Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:34:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни - 2019 Лятото дойде, или може би НЕ?!  (Прочетена 58542 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: юни 17, 2019, 10:34:34 »

Леле, 2 yahoo yahoo yahoo Ха дано поне лесно се гледат после и най- важното да са здрави! good
На снимките от Пловдив изглеждаш много добре, макар и "посърнала" от гаденето и неразположенията, та като нищо да дойдат две момчета smile. На Моника ще и се стъжни живота, ще се налага сериозно да помага, милата.
Аз си забравих приказката, толкова се развълнувах cray cray cray yahoo yahoo yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 17, 2019, 10:43:49 »

В Пловдив ме беше хванал адреналина. Наистина е голяма емоцията на всяко ДРЗ за мен.
Моника за сега щяла да помага, но Леглото не си го дава!

Благодаря за пожеланията, за сега само се моля да са здрави и да избираме до деветия.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #62 -: юни 17, 2019, 11:33:35 »

ама как , това е новина! Я кажи пол знае ли се? Термина кога е?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 17, 2019, 12:27:40 »

Нищо не знам. Мина първа ФМ, но при две е много сложно да се види всичко. Поне знам че за сега са ОК. Голямо ръчкане и гледане беше. Термина е на нова година. Подаръци ще има за всички от сърце  Girl_hide girl_wink хахахаха
Та ако съм мрънкала много последните месеци, те са виновни!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #64 -: юни 17, 2019, 13:32:53 »

Леле, какви новини съм изпуснала! yahoo
Тъкмо да се похвяла от пътуването ни до София и Маги ме зашемети heart Много, много, много се радвам за вас! Bravo

Напоследък хич нямам време да пускам компютъра, а и едни екстендециални въпроси ми са в главата, че хич не е за хвалене. Wink Присещам се да пусна едно заявление за ясла, но още душа не ми дава. Хич не искам да викам на магарето Дий! Така или иначе обявени места няма, затова и зор да следя нещата не си давам. Ама ме чопли вътрешно и не ми дава мира... Особено нощем pardon
Естествено всичко е премесено с отпуск, заплата (кога ще я получа), работа, комуникация с хора и тн. Нещо хич не съм на работна вълна и този път очаквам как няма да ми е до общуване с хора извън най-близкия кръг.
Имахме остра нужда от почивка с ММ. Някак и двамата сме изморени физически и психически. Понатрупа ни се умора, а морето е още далеч. Така спонтанно той измисли, че за рождения си ден, който е днес, ще ходим до София. Бяхме без децата. Това е за първи път от времето, когато се канехме да ставаме кумове. В един момент той ме накара да се чувствам виновна едва ли не що за егоист съм, защото подхвърли, че може да вземем Кокона все пак с нас. После обаче се отказахме. pardon Дребният щеше да е в пъти по-спокоен поне с кака си наоколо. Та не жалихме бабата и я натоварихме от петък та до късна неделя.
В София си изкарахме жестоко! Някак ми е леко увредена психиката и се стреснах към 7:30, че съм се успала и какво ли правят децата. После се сетих на кой свят съм и дръпнах още малко сън. Жегата не ни спря и направихме хубав тур по центъра. Към културната ни програма имах включена среща с две хубави дами danceg danceg Познайте кои blum Маги, теб не сме те видели, ама това тотално би избило рибата Wink
Вечерта направихме едно гости на родителите на кумицата. Хапнахме, пийнахме, посмяхме се. В неделя що сън отнесох! Събудих се подпухнала! Върнах се в студентските години направо със спане след 10! shok Пак имахме разходка и се прибрахме късния следобед.
Пътуването ни се отрази добре дори в частта си да изберем дали да говорим, или да мълчим в колата. smile От снощи децата ни висят по крачолите. Днес има леко наказателна акция спрямо нас, но това е част от чара Wink

Свекърва, това със зорлем намирането на контакти отпреди брака ми е много хард. Може да го пише в някои дебели книги, ама по балкански НИ2 добре го е казал в частта с опъването Wink И аз се възхищавам за комуникацията, защото при мен и моите родители по такива теми няма. Спестявам всичко, че дудненето на майка ми и изкривената й представа за света ми е в повече. Баща ми е бил винаги пък в страни, защото не иска да ми се меси с размахан пръст, а и в повечето случаи го е било срам да пита и подпитва.
Булче, и теб те изчетох току що. Бързо да се възстановите и все пак да остане хубав спомен от почивката smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: юни 17, 2019, 14:01:57 »

Ей, като вземете да казвате половината неща, мен пък ме наляга конспирацията funnytooth. Еми беше казала на другото място, че ще са две в София, ама по барове. Обаче нищо чудно да сте имали чукната среща трите, макар двете да не се явявате на онова място. Така ли е? yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 17, 2019, 14:25:31 »

Здравейте
На мен нещо не ми се пише напоследък, пък и що ли?!
Имам и сто неща на главата. И с ММ обсъждахме сериозни теми тия дни, че имах нужда да си излея душицата. Нещо ми се струва, че боксувам на едно място. Ама в дупка съм сигурно, че РД наближава.
 pardon

Маги, честито! Много се радвам за теб!  heart Дано всичко се развива нормално и спокойно до край. Един път и аз да мога да кажа, че те подозирах от известно време. Дано и неразположенията ти скоро да те напуснат и да се радваш на бременността.  smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #67 -: юни 17, 2019, 17:05:19 »

Ей, като вземете да казвате половината неща, мен пък ме наляга конспирацията funnytooth. Еми беше казала на другото място, че ще са две в София, ама по барове. Обаче нищо чудно да сте имали чукната среща трите, макар двете да не се явявате на онова място. Така ли е? yahoo

Свекърва, нищо не ти разбрах  crazy crazy  blush blush blush Прощавай ама съм руса и ми трябва директно изказване. Доколкото разбирам аз в схемата с "ония двамата и онзи третия" lol lol Само че се явявах и на двете места, та не вдянах кой две къде не се явяват  blush blush blush 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юни 17, 2019, 18:09:49 »

Хаха, ти и Аличка не се явявате във ФБ - групата. Там Еми беше подметнала на Надето, че ще бъде с още някого от форума през почивните дни.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #69 -: юни 17, 2019, 21:13:11 »

Ох, влизам само да кажа, че подсмърчам пред лаптопа от кеф за Маги  heart heart heart
Няма да бременея самотно  give_rose
Мързи ме да пиша повече, ама сме добре  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 18, 2019, 07:08:35 »

Добрютро, как сте? Аз тази сутрин ще отида на работа малко по-късно, че нямаме шеф и няма кой да отключи.

Гери направи тема, че аз съм все през телефона. Ще си пише двете, пък знае ли се
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 18, 2019, 08:50:53 »

Магии, лека бременност оттук нататък! heart
Много се радвам за теб!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 18, 2019, 08:56:55 »

Ахахах Свекс, нашето си е сложно. Първо че често не си знаем бройката, че в последния момент някой му изниква проблем. Инак по баровете често сме две, с опция за трето лице е , ако се лепне някой непознат досадник.  Yes
А на тур обиколката бяхме една сурия хора. И аз много се радвам че видях Али и компания, с Миленка успяхме да се вместим в дневната им програма.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #73 -: юни 18, 2019, 09:31:29 »

Така де, познала съм кои сте smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #74 -: юни 18, 2019, 09:57:09 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine

Тук е някаква жега от сутринта, имам работа за целия китайски народ и почвам да се въртя в кръг, ако не се мобилизирам веднага girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Напоследък не страдам от никакви екзистенциални въпроси, наслаждавам се на прекрасното време, което имам тук и сега, чувствам се просто перфектно в тялото си, харесвам се, харесвам си нивото на дзен. С няколко думи екстра съм, не ме мислете girl_wink За мен емоционалното и психично здраве са малко или много моментни състояния. Както си ОК и изведнъж прас, хайде долу. А до това колко си силен емоционално и психически зависи колко бързо ще се изправиш, а в някакъв момент да не позволяваш на една значителна част от ситуациите дори да те разклатят. Преди бях критична към родителите и семейството си, наскоро спрях, вече не съм. Даже напоследък така преосмислих нещата, та направо ги харесвам, те са чуднички heart Успяха да ни научат какво в действителност е важно в живота, да не се вземаме прекалено на сериозно, да прощаваме, да помагаме на приятелите и семейството си, да сме отворени към живота и света, да живеем с кеф. Научиха ни, че когато нараниш някой, трябва да носиш последствията, да се извиняваш, да говориш, да общуваш. Че най-важното нещо не са чувствата на другия, а твоите собствени. И да трябва да пазиш тези на партньора, но без да се поставяш на втори план. Мисля, че родителите ми са силни емоционално и психически. Но за да стигнеш до това ниво на възприемане, трябва да си изял доста ла*на, да те е боляло дълбоко, да си ревал като магаре и още куп други негативности. Може би сме така устроени, за да се убедим какво е наистина важно и ценно, трябва да сме страдали за него. Донякъде разбирам Бубето и нейната нужда от тревожност, това си е закодирано в нас. При някои е по-силно, при други по-слабо. Но също си мисля, че едно дете променя това чувството, защото обектът на тревожност се концентрира само в съществуването на едно малко човече.

Отпадна ми едната командировка и сега се чудя на оферта за женски Мюнхен, ама така съм разорена, че картите ми реват. Обаче ми се живее две не виждам lol lol lol blush blush blush

Изчезвам да работя, че 150 човека са на моята главата. И ако не си свърша работата, няма да има за тях  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines