Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:42:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март 2019 - Честита баба Марта!  (Прочетена 65911 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #150 -: март 25, 2019, 10:14:23 »

Добро утро!

Черпя ви виртуално за малкия ми рожденник, кога стана Благата ми вест на 4г. Милия, изритахме го на градина, ама какво да се прави, там са му приятелчетата и ще си празнува на деня с тях а събота с на мама и тати приятелите smile.

Уикенда ми беше малко лудница, ама поне свършихме всичко набелязано, купихме подаръка най-важно, вчера си поднових гардероба, взех дрехи които никога преди не бих се осмелила, ама реших малко да си изляза извън зоната на комфорт. Та сега имам зелен панталон, късани дънки, бежово сако без ръкави и розови маратонки, както казват сърбите "све ми бойе, лепо стойе"  lol

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 25, 2019, 11:08:05 »

Булка, какво е това сако без ръкави?Я покажи.

Свекс, нали знаеш неволята учи.

Аз пак съм на въртележката, голямо тичане ми се очертава близките две седмици, само стиснете палци всичко да приключи добре, че нещо в повече ми идват новите неща напоследък.И моя мъж пак по командировки да ми е хубаво и съм включила бабите на макс в помагането.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #152 -: март 25, 2019, 11:10:46 »

абстрахирай се от моделката smile, на живо изглежда супер, издължава много



и тоз панталон

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 25, 2019, 11:15:41 »

Привет!!!
Да ви е жив и здрав юнака, Булче!!! Голям да порасне!!! Как ще празнувате? Аз искам и снимки от събитието. Събитието беше информативно и ми отговориха от фондацията. Оказа се, че поддържали комуникация с ученичките още от януари. И много са им помогнали да се подготвят. Тъй че си връщам думите назад. Много хора са им писали просто и по-бавно отговаряли. А кутия за дарения също ще направим, за да помогнем, макар че казаха, че главния проблем не им е средствата, а интеграцията в обществото. В този смисъл много се радват на такива информативни събития.
Препоръчвам силно филма - 2 часа нон-стоп смях! Даже се чудя дали да не ида пак... Супер се изкефих!!!
Хубав ден!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 25, 2019, 11:44:08 »

Свекс, то с близнаци като гледам съседката и лошо ми става.. камо ли три... Едното реве, другото се буди... crazy
Булче, на теб ще ти вървят като стил тези дрехи.  good
Аз съм на работа в Пловдив от четвъртък до неделя- за който желае да ме види, ще пиша уточнения на лично. pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 25, 2019, 13:37:16 »

А какво мислите за Софка и Гринго? Вчера имаше сватба, ако не сте разбрали. С кумове - Преслава и Павел  heart Горчивоооооо
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 25, 2019, 14:06:47 »

Булче, да е жив и здрав Звяра! Честити парцалки, в кеф да ги носиш!
Киви, аз преди ходех с ужасно дълги нокти, сега не ми харесва а и не мога да си го позволя (ще ги изтръгна). Много израстват, вярно е. За това предпочитам телесни цветове или френски, та да не се вижда от космоса.
Маги, успех във всичко!
Свекърва, горката баба на тризнаците! До ре, че от сега тренира, та като станат още по-диви да е подготвена.

Ние вчера ходихме на "гости" на свека, много беше странно цялото преживяване. Мм, още от миналата седмица й беше набрал, сега от врата и щял да си тръгне, понеже била заета с някаква комшийка. Жената си тръгна, свека реши да се прави на работна и да реже лозе. Мм отиде на браснар и ние с Ники се чудих е какво да правим  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 25, 2019, 15:58:13 »

Здравейте smile

Да е честит Звяр! Много го обичаме  heart

Честити придобивки, Булче! Много ще си шик smile

Рат, тойта свека е голяма загадка, много е странна

В събота бях на немски. Разбрах, че още три месеца ще си пишем любовни писма с Лиебер Дарио. И ще се виждам с половинката група, защото и те продължават. Ще ми липсва, обаче полякинята, която седеше до мен, голям образ е.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 26, 2019, 08:56:34 »

Добро утро, как сте днес?Тук духа гадно и става студено, на мен ми е едно шеметно главата ми се върти лошо ми е, абе не съм аз.А имам толкова много работа!

Булка, много ме кефят и панталона и сакото.Тоя панталон не знам на мен как би ми седял, но бих го пробвала.За сакото не знам, защото не ми е нужно на работното място, а аз не съм по саката.Виж харесала съм си една зелена плесирана пола и много и се чудя.Но съвсем нямам с какво да я облека.
Айде хубав и усмихнат ден ви желая!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #159 -: март 26, 2019, 13:49:42 »

Вчера мислех да пиша, ама време за нищо не остана. Бях жокер "Обади се на приятел". С други думи комшийката имаше контролно по счетоводство и решавах задача с нея. blush Ама лапешка работа! Няма да ми каже от преди това. beating Тетрадката ми със задачите е в нашите. Някои неща съм ги забравила как се правят ръчно. В практиката си се ползват програми и съвсем се разминават нещата с теорията.
Още ме държи обаче друго. Нямат система на учене. Става дума за СОУ с уж специализирана паралелка. То всичко хубаво, ама може ли в 12-ти клас да не знаят основни неща - как се прави начален баланс, как се правят Т-образните сметки... Госпожата им беше дала с по едно действие от основните стопански операции. Преди време пак се ядосвах със системата им - за половин срок не бяха взели търсене и предлагане по микроикономика. Ама това е в основата! Ти как иначе ще разбереш аджеба тая микроикономика с какво се занимава? crazy Наплякват им някакви предмети и уж нещо учат там. Малко като на Свекърва нещата с момичето, което иска да кандидатства в езикова гимназия - липсват важни неща, които трудно се наваксват. Съседката ще кандидатства пък за Медицинския колеж, та с тая икономика нерде Ямбол, нерде Стамбул. pardon
Булче, само не разбрах защо не ти е в стила Wink Аз съм се зарекла панталон с ръб отпред да не си купя нивгаш. Само дано не ми го натресат като униформа някъде girl_haha
Фани, тия светски новини как успя да ги запомниш, жено?! lol

Нещо ми е дремливо, ама хич няма да лягам. Готвя едни картофи тип пържени, ама са печени. Искам да направя опит и да се лакирам, че вчера ме секнаха с тия баланси и "тетки".
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #160 -: март 26, 2019, 15:45:46 »

Али, нашата Главна счетоводителка отначало ей така, като теб се ядосваше, като идваха на стаж от Търговската - нито знаят, нито искат да знаят кое как става. Пък после реши, че нарочно така ги учат, да са зависими от компютъра и да не могат да мислят сами, та и по- малко бели да правят.  Wink Представям си ти като намираш разлика за има- няма 10 години, какво вижда човек, завършил преди 40 години nea.
Нашата госпожица сега пак ще идва на усилени уроци през ваканцията. Имало промяна уж, надявам се да не са приказки на учителките, та да не я изгубят като доход.  sad
В момента най- проблемни са тези максимум 5 неизвинени отсъствия, много се вълнуват и учители и ученици. Разправям, че и при нас беше така, не могат да повярват как и от 15 минути закъснения можеха да се натрупат и да ти намалят поведението.  pardon За нищо го нямат ходенето на училище, ако не могат да се измъкнат и да запрашат нанякъде. Родители ги водят и взимат, ама по време на час изчезват съвсем сами. Но и родителите са виновни... Племенникът ходи по екскурзии в учебно време, двете моми, дето ги гледах няколко дни, редовно ги "освобождавали" ако можели да си ги вземат по- рано или ако имали записани часове за фризьор или ходене по магазини с майка им. Менят се времената...
Сетих се, че моите съученички, които станаха учителки по немски, разправяха, че вече не правят диктовки, а само тестове, щото на теста можеш да намериш отговорите и да изкараш добра оценка, вместо да пишеш думи до откат. Пък и защо наистина, като има автокоректор и на правопис, и на граматика.
Аз съм много ядосана от необмислена покупка. Намерих си гащи от бамбук и награбих 10 чифта, щото на аванта - по 4лв. бройката. Изпрах едни и сега ми влизат само до коляното, свиха се повече от 50%. Хем нямам гащи, хем и уговорката е да ги заменя за нещо друго, а не за пари. Какво да е това друго в магазин за гащи, освен пак за гащи не се сетих да проверя diablo. Освен да ги срежа през средата по дължина и да сложа по- дълъг ластик, та да се получи отвор за двете нужди, както са били кюлотите едно време angry Мисля по въпроса.
Та така, лека вечер и си лягайте с по 10 минути по- рано и съответна ставайте с по 10 минути по- рано всеки ден, че да свикнете по- лесно с промяната на часа към лятното време Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 26, 2019, 16:38:56 »

Здрасти!
Днеска как се развали пак времето  nea, дано за събота да се оправи, че ще умрем на студ на моторите.
Свекърва, ако гащите не стават, почивай диета Wink, все пак пари си дала. Така един приятел беше казал на мм, че ще го води в парка да тича, ако не му стане един ски панталон.
Как така ще ги освобождават, за да ходят по магазините   shok, направо ме изумявате. Мен майка за всяко не извинено ми държеше сметка, а сама да ме извини за някоя глупост, не можеше и дума да става. Е намира си чат-пат фалшиви бележки, ама не е било системно.
Аз днес бях на интервю, сега ще тръпна в очакване дали ще стане. Нещо не мисля, че се представих добре, ама к'вот тако' а.
« Последна редакция: март 26, 2019, 16:41:26 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #162 -: март 26, 2019, 18:33:06 »

Рат, късмет! heart
Булка, преди време питаше как е културната дума за подчинен - сътрудник е.
Пусто тези обучения като идват все на английски, голям зор е да намериш точния превод на български. Схемата, дето я прати на Маги е Стилове на ръководство в зависимост от готовността на служителите Wink. Е, може стил да се замени с начин, подход, метод, ама нашите от шапката в София бяха го решили така. За 96-та година си беше добър превод, сега се казва английската дума в най- добрия случай, а в най- лошия - като се лепне българско окончание.
Не é има някаква връзка с коментираните работи, ама преди време из медиите се заговори за организирано състезание за ученици по български език под егидата на кака Радевица. Наред със задачите досега - диктовка, редактиране на текст, замяна на чужди думи с български, има и още една, която ми се стори доста "необикновена". Хаха, трябва да се пресъздаде текст, писан на шльокавица, на литературен български. Оттам пък се сетих, какво съобщение ми написа преди доста време НИ2 и как се чудих по нощите /2 часа беше/ какво е искал да каже с "sa zabaa, spete si!" funnytooth
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #163 -: март 26, 2019, 19:46:51 »

Аууу свекс, седмичния хороскоп каза: пазете се от необмислено покупки, ще съжалявате парите които ще дадете и гответе се за път. Та ти с малки гащи, аз пак на Париж girl_impossible, или както французите казват селави! Май е c'est LA vie? Ти ме уби с този превод, при нас във фирмата си е известен като Ситчуейшънл Лидершип-а хахаха, ама на нас не ни се разбира какво говорим, толкова сме зле с толкова чуждици, ония ден водим разговор " да си еджюкейтнеш хората на това менталити". Шапка свалям на един мой сътрудник, 99% говори само с български думи.

Аз също се чудя на тая свобода тук и не ходене на училище. 12ти клас още от април спират да ходят на училище


Аличка, аз ходя с панталон, риза, с ръб. Цветовете са черно, бяло, бежаво, макс синьо. Та за туй не са мой стил
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #164 -: март 26, 2019, 21:22:30 »

Халооо!
Месецът почти свърши, ма като гледам не сте се убили от писане, та горе-долу ви попрехвърлих.
Рат, все едно ме призова  give_rose
Запомних за:
Удрянето - ММ смята, че на никой не трябва да остава длъжна. На мен пък не ми се иска да удря и тя...не знам, засега нямаме такива ситуации, но усещам, че ще имаме разногласия. И да, разбира се, че няма да ми е приятно да ми удрят детето, никой от нас не си позволява, камо ли непознати.
Шофирането - мразя е меко казано. Едно от малкото ми нелюбими неща  pardon Ама сега новата кола е Хавтоматик и е голям кеф, дори за мен, та по-често се пускам. Не моЖ ме накара обаче да ходя с кола на работа, няма и смисъл, нито има къде да се паркира, нито ще стигам по-бързо. ММ влиза идеално в ролята на шофьор на Мис, засега така сме си подредили ежедневието, че на него се пада тази чест. А и той яко се кефи на автоматика, та не се натискам.
Съчувствам на който трябва да си търси работа, доста тъпо ми е да ходя по интервюта и да обяснявам едни и същи неща. Успех на всички в новите начинания  give_rose
Направихме си дълъг уикенд при бабите, разбира се не мина без сътресения. Кучето ни, което е абсолютен социопат и лае по всичко и всички, се метна под една кола та бяхме пак линейка Берковица-Монтана д го водим на вет два дни. Цяло чудо е, че се размина само със стрес и охлузвания.Още не се изправя като преди на два крака и погледът му е един изтерзан, ма сам си е виновен.
Тия последните и панталоните и сакото ми стоят като харизани. Хич не са мойте, само цветовете ми харесват.
А, Зайо Байо стана на 7 годинки, имаме си първокласничка Wink Направо я броя вече за ветеран, толкова невероятно ми се струва предвид всички премеждия с нея.
В Юск (Jysk) в момента има супер намаления, обзаведохме се с мебели за градината, ма пусто време ощене сме ги сефтосали.
Рат, вземете му от Икеа от тия най-обиконвените рафтчета за стена, има и такива с преградка и може там да наредите книжките. При нас в момента още тв шкафът играе тази роля.
Писна ми от тоя студ навън. Не искам вече да го палим тва котле, лошо ми става вече...
Извинявайте, не запомних много от другото  give_rose Целувкен  heart
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines