Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:19:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67805 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 03, 2019, 07:33:25 »

Добро утро, прекрасни!
Пихте ли кафе, чай, ракия  tease на кой каквото му е на сърце?
Аз вече нямам търпение да идва уикенда, уж хубави неща са планирани, дано всичко да се получи и времето най-вече да позволи /да не вали, другото не е толкова важно/.
На мен ми се счупи епилатора  cray , 17години ми беше вярно другарче, сега съм в чуденка и издирване на достоен заместник. Ако някоя ползва, споделете впечатление, моля. Най-вече искам да е подходящ за интимната зона, да може да минава, без да прищипва, че със стария веднъж да се наложи да викам който и да е на помощ  Ashamed

Желая ви лек и спокоен четвъртък!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 03, 2019, 07:36:23 »

Добро утро, как сте днес?На мен ми е петък, утре съм отпуска smile

Киви, добре дошла отново в редиците ни smile Нови неща се случват тук!Фери, чакат господин, ние две девойки, а Мимето още не знаят какво ще е човечето.Наваксваме с бройката от към деца и ние smile

Аз тази нощ спах и днес съм различен човек.Чакам с нетърпение да разхлади, защото ми е ужасно топло и мечтая за дъжд!Нали ви разправях, че поставих задача на моя мъж да измисли място за сушилня, е бавно и постепенно взе да узрява за тази идея и да я мисли тази сушилня. Имаме напредък smile

Рат и аз чакам моя да се предаде.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 03, 2019, 08:18:42 »

Рат, ето този- става и За мокро, и за сухо. Доволна съм. Има различни приставки.
https://techmart.bg/Епилатор%20Panasonic%20ES-ED93-P503
При нас уЗряването за сушилня е на 60% . Само да уЗреят и парите, и сме на сто процента готови. blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #33 -: октомври 03, 2019, 08:29:44 »

Добро утро на божоле! Пардон, на кафе Coffe
Изпратих наследството на ясла. Казаха да го водя вече към 8:30 и там да яде. Не знам как ще сколасам да изпращам Кокона и да водя Дребния на ясла. Той върви тътрузейки крака и зяпайки назад. tease Виждам как на ММ режимът също се изменя.
Днес следобед си уредих подстригване сама. Без мъж, деца и майка ми. Ще изпразня главата. Не че през деня сега съм с някого, но имам малко моменти за релакс.
Аз не мога да помогна за епилатор. Моят е страхотен, но го ползвам само за половинки крака и ръце. То почти косми нямам там и не съм показателна за други хора.
Сушилнята си е супер стига да преглътнеш цената от около 1000 лв (даже и отгоре  huhhuh.gif) Нашата още не съм я емнала. Но тук е топло през деня и всичко ми съхне до вечерта. В края на седмицата се очаква да я включа в действие.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 03, 2019, 08:30:16 »

Вие отделни уреди ли искате?
Аз преди да се роди Ники надодх вой до небето, че няма къде да суша тонове бебешки дрехи и сменихме пералнята за комбиниран уред. Ама у нас наистина няма място да са отделни, то за простор няма място, пък за нещо толкова обемно съвсем
Благодаря, Еми!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #35 -: октомври 03, 2019, 16:30:10 »

Добър ден!
Киви, още не сме четирима, расте човечко.
Рат, и аз имах един такъв на 100 години дето много си го обичах, взех си пак същата марка - Филипс. Доволна съм, но и аз вече от фотото почти нямам косми, или от хормоните...та много рядко и за бързо го ползвам вече. Модел не мога да ти кажа, под 100 лв беше.
Ние имаме място колкото искаш за сушилня, отделно, ма засега си сушим на простор и не ми пречи, още не съм сигурна, че ми се дават пари за такова нещо.
Аз ходих на маникюр, една колежка ми писа, че записала курс за маникюристка и ѝ трябват модели. Та ходих на процедура безплатно, ма края на месеца трябва да си запиша час да го махнат за раждането.
Мис я зарязах при баба ѝ в работата, спряла им е тока  girl_impossible
В събота заминавам на женски уикенд в Боровец и мисля да се кротвам вече с щъканията. Даже и това пътуване ми е на премисъл в края на осми месец...ма добре че сме близо до София.
Оф и нашето наследство трябва да ходи в 8:30 на градина за закуската...не знам как ще сколасваме, че напоследък си поспива до след 8  nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 04, 2019, 08:21:11 »

Добро утро!
Честит петък!
Маги, почиваш ли?
Фери, кога тръгваше Мис на детска? Ще свикне, ще е кисела няколко дни, докато влезете в ритъм.
Аз днес пак пренасям половинана къща от Банка към нас  tease , а за капак съм си взела и домашна работа, зимнина малко да си сложа във фризера, дано да успея да смогна с всичко за 2 кратки "почивни" дни. Станах като тия хора дето искат да ходят на работа, че да си починат  lol
Какво планирате за почивните дни? Уж ням да вали, само ще е хладничко.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: октомври 04, 2019, 09:04:47 »

      зимнина малко да си сложа във фризера, дано да успея да смогна с всичко за 2 кратки "почивни" дни. Станах като тия хора дето искат да ходят на работа, че да си починат  lol
А така, идваш в моята група blum.
С какво ще пълниш фризера? Вчера попълних запасите от магданоз, копър и босилек. Остават чушките за готвене, ама ми се иска да нарежа от тези, светлозелените, дето нямат ципа. Трябва да дебна някъде на промоция. Задръстих фризерната част с френския зелен фасул от Лидл и с бланширан спанак и ще се наложи в близко време да ядем поне по един път седмично от тях, няма място вече. Ще зеленясаме, че и една голяма връзка праз се мъдри на терасата.
В почивните дни ще прибирам мушкатата на стълбището. Тази година нещо ги яде жестоко и се чудя дали да не ги изхвърля всичките, барабар с почвата и саксиите и догодина - нови.  crazy Пак имаме миризливки, с всяко отваряне на вратата към терасата нахлуват вътре. Няма я котката да ги дебне и да съобщава къде са  cray.
Вчера открихме сезона на пенсионерските сбирки. Малиии, бая сме изкукали през лятото, не виждаме и не чуваме още повече. Намерихме си тихо и спокойно място, ама такъв шум вдигнахме с говоренето, че после ми кънтяха ушите и ми пресъхна гърлото от викане Wink. Следващия път ще нося локум, малко да ни се залепят ченетата и да не говорим толкова. На две кокони им правих профили в сайтове за обувки, ама те нямат ел. пощи и всичко ще минава през моята. Ще има да се задръства от рекламни съобщения, не друго. А даже и не мога да ги ползвам, че нямат големи номера точно тези.
Хубав ден, петък е! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 04, 2019, 09:52:40 »

Здравейте и от мен!

Фери, от два месеца имам чувството, че казваш "Ей сега се кротвам!" lol пу пу  Good luck, да си изкараш хубаво   LOVING

Моят епилатор е Panasonic https://www.amazon.de/Panasonic-ES-ED20-V503-Nass-Trocken-Epilierer/dp/B00BOHKUJE ама е стар модел сигурно вече. има си вградена лампа и работи без кабел. Доволна съм. Ама то сега идва зима  blum blum
Гледам, че на Еми е подобен.

Ние място  дори за 2 в 1 пералня и сушилня нямаме. Тук пералнята е в банята, а банята е малка. Та имаме малка пералня 5 кг.

Аз Бамбук го водя 7:30 - 8:45ч. Аз ставам в 6:15, него го будя в 6:30. Но аз минала зима го будех около 7ч, защото иначе много късно заспиваше и не спеше на обед. А сега въпреки, че става толкова рано не спи на обед. Към 18:30-19ч вече му се доспива и в 20ч е в леглото. Събота и неделя сам се буди между 7 и 7:30.  Това ми звучеше кошмар едно време, но сега ми е добре.

Ние във фризера слагаме нарязани чушки, пащърнак и целина. Така е удобно за готвене. ММ купува кисели краставички и печени чушки по една щайга от Лидл. Иначе имаме компоти от България.

За уикенда, утре вечер планирам да излизам с приятелите ми от курса по немски. На тийм билдинг, за да е оправдано lol
В неделя мм ще гледа Бамбук, аз ще уча, най вероятно.

Хубав ден good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 04, 2019, 10:00:54 »

Ние вече затворихме част от зимнината, докато майка беше болничен доста компоти направиха. Аз се включих накрая в лютеницата, те чушките ги бяха опекли и затворили. Сега имам 20кг. Чушки да търбуша и да прибера за пълнене и нарязани за готвене. Малко домати ще замразя и целина. Ако остане място за още нещо после ще си допълня запасите, ама ме съмнява да има място. Все пак едното отделение е само на Ники и там си държи сладоледа  tease tease
Панде, весело да си прекараш на сбирката!
Тия миризливки верно много гадна напаст и у нас има чат-пат и умирам от гнус. Добре, че дресирам Ники да няма страх от насекоми и го ползвам да ги разкарва той  Wink Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 04, 2019, 10:38:25 »

Фери, покажи ноктетата.
Панда, тук го вдигам нарочно в 6.30, за да си ляга по-рано и да им спи на обяд в градината. Засега действа, да видим докога. pardon
Свекс, и аз бих ги хвърлила и догодина нови цветя. Ходи ми се и на мен на пенсионерска сбирка, да се наприказвам без слушатели мъжки. Във фризера слагам редовно замразени зеленчуци от лидл. Въобще не съм по зимнината, а баба много правеше.
Като събера пари за сушилня, ще е отделна. След нова година най-вероятно. Майсторът за кухнята много ни бави, но сме зависими, тъй като работи качествено и съвестно инак. Сега ми е на дневен ред да взема два радиатора/конвектора с уайфай, че климатикът не ми действа добре на фарингита и засега няма да взимаме такъв. А зимата и ден да те няма, къщата изстива.
Тийм билдинг много ми се прави, уикенда идва приятел от друга страна и ми се ще да се наприказваме. blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 04, 2019, 11:03:26 »

Привет!Тук въобще не става за снимки.Духа, гадно е, чак тъмно, но духа!

Поне ще си починем.

Аз искам отделно сушилня и мястото съм измислила, чакам и моя мъж да го измисли smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #42 -: октомври 04, 2019, 12:15:24 »

Тук е гадно, мрачно и апатично. Наврях се по няколко мола, накупих сума си блузки за малкия, че нищо не му става от пролетта. Кокона засега има. Абе, най-вече се мотах и с празен поглед обходих витрините.
Следобед ще прослушам шефа да ми оправя документите с подписи и печати и кой откъде е! Призлява ми само при мисълта как трябва да обикалям града по институции, ама такава е.
Вчера поне си починах при фризьорката ми. На онази светлина краищата на косата ми изглеждаха отвратителни. Клъцна 2-3-4 пръста, че нямаше спасение. Засега разлика не усещам в дължината. След първо измиване дано не се стресна Girl_hide
Фризьорката ми чака близначета. Малко си е притеснена, което е нормално. И първия път е била с близнаци, но само едното бебче се е развило. Вече е тийнейджърка, на която й е кофти как майка й си е вкъщи и я контролира повече от преди tease

Нашата сушилня си е отделно. Даже не са в едно помещение, но не ми пречи. Пералнята я пускам нощем и е супер, че е в кухнята да не я чувам. Сушилнята е в пералното помещение, а отгоре пък е бойлерът. Иначе и двата уреда ги избирах да са огромни на барабани, за да пера и суша олекотени завивки, одеяла и обемни дрехи.
Отивам да прибирам сандали и да вадя ботуши.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #43 -: октомври 04, 2019, 14:54:56 »

Привет!

Докато съм накатерена на един кол, викам дай малко да се разпиша...че си показват нещо едни хора, аз съм там за контрол

Свекс, за мушкатото, същата работа, то листата като изядени, почна да се суши от корените нагоре, за първи път ми се случва, като някаква болест да е, не знам, и аз мисля всичко да хвърлям... яд ме е много, толкова години си ги гледам и станаха на нищо.

Пфуу, Маги, тук се по оправи, вие отказахте ли се съвсем?

Ние сме с комбинирана сушилня/перална, 10 кг побира, много е удобно за пране, пускам само 2 перални на седмица.
Не знам защо си причинявате замразяване на продукти... не са ли ви гадни и миришещи? За зимнина, майка ми  изпрати една лютива салата с моркови + малки бурканчета лютеница, много е вкусно, другото го има в магазина.
Оф,моето нещо спря да спи в градината и вкъщи, хубавото е че не става а си лежи, ама аз съм много зависима от неговото спане, това са ми 2-та часа спокойствие вкъщи уикенда... Лошото е че си яде яката на пижамите от досада и ги е направил на нищо...

Хайде приятен уикенд!



Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 04, 2019, 15:00:36 »

Тук е много гадно времето, чухме се пак с фотографката, ще отложим за няколко дни, появи ли се слънце излизаме.То дори да не е слънце, просто да не е черно и духащо.

Поне си починахме да ви кажа.Аз успях да прегледам разни дрехи за мен, неща за бебета, домакински някакви.

Имаме проблеми във входа, искаме да спрем щранг лира в баните, че ни начисляват много пари на тях, но имаме съседи дето не искат, защото имат радиатори в банята и сега е една драма.Говорих с ТЕЦа, сега събирам подписи и дано успея да го спра това чудо дето е като ламя.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines