Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:49:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 65968 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« -: юли 01, 2019, 09:15:18 »



Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Вече ми е много лятно, пият ми се коктейли, излиза ми се, ходи ми се на кино, театър, концерти, живее ми се  yahoo yahoo

Ние уикенда ходихме до Слънчев бряг, нямаше хора и се попеках и починах доволно. Водата беше чиста, плажът изключително поддържан, направо да не повярваш smile

Маги, разбирам я Моника и аз на нейно място нямаше да искам на градина пред опция басейн girl_wink Още много такива уикенди да имате, тези са ми любимите  heart

Пожелавам ви настроение и усмивки, жега няма да ви пожелавам, особено на Пловдивчанки lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: юли 01, 2019, 10:33:38 »

Миленка, и на мене така, само без коктейли, че после ме блъсва главата. smile В петък, баш по дъжда, ни дойдоха гости от студентските години и направих една рецепта с лимончело, с всичките му такъми и ледове и после цяла нощ - въртене и главобол от една чаша. Хем си го носим от Неапол концентрата, ама на. nea
За хубави театри и концерти ще почакам малко, че сега са предимно по морето, ама ще ги заместя с ходене по любов Wink.
Хубав месец и от мен! heart heart heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 01, 2019, 10:44:50 »

 heart heart heart heart heart No BG keyboard I`m back
Love you all  kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
shte pi6a pak
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #3 -: юли 01, 2019, 13:12:33 »

Здравейте!
Тези дни съм във форма. Искам - не искам махна ми се онова усещане за отмаляване, че сама с две деца никой не се сеща да ме пита. Та защо да ми е гадно, като може да ми е хубаво. Wink
В събота бяха страшни гьолове пред блока. Децата бяха във вихъра си и на третата минута кални като малачета nea Преобух ги, строих ги и потеглихме към близкия парк. Взех им тока! Спаха спокойно, аз бях дваж по-спокойна blum
От петък вечер заседнах рано да гледам мачовете. Прецъках всички 200 канала. Звъннах на татко, а той щеше да се пръсне от гордост как имал промоционално точно този иначе платен канал. Тогава теглих една звучна хубава пловдивска майна на БНТ, че не са си платили правата. И понеже сме 21 век - намерих в интернет безплатен сръбски канал, който даваше мача good Та три вечери подред имах опреснителен курс по сръбски. Спуках се от смях на моменти заради разликата в употребата на уж еднакви думи blum
Майка в събота меко казано ме вбеси. Да сме ходели с татко да гледаме волейбола на живо, ама да не сме й оставяли децата diablo Вятър на уста!!! Много добре знаеше, че няма как да стане това. Точно такива моменти са може би единствените, които ми липсват от ергенски/момински живот. Коктейли не пия иначе Wink Ако ще е нещо, по-добре твърдо, че да няма главоболие от първата и последна чаша.
Отивам да си събирам багажа, че ще спя с дребния в нашите за седмица-две. Като жабата ще съм разкрачена, ама не между умни и красиви, а между две къщи pardon
Фани,  air_kiss
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 01, 2019, 13:51:53 »

Здравейте! През 2012 ходех на July Morning, ама днес ходихме на лекар. И двамата сме болни с Бамбук. В хола е 30 градуса. Тази седмица не я виждам.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #5 -: юли 01, 2019, 15:03:32 »

Панде какво ви има?

Ние този уикенд си наместихме чакрите, подредихме си фън шу-я (свекърва не сменяй ш с Х  lol), аурата ми блесна направо. Звяр беше командирован на бабин дом а ние с мм освен че ядохме и спахме много, гледахме сериали и не си говорихме даже. Толкова имам нужда от тотално изключване от света за 24 часа и да не правя нищо и да не ходя никъде, действа ми в пъти по-добре от ходене на море!

Али, одобоJка или ракомет ли гледа? DANCE

Никакъв Джулай морнинг никога не съм посрещала, първо число на месеца в голяма компания е кошмарно...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #6 -: юли 01, 2019, 18:12:01 »

Аз съм посрещала слънцето на 1-ви на морето и беше много яко. След това бях болна на венозни антибиотици 10 дни обаче, щото бях решила, че е прекрасна идея цяла вечер да съм боса на пясъка. Wink Та оттогава не съм посрещала никакви слънца.  huhhuh.gif

Да се оплача, че мъжът ми от петък е в болница, някаква инфекция на лакътя, как я е хванал, защо, нямам идея, дори не знаех, че нещо такова може да е толкова сериозно. Та само да ви кажа, че дори нещата, които не изглеждат или не звучат страшно, ако боли и имате температура ... в спешното ... че той отложи 2 дни и доста са му се скарали в болницата.

Тук в събота беше над 30 градуса, на другия ден паднаха температурите и добре че иначе не се спи!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 01, 2019, 19:23:41 »

Виви, външна или вътрешна му е инфекцията?
Родният и той скоро беше хванал някаква екзема, че и котката зарази после. Мазах ги с нещо много силно от една миниатюрна тубичка за много пари, ама за 4-5 дни се оправиха. Хехе, котката от любопитство пострада с доста големи рани по ушите, защото ходеше да го души и да се отърква точно там.
Имал е и вътрешно възпаление от задържане на вода, която после беше загнояла, та му правиха пункции и на двата лакътя. Бяха станали като огромни домати за съвсем кратко време. Ей така, човек не знае откъде може да му дойде белята и затова се чудя и възхищавам на тези, които имат смелост да живеят откъснато от света и далече от медицинска помощ.  pardon
Джулай Мулай и ние не сме посрещали, щото не върви да се бутаме там, където са децата. Един път брах последствията - счупени шишета и боклуци, останали след щур купон и оттогава бягам от плаж в дните от началото на юли.  Wink Ама пък до скоро празнувахме най- дългия ден от годината, като във Великият Гетсби. Събирахме се приятелите и като млади доста бели правехме със силно пусната музика.  blum Напоследък все някой някъде отива или не ни се иска да си разваляме рахата с неспане и не е толкова впечатляващо събиране. Освен това, като остареят, мъжете много се заяждат един с друг и не ни се иска да си хабим нервите с тях blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 02, 2019, 08:27:38 »

Добрютро!

Свекърва, това за остаряването на мъжете и заяждането и аз го забелязах.Моя баща има трима близки приятели, преди беше веселба като се съберат, сега са като разглезени деца!Чак жените им са в потрес и на тримата, та и децата!Но сега са с едното семейство на море и към момента си изкарват добре. Пу-пу да ги заплюя, че баща ми е драка.

Аз съм си записала час за фризьор за другата седмица, че приличам на чудовище в галвата.От гаденето не съм се боядисвала 3-4 месеца и всичко бяло е прорасло, но нямах шанс, само като усетех миризма и тичах към тоалетната.

Още не сме решили почивката, чакам един колега да си заяви отпуската, че да мога и аз да го измисля. много мразя да съм зависима, но последна почнах тук и се съобразявам, няма начин.

Джулай, не съм посрещала, но просто съм посрещала слънцето на плажа.Лагерни истории разни smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #9 -: юли 02, 2019, 08:46:53 »

Вътрешно, но не от вода. Уж имал някаква раничка, през която минали бактерии и се поду жестоко. Сега си има оправдание известно време да не мие чинии и да прави други досадни неща из къщата заради ръката. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: юли 02, 2019, 09:23:10 »

Хаха, Маги, мъжете като млади "си ги мерят" по други критерии, ама като остареят и явно не могат като нас да си говорят за деца, болести и снахи/зетьове и само се заяждат по политика.  Wink
Виви, аз Родния го закачах, че е от сластолюбиви движения в тясна тоалетна, по подобие на един докторски виц за дистанционно лекуване, ама само го ядосах, че от майтап не разбира blum
Понеже и на мен много бързо ми расте косата, ползвам от онези фъшкала за маскировка на пътя и кожата на главата. Да, ама вчера ми се наложи спешно да излизам и като натиснах флакона, нещо му стана и ни звук, ни въздух. Отскочих до фризьорката, тя ме фъшна, ама понеже всиúи столове пред огледалата бяха заети, така и не се погледнах. Срещам аз един засукан съсед, млад, имотен, висок и закачлив и съответно пускам широка красноречива усмивка. Пък той си прехапа устната и ме пита искам ли вода Oh my ... angry. Че е топло, топло е, че не съм първа младост, не съм, ама пък чак толкова... Каква била работата- фризьорката ме разкрасила с червен цвят, та съм заприличала на разцепена тиква funnytooth Човекът не е запознат с такива изпълнения и направо се стреснал. Направих кръгом и бегом пак в салона, там се пукнаха от смях. Тушира ме с тъмен цвят и изпуснах момента на селфи за спомен. nea Хубаво, че съм висока, та не съм изплашила много хора. Wink
Панди, гледай от Булката и дано си наместите и вие чакрите и фън- шхуя /не съм сменила букви, само добавих/ smile
Хубав ден, дано не е толкова горещ, колкото казват.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 02, 2019, 09:42:30 »

Здравейте!

Ние сме всякакви екстри - температура (и двамата), кашлица (Бамбук), червено гърло (аз),  течащ нос (и двамата). Той от петък, аз от вчера. Вчера го водихме на лекар. Вирус казаха. Вчера беше най-зле положението. Снощи в 4 ч заспахме. Да видим днес. Поне снощи заваля и вече не е жега.

Добре, че ще пътуваме с колата, та може да тръгнем когато оздравеем.

Свекърва, това само на теб може да се случи lol lol lol

Виви да се оправя мъжа ти!

Хубав ден!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #12 -: юли 02, 2019, 11:32:33 »

Панде, и вие да се оправяте бързо да се радвате на лятото!

Свекс, точно това си мислех, ама е на лявата ръка, не на дясната и за това дори не съм го споменала, ахахаххаха.  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 02, 2019, 11:51:38 »

Ау, какви задни мисли имате  blum

Да се оправяте всички и мъжът на Виви, и Пандето и малката панда!

Тук не се живее днес, ужасно топло е и мисля довечера прибирам детето и в къщи.Няма сила която да ме изкара на улицата!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: юли 02, 2019, 12:45:02 »

Тази сутрин станахме сравнително рано. Дребният призори се буди на 2-3-4 пъти. Разходих то предиобед. Събрахме жега и той успешно заспа без да обядва още в количката pardon Понеже снощи бяха подготвителни процедури без много прахоляк, реших да спи в нас. От утре обаче и по обяд ще спи в нашите.

Али, одобоJка или ракомет ли гледа? DANCE
Хахаха, одбоjка гледах Wink В ръкомета пък си имаме фамилна гордост. Много ме е яд, че вътрешни първенства на такива хубави спортове не се излъчват по телевизията. Чат-пат преди години даваха баскетбол, та поне това следях. Изобщо програмните директори залагат на елементарни сериали и още по-ементарни риалитита. pardon
Това със заяждането наскоро ми го развиха като теория. Поводът беше, че водолеите имаме като цяло забавно пиянство. После обаче ме контрираха, че с годините прагът на заяждане много падал, та не сме били за хвалене. Явно наблюдението е над мъже. Трябва да разпитам по-подробно lol Къде е Еми да каже? Тя винаги е в час с тия работи!
А за 24/7 достъп до лекарски грижи имам много пресен пример. Преди два дни викахме линейка за наш съсед. Дядо С. е разведен. Бившата му жена не я знаем накъде е. Синът му и внукът му обаче живеят на другия край на страната. Та дружно помагаме на човека кой както когато с каквото може. Беше му зле. Линейката дойде след 2 часа без 2 минути! Та малко на принципа ако ти е писано да се удавиш, няма да се обесиш.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines