Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 07:00:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2019  (Прочетена 48120 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 27, 2019, 22:38:38 »

Здравейте от Враца

Тук си е същото.

Миме, видях, че е в Кауфланд ще има Детски празник за първи юни, нали се интересуваше.

Днес обикаляхме с мм и Бамбук по задачи. Голям зор, Бамбук търчи, ММ въобще не познава центъра, той тук все за риба ходеше. Та днес трябваше и двамата да ги държа под око.

Много ми е тъпо, че тук детски столчета за кола са им само за красота.

Бубе, успех на конференцията. Аз съм ходила на две университетски като бях докторант. Тъпи ми бяха и повече хора ме дразнеха lol lol но имаше и много добре подготвени и интересни теми. Ама много малко.
Какво идилично ежедневие имаш. Време ти е някое бебе да ти го разбута.

Хайде лека нощ от мен smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 28, 2019, 07:36:22 »

Добро утро.Тоя редактор вчера е натворил прекрасни неща вместо мен.Понеже пиша от телефона масово.Трудно ми е от компютър.
Ние събота и неделя се разбихме.Ходихме на гости на едно село.Моника се натича на воля, после до нашето лозе уж да берем череши ама не са готови.В неделя и една разходка в парка направихме, абе хубаво беше.Починахме си емоционално, физически никак.
Работната седмица почна на пълни обороти, направо яко ни завъртя!Но така е то!

Панде, да си изкарате добре в БГ.

Хубава седмица на всички!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 28, 2019, 14:17:30 »

Привет!

Панде, добре дошла, колко време ще сте си в България?

Иначе за конференцията - тя не е университетска, а международна, но е ред София да е домакин. Цялата тема е посветена на астрономията, аз ще говоря в деня за звездообразуваме и междузвездна среда. Имам си тема, тя е всъщност и тази, по която си работя за докторантурата - Изследване на степенни опашки при еволюиращи молекулярни облаци.

Днес е много топло, направо си е лято! Отворих сезона на роклите и тук, само съжалявам, че тръгнах по чорапогащник.

Днес деня ми е плътен от сутринта, но успях да свърша доста неща, че даже си намерих и купих бяла риза - много отдавна търся вталена такава, която обаче да не ми се отваря на бюста. Обядвахме с милото, разходихме се малко в парка и сега съм готова отново за работа (харесва ми да си работя в кабинета, кой да предположи). Вечерта сме на кино, на Аладин, но нямам много високи очаквания, защото анимацията достатъчно си ми харесва, а досега Дисни ме разочароват с игрилните си филми по класически детски.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 29, 2019, 07:36:00 »

Хора, дайте ми медал за голяма бяла птица, чак вчера зацепих че Фери е бременна!Много се радвам за тях, ще е голямо приключение smile

Аз съм от вчера с главоболие.Дано днес ми мине!

Хубав ден от мен и целувки!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #124 -: май 29, 2019, 10:11:09 »

Маги, заповядай, медал за Лебед  girl_wink



* 13E5ADB3-9953-4146-8404-65163671057A.jpeg (61.43 KB, 620x413 - видяно 422 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #125 -: май 29, 2019, 13:38:01 »

Здравейте!
Тези дни съм на колела и в пряк, и в преносен смисъл.
Изпратихме си нашето момиче на бала. heart Беше прекрасна, нежна и много себе си heart Оказа се, че сме единствените, които я изпратихме пред ресторанта. Майка й и баща й не дойдоха. Имаше някакви сръдни и неразбирателства, ама все си мисля, че на 19 ти е простено, докато на другата възраст трябва да си по-зрял откъм държане. pardon Както и да е! Подарихме си й бижуто, майка на другия ден допълни подаръка в същия стил, за да е комплект. От висене час и половина права краката ми бяха целите в мазоли и едва се прибрах.
В неделя бяхме на сватба. Не ми върви на морски сватби и това си е blush Това беше сватба с най-много млади хора, лежерна, плажна почти. Е, танци нямаше! shok Бяхме като на концерт с живи изпълнения. Имаше 3 хорА и докато се усетим, времето за танци свърши. pardon Важното е младоженците да са си харесали празника. good Около 12 часа беше цялото приключение с пътуването барабар. Изморихме се доста и съм доволна, че този път децата не бяха с нас. Нямаше шанс да издържат!

Тези дни си дадох много зор и с шиенето. Довърших завесите за спалнята, като ги мерих 15 пъти. Оказа се, че не се спраха, колкото очаквах и тази огромна площ от плат я мерих и мерих... crazy Снощи им беше бойното кръщене yahoo
Довърших и костюма на Кокона. Тези дни имат уникални неща из градината и ще пиша в нашата тема при първа възможност.
Сега отварям път на летни поли и рокли, които са полуготови.
Не е лошо да си изчистя къщата за утре, ама да видим кога blush
Фери, heart Имам куп въпроси, ама в твоята тема. Хич няма да се изчерпаш в един пост Wink

Маги, заповядай, медал за Лебед  girl_wink
lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #126 -: май 29, 2019, 15:41:28 »

Еха, 12 часа отиване- връщане и сватба smile Дет се вика, само дето едно кръщене не сте успели да изкарате good
Лани една съученичка така разправяше за плажна сватба на дъщеря си. Тя се смееше, че едно е да го гледаш на филм, друго - да го организираш. Те в един от Резортите го правили, ама маси и всичко останало било разположено на брега. Хубаво, но духнал вятър, шатрите се разклатили и романтиката отишла на кино. От бученето на морето никой нищо не чул какво се говори, а накрая се замотали кой с каквото може, да се спасят от навяванията на пясъка. Булката имала пясък и в гащите и преди консумирането на брака, дълго и щателно се почиствала, защото хем се била мазала със слънцезащитни мазила, хем се изпотила, в резултат на което всичко по нея полепнало и заприличала на ходеща шкурка pardon
Аличка, аз също им се чудя на тези хора, вместо да се радват на децата си, че ето ги, пораснали и щастливи, те взели да се цупят за глупости. На този матурант, дето попаднах ни в клин, ни в ръкав на изпращането, родата по двете линии отказали да се срещат заедно и за да няма ощетени в точния ден, в къщата бяхме няколко съседки, колкото да не е без хич. Какво толкова има да делят, не зная...
Браво на теб за завесите, с перделик ли ги прави?
Оф, разперила съм и аз кройките и се потя над една блуза от естествена коприна. На където я дръпна и натам се криви, като жива е. Едно време съм шила с хартия върху пластовете, толкова е трудно. Ама сама се набутах, никой не ми е крив...
Булка, този Чернобил още по- тежък. Да свършва вече, нямам нерви... Тцтцтц, точно така беше, никой нищо не казваше и само лъжеха, а последствията сега са на наша глава. Да им умра на достойнството на нацията diablo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #127 -: май 29, 2019, 16:01:01 »

ОО свекс аз съм ходила на супер яка сватба на морето, баш в плажа. Булката и младоженеца се бяха скарали с родителите си ( майката на булката се беше сгаджосала с бащата на младоженеца и до съд бяха стигнали). Та решиха никаква рода на сватбата, само приятели и братовчеди.Май съм ви разказвала, ние бяхме шаферки, имам снимки в профила, беше приказно. Боси всички, заведението беше един кораб на плажа, нямаше хора, танци,а само луд купон. Баш като на филм беше, от предната вечер започна купона

Ох мани жено, цял уикенд гледах документални, радиация сънувам вече... снощи и аз гледах в една точка след епизода... Искаш ли книгата да ти пратя "Чернобилска молитва"?

Маги laugh laugh badgirl badgirl

Али как за бога няма да си изпратиш детето ?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 30, 2019, 09:48:43 »

Не се смейте, тия дни съм много зле физически и това се отразява на психиката ми, но всичко ще се нареди.Уж чета, уж внимавам ама нъцки!

Ох аз почнах да се чудя да го гледам ли тоя Чернобил, много тежък казват че е.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #129 -: май 30, 2019, 11:51:00 »

Ох аз почнах да се чудя да го гледам ли тоя Чернобил, много тежък казват че е.
На руините на огромна катедрала в Дрезден е поставен надпис "Да се помни и вразумява" /мой превод/. Останала е дупката от бомбата и наоколо са разпръснати огромни каменни отломки и обгорели греди. В подземието, служещо преди за гробница на видни свещеници, са били евакуирани жени и деца от близките квартали, няма оцелели... nea
Та и филмът е така, не е измислена фантастика, а сурова действителност. Било е повече от ужасно и точно затова трябва да се помни и знае. Наред с пораженията от ядрения взрив са показани и безумията на студената война, безсилието на здравомислещите хора, безхаберието и некомпетентността на властите и безсмислието на политическия строй. Много е спестено на зрителя, въздейства се предимно с музика, мрачни тонове, кратки, но наситени с драматизъм диалози и човешки истории... Не мога да преценя дали този, който го е гледал, или който не го е гледал, губи повече. pardon Независимо в какво състояние на духа е човек, няма как да не е разтърсен.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 30, 2019, 11:55:19 »

Това трябва да се помни, факт е.Заради безумието на партията, заради тъпата студена война, заради жертвите дадени, заради нечие его.Ние ще носим следите на този експеримент с хилядолетия, но за съжаление власт имащите няма да запомнят.Там не играе паметта, там играят други интереси.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #131 -: май 31, 2019, 11:33:09 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine

Къде пак се загубихте всички Hmmm

Али, ще кажа само, че човек страда от глупостта си girl_wink

Ей, зарибихте ме с този Чернобил. Ще го гледам в HBO Go, когато пуснат всички епизоди, че не мога така да чакам  blush blush blush

Уикендът имам планове да подредя програмата за пътуването ни, че има 4 дни  girl_impossible girl_impossible girl_impossible И накрая ще стане като всеки път, каквото дойде на място  blush blush blush

Искрено се надявам да ми се усмихне късмета в неделя и да пия по няколко питиета с интересни разговори.

Очертава ми се някакъв интензивен период на емоции и промени, да видим как ще излезна накрая blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 31, 2019, 13:33:23 »

Здравейте smile

Аз съм на фризьор smile друго си е някой да се старае с косата, а не само храс-храс, и после сам се сушиш lol lol

Ей, много ви тресе тоя Чернобил. Ама не ме изкушавате. Ние за кино се гласяхме докато сме тук, ама не остана време.

Айде че ще ми мият косата
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #133 -: май 31, 2019, 19:49:02 »

Е колко пък трябва да си дебелокож да не си изпратиш детето на бала  huhhuh.gif
Имам една приятелка, братовчедка ѝ е в Кипър и има бебе на почти годинка. Та бебето още си няма официално име щото родата се изпокарала как да се казва и почти една година му викат бебето lol Питам е няма ли си акт за раждане, как са го записали, майка му и баща му адвокати...вика не знам, не питам много, че темата е деликатна  pardon
Чернобил много актуален, ама нз аз дали е подходящ за моментното ми състояние и засега май ще се въздържа.
Леле Али що не си направихте уикенд на морето, поне една нощувка, много път  angry
Днес пък Панди ми дойде на крака до работата да я видя  в обедната почивка heart
Леле как ви се занимава с шев и кройка, всичко давам да се шие в Икеа.
Утре май няма да можем да отидем кой знае къде в това време nea
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines