Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:38:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни - 2019 Лятото дойде, или може би НЕ?!  (Прочетена 58571 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 21, 2019, 11:24:18 »

О, бях го забравила това със заключването.Мен Моника ме е заключвала и винаги излизам на терасата с телефон.Е вече е голяма, ама навика си е навик.

Булка, много зле при вас!Да оздравявате.

Мери_ми, поне си в къщи на спокойствие ще работиш.Аз обичам да работя от в къщи, за съжаление новата ми работа не го позволява.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 21, 2019, 11:45:17 »

Заключената, вади дантелките и коктейлчето и направи кефа на балкона!
Маги, то при героиня като теб е неминуемо, но все пак да кажа- колкото по-малко се връзваш на лекари и си гледаш кефа сега, толкова по- леко ще им е и на децата и на теб.
Ако имаш нужда от нещо за децата, пиши да се организираме тука лека полека форума

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #137 -: юни 21, 2019, 12:10:28 »

и Париж, и Париж... пак...  shok

Кашлицата започна след като ходи на екскурзия преди морето таа ескалираха нещата...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #138 -: юни 21, 2019, 13:06:55 »

Маги, всичко ще е наред!

Булка, стискам палци бързо да се оправи детето. Някой като е болен вкъщи и аз съм като болна.

Мери ми, първоначално си помислих, че истинска котка те е заключила и дълго размишлявах как се е случило докато зацепя blush

Еми като спомена за бебешки неща, да ви споделя нещо, което мисля. Ние имаме супер много неща от децата, дълго пазихме, уж с идеята за трето,  но тъй като ни предстои местене, а и трето дете стои в много далечна перспектива, решихме да изчистим всичко и ако се появи друго дете, ще купим каквото ни трябва. Колички и всякакво оборудване полека лека започнах да подарявам и продавам, дрехите обаче и двамата се съгласихме, че не искаме да продаваме, защото са ги носили децата, голяма част от тях са и подаръци и ако има на кого от близки и познати дадем, ще подарим, остатъка в центъра за рециклиране, след като си запазим за спомен. Та, имаме една приятелка с момченце една година по-малко от нашия малък син и я питахме иска ли, обясних й и какви са ни съображенията. Тя с радост прие и от време на време й даваме насъбрали се дрехи. Преди няколко дни видях, че е пуснала една част от тях за продажба и ми стана много неприятно. Не за друго, защото й казах, че самата аз не искам да ги продавам и ако няма кой да ги носи, спокойно могат да отидат за рециклиране. И сега се чудя дали е нормално да се дразня от постъпката й или реагирам пресилено.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #139 -: юни 21, 2019, 13:34:39 »

Тази история е от златната колекция на Свекърва heart Честно, кога беше 2015 година shok shok shok Все едно вчера го беше разказвала и се хилих до припадък!
И ние имаме история със заключване, ама по-странна. В стария блок бяхме два апартамента на чупка на стълбището. Съседът до нас - ерген, живееше в Германия и се връщаше за по месец по Коледа. Видяхме се и говорихме за обща врата на чупката. Той се съгласи и уж замина за Германия, ама не - бил на гости. Прибирам се от работа, слизам от асансьора и чак се стреснах в първия момент. А свекър ми имал време и изградил основното, останало само вратата и едно малко прозорче да се сложат. На другия ден монтираха вратата, а прозорецът беше само поръчан.
Заминахме ние два дни. На третия се прибираме и гледаме - на комшията свети под вратата. shok Звъннахме му, а той се хили насреща ни Xixixi Два дни си е влизал и излизал през дупката! Хубаво, че дълъг и кльощав та не е запецнал по средата. Дадохме му ключ, хилихме се на поразия...
На сутринта обърнахме всичко и не намерихме ключовете на ММ. А той - оставил ги на входната врата на нашия апартамент и заключил отвътре с моите pardon Хубаво, че все пак имахме вече втора врата.
Дребният имам чувството, че няма шанс да ме заключи на терасата. През краката ми минава, за да е първи. Сигурно би спал там crazy Какво му е толкова интересно - не знам.

Alleksia, тъпо е като постъпка, ама... pardon
Цвете, добро място е за отсядане good Кумовете ми живееха там на квартира. Главната ви е близо и вечер може да се разхождате. По брега на Марица има нови алеи. Да, баш пикът на комарите си е Wink За сметка на това април-май там не се спи. Гларуси и чайки са разгонени и така врякат, че те будят сутрин.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 21, 2019, 14:25:38 »

Алексия, много тъпо постъпва твоята приятелка.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #141 -: юни 21, 2019, 16:08:39 »

Алексия, имах подобна ситуация с по- хубавите дрехи на майка ми. Има по канон дни, в които трябва да се изперат и се приготвят в добър вид и да се подарят. Леля ми отказа да ги вземе, а само тя е толкова дребна от всичките ни познати. Реших да ги дам в някой дом за възрастни, ама точно тогава дойде жената, дето ми помагаше в последните дни и ги поиска. Очевидно няма как да и станат, но тя каза, че ще са идеални за дъщеря и, та и дадох всичко. Случайно после разбрах, че ги е продала в едно близко село на безценица. Първо ми стана много криво, но като размислих, моята цел е била да и помогна някак. Е, така е станало, не съм помогнала с дрехи, но с пари, с които си е купила нещо важно за момента.
Та не го мисли толкова, помогнала си и на приятелката. При положение, че не сте имали уговорка да ти ги връща, дрехите са си намерили пътя да зарадват някого и да са полезни. Имаш най- ценните за спомен, не си нарушила решението ви да не ги продавате, всичко е наред heart.
Али, аз също се зачудих кога минаха толкова години. Това е от времето на първите ми дни в пенсия, а майка ми беше в сравнително добро състояние на духа и двете много се смяхме след това, как съм викала от високо: "Лазарее, аз съм!". Още малко като библейското:"Лазарее, стани!" LAUGHTER
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 21, 2019, 20:43:22 »

Свекс, така минава времето.. Вече не смея и да броя колко години съм във форума..
Алексче, Свекс е права - не се сърди на това момиче, за да падне до там, значи наистина е имала финансова нужда към момента.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 22, 2019, 08:48:00 »

Аз ще замълча за годините във форума, защото са май най-много  blush

Какво ще правите почивните дни, тук е ужасна жега и не е за на вън!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 24, 2019, 07:02:58 »

Здравейте smile

Тук беше по-хладно този уикенд. Събота по принцип няма място за импровизация. До обяд аз съм на немски, след обяд бамбук е на логопед. Събота и неделя обикновено излиза с баща си. Возят се на влакове, ходят до Дунава, разни такива. Бамбук вече май го е приел за правило това. Като му каже баща му, че ще излизат, мен ме праща да уча. Ама още една събота и излизам и аз ваканция lol lol В събота даже ще излизам с курса. С повечето 6 месеца сме заедно всяка събота, а и септември пак ще се срещнем. Само дето lieber Dario ни изоставя и отива в Канада.

Хубава седмица на всички! Тук е очаква гореща вълна smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #145 -: юни 24, 2019, 07:32:35 »

Ние пък очакваме "студена" вълна. По- скоро дъждовна, че като гледам, няма да пада под 25С.
Вчера бяхме молци, цял ден, като гламави... Ами в тази жега си е много добре на климатик, кеф ти тераса, кеф ти кафе, кеф ти тоалетна smile Новият стар МОЛ в Пловдив има и стаи за кърмене, хубави и чисти и ако няма кърмачки и един сън в креслото може да му откара човек.
За първи пък ходя в българска Икея. Имах чувството, че съм в приказката за Снежанка и 7-те джуджета, всичко едно такова малко, нагъчканко. Не мисля, че скандинавец може да се напъха в подобна мебел. В гардеробите, в секцията за висящи дрехи само мини рокли може да висят без а се подгъват. Същото е и за мъжките отделения. Пък като бяхме в Швеция и Дания, хем по споделени квартири ходехме, направо бяха огромни мебелите. Вярно, всичко беше семпло, изчистено и оскъдно, но с достатъчно място за всичко. Хаха, за тукашните само дрехи, сгънати от Мари /Забравихкоя Wink/биха се побрали и то в количества за 2-3 дни. Хубаво, ама да го гледаш на картинка.
Като цяло, рядко някой носеше торба с покупки... Тинове, млади семейства с бебе в количка и едно подскачащо наоколо и толкова. Сигурно съвсем скоро пак ще го затворят, а в същото време започва строеж на още един МОЛ. На мода сега са аутлетите, с хиляди магазини, извън населеното място, ама ние нали сме по- назад crazy
Хайде, хубав ден и много работа да отхвърлим днес Wink. А, забравих, честит Еньовден, всеки да си намери онази билка, дето ще му излекува болестите good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #146 -: юни 24, 2019, 08:34:22 »

Добро утро

Да се разпиша докато не ме завърти въртележката отново.

Уикенда-класика, 3 пъти на лекар за Звяр, слава богу показва подобрение, аз спах почти целия уикенд, успиват ме хапчетата, едни нокти направих на маникюр само. Прага се отмени,ама Париж няма да ми се размине. С ММ сега оглеждаме за август едно гръТско море да направим, само се чудим с или без дете.

Тази "студена" вълна е ужасна, косата ми стана на паяжина от влагата, спарно и гадно е.

Свекс, явно пловдивската идеа е по компактна. Тук не ми се е сторило да е миниатюрно, ама и аз съм дребно човече, може да не ми прави впечатление. Тук в София е ужас из Икеа, сърби, македонци има през уикенда и в опашка се върви вътре.

къса ми нервите едната "подчинена". В петък и казах че така няма да продължим, не мога хем аз да и върша работата, постоянно да оправям след нея, хем претенции за повишаване. Дразни ме и че се съгласява с всичко което казвам, после ходи и разправя на колегите че я тормозя, пък и хич не се замисля че всичко стига до мен за броени минути. Хич не случих...

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 24, 2019, 09:04:00 »

Добър ден. Аз официално се записах на ЖК. Изтеглиха ми кръвта, гледаха бебетата и ме пуснаха да работя. Само дето на мен ми се спи. Тази нощ ми беше ужасна. Беше много топло, получих крампи на единия прасец и почти не спах. Сега на хладното ако легна ще откарам до обяд.
Радвам се че заваля, че не издържах в тая жега.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 24, 2019, 09:16:42 »

Ние сме фенове на Икеа само за дреболиите. И мен ме дразнят безкрайните опашки там.
Маги, магнезият не ти ли помага за крампите?
Булче, тая не мож ли я разкара форевър? smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #149 -: юни 24, 2019, 09:31:25 »

Добър ден!
Ние сме си от четвъртък вкъщи с Мис, аз реших да си пусна малко болничен, то пък и тя със секрет, та няма празно  pardon
Ние пак сме в някакви вихри. Решихме като сме свободни да отидем до Берковица да видим бабите. Всичко точно, само дето вчера като тръгнахме да се прибираме колата даде някаква грешка и не ще да включи на скорост да тръгне  nea ММ се прибра с пътна помощ, нас дойдоха да ни вземат и вече сме си вкъщи. Много ни разочарова, мен яко ме тресат емоциите. Гаранционна е, чакаме да ни кажат от сервиза какво ще се случва, ма ако е нещо сериозно кой знае кога ще я оправят. В сряда трябва да пътуваме към морето, май ще взимаме рент а кар  nea Уж взимаш нова кола, то и тя ти къса нервите lol Май е време да вземем втора и да не изпадаме в такива ситуации  pardon
Изпуснах си и часът за маникюр вчера, няма да ви показвам в какво състояние са ми ноктите. Снощи с триста зора им изчоплих гела и съм ги резнала до долу, ще им сложа един топ лак или заздравител поне да имат някакъв вид.
Оборудвах ММ за рд предварително с нов телефон, много е щастлив  heart Неговият доста запичаше вече, пък и той яко го ползва за работа и няма как да е без нещо надеждно.
От сутринта съм подпалила, изчистих, прострях, оправях дрехи, сега чакам още една пералня и хващам Мис да се шматкаме по центъра. Трябва да отида до работата и без това да си занеса болничния и да заредя аптечката за морето. Ще водя Мис да види къде работя  blum
От толкова зор и емоции и господинът яко се е разбушувал, поне това ме успокоява  heart
Маги, и аз имам крампи вече, ще започвам магнезий.
Пак съм с много къса коса, екстра ми е в жегата. Не е каре този път, но пак е от тия бързо миещите се и съхнещи. Фризьорката в Берковица ми взима 7 лв за пълна програма с измиване, оформяне, маски, подстригване, бе каквото се сетите  blum
Алексия, мен би ме подразнило доста също това нещо, но така като се замисля от гледната точка на другите, ако по този начин наистина си ѝ помогнала, значи все пак е добро дело  give_rose
Хаха на мен още не ми се е случвало вкъщи да се заключа, ама като бяхме малки с брат ми ме заключи на терасата, съвсем нарочно. И от много бутане и трескане замина стъккото на вратата, цяло чудо, че не се нарязахме  angry
Ние пък сме фенове на Икеа за всичко  smile
Булче, да оздравявате напълно вече  heart
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines