Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:50:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври чудесен, носи аромат на есен  (Прочетена 67795 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #135 -: октомври 16, 2019, 14:22:04 »

Днес 100 пъти обиколих квартала и съм почти без крака! Тъкмо седнах да погледам в една точка.
Подготвям неща за рождения ден. Едно по едно си ги набавям и ми доставя удоволствие smile Като пристъпя към опаковане - съвсем heart
Довечера ММ и баща му ще разместват из кухнята. Отдавна се каним да махнем един шкаф, да закачим телевизора на отсрещната стена и масата да е по друг начин разположена. Ще е къде по-просторно. Ако си намеря и пердета, ще е чудно. В момента обаче не са ми приоритет като разход и само гледам, за да си кажа, че не намирам подходящи Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #136 -: октомври 16, 2019, 21:46:54 »

Явно всички са на вълна ремонти lol ние ще се местим след 3-4 седмици и сега правим довършителните работи. Обаче имената на цветовете наистина са... ние пльокнахме едно много бледо сиво-бежово навсякъде, с изключение на една контрастна тъмно сива стена в хола и стаята на децата. Обаче не съм предполагала, че заниманията с жилища са толкова времеемки и нервокъсащи
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 17, 2019, 07:31:59 »

Добро утро, аз с ремонти тая година отказах да се занимаваме, само това ми липсваше.

Как сте днес?
На мен вчера ми беше ужасен ден, чувствах се накрая му като пребита и не, не съм правила нещо кой знае какво, просто организма ми взе да отказва нещо.Общо взето чакам събота с нетърпение, да полежа и да помързелувам smile

Рат, да ти е жив и здрав Ники, да слуша от време на време да расте щастливо и обичано дете!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #138 -: октомври 17, 2019, 09:43:46 »

Привет!
Мен пък Родният като ме види, че гледам в една точка и му става ясно какво го очаква в скоро време - ще има натиск за разместване из къщи.  funnytooth Почва се с "чак сега ли ти дойде на ума" и се завършва с "ще видим, но не ми харесва". Готов е да купи нови мебели изцяло, но не и да мести pardon. В тази връзка се сещам за един белгиец, дето беше строил къща с предварително и окончателно вградени връзки, някъде 94- та година. Ходихме му нагости и много ме беше впечатлило, че никъде не се виждаше кабел, контакт или каквото и да е "нещо", а стените бяха на тухли, но някакви специални и типично техни. Тогава се жалваше, че забравил за изход на телефон в спалнята. Хаха, интересно ми е сега как ще кърти и ще се ядосва за безжичен интернет, кабелни телевизии, охранителни фирми, дистанционно отваряне на врати и други екстри на технологиите Wink
За сегашния апартамент НИ1 няма никакво отношение, НИ2 е на мнение, че може само на стар соц и период до 90-та да е обзавеждането, Родният не иска да променя нищо, а аз се ядосвам, че каквото и да направим, общите части /стълбище, вход, изби и гаражи/ са толкова грозни и скапани, та няма да се почувстват подобренията.  pardon
Алич, какво реши, че ще е за почерпка в градината, пакетчета ли ще правиш? Една сръчна колежка от последната ми работа беше направила пинята- едно трудно разпознаваемо какво е рунтаво хартиено чучело, вътре пълно с дребни лакомства и подаръчета. С голям кеф го удряли докато се разкъса и после били много доволни, ама само децата, щото на лелките се отворила работа да чистят.  blum В тон с рунтавото беше ушила пъстри флагчета с букви, образуващи "честит празник", да остане за общо ползване. Стори ми се интересно като идея, затова споделям.
Дейностите из парка заглъхнаха толкова осезателно, колкото и започнаха. Има снимки как кандидат кметът сади 20 дръвчета /полага ги в изкопани предварително дупки, други ги зариват/но не съм видяла да ги поливат и почти не мисля, че ще се хванат sad. Строежът на съоръжението също приключи и от събота няма забит пирон по него. Ако имате предположения какво е, казвайте.... blush Wink
Обаче пък имаме 3 /три/ нови лампи на улицата, дето даже и светят, мамка им. Едната е срещу нас и като отида по тъмно на терасата, яко ми бляска в лицето и ми създава усещане, че съм на разпит blush. В същото време баш на входа е толкова тъмно, че не виждам дръжката на вратата.
Хубав ден на всички, аз отивам да избера малко тикви Матилда от Кауфланд, че са на промоция. smile


* 20191016_155703.jpg (65.05 KB, 252x335 - видяно 4555 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #139 -: октомври 17, 2019, 10:06:05 »

Хаха, Свекс, това май е рампа за колелета huhhuh.gif Да, поливането си е проблем за всички цветни дейности. Чакаме да се появи поредният кандидат за кмет и да обещае нашата помпа (има я) да заработи. Всичко е въпрос на един кабел, който трябва да се свърже... И така вече доста мандати поред.
При нас пък е друго с лампите. Навремето някой е разбил лампата на входа отвън и до днес не свети, защото точно отсреща има улична. Или е стиснат до пръсване, или му е светело в спалнята... За луд - със сигурност е!
Ще правя пакетчета в крайна сметка. За питка още не съм решила. Надписът е супер идея good Може и балони да занеса. Пинята няма да имам сигурно време да проуча и да я направя. Същия ден ще имат доста мероприятия, но си го запазвам за след време Wink
ММ размести снощи. Кухнята стана супер просторна и сме доволни. Забави се и легнахме късно, та днес сме като болни.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #140 -: октомври 17, 2019, 10:43:47 »

Хаха, Свекс, това май е рампа за колелета huhhuh.gif
Бе може, ама защо да я правят в тревна площ? То на снимката не личи, но е далече от алея, а и нямаме обособени места за каране на колела в близост crazy.
Вече си мисля, че е кофраж и ще леят фонтанче, понеже всичко друго ни е "Мара втасала". nea
Така и така съм почнала с онзи рожден ден в градинката, та да покажа и снимки. Наистина трябва да питам как се прави пинята по- подробно. Тогава ми каза, че е ползвала хартиена торба, оформена и залепена, после я е облекла с лента, разръфена в единия край. На снимката има няколко рунтави, сигурно и за домашното тържество. Тортата е оформена от торбички подаръци - локум, бисквитки и други джвъчки на етажи с картонени подложки, а онова, дето е като картина е някакво магаре, на което със затворени очи трябва да залепват опашка. Става въпрос за детска градина в близко до Пловдив село, там хем са по- малко деца в група, хем се и познават като приятелки с учителката.


* 64854326_2379963018949545_3888964892207611904_n.jpg (64.58 KB, 471x306 - видяно 159 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #141 -: октомври 17, 2019, 10:47:49 »

Ето и  основата на надписа с флагчетата. Отгоре е рисувано с текстилни бои и са залепени хартиени красоти. Харесва ми, че е с подръчни материали и става бързо.


* 62424433_2367438556868658_3765979439989522432_n.jpg (65.22 KB, 390x538 - видяно 139 пъти.)
« Последна редакция: октомври 17, 2019, 10:50:11 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 17, 2019, 11:23:56 »

Пинята съм чувала, че продават в Джъмбо. Иначе мисля, че е папие маше.

Здравейте!

Днес е доста студенко. Аз обикалях малко. Купих риза на мм. На модела на опаковката му стоеше много добре lol lol lol
 
Весел празник на Ники!

Идея си нямам какво е това чудо в парка на свекърва
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 17, 2019, 11:35:41 »

Аз мисля че ще е шадраванче.
Честит празник на Ники!
Аз оставям тази статия тук- елементи от нея ми се понравиха.
https://eva.bg/article/38080-Idealniyat-mazh-na-kraya-na-Vselenata
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #144 -: октомври 17, 2019, 17:52:54 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Маги, ти от кога ще почиваш качествено, че то не остана Girl_hide

Рат, да е жив и здрав Ники, гоооооолям да порасне kiss2

Сестра ми днес също става с една година по-щастлива, да ми е жива и здрава, с годините все повече започваме да се разбираме и да се търсим blush

Аз съм изцедена, емоционално и физически, още малко и ще капитулирам. След малко сме на кино с котката, да ми се раздуха главата. Днес цял ден ухажвам един холандец, да приеме по-високи цени. Защо ли той не  е навит на ухажването ми pardon pardon pardon

Имам напредък по въпроса с командировка + 4 дни фън (бай май оун), още малко ухажване на котката и ще съм "Чиърс, май дарлинг!" Girl_hide Girl_hide Girl_hide Завръщам се към истинското ми аз и това ми харесва girl_wink Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 18, 2019, 07:45:12 »

ДОбро утро.Вчера излизах по центъра с детето и майки, мин е ми липсва това безцелно обикаляне  blum Много ми е добре в къщи на дивана вечер.

Аз имам още две седмици на работа и после почивка около месец и после настава веселба!

Аз съм в ужас, седя и гледам дебати, проучвам кандидати и не мога да реша за кой да гласувам.Нещо това с най-малкото зло никак не ми харесва.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #146 -: октомври 18, 2019, 08:27:47 »

Добро утро!
Пия кафе и обмислям как да си наглася нещата. Нещо пак един акъл не стига. Вчера следобед видях, че са взели памперсите от раницата на Дребния. Днес се замотахме вкъщи и забравих да взема още. Вероятно вътре имат, защото си ги вкарват да са им под ръка, ама... blush Отделно заниманията на Кокона са в различни дни тази учебна година. Вчера имах чувството, че забравях нещо. Просто допреди няколко месеца плуването й беше в четвъртък, сега е във вторник. Съответно и миенето на косата се измества. Септември ще бъде май! Положението е такова tease Още нямам никакви навици.
В събота ще имаме гости. Въртяхме, сукахме и не намерихме вариант да оставим малкия вкъщи с някого, а ние с каката да излезем (независимо дали на гости, или на заведение).
Поне по обяд успяваме с ММ да си крадем време. Почти всеки ден си идва или излизаме на разходка. Много е хубаво, че работи наблизо. smile
Еми, вчера явно не четох съсредоточено. Не схванах основната идея в статията. Малко ми се луташе в крайностите. Днес може да й дам шанс пак.
Слънчев ден на всички! И нека се порадваме още на топлото време навън autumn
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #147 -: октомври 18, 2019, 08:43:56 »

Добро утро!
Днес официално влизам в 36 седмица, ще пиша по-късно в нашата тема  tease
Ние сме от много рано на крак като се събуждахме 476467 пъти от някаква аларма дето ви цяла нощ  angry Не знам не я ли чуват тия хора, не падна ли акумулатора на тая кола  girl_impossible Както и да е, поне днес ще ни е по-дълъг денят  Wink
След малко замъквам Мис при ЛЛ да я прегледа и да пусне всички бележки и в понеделник на градина най-после, че и аз само се въртя покрай нея и нищо смислено не мога да свърша.
ММ замина за Северозапада да кара баба на преглед, че вече съвсем не вижда и трябва да ѝ оперират пердетата.
Мен нещо гърлото ме мъчеше тия дни, натъпках се с лимони, мед и чайове и уж го закрепих, сега пък носът ми се е запушил и кашлям  nea Каквото и да е, само Мис да е здрава.
Много се радвам на времето, не помня да сме имали толкова топъл октомври последните години. По това време вече са заминали половин тон пелети, сега като гледам до края на месеца няма да се наложи да пускаме топлото  blum
В наше село пък изобщо не се трогнаха, че има избори, никакви подобрения не виждам. От два месеца преследвам общината за едни шахти. Другата седмица има среща със сегашния кмет на района и отново кандидат, ММ ще ходи да пита за пореден път какъв е проблемът да направят една задигната пешеходна пътека да не се веят с 80 км/ч при ограничение 40. Редовно на завоя се трескат или паркират в оградата на съседа на ъгъла  girl_impossible
То не остана много от зодия везни, ма не знам дали ако се роди везни няма да е по-добре от скорпион  huhhuh.gif
Допълвам: Вчера ходихме да видим новото бебе-Лора (на братовчедка ми), тва дете цял ден глас не му се чу, спи, мързи я даже да се събуди да яде. Нощно време си прави дълги паузи, направо тишина и спокойствие цари. Мис изобщо не я отрази, търчаха и крещяха с баткото на бебето, по едно време само отиде да ѝ бута играчки да си играят, ма каза, че била като кукла и не искала да си играе с нея lol
« Последна редакция: октомври 18, 2019, 08:48:23 от Feribotka » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #148 -: октомври 18, 2019, 10:00:37 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Петъчно ми е, слънчево е, времето е разкошно, не ми се работи ама грам Girl_hide Пътува ми се на мотор по планиски участъци със завои и река heart Може и по малките селца из Тоскана. Днес за разнообразие мисля да дам 100% от енергията си на работата (обичайно давам 150 lol lol )

Еми, така и не разбрах какво всъщност иска лирическата геройня - да я клати войн или тя да клати перфектният  pardon pardon pardon Донякъде съм съгласна, че прекалената еманципация отнема от мъжествеността на мъжете, но като погледна в задните векове сега ми харесва повече за мен лично като жена. За себи си знам, че компромисите спестяват антидепресанти, само ако са умерени и ги правят двете страни. Както някой беше казал баланс му е майката.  Girl_hide

Дами, гледате ли Фермата? Имате ли мнение за двамата герои на седмицата, дайте да обменим мисли. Чета коментари и не мога да повярвам колко злоба носят хората в себе си и как обиждат само girl_impossible girl_impossible Аз съм супер фрустрирана Oh my ... Може би защото хората около мен не се държат така, ама  girl_impossible girl_impossible shok shok Ако има гледащи предаването, ще се радвам да обменим мисли за играчите blush blush blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 18, 2019, 11:13:08 »

Здравейте!

Аз уж се наспах, ама ме цепи главата и си направих Seattle Morning. Едно време с приятелките ми много се кефехме на Seattle Night в Строежа в Студентски град. Някой друг да е пребивавал там? Я споделете кои ви бяха култовите места от студентските години.

https://www.youtube.com/watch?v=VUb450Alpps
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines