Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:46:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2019  (Прочетена 48124 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 23, 2019, 13:22:47 »

Знам, че обичаш да се заяждаш с мен, макар да не разбирам защо, но няма значение. Ако е възможно продължавай да ми подминаваш постовете, по-спокойно ми е. Ей, сега чета цитата от мен и не виждам нещо лошо да е казано. Ама важното е нападки да има.
Само човек, който ме познава може да знае дали бих написала такова нещо, за да засегна, всичко друго са чисти интерпретации. Тук има хора, с които ми е приятно да си комуникирам, останалите ги подминавам и не ги закачам.
Отговарям на този коментар единствено и само заради Панда. Иначе бих го подминала, защото знам, че след него ще има още хиляди.

Панде, извинявам се публично, ако съм те засегнала с написаното. Нито за миг не съм искала да го правя. Написаното беше шега, не знам в кавички ли трябва да го слагам или да подчертавам, че е шега, за да се разбере. Знаеш, че те уважавам и разбира се, че не бих писала нещо с лоши помисли. А вече кой как го разбира си е негов проблем. Не знам защо някой все трябва да търси под вола теле и да създава конфликти. На мен идеята ми допада, макар да не познавам старите съфорумки, затова си пиша по-често тук. А и там засега няма кой знае какви разговори. Ако не съм искала нямаше да се включвам и там.



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #106 -: май 23, 2019, 14:14:26 »

Алич, не, не говоря за сериала с Ева Лонгория, той е къде по- висока класа и съм го гледала с удоволствие до последно, макар малко да го поразмиха накрая.
Много лъжкини явно има funnytooth
Този е за живота в един елитен колеж, където студентите са все отличници и перфекционисти в работата си и съответно гледат да се надцакват. Имат си разни тайни - единият е гей, бащата на друго момиче е крадец и е скрил при нея присвоени суми, на една майките са на висок обществен пост, но си изневеряват и правят скандали, момък ходи с преподавателка и т.н.т. За разкош има и убити брат и сестра, ама сестрата се оказва, че не е съвсем убита и се появи жива и здрава. Сега разследват кой е убил брата и в групата са включени две героини от стар сериал, бивши студентки, но тук са преподавателки. Бе, бозичка, ама красива Wink
То, че са подготвили снимките е ясно, въпрос е дали участниците в рекламата са артисти или е действително събитие, под тяхна егида. Има кадри и от Античния театър, но и това нищо не значи. Онези реклами със светлините съм ги гледала, там по- върви да се досети човек още от началото накъде отиват нещата, ама тук ни в клин, ни в ръкав смесват светлина с осветление pardon.
Е, 50 дни са си два месеца и половина, бая време е. Хаха, че какво, ще те гонят ли, ако останеш без доходи Wink Изплаши ги ти, че първа ще избягаш, ама без децата, да ги видя тогава Oh my ...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #107 -: май 23, 2019, 14:33:11 »

Цитат
Малки сладки лъжкини съм гледала първи сезон. Нали става дума за филма на Ева Лонгория за домашните прислужници? Така и не намерих време да свалям и гледам другите сезони. Мен ме кефеше динамиката, че е сходна с тази на Отчаяни съпруги, на които съм фен. За справка - никога не съм понасяла Сексът и градът, че ми е феминистки.

хахах стана развален телефон, този който ти си гледала е Devious Maids  pleasantry

Цитат
Публикувана от: Vivi20
Вмъкни цитат
Булче, проследих я тая драма ... просто не мога да повярвам как едно 19 годишно момченце им скри шапката на тия мадами Джефри и Тати ... а последното видео на Джефри по въпроса беше такава плява, че направо ми се отщя да го следя повече, а ме кефеха някои негови неща, особено розовия му сейф ... ох малеееееее ... макар че съм малко раздвоена дали човек трябва точно така да си харчи парите. От друга страна, той си ги е изработил, той си ги харчи както си иска. smile Нейтън ми е супер сладичък smile


Aз ти обясних,ама и тук да кажа, Youtube се намеси според мен и секнаха цялата драма, но беше велико изживяване да се следи, аз денем и нощем наживо следях броячите, ама малкото човече доста добре се измъкна от ситуацията.

always_and_forever изобщо не обичам да се заяждам с теб, защото знам че всеки път не можеш да спиш с дни от мен... Но като засягаш човек на който държа много и му знам намеренията, не мога да стоя безразлично, моля те, за пореден път, приеми обратната врзъка . Точка.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #108 -: май 23, 2019, 14:58:17 »

Здравейте,  момичета!

Присъединих се и аз към фейсбук групата, надявам се да мога пиша. Всъщност аз и във форума много искам да пиша, но чисто физически не ми остава време. Хвърлям по едно око, но наистина ми е трудно да пиша. Всъщност се замислих, че поне мога да се опитам да пиша по-често. Другият проблем е, че наистина от телефона се пуше трудно, на работа имам филтър, вкъщи вечер не включвам компютър...

Малки сладки лъжкини гледах донякъде к ми омръзна. В момента гледаме Big little lies, The Crown и аз доскоро гледах Jane the virgin.

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #109 -: май 23, 2019, 15:01:22 »

Ехаааа, нито сериалите ги знам, нито драмата с онези тримата lol Единият го знам от Булчето, беше споделяла някакъв клип, ама другите нищо не ми говорят.

Аз нали разчитам на натуралната си хубост  blush (пу, че съм скромна) грам не ги следя тези мейкъп влогъри  Girl_hide

Бях решила с котката да почнем да гледаме Короната, а за Чернобил и Параграф 22, само ако има всички епизоди качени в HBO GO. Не е моето това да се качи един епизод и да чакам след седмица nea А и още нещо, аз съм GoT девствена lol lol
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #110 -: май 23, 2019, 15:44:47 »

Хахаха, и аз нямам нито един цял епизод изгледам на ГоТ,  но горе долу знам за какво става въпрос, съпружеството го следеше. Сега като мина истерията мога на спокойствие да си чета книгите
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #111 -: май 23, 2019, 16:55:42 »

Хихи и аз нз Булче от къде това време за толкова сериали.
Свекс уби ме с тия малките, аз мернах няколко епизода, но ми сесе видяха прекалено лигави.
Аз мисля короната да подхвана и чакам Джун.
Чернобил ще изчакаме повече епизоди да излязат.
Никакви влогъри не следя, и аз разчитам на естествена красота и скромност ;-)
Около мен повечето са без деца, та се нагласяме някак.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 27, 2019, 09:55:51 »

Привет!

Колко хубаво, че сте писали последнмите дни smile Отдавна не съм имала толкова за четене!

Ние изпратихме нашата абитуриентка, направих ѝ и фотосесия малка, та постепенно си попълвам портфолиото  blum Иначе си мислих дали ще се почувствам носталгочно в старата родна гимназия, ама не, минало ми е отдавна явно.

Тези сериали, които сте изброили, никой не следя от тях, търся си обикновено нещо в Нетфликс, но с много малки изключения, повечето неща са правени просто, за да ги има, нямат стойност и замисъл.

От миналата седмица имам строен ежедневен график, много ми харесва засега! Кой да предположи, че рутината е хубаво нещо. Сутрин се занимавам по вкъщи и себе си, на обед нося на милото хапване и обядвам заедно в парка, а след това отивам в университета, където си работя 4-5 часа. После се прибираме заедно с любимия, вечеряме навън или вкъщи, гледаме филми. Разликата с преди беше, че всеки ден съм ден за ден - много често си работех просто от вкъщи, но явно нямам много силна воля, защото когато съм си у дома, често се разсейвам и не мога да отделя плътно часове за работа.

Другата седмица ще е първата ми конференция. Доста се притеснявам, все пак това ще е бойното ми кръщение в науката. Ако можех щях да го отложа. Но знам, че щом искам да се занимавам в тази сфера, така или иначе ще ми се налагат такива изяви. Трябва просто да се стегна и дано всичко мине гладко!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #113 -: май 27, 2019, 10:39:08 »

Привет, лейдис Sunshine Sunshine Sunshine

Ние уикендът го раздавахме мързеливо вкъщи, ходихме малко на шопинг в събота, кино и хапване. В неделя гласувахме и после гледахме панаир lol

Имам толкова много работа в офиса, а трябва да подредя програмата за Италия, имам осем дни, а още не съм гледала къде ще ходим girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Бубе, ще се справиш, просто бъди уверена в себе си, в знанията си и в потенциала си girl_wink Стискам ти палци и да разкажеш как е минало после good

Новината на Фери много ме зарадва danceg danceg Браво на тях Yes Дуй дуй и целувкен kiss2 Сега разчитам всички други да забременеят и да има с кой да си пишем тук blush Не съм бременна, не ме подозирайте lol lol lol Толкова ексурзии съм планувала и така съм напълнила графика, че до октомври всеки месец имам по едно излизане извън страната, а юли може би ще са две girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #114 -: май 27, 2019, 11:02:44 »

Бубе, какво представляват тези конференции? Предвижда ли се да обсъдите какво си правила в Германия, да споделиш опит?
Много ви е хубава абитуриентката, истинска млада дама good Имам чувството, че и вие със съпруга сте се снимали точно на тези места Wink. Аз нали не съм по фотосесиите много- много, все ми се виждат еднакви пози със сватбените blush
И ние си изпратихме момчето по съседски. Стояхме около половин час, пихме кафе и направихме купчина пред входа, докато влизаше в колата. Родителите го последваха, да видят съучениците и учителите му преди влизането в ресторанта. Не е като на момичешко изпращане, няма какво да гледаш толкова на един костюм, риза и вратовръзка. Пък и той има още съвсем бебешка физиономия, тънко вратле и плах поглед, все едно за първи учебен ден тръгва heart Завършва математическата и ще следва, но още е детенце и слуша много мило мама и тате какво да прави, как да застане, на класната кой букет да даде и само клепа с очета и се черви smile.
Успях да свърша част от заплануваната домакинска работа, защото пак ми се изринаха ръцете sad Все забравям, че съм родена за принцеса. Родният и той клекна от липите и само киха и му текат сълзи и сополи, ама няма кой да го съжали, като не си свърши работата преди това.  Wink
Кардашиянките се опитах да ги гледам по Диема Ф, но епизодите са толкова плоски, че дори и за скука не можах да ги издържа. Мислех, че сестрите са по- наперени, ама те едва- едва се влачат и все някакви драми несъществуващи си измислят. В майката сякаш има повече живец. Wink. Мъжете и те гледат като дрогирани и само се извиняват един на друг, абе, боза.
Чакам тези дни да се върне приятелка от чужбина за месец и да тръгнем двете по любов. Тя няма да може, защото е прясно омъжена за трети съпруг, но мен няма какво да ме спре Wink
Миленка, аз също се радвам като има бременни, защото от скука пишат по- често Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #115 -: май 27, 2019, 12:05:40 »

Свекс, остана си ти  без любовник, нещо не ти върви! Дай да ти намерим един шугър деди хахах. Кардашианките си трябва следене от самото начало, аз ги гледам от поне 7г, за да навържеш цялата драма. Иначе всичко е режисирано за епизодите. Мама Крис е много способна жена, направила е милиони от неталантливите си дъщери.

Миленко, хайде от кога те чакам да се обебиш, стига си хайманослвала  lol ( това в кръга на шегата, че аз по принцип не се бъркам в бебеправенето на хората)

Ние много хубаво изкарахме уикенда, ходихме при кума всички (нема кума вече, официално се разведоха), на барбекю, децата тичаха, ние се забавлявахме, много хубаво. Вчера също насам-натам, гласувахме, по парковете.Днес съм на въртележка от сутринта!

Бубе, успех на конференцията!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 27, 2019, 15:07:21 »

Добър ден, нямам време да стигна до тук днес и тая седмица така се очертава. Веселбата е пълна.

Бубе, много обичам конференциите, успех и съм сигурна че ще е ползотворна.

Миленка, хващай се в ръце Wink

Каква е новината на Гери, нещо изпуснах.

Ох ще пиша пак по-късно.
Чао че ми е лудница.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #117 -: май 27, 2019, 17:49:51 »

Ехаааа, във ФБ ли се пренесохте? Да си направя един таен профил (без роднини и познати) lol lol lol , че да мога да си общувам с вас  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #118 -: май 27, 2019, 18:25:27 »

Не, тук сме си smile Толкова сме писателките... Във Фейсбук групата също няма движение, хората работят Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #119 -: май 27, 2019, 20:10:49 »

Ххихи хич не ми е скучно, просто почнах по-често да отварям лаптопа вечер, и най-вече репих да ви държа в течение Wink
Бубе, успех на конференцията.
Ние имахме интензивен уикенд, в събита пазарувахме, после се събирахме на барбекю, 10+ човека бяхме, пак голяма лудница, ма поне Мис се накефи и си поигра с приятелка.
Надуваемият ни замък миналата година се спука на много тъпо място, и сега търсим варианти да го вдигнем на крака  nea
В неделя една колежка дойде с малко бебе на кафе, погушках го, помирисах го, голям кеф  heart После гласувахме,  ходихме до нашите, след това аз на маникюр, ММ на тренировка и от толкова хайманосване, в неделя вечерта до 12 оправяхме къщата   blush
Днес бях малко на автопилот, ма сефте  pardon
Верно никакви ви няма...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines