пуснах мъж в кухнята и всичко се плаща pardon Сега обаче реанимирам на дивана Coffe
Миленка, те хората за такъв уикенд пари плащат laugh
Аз нищо не правя като зимнина. Не е за хвалене, ама то няма смисъл да го купя от пазара и тепърва да му бая. И замразени не държа. Във фризера има лед, сладолед и ако нещо е останало от голям пакет замразени купени неща. Предпочитам бурканите и консервите май. ММ прави зимно време сушени меса.
Да ви кажа за миналата седмица - ММ си беше дошъл в обедната почивка да хапне. Върнал се, отворил стаята (той е сам в кабинета) и какво да види - две шепи люти чушки на бюрото laugh laugh laugh Та се присетих за "докторските" чушки на Свекърва. Не знам дали в крайна сметка разбра от кого са подарък, ама бая серт бяха girl_wink
Маги, само така Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: октомври 07, 2019, 14:14:45 »

Рат, относно темата с новоприетите в градината, имам чувството че с поведението си вкъщи, отмъщават за това че ги пращаме да ходят на градина. Свекс я няма да изрази мнение на база опит.
Бе няма да ви хареса това, което ще ви кажа, ама според мен, вие се чувствате гузни и затова се вглеждате прекалено много в иначе тъй милите и прекрасни дечица Wink.
Леля ми е пак в болницата. С катетъра и разранили пикочния канал и сега там ще оперират и шият.
НИ2 прави някакви стомашни разстройства вече втора седмица, на всичкото отгоре в Холандия имат епидемия от листериоза. Притесненията ми нещо започват да стават хронични и това хич не ми харесва.
Хванала съм лист и молив и мисля размествания как да вкарам сушилнята в антрето и фурната в кухнята, без да се лишавам от мебели за съхранение на боклуци. И все не става, ни на ширина, ни на височина.  crazy
Излизам да се проветря в пряк и преносен смисъл. Wink
Какво се случва с другите две мътещи майки, има ли вести от тях? Някой да е чувал дали Рони и тя е в положение?
Али, честита ви годишнина! Сега ти се вижда далечно, питаш ли ме мен, какво е след 42 години? Wink
Ние май ще имаме скоро сватба. Племенникът /по мъжова линия/ почти е обявил събитието и ще ни гостува с момата. На леля внукът също подхвърля разни работи и сериозно се замислям, че НИ2 изостава, макар да е най- малък от тях /от единия с година, от другия, с 12 дни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 07, 2019, 14:28:50 »

Свекс, аз лично, не знам за Рат де, ама последните два уикенда ми терминираха чувството за вина че съм го пуснала на градина. Щом дори странични хора взеха да се пулят от промяната в поведението му, най вероятно в нашия случай е по-скоро трактовката на Маги.
За леля ти- girl_impossible  - толкова с един катетър ли не могат да се справят. girl_impossible Дано свърши тази серия с болниците при нея, и да си почива вкъщи на спокойствие.
За сватбите- говорили сме си, няма пръв и последен, нито закъсняващ- има какво е най- доброто към момента за даден човек. АКо го няма това най-добро, да се баптисва момчето с някой упадък, колкото да бърза, е безмислено. ЗНам и че това си го преценила също, ама да го кажа.
За разстройството- минал ли е пълна диета, придружена с активен въглен? С брат ми много бедствахме по темата, минали сме всички болници като беше дете. Само това го спасяваше.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #59 -: октомври 07, 2019, 14:49:21 »

Привет!

Значи официално ви забранявам за уреди да се говори вече! Събота пускам пералня, нали я похвалих и точно на последната минута изръмжа нещо и взе да дава странен ръмжащ звук докато върти центрофугата. ММ отвори да гледа гаранцията, изтича на 30.10, викам е хубо поне има гаранция. Та вечерта мира не му даваше и взе да я човърка и изкара един чорап заклещен между гумата и барабана, станал на 2 метра , angry, та слава богу се оказа това а не по-голям дефект. Иначе уикенда мина спокойно, аз олекнах солидна сума, направих един шопинг с една приятелка и един онлайн шопинг, хем сърцето ме боли за онлайн шопинг-а, хем се вълнувам много. Звяр пък, в момента прилича на нещо средно между Франкещайн и Глупав и по-Глупав.Домързя ме да го водя в детския фризьорски салон и до нас отвориха отново салон и го пратих да го подстрижат, еми като се прибра пирпаднах от смях  badgirl laugh, естествено аз съм виновна, не съм дала инструкции как да бъде подстриган....

Маги, браво за девойките!

Свекс, а дано се оправи леля ти, много и дойде   sad. За НИ2, тъкмо четох и аз за листериозата,следим че работим за една холандска компания.За женене, не му бери на него гайлето, той не е решил че иска smile Коя Рони бременна? Не е бре, хайманосва си момичето, на почивка е smile Чакаме я сигурно да се върне на работа та да започне пак да пише

Али аз така миналата седмица си намерих ликьор и шоколади оставени до бюрото, още не знам от кого са хахах

Мери добри поражения имаше по обувките и дрехите, те пък на теб най-трудното ти дали хахах

За градинарските деца, ми моето все едно за първи път тръгва на градина е в момента. Всяка сутрин водя преговори все едно с терорист, ама защо всеки ден трябвало да се ходи на градина,ама кога щяла да свърши тази градина,ама не можело ли да си седи сам вкъщи... Отгоре на всичко е получил нов ъпдейт и някакъв нов пубертет го тресе, всичко е не искам, защото не искам, щото така си искам  beating. Най-лошото е че май не е период, на неговата възраст имам вече спомени и бях същата  angry
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines