Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:56:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2019  (Прочетена 48125 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: май 01, 2019, 08:14:15 »

Добро утро!
Честит ни нов месец!

Как минаха почивните дни?
Ние ходихме насам-натам, ядохме козунаци и агнешко, починахме, ако изобщо е възможно и тЪй. Времето беше с нас и успяхме да се разхождаме.

На мен още ми се запушва носа, колко време вече я влача тая хрема?! Запазих си СПА-то и рЕзко започнах да се оглеждам за море. Не мога да трая да не се занимавам с някакви организации. Рано ми е още, ама като не знаем къде искаме да ходим, ще ми трябва време. Действам и по организирането на рд на любимия.  heart Абе важното е да има напрежение.  tease

Този месец ще има доста събития. Не ми се мисли, ако трябваше и на двете сватби да ходим. tease
Хайде хубав ден и месец!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: май 01, 2019, 08:36:59 »

В клоните зелени майско птиче пей,
знаменце червено вятъра люлей!
Вей се, майско знаме, вей се в родния ни край,
нека всеки знае, днес е Първи май!
Хайде, хванахме се за зелено, няма шега, идва лятото!  yahoo
Аз съм бясна, Родният е на работа и ми съобщи едва днес. Не че нещо, ама му бях организирала много добре деня за основно почистване на къщата. Работи в петък, в понеделник /от великденските/, гласи се и за 26- ти май пак да се измъкне. diablo Можех да врътна няколко срещи с приятелки, по женски, ама на. Че и ръцете си пестя заради алергичните обриви, пълна скръб изобщо Wink
Миленка, /от априлската тема/, нищо ново зад Океана. Планират да пътуват за Австралия и после пак към Индия. Хаха, на сватовете също им е непонятно какво е това навъртане на мили и го превръщат в притеснение да не се случи нещо- примерно, дали няма да ги ритне кенгуру, или да ги хапне алигатор /цитирам сватята/ funnytooth  Да отмятат и Нова Зеландия и да си сядат на д- тата. Вярно, парите са си техни и могат да ги харчат както си искат, но някак ми намирисва на болестно състояние вече това обикаляне.
 и Летящият холандец не се е спрял един месец без да отскочи някъде из Европа, явно е всеобщо явление на това поколение. Пак добре, че не са решили околосветско на лодка да предприемат, че тогава вече и аз ще взема да се притесня. blush
Хубав и ползотворен да ни е месецът!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #2 -: май 01, 2019, 14:30:18 »

Христос Воскресе! Да сте здрави и да се роите Wink Аз съм се отчела, та не ме бройте.
По празниците бяхме в Русе heart Племенникът (на братовчед ми детенцето) направи годинка. Кръстиха го по този повод. По обедно време бяхме в някогашния най-скъп и луксозен ресторант, където майка и татко са се женили. Сега е бар енд фууд Wink Много хубаво място, с прекрасна кухня! Чак и сервитьорите са супер, не защото бяха все млади мъже, а защото изтърпяха много малки тичащи крака.
Леля ми отправи предложение - когато си вземе отпуск лятото, да отида с двете деца! Това ще е yahoo На мен много разтоварващо ми действа ходенето там. Имам много спомени от моето детство. Ще е прекрасно, ако и моите деца създават хубави спомени там heart Ще видим! Дано го съвместя с морето, ремонта, кандидатстването за ясла, търсенето на работа и още неизвестни pardon
Тази седмица е леко луда. ММ и Кокона бяха на вилата. Сега вече съм сама с две деца, а ММ ще работи часпром без да си идва вкъщи. Родният на Свекърва е по- за жалене, че вечер могат да го навикват. ММ майка му да си го строява, а вкъщи ще е толкова чисто, колкото сколасам  pardon
Днес нали е ден на труда се потрудих. Бяхме с майка и с децата до Домко. Час-час и половина гледах завеси. Харесах 10 модела поне, ама финансово се ограничих. Купих си плата и сама ще си ги шия, че иначе ставаше почти двойно. Два месеца имали промоция на текстил, ама кой да знае! Карай! Другият път ще ходя без деца, че леко се пощуриха.
Досега оцветявах за релакс. Кречеталото се събуди и ми направи забележка къде съм излизала. Каза: Няма нищо! Така се учиш lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 01, 2019, 14:42:32 »



Здравейте!
Днес и тук е почивен ден. ММ гледа дребното, аз наваксвам с немския smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 02, 2019, 07:11:06 »

Добро утро.Ние имахме хубави празници.Много веселба, игри, виждане с близки хора.Малко ядене smile

Аз нищо за никъде не гледам,т ази година ще бъде в последния момент всичко.Ще видя колегите кога са си писали отпуските и тогава ще решаваме ние кога да излизаме и къде да ходим.Въобще не го мисля това.
Вече взех да свиквам на новата работа и с колегите, а това ми е най-важното в момента.Да се съсредоточа, да внимавам ид а не правя глупави грешки, за които да се мразя после.

Свекърва, това с пътуването го дават като болестно състояние на новото поколение.Те вече и не са малки и е време да си седнат на трибуквието, но начина на живот много се е променил и лъже, че вечно ще сме млади и старостта е нещо далечно.

А в тоя ред на мисли, днес моя мъж става на 40г!Кога минаха тия години?Аз го познавам от 18 годишен  blush Имаме един цял живот зад гърба си заедно!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 02, 2019, 07:29:40 »

Привет мривет!
Свекс, това стъкленото дето си го снимала става за бой с ютии. biggrin pardon
Маги, така си минава времето- обърнеш се и сме вече стари кралици ( и крале ).
Панди, ти ако си виждала ние как изглеждаме на село - всички са в кал, каша и прах. Щото малкият дели само петната, друго не- маже по нас, каквото не е успял да избърше в себе си. Всяка вечер хвърлям за пране... huhhuh.gif
Аз си подготвям за ремонта, работя ( че и пари трябват мамка му ), попоглеждам 15 сериала едновременно, които излизат по серия на седмица. Инак чакам както обикновено с нетърпение петък вечер. Ще правим с приятели домашна пица, ще гледаме Фонтанът и ще плачем. Така де, ако не ревеш- за какво си жив. biggrin
Чудя се дали този месец да си пусна картата за фитнес пак, или да почивам малко, че май попрекалих предишния.. huhhuh.gif
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #6 -: май 02, 2019, 08:48:13 »

Ей Христос воскресе и от мен и честит ден на труда!

Ние още сме на баба инклусив, утре се прибираме. Много хубаво минахме, хапване, пийване, разходихме се до близкото курорт че, вчера върнахме една скара на двора. Остава ми днес да се видя с един братовчед и затваряме кръга. Решихме да се приберем по-раничко да се адаптира е един уикенд в София.

Целувки и поздрави на всички!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #7 -: май 02, 2019, 09:55:56 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Един почиващ електрон се размазва в спа-то, фитнес, масажи, с една дума - почивка...

Свекърва, явно и аз съм от това поколение. 5 лв. да имам за ексурзийка ги давам  blush И ще го оправдая с пълна сила тези два месеца lol lol Виж спестени пари може да нямам, но емоции... Ей, пълна съм и се разширявам, мога да побера още. Дай ми само нов град, нова държава, някой остров. Не мисля, че е болест, а начин на възприемане на света. Само на път се чувствам истински жива, мислите за поредното пътуване ме държат да не изкукам в ежедневието, плюс две кукувици като мен, особено едната kiss2 kiss2  heart

На работа само проблеми, стари изостанали неща имам да оправям, малко да си оправя настройките, че нещо напоследък бях прегоряла blush

Хубав ден от мен, пиша два мейла и тичам към фитнеса  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 02, 2019, 13:41:33 »

Здрасти в новия месец! Аз се чудя защо никой не пише в старата тема  crazy
Свекърва, нека си обикалят, сега им е паднало! На мен на всякъде ми се ходи, ама не и с дете, ще чакам да порасне явно  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 02, 2019, 14:41:30 »

Здравейте smile

Маги, а в честит твоят мъж! Да е здрав и винаги до вас с Моника!

Аз също обичам да пътувам, за толкова много места само съм чела, а ще се радвам да ги видя. Но имам много други неща, за които ми трябват парите, които биха отишли за пътуване.

Съгласна съм с написаното от Маги.

Мери, пътуванията са зареждащи, но детската усмивка също Wink

Хубав ден

П.п. днес прибрах Бамбук с колелото, той на детската седалка. Оцеляхме smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #10 -: май 03, 2019, 15:09:15 »

Да не сме сменили месеца и аз да не съм разбрала? С тия делници и празници хич дните не оправям, ама уж месеците се сещам Wink
Майтапът настрана, ама хем имам много свободно време, хем се разглабям и до вечерта съм гроги. Някак 100 неща ми се иска да свърша и ги върша на по-бавни обороти. Вчера преизпълних плана! ММ, ако види колко гориво от колата липсва, лошо ще му стане. То уж тук, уж там, а се прибрах къде 3 следобед...
Това за пътуването е някак другата крайност на поколението на родителите. Преди почти никой не можеше да пътува. Майка ни беше години наред очите и ушите за чужбината. Развенчаваше много митове и легенди. Откакто тръгна поколението на ягодоберачите не се спря. Няма лошо, стига да знаеш какво искаш. И на мен ми се пътува, ама няма да е сега. Никой не ни е крив, че с ММ сме се юрнали от средата на 20-те си години деца да правим. pardon Въпрос на приоритети! Имаше период, в който работехме като луди. Пари имахме, ама време - не. После имаше период на безпаричие и наличие на прекалено свободно (за мен) време. Докато са ни сравнително малки децата и имотният въпрос не е на 300% уреден, ще си седим на дупетата. След ходенето ни до Русе сме приятно изненадани как децата се държаха. Все пак 4-5 часа път не са малко време. Нас ни хваща саклет на моменти!
Ще пътуваме. Сигурна съм good Майка и татко като двойка се юрнаха в чужбина на около 50 години, че ние ли няма да ходим преди това Wink

Булче, много свежо звучиш аут ъф офис-но Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 06, 2019, 08:40:38 »

Честит празник!

Миналата година Бамбук ходи във Военно-историческия музей, но май не беше разбрал много. Само се беше уплашил от изтребителите. Сега повече би го оценил.

Той вчера имаше имен ден, но не можа да го разбере баш. Валеше, духаше, беше 7 градуса и не можахме да отидем на отворените врати в пожарната.

Хубав ден,тук все още вали
Активен
LittleSunshine

Публикации: 0


« Отговор #12 -: май 07, 2019, 10:03:06 »

Здравейте, момичета give_rose
Аз ви чета от известно време, но днес се престраших да пиша и аз. Приемате ли нови попълнения?
Ние вчера празнувахме скромничко, само с 2ма приятели - по-точно приятел и новото му гадже, която се оказа доста мила девойка и всъщност си изкарахме много готино.
Времето вчера не ни спря, защото си бяхме на топло в къщи. Обаче днес беше страаашно трудно да се излезе на работа - в къщи топло и приятно, навън - ветровито, дъждовно и студ като за декември  crazy Дори с децата видяхме голям зор да ги накараме да станат и да се приготвят за излизане...
Усмихнат и успешен ден на всички smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: май 07, 2019, 10:48:53 »

Привет след празниците!
То събития, събития, не знаеш кое по- напред да следиш Wink Вчера гледах парада, после папата, после се чу за новия потомък на кралското семейство, за самолетната катастрофа, падна град... и спира Шоуто на Слави Oh my ... Личните събития трудно можеш да си вмъкнеш в деня Wink
Имах среща с приятелките ми съученички от детската градина, прекарахме страхотно. Толкова се смяхме, че по едно време сервитьорът взе да се навърта около нас, ама не дръзна да направи забележка. Уж залата беше пълна, но всички млади забучили пръсти в мобилните и си мълчат, муха да бръмне, ще се чуе, пък ние се хилим на простотии. Само да напомня, този ми кръг познати са все от високо ниво интелектуалки, което не им пречи да клюкарят пикантерийки от първо лице. Хубавото е, че нито една няма внуци, заменяме ги с отглеждане на котки и кучета. Няма и с любовници, макар само аз да съм заседнала на първи брак, а те да са с по три минимум опита. Та така, имам някакъв стимул за обществен живот поне през този месец.
Честити отминали празници на Маги и Панди!
Имате ли познати абитуриентки тази година? Аз нямам... Нямам и информация от фризьорката в близост, защото взела, че си загубила тефтера и сега не знае кой кога ще идва и дали изобщо ще идва, че да се коментира.
Хайде, хубав ден, дано и някой друг се включи heart
Малката Слънчева, приемаме, как да не приемаме, ама кажи ни нещо за себе си smile good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 07, 2019, 12:37:40 »

Здравейте smile

Аз да добавя и Met Gala 2019. Някои не можех да ги позная.

Хари пак много симпатичен. Как ли ще се казва?

Самолетната катастрофа в Русия ли? Ако знаете от къде разбрах за нея ще паднете. От Инстаграм на Кристиан Костов, от Х фактор

За Слави чак не ми се вярва.

Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines