Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:57:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни - 2019 Лятото дойде, или може би НЕ?!  (Прочетена 58544 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 28, 2019, 11:33:52 »

Булче, кошмари ли сънува?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #196 -: юни 28, 2019, 13:07:38 »

При нас децата спят, ама на мен ми е стреснато едно и нощем си се будя сама. През деня вкарвам позитивни мисли и емоции, ама въпреки всичко ми е отмаляло. Ще мине и това Wink
Бубе, браво за английския!
Тази прословута торта така и не съм я опитвала. Преди време много беше нашумяла френска селска. Е, за мен беше пълно разочарование pardon Изобщо не ми харесва! По някакъв повод може да вземем кадифето, че да имам поне мнение.
Мъча се да се свържа с една докторица. Естествено няма кой да вдигне телефона, ако изобщо съм намерила актуалния. Стискайте ми палци да уредя час с направление. Пари няма да им дам на частно!
Предстоят почивни дни. Аз ще съм с децата, че ММ ще работи и то далеч. Вече измислих дестинация, за да са изтощени, когато сме вкъщи. Имаме една майка в квартала - има близнаци инвитро и току се бяха разщъкали, тя забременя по естествен път. Беше голяма изненада за всички. Вече тримата са ученици и майката прилага успешно модел на възпитание - децата се записват на де що може курс/ кръжок/ тренировка, че вечер вкъщи да има мир и любов. Взимам пример от по-опитните Wink
И в жегата се сещам за Джералд Дарал как не виждал смисъл да спи следобед, когато може да обикаля и изучава животинки. За да го пуснат на нощен риболов, един следобед се съгласил да спи. Наистина не разбрал идеята да лежиш следобед потен в леглото вместо да се разхлаждаш на плажа. girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #197 -: юни 28, 2019, 13:59:25 »

Панди, ясно защо е ревал предния ден без причина, не му е било наред на детето. Още тогава да ти го кажа, ама викам, дано греша nea.
И на Звяр може да му е от болестта нощното стряскане. При моите винаги беше така. Хаде, големият поне не вдигаше високи температури, ама на НИ2 не му стигаше скалата на термометъра. Все разправяше, é му падат стените на главата и разни черни точки го блъскат и разтягат. Естествено, съпроводено с нескончаем рев. После го държеше по месец- два. Той и сега не се трае като вдигне температура и му е зле, а онова другото почва да приказва много и се върти като шугаво.  pardon Все още не могат да скрият от мен, че нещо не е наред, винаги ги подушвам дори по телефон.
Докторята едно, че идват от държавни болници или успоредно работят и там, са подчинени на Здравната каса и тарикатлъците няма как да ги изоставят. От мераци за повече пари работят по минимум 12 часа, имат си нормалните човешки дертове и съответно са изнервени до дупка. Писнало ми е да ми се жалват приятели и роднини колко е отговорно и напрегнато, как нямат време дъх да си поемат. Ами като станеш на години,  земи та остави частното и държавното, стой само на кабинета diablo. Ама няма как да ги хванат, щото се водят на по 2 часа, осигуряват се на толкова, пък работят до припадък. Като на шофьорите трябва по един тахометър да им сложат и да се кротнат blush. Мен един достолепен и незаменим доктор на 70 години пет пъти ме пита едно и също, двата пъти щото не чул, а другите три пъти, явно е забравил какво съм отговорила.
Другата седмица съм канена на вила от бивша колежка стара мома. Оставям котката на Родния и тръгвам по любов. Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #198 -: юни 28, 2019, 14:12:29 »

Свекс, аз от теб опит попивам, като се прибира вкъщи първо на челото го целувам, като се събужда вечер пак това правя. Не е от болеста, от лигавене е. Вечер докато заспи по 100 пъти ме вика, крачето му се отвило, водичка да пийнел. Снощи нещо беше сънувал и ми каза какво, ама бях сънена и не запомних но беше много смешно. Просто всеки ден има нова емоция,много бързо научава някакви неща и после избиват в неспокоен сън.

И да не мрънкам само от него. Не иска да рисува, едно дърво не знае да нарисува. Обаче детегледачката се сети да му вземе тетрадки за упражнения на букви и цифри. Леле това дете се оказа лудо на тази тема. Пише ченгели и букви с такава прецизност, направо ме изумява. shok
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 01, 2019, 07:48:39 »

Привет дами, как сте след почивните дни?Ние събота и неделя се разбихме.Ходене напред назад, даже един басейн и малко риболов направихме.Моника съответно никак не иска на градина сега, защото забавленията и бяха тамън и само реве за басейн.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #200 -: юли 01, 2019, 09:16:58 »

Раз, два, три и в новата тема...

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38133.msg737191.html#msg737191
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines