Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:14:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни - 2019 Лятото дойде, или може би НЕ?!  (Прочетена 58539 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #90 -: юни 19, 2019, 16:48:10 »

Миме, каквото исках да ти кажа, съм ти го казала по-горе. Прочети го още веднъж, не под афект. Ако не го разбираш, и да обяснявам, няма смисъл girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 19, 2019, 16:51:18 »

То приятелка е силно казано, но често се виждаме на кафе, та "позната" ми се вижда малко. То което и да е друго дете нищо нямаше да разбера, защото друг ми няма телефона. Разни хора. За мен беше излишно цялото това обсъждане. Но явно бащата много е мрънкал, та я оставих днес да ми говори. Бащата е американец и все не му харесва тук. Все в градината не се грижили добре за децата. Той има и друга дъщеря,  която има дете на възрастта на нашите. Изненадах, че за такова нещо толкова се впечатлява. Би трябвало да знае, че не става по-лесно.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 19, 2019, 17:02:51 »

Миме, каквото исках да ти кажа, съм ти го казала по-горе. Прочети го още веднъж, не под афект. Ако не го разбираш, и да обяснявам, няма смисъл girl_wink
Въпросите ми остават във въздуха. В случая явно ти не си разбрала правилно написаното от мен и целият ти предишен пост беше излишен. Доста е неприятно да си постоянно "следен" какво си искал да кажеш.
Безсмислено е и затова просто слагам точка.  good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #93 -: юни 19, 2019, 17:05:38 »

Щом ти е важно да си последна инстанция и да слагаш точка на неща, които фигурират само при теб, така да бъде. Точката ти е важна, вземи я, сложи я, не знам какво променя pardon pardon Гуш  heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 19, 2019, 17:16:25 »

Точката си е лично за мен. Безсмислено е да споря за нещо, което не знам какво ще промени за теб, като така и не каза защо реши, че има два варианта (вариант 1 и вариант 2, нали така написа) на моите емоции. Иначе определно не ми е важно да съм в спор с някой, но излизам много удобна да попадам в такива ситуации.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #95 -: юни 19, 2019, 17:48:22 »

Миме, ще ти отговоря само, защото както и друг път си казвала, за теб е важно да се разбира какво се е имало предвид. Подходът ми към теб е изключително положителен, колкото и на теб да не ти се струва така. В конкретния случай се опитах да ти обясня, че неправилния подбор на думите, понякога може да се тълкува по начин различен от вложения смисъл. И още по конкретно използването на думата "никой". Можеше да се използват други думи на отговор, било то като отговор към Маги, било то като обобщение за съфорумките. Сама казваш, че си споделяла лични неща, а после "никой" тук не знае от какво имаш нужда. Тук - форумът вече представлява 15-20 постоянно пишещи личности. Не знам за другите дами, ама аз не се възприемам като "никой" pardon pardon Затова ти казах, че всяка дума си има своята тежест и значение. Също ти казах, че знам, че не влагаш негативен заряд, затова те посъветвах да мериш преди да хвърляш в пространството. Лично аз не бих си позволила да генерализирам толкова прекрасни и различни хора тук под общия знаменател "никой". От моя страна беше констатация на неправилен подбор на думи, не е анализ, не е нападане, не е, каквото искаш му кажи. Оставам със супер положителен подход и ми е леко странно, че не го виждаш и разбираш  heart heart heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #96 -: юни 19, 2019, 17:53:37 »

Аз влизам само да честитя прекрасните новини на Маги. Лека бременност Маги!  *INLOVE*Дано всичко да е наред с двете бебчета и да са ви прекрасен Коледен подарък!  heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 19, 2019, 18:18:20 »

Мери ми, никъде не съм подчертавала думата "никой" и според мен единствено ти и отдаваш такова значение, дори сама го написа. От толкова повтаряне ще излезе наистина така.  Пак ти казвам, не е приятно постоянно някой да се опитва да ти анализира думите, защото това са си само негови интерпретации. В случая не за мен, а за теб има значение какво се е имало предвид, защото аз знам какво съм написала, но ти го разбираш по друг начин явно. Жалко, защото не приемаш друг вариант освен твоя. Това не означава, че непременно си права. И друг път ми е правило впечатление.
Ако реша и аз мога да тръгна да интерпретирам постовете на всеки тук, но за кого е важно това?!
Виждам само това, което усещам. Имам много развита интуиция. Нищо против теб нямам, странно ми е, че написа всичко това.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #98 -: юни 19, 2019, 18:34:23 »

Миме, явно само аз единствено отдавам значение, защото първо часът е късен и всеки си е със семейството. И второ е малко трудно, който и да е друг да се опита да коментира нещо, което ти си написала. Всеки си има своя подход, тон, на кой по-рязък, на кой по-мек. Но всеки път нещата завършват по един и същ начин от твоя страна - анализ, нападение и т.н. В тези случаи не съм много сигурна кой кого разбира и кой кого не разбира. Обаче ти обещавам повече никога да не си позволявам да коментирам нещо написано от теб. Права си, явно не разбирам смисълът ти pardon pardon pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #99 -: юни 19, 2019, 18:47:53 »

Ехаа много сте и писали.

Панде, аз бях свидетел на подобна случка в градината, но толкова се впечатлих че не се наложи да се намеся. Едно дете удари Звяр с тупаник по гърба, Звяр отвърна, то пак удари и Звяр изпищя. Детето го хвана за ръчичка целуна му я, гушна го, Звяр направи същото, целуна му ръчичката и го гушна. Това в градината стана. Аз ей така  shok. Та става явно с говорене от страна на госпожите как да се отнасят един с друг, не че и ние не сме говорили.

Фери вземи си болничен, сега е подходящо време, не е проблем.

Аз вече не мога и не издържам. Мм е с криза от подаграта, аз съм остра уртикария, 20 дни ще трябва да карам на хапчета и ориз, картофи и хляб, а Звяр уж се подобряваше но ей сега вдигна температура... Утре ще му направим снимка на гърдите и пак по лекари... На работа ще лудна...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 19, 2019, 18:57:38 »

Мери ми, никога не съм си позволявала да анализирам постовете на някой, нито пък да го нападам. Доста преди теб пиша тук и не съм си го позволявала никога. Последния ти пост противоречи от всякъде на твърдението за "добрите " чувства. Извинете, че ви затруднява комуникацията с мен. За първи път го чувам. Има решение за това.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #101 -: юни 19, 2019, 19:00:48 »

Мери ми, никога не съм си позволявала да анализирам постовете на някой, нито пък да го нападам. Доста преди теб пиша тук и не съм си го позволявала никога. Последния ти пост противоречи от всякъде на твърдението за "добрите " чувства. Извинете, че ви затруднява комуникацията с мен. За първи път го чувам. Има решение за това.

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Предавам се  shok
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #102 -: юни 19, 2019, 19:34:43 »

Влизам и аз да честитя на Маги! Прочетох вчера и супер много се зарадвах! Маги, лека бременност и да сте живи и здрави! Моника сигурно много ще се радва да е кака smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 19, 2019, 21:10:10 »

Привет,дами!

Понеже хубавите новини летят бързо и стигат дори до хора,които не пишат вече.....

Честито,Маги! heart
Желая ти от сърце лека бременност и добре дошла в клуба на многодетните(Нека Силата бъде с теб Wink)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 19, 2019, 21:32:25 »

Благодаря на всички ви от сърце! Винаги сме искали три деца, та мечтата ни ще се изпълни. Да сме здрави и да изкараме до деветия, това ми е важно сега.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines