Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:27:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни - 2019 Лятото дойде, или може би НЕ?!  (Прочетена 58532 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 25, 2019, 13:27:06 »

Здравейте smile

Съчувствам ви за лошото време, тук е яко жега.

Аз със всякакви мостове имам проблеми. И височини като цяло. Тук на покрива на аквариума има панорамна тераса на 12я етаж. Само една крачка направих и ми стана лошо.

На всякъде има работливи и мързеливи хора. В офиса на ММ са откъде ли не, уж са дошли да работят, ама той казва, че има и такива, които са по 2 часа обедна почивка, идват в 11ч или гледат сериали на телефона си.

Хубав следобед!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #166 -: юни 25, 2019, 15:12:38 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Пловдивчанки, голяма буря при вас girl_impossible Вчера видях по новините, че на някаква кооперация покрива й паднал sad

Не знам дали хората ги мързи или им се върти нещо по-хубаво от работа в главите blush Аз по-скоро имам друг проблем със служителите. Масово всеки чака да му кажеш какво точно да прави и как, никой не мърда грам да помисли нещо сам. Това, което си знае си го прави, обаче опре ли до ситуация, която изисква малко мисъл, чакат да им се каже какво и защо. Никой не иска да носи отговорност, по-лесно е "Ти, така ми каза" или "Никой не ми каза какво точно да направя". Ей това ме убива и побърква, влудяваме и ме вади извън кожа. Добре бе, ма*ка му, помисли как би го направил с опита си и ела ми кажи, имам такъв и такъв казус мисля да го реша така. Е да, ама не ANGRY ANGRY Пък докато седна да го обясня, защото не им се мисли, ще се похабят, да взема и да го направя най-добре ще е. Това беше причината да се ядосам толкова много в петък. Защото ми се оправдаха за несвършена работа с това, че никой не е казал, че точно това трябва да се свърши. Ама иначе си знаеше, че е в нейния ресор. angry Както и да е, по-принцип се владея, рядко ми се случва да сменям тона, но в петък ми прикипя. Замествам търговския директор и освен цялата си оперативно управленска дейност съм поела цялата комуникация с клиентите cray Та да се върна на мързела, не знам дали е мързел или хората си пестят мисловната и физическа енергия за друг живот lol lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 26, 2019, 08:44:40 »

Пак зачезнахте ей.Аз вчера бях на спа!Взеха ми детето от градина, игра в едно съседче и даже вечеря там.Мъжът е командировка и аз сама в къщи!Сложих една пералня, варих един боб, кой като мен!То било хубаво да си чуеш мислите!

И тук поваля, но чак някакви бури не е имало.Културно си валя дъжда, много хубаво, и така захладня, че чак спах непробудно цяла нощ.Значи бременна лятото е най-гадното нещо на света!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 26, 2019, 08:50:57 »

Здравейте!

Тук е много топло. Чак на мен ми е тежко. Вчера явно съм стояла много навън и малко ми е замотана главата. Днес мислех да ходя в мола, ама май ще остане за утре.

Вчера ходихме на гости на един батковци и Бамбук се сдоби с цяла железница изведнъж.

Хубав ден, аз май ще си меря кръвното
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 26, 2019, 09:16:27 »

Панде, аз извратената чух батковци и реших че ти си била на гости , ама с друга насока. girl_impossible
Маги, говори ми.... когато имам възможност, спя сама в София. Е няма такъв кеф- излизам си, прибера се по нощите- купя си парче пица и айран... Никой не ме дърпа, никой не изисква... Съжалявам че не съм оценявала ергенския си живот едно време. good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #170 -: юни 26, 2019, 11:34:51 »

маги, чувай си още малко мислите, пооосле след 5-6 г пак  tease

Миленка, ей със същото имам проблем и аз, и понеже нямам грам търпение да делегирам и обяснявам го върша аз. После ама ти така каза или изобщо не се проявява инициатива дай аз вече да си върша това, моя работа си е... Ще ме довърши това момиче, казвам ви! Вчера щях да ревна пред шефката, помолих я на следващата среща с клиента да дойде с мен, съгласи се милата, какво да прави.

Не знам даже какво е времето навън, така ме е завъртяла въртележката, гладна съм, изморена съм, разконцентрирана съм.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 26, 2019, 13:01:39 »

Замислих се за това дето мери ми писа "ще се похабят". Да ви кажа аз от както се разболях избягвам всякакъв стрес и въобще за нищо гледам да не се хабя. Въобще не си представям да се стресирам за работа като булче и мери. Сигурно и за мен тези като тях ще си казват, че ме мързи, ама не знам дали бих се трогнала.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #172 -: юни 26, 2019, 14:15:18 »

Аз днес имам тон задачи. Не е преносно, а почти буквално. Свалям всичко от секцията. Оказа се, че 6 кашона я стигнат, я не. А уж няма много неща в нея. То пък 2-3 кашона ще са само книги pardon В детската е паднало бомба, та трябва леко да пооправя, за да се събере всичко разместено.
Момински ли, ергенски ли живот си ми беше хубав. Взела съм си го. Зорът ми е от време на време да оставам сама или с ММ насаме. Не помня откога не сме си взимали поне малко нощен живот. Вчера тръгнахме за едни домати, а след нас имаше писък. Как ни видя сред тълпа от народ на детската площадка - необяснимо ми е! Вече предполагам, че има нюх на куче и по това усеща къде сме. На връщане от "зеленчука" го носих известно време, за да ми е по-готино в жегата. star
Мисля за Н на брой неща едновременно и хич не искам да се хабя с чужди проблеми, не искам напрежение в ежедневието си. В моята професия си има голям адреналин и е уникално при сключване на по-значима сделка. Да, ама на времето нямаше кой да ми каже за недостатъците. Хубаво е като работа, докато нямаш семейство. Предпочитам най-тежкото ми да бъде какво да сготвя. nea Казвам го като НЕкулинар и НЕобичаща да бърка манджи.
Отивам да почета малко и да прибирам още покъщина.
Кокона започна обратно броене на времето до морето. Звучи оптимистично.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #173 -: юни 26, 2019, 14:20:53 »

Замислих се за това дето мери ми писа "ще се похабят". Да ви кажа аз от както се разболях избягвам всякакъв стрес и въобще за нищо гледам да не се хабя. Въобще не си представям да се стресирам за работа като булче и мери. Сигурно и за мен тези като тях ще си казват, че ме мързи, ама не знам дали бих се трогнала.

Панде, говорим за хора с претенции, че са можещи, с опит уж, които взимат и доста добри заплати за това. Ти си наясно със себе си и ще търсиш предполагам такава работа която да ти предложи това. Но не можеш да работиш в компания която изисква динамичност и да имаш претенции а да не искаш да се похабиш smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #174 -: юни 26, 2019, 14:27:06 »

Не знам даже какво е времето навън, така ме е завъртяла въртележката, гладна съм, изморена съм, разконцентрирана съм.
Е те това е проблемът... Включил се е законът на Всемирната гадост и понякога решението е да дръпнеш шалтера. Дай си почивка, тези обриви искат спокойствие, тъмнина и хлад, иначе може да се превърнат в хронично заболяване.  heart На мен ми се беше случило такова нещо от ухапване /не се разбра от какво/ и зная колко е кошмарно. Даваха ми болнични и докторите ми се караха, че така само се похабявам, ама и аз тогава бях млада и надъхана и най- важното, мислех си, че много важно да съм на работа и без мен светът ще загине. Глупости, като дойде време за съкращения, критерият всеотдайност моментално отстъпи на връзките. Та Панди след заболяването, аз след удар под кръста, наместваме си чакрите и ги синхронизираме с тези на останалите простосмъртни все някога Wink
Един съвет съм запомнила от най- уважаваната от мен Голяма шефка - не очаквай хората да направят това, което ти би направила, те не са в твоята глава. Същото се отнася и за децата ни и животът ни ще е много по- лек, ако направим реална оценка на ситуацията, без емоции и надежди.
Има си хора, които наистина не се сещат какво да направят, други хитреят и тарикатеят, трети, като момата на Булката, са готови на гадни номера. Няма как, на такива им се обяснява, ама в писмен вид, да има следа и им се задават въпроси, пак в писмен вид, какво са разбрали. Кучето скача според тоягата, чобанинът трябва да прецени колко да я вдигне.  Wink Е, така казва теорията, пък на практика какво ще излезе, само Онзи знае.
По въпроса за липсата на кадри и в същото време на нарастваща безработица, мога да кажа, че е в цял свят, не само при нас. На моите американци и на двамата фирмите са големи и стабилни към момента, но и двете направиха големи съкращения, намалиха процента на бонусите и замразиха заплатите от миналата година. Естествено, натоварването е огромно, защото обемите на работа остават същите, ама това е... НИ2 казва същото за Холандия- там съкращения не правят, хората сами напускат, но на тяхно място не назначават други, не могат да намерят дори имигранти. Няма да стане по- лесно, но и светът няма да загине smile
Ей, как ме изби на философия. Ама така е, като всичките нови сезони на сериали по НВО са от слаби по- слаби.
Булка, много приказки се изприказваха за Чернобил из цял свят, ама едно изказване на англичанка, é не можело то така, нито един цветнокож да няма, направо ме хвърли в тъча. funnytooth Сега ще чакаме септември нов вариант с агент от ЦРУ, руснаците го правят. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 26, 2019, 14:44:20 »

Да, така е. Аз претенции нямам. Ама това не пречи да се намират хора с претенции към мен smile
Ама пък сигурно имам претенции към себе си. В моя курс има хора, които работят сервитьорка и рецепционистка. На мен ми се струва невъзможно с това ниво на немски.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #176 -: юни 26, 2019, 16:47:26 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

От днес съм с един австрийски клиент до петък ще ми вземи тока angry angry За него най-прекрасният град за живеене на тази планета е Виена lol lol lol Този също бая си е походил, та да сложим още +1 за Виена. Днес си говорихме за Швейцария и за клиентите там, не е с добро мнение за швейцарците, а как се изказа за жените там girl_impossible Ние се базикаме, че този е жив българин lol

Ами аз не искам да се хабят като мен. Знаете от две години се опитвам да променя това, кога ми се получава, кога не, но не съм се отказала от желанието си да се науча да се щадя в дадени ситуации. Обаче не приемам и другата крайност - пълното пестене. Златната среда ме устройва идеално за колегите pardon pardon pardon

Бегам, че тази нощ съм спала само 4 часа, имам над 14 часа работа, а тази нощ не се очертава по-различно.

ЕДИТ: Забравих да кажа обичам си ергенския живот yahoo yahoo yahoo Наслаждавам му се, защото знам, че няма да е винаги така, та греба с пълни шепи, докато има  danceg danceg danceg
« Последна редакция: юни 26, 2019, 17:13:36 от marry_me » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 26, 2019, 17:29:10 »

Али, то моето уикендите знаеш, срам ме е моминско да му кажа. С това подпийване чат пат...И на мръсния език на компанията ни , не мож ни стъпят.
Ти хубаво че си си го взела. Аз на 19 си играех на семейство и оттогава досега- не съм спирала. Грешката си е моя! Отчитам я.
Панда, аз съм като теб, но у дома- претенции нямам, но пък другите двама все имат.  smile
Свекс, опитвам се отдавна да възприема това на Шефката ти. Ноооо имам проблеми с егото явно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 27, 2019, 07:44:53 »

Добро утро!Вчера имах тежък ден с дребната.Карахме се, говорихме си, накрая уж се разбрахме.Не е лесно две жени, сами в къщи.Направо си беше цирк някакъв.

Днес имам излизане с колеги за малко, после плуване, после излизане с майки за малко и прибиране по някое време!Не знам как ще издържа и защо всичко все в четвъртък се случва!

Хубав и усмихнат ден от мен!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 27, 2019, 08:56:10 »

Здравейте!

Днес нямам проблеми с ниско кръвно, Бамбук от сутринта ми го вдигна. Рева, ама не разбрах защо. Днес му е последен ден в яслата. Може и затова да е.

Вчера беше много горещо. Вечерта ходихме до Щефансдом, за да се повозим малко на климатик във влака. Направо се учудих колко много хора имаше. Ходихме за малко до една площадка на Карлсплац и си имаше деца в 21ч. Около нас имам чувството, че всички си лягат в 20ч.
И днес ми изглежда същата жега.

Хубав ден smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines