Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:25:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67819 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 02, 2019, 07:33:31 »

Добро утро!
Маги, сесията с Моника ви е страхотна, много нежна  heart .
Булче, отивайте по-рано, тамън малко ще имате време да се поокопитите, да разгледате и тогава ще ви юрнат на модното ревю  Wink
А и ела разкажи за екскурзията. Нашите можело втория срок да имат, като почнат малко да чуват госпожите  tease
Бубе, бързо да оздравяваш!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 02, 2019, 07:37:12 »

Добро утро!

Няма да е Ваня, тя е заета, аз не мога да пътувам, за съжаление тази година само се разминаваме с нея.Тази при която си правим коледните фотосесии ще ни снима.Просто опцията път в момента е табу за мен.А с Моника в тия месеци пътувахме до Троян, сега абсурд.

Аз вчера се преуморих, накрая бях като парцал.Моника беше на цирк, тичала, скачала и паднала и си ударила интимните части бая лошо, та и това мислих.После ми говорете, че момичетата се гледат лесно!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 02, 2019, 08:14:52 »

Маги, ще мине и ще отмине и това, после ще го помниш само с хубавото!
А за Моника- помня че като дете се бях ударила така на една катерушка, много е неприятно.
Свекс, замислих се върху думите ти за влизането в конфликт и последствията върху здравето ти след това. Както и за котето. За пореден път мисля че си права, прилагам го - не влизам в конфликт ако не е супер наложително. Е, случва се и да си изпусна нервите, но после си е за моя сметка и съжалявам.  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #18 -: октомври 02, 2019, 09:00:22 »

Добро утро!

Нещо не мога да спя напоследък, не знам какво става, май пак са ми малко въглехидратите,опитвам се да спазвам режим и съм се оляла доста на кг... чак ме е страх да се кача на кантара. Отделно носа продължава да ми е река и вместо да почва да спира то се увеличава.

Маги милото Мони, всичко наред ли е?


Рат,разказа как са ходили на гребната в Пловдив и било забранено без лодки да се влиза вътре, после как са ходили в Гайо и как ставало от зрънце шоколад и бъркал чичкото казана с шоколад и го вдигнал да го види вътре шоколада, след това са яли близалки от шоколад и са рисували и са им опаковали с рисунката шоколада. После как са ходили в Зоологическата в Пазарджик, животните, как бутнал костенурката, как Дари заспала в рейса, как са пишкали на бензиностанцията. Вечерта ме пита "Мамо, а какво е Пловдив? Питах го според теб какво е Пловдив? Ами то е река Пловдив  laugh, обясних му че е град, ама си продължи да си твърди че е река  pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 02, 2019, 09:38:29 »

Добре е Моника, ще се оправи, ама ме стресна яко.

Иначе и тя още не оправя град/държава.Обясняваме и, показваме на картата, ама мозъчето и не разбира.С моята майка установихме, че дребната има логическо мислене, смята много лесно, обяснява си сама нещата от математиката, реди лего за 7 годишни сама и въобще на майка си прилича  blum Но буквите са и голяма мъка.Скучни са и и не иска да ги пише.Надявам се, като види че като научи буквите и ще може да чете сама, да се заинтересова от това. Познавайки себе си, ще остане само с четенето, писането няма да и се отдава.

Булка, и аз не спя, направо някакъв ужас е.Само се цъкля, гледам предавания със субтитри и пъшкам.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #20 -: октомври 02, 2019, 10:01:23 »

Привет, привет! Не мога да ви опиша колко се радвам, че ви откривам в октомврийската тема. Нямам време да чета назад, но горе долу ви намирам каквито сте си, а Маги  за радост по-заоблена Wink

Похвалете се с нещо хубаво. Как ви мина лятото?

При мен всичко се е същото, семейството, работата. Хванала съм му цаката и все по-успешно жонглирам с ежедневните задачи. Открих bullet journaling като система за водене на записки и съм във възторг.
Ако трябва да си споделя болежките, заседналия начин на живот на офис служителите ми се отразява зле, не мърдам и грам надолу, но пък и нагоре също. Какви диети прилагаш, Булка? Нуждая се от мотивация да променя нещо в тази посока, иначе идеално ще се впиша forever в представата на една съфорумка за хората на ръчното творчество.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: октомври 02, 2019, 10:17:44 »

А искурзия видял ли в крайна сметка?  funnytooth
Интересно каква е идеята да се идва чак до Пловдив crazy Ако е за да пишкат на бензиностанция, струва си Wink Сигурно в София има хиляди работилници за шоколад, ама на- Гайо smile. Би трябвало да е свързано някак с учебния процес, знам ли... Малки са още, други неща ги вълнуват Wink
НИ2 се върна от Грузия, не сме се чули да питам за впечатления, имам само снимки. Ходили са не по класически туристически маршрути, а по планини и малки населени места. От снимките се вижда, че са запазили всички паметници и монументи от предишния строй и сега печелят от това. Природата е почти като в Източни Родопи, но на височина над 2000м. Градовете и селата, понеже са миньорски, много напомнят на Мадан и Рудозем отпреди 35 години. Ако имаше тук грузински коняк, май можеше и да не се трепи да ходи чак там, а да пътува из България. Естествено, гледам прагматично и от моя позиция на нещата, но ми се иска да си оставяме парите тук и да развиваме нашия си туризъм. В крайна сметка и обратното става - гледаш чуждото и оценяваш своето Wink.
Продължава да ме стряска, че следващата дестинация е Перу. blush nea
Хаха, докато е бил на екскурзия са го наградили на специално организирано събитие. Изпратили му клип, а той пък ми го препрати да се посмея. Баш Шеф казва по няколко думи и връчва на наградените фирмена статуетка и плик лично. Неговата награда я получи китайка, от китайския офис на отдела им, качена на кокили и със закрепена негова снимка като маска на лицето. Даже пуснаха негов запис, как благодари - направи ли го предварително, без той да се усети и било за нещо съвсем несвързано с награждаването. При тях правят този номер за първи път, нещо подобно ми се върти, че бях чувала от Виви да разказва, ама не в толкова разработен вариант. Wink
Еха, виж ти кой се завърнал след форумски детокс! heart heart heart smile
Киви, я кажи за представите за хората на ръчното творчество, че и аз натам съм се запътила от немай къде? blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 02, 2019, 10:39:31 »

Здравейте!

Тук заваля. Сега се чудя дали да сефтосам гумените ботуши или да си сложа качулката под каската и да си карам с колелото. Имам време, може и да спре.

Супер е била ексурзията на Звяр. Тук много обикалят, главно с влаковете.

Здрасти, Киви smile

Айде чао, че имам да уча
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #23 -: октомври 02, 2019, 11:04:16 »

Ехаа добре заварили госпожа Киви! За диетата аз спазвам Кето диетата, най-лесна е за спазване и с нашата кухня е трудно да не намериш ядене, ако намалиш обаче въглехидратите много, минава се през адаптационен период, свалят се доста бързо килограми. Напълно те разбирам за заседналия живот, аз съм станала мека като сомун...нямам никаква мотивация да се кача до фитнеса, ей я сега една колежка е горе и си тренира, аз обаче си пиша във форума в свободното време...

Цитат
А искурзия видял ли в крайна сметка?  funnytooth
Май схвана какво е искурзия защото щял да каже на госпожата да ходили на искурзии в мола и в икеа че никога не били ходили там и било по близо хахах

Ето каква е идеята (освен да харчим пари естествено  blum)



Свекс, как ги измислят тези дестинации не знам твоите... Очаквам го скоро да каже че и за Северна Корея ще отиде. Честито за наградата, много забавно звучи!
« Последна редакция: октомври 02, 2019, 11:14:51 от bulche91 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: октомври 02, 2019, 11:15:54 »

Ясно- с един куршум, три заека: Гайо, застраховка и туроператор good. Ми да се се сетили другите, кой им е крив smile.
Хаха, ами ползвайте го това дете като рекламно лице на МОЛ-ове и Икеа, пари ще ви носи heart heart heart funnytooth Голям е сладур.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #25 -: октомври 02, 2019, 12:04:56 »

Еха, Киви е пак тук Bravo Това с хората на изкуството не го разбрах, ама сигурно е нещо отпреди мен тук. blush
Икскурзията звучи добре blum На децата не им трябва много! Дружното пишкане на бензиностанция е по-запомнящо се от това с мама и тати, че да ни е гадно на нас blum
Свекърва, представих си китайката laugh
Оле, Маги, това е ужасно shok В опит да се науча да се качвам на П-образните рамки за тупане на килими,като малка съм се удряла жестоко и го помня много добре.

Тези дни са ми някак междинни и трудно се организирам. Хаотично ми е и това ме дразни. Пак съм на тръни дали ще спи малкият, или ще ме привикат.
Отивам да прислушам счетоводството как са и да мия пода за релакс. Ако не ми мине котка път, ще запаля колата и ще отскоча до един магазин, където предлагат неща на ишлеме. Не съм ходила, а ми е интересно да видя какво и как.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 02, 2019, 12:16:28 »

Киви, добре завърнала се!
Булче, много яко звучи искурзията и аз бих отишла.
Свекърва, добре завърнал се и твоя момък и честито за наградата, сигурно е станало много яко.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: октомври 02, 2019, 12:40:44 »

Добър ден!
Киви, добре дошла  give_rose
Ние сутринта мъкнахме Мис на изследвания, до края на седмицата трябва да са готови, дано всичко е наред, взимаме бележки от ЛЛ и другата седмица да ходи на градина. Поуспокои ѝ се лицето, мазах я с някакви кремове, ама другата година явно ще трябва по-сериозно да се борим с комарите  beating
В понеделник на снимките хич не беше кооперативна, направо нз какви снимки ще изкара Милена. Всичко беше не, не искам, залепи се за езерото да хвърля камъни. Почти нямаме снимка четримата, накрая казах на М да снима само нея квото хване и нас с ММ отделно щото то времето си мина, започна да се стъмва  nea Бе в тая възраст не са мн за снимки...направо ме отказа от идеята за коледна фотосесия. Ще си ги снимаме вкъщи.
Уф много неприятно за Моника, ма дано да е по-предпазлива занапред.
Много яко звучи тази екскурзия  good На нашите джвъчки им се организира някаква до Копривщица чак, хлебна къща, звучи супер, ма ми се струват много малки. А и ММ каза, че ако я пусне на нещо такова, трябва да караме с колата след автобуса lol
Аз нямам идея какво ще правя без нея другата седмица, някак си  неусетно целият ден ми се върти около нея откакто сме си вкъщи.
Много дезорганизационно обаче ѝ действа престоя вкъщи, почна като малко бебе да не уцелва кога трябва да се запъти към гърнето и всички клинове са напикани  blush Стиска до последно и ме чака мен, информира ме за всичко, а преди си ходеше, смъкваше гащите и даже не я разбирах  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 02, 2019, 14:16:32 »

И мен са ми междинки дните и ме боли главата. Само крещя по него, друго не мога да свърша качествено, ходи ме информира за всичко, глези се двойно повече отпреди. Сега легна гладен щото много му знае балалайката. diablo
Утре задействам нещата в друга посока.
За фотосесията и аз така мисля, малки са и нещо все на инат правят.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #29 -: октомври 02, 2019, 19:35:08 »

Еха, Киви е пак тук Bravo Това с хората на изкуството не го разбрах, ама ...
... ама трябва малко загадъчност да остане smile Али, ще се връщаш ли скоро на работа?

Рат, Панди, добре заварили!

Фери, четирима?! Аз бая дълго съм отсъствала значи...

Булка, така го рекламираш този вашия офис, който ми е на един трамвай разстояние и без това, че да му се доработи при вас на човек. Ама после ми минава мерака, ние имаме други предимства, но... фирмена загадъчност Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines