Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:48:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март 2019 - Честита баба Марта!  (Прочетена 65915 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #135 -: март 20, 2019, 15:41:04 »

Рататуйче, не мога да я открия коя е тази, хъм. Иначе в Адаля, Лара ще ходим. Нияо не разбирам, знам че е близо до Анталия, Турция ми е тъмна Индия. Виж Гърция я познавам много добре.

Ох верно тоз Меркурий ми се бъзика с колата... днес даже се наложи аз да бъркам под капака за да запали... егаси

Не съм разбрала че пролетта даже че ще идва.Сутринта ми започна с хора от Австралия до Централна Америка... При едните беше 9 часа през нощта при последния 1 часа сутринта, при мен беше най-добре 9 сутринта. Разчекнах се днес между Европа и Азия...

Малее Еми, лошо му се пише с ремонт хахах
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 20, 2019, 15:49:41 »

Ооо Анталия им е най-луксозния курорт, най-Южен е от големите, с най-модерните хотели. Там от началото на май до края на октомври все е добре за почивка. Бая е далечко, ама вие сте със самолет.
Еми, стискай зъби!
Знаех си, че пак нещо има, че съм толкова за ядлива тия дни, а то планетите са виновни  girl_wink
Фери скоро не се е появявала, дано мине да се отчете.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #137 -: март 20, 2019, 16:01:08 »

Не че нещо, ама това ще ми е поредно лято без да работя. Егати късметът funnytooth За друго може/не може, ама за това да ми завиди човек! Все така се случва, че зимата съм била най-работна. Лятото все се случва да е лежерно, ама то и по нашите ширини в жегата не си е работа Wink Вече съм спряла да го мисля в детайли кое след кое. Карам го без време, отпуснато и малко ден за ден, че ще е до време цялата тая история.
Аз сладко обичам, ама имам специфика в разбиранията. Ям шоколад и сладолед (шоколадов). Вафла хич няма да се сетя да си купя. Щолени, молени - ако някой подари, може и да ям, иначе ги заобикалям отдалеч в магазините. pardon Сладолед ям целогодишно blum Вчера мярнах едни селяндури, които редовно ядат по детстката площадка пред нас, че бяха помъкнали сладоледи. Ходих до магазина и отдалеч видях кутията на любимеца вкъщи. Хакнах го във фризера и го забравих. Вечерта ММ попита какво има за десерт. Казах му няколко неща. Той се ухили и попита дали има нещо във фризера. Товага се сетих Girl_hide И той: Видях го, когато си взимах лед за ракията, ама ме беше страх да отворя кутията, че можеше да са сарми lol lol lol lol lol lol
Нали знаете - Ако бутилката от Фанта е с капачка от Кола, вътре е ракия tease
Еми, много мразя да сменям фитнес! Хубаво, че сега си се пОтя вкъщи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 21, 2019, 08:08:24 »

Добро утро и честита първа пролет.Моника си е в къщи с баща си и е по-добре.Какво правят един-два дни престой в домашна обстановка!Чудеса!

Свекърва, трябваше да се пенсионира края на месеца, обаче нямало кой да седне на нейното място  shok И май ще и продължи още малко да работи.Въобще, съм леко в шок.От една страна добре за нея, от друга зле за нас.НО ще се оправим!

Аз за море въобще не съм мислила, тазо година ще е нещо в последния момент.Просто не мога да правя от сега планове.Абсурдно ми е.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #139 -: март 21, 2019, 14:37:44 »

Днес денят ми стартира много динамично. Спиди ми се изръси рано-рано. Даже случайно чух телефона, че хранех малкия през това време. После имах 300 разговора и писаници на най-различни теми.
Решено е - морето ще е гръцко. Пак на същото място, но на долния етаж - в малко по-малък апартамент. Тази година сме в по-скъп период, ама здраве да е Wink
Маги, твоята история много ми напомни на тази при майка. Колежката и е за пенсия. Хубаво, ама няма кой да я замести. Бяха избрали една, за да са 50/50 като време. Обаче работата е специфична, трудно се навлиза в готов колектив и нещо не се получиха нещата. Сега колежката на майка пак ходи на половин ден, а другата половина майка го отнася. То достатъчно да ти влизат 100 човека и само да те прекъсват pardon
Днес съм решила да направя една преса в корените. Така и така измих пода защо да не ръсна малко косми blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 22, 2019, 08:33:01 »

Вчера направо е било за класацията най-пуст ден във форума.Как сте днес?Аз още свиквам на новото място имам спадове и добри моменти.Материята е коренно различна и се уча всеки ден.Това ме побърква де, защото съм свикнала аз да знам всичко, а не някой да ми казва какво да правя  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #141 -: март 22, 2019, 09:52:39 »

Вчера направо е било за класацията най-пуст ден във форума.Как сте днес?Аз още свиквам на новото място имам спадове и добри моменти.Материята е коренно различна и се уча всеки ден.Това ме побърква де, защото съм свикнала аз да знам всичко, а не някой да ми казва какво да правя  blush

За това през което минаваш има едно много яко обучение, казва се Situational Leadership, ти до скоро си била D4 High competences, High commitment, сега обаче се връщаш в първи клас, ставаш D1, това става при всяка смяна на позицията и е много важно да не зациклиш на D2




Ние вчера бяхме на тържеството, уникални бяха. Зверо почти си казаха стихчето, на майка най-хубавия щъркел!  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 22, 2019, 10:59:44 »

Да, да това си го знам, от опит.Аз се познавам каква коза съм и ми е ясно, че няма да се примиря някой да знае повече от мен  blush Ще ровя, ще чета, ще търся информация, но ще се науча.А и щом не мога да спя и мисля, дали не съм объркала нещо, значи ще стане работата.Ако не ми пукаше всичко щеше да е обречено.

Браво за хубавото тържество.Разкошен Звяр видях аз по снимките.

Нашите правиха миналата неделя спортен полуден плюс тържество в салона на медицинския.Беше много готино.Играха децата, играхме ние с тях, тичахме, скачахме, голяма веселба.Те пяха, казваха ни стихчета.Абе много весело беше!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 22, 2019, 12:43:07 »

Здравейте smile
 Днес да не счупим вчерашния рекорд lol мойто дребното уж се оправяше и вчера привечер като се закашля, сигурно два часа не спря. Преди лягане се поуспокои и си спа цялата нощ, без кашля. И сутринта пак. Правим инхалации, ама не му минава много. В сряда бяхме на лекар. Чудя се какво да го правя.

Булче, много готин щъркел! Да е жив и здрав!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #144 -: март 22, 2019, 13:46:50 »

Панде, закачил е някоя бактерия сигурно. Трябва да се  заредиш с някакви антибиотични капки от тук, иначе оправия няма.

Мерси, щъркела беше просто велик! Много се изненадах че беше отпуснат и се забавляваше  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #145 -: март 22, 2019, 13:59:21 »

Мерси, щъркела беше просто велик! Много се изненадах че беше отпуснат и се забавляваше  heart
То това е най-важното Wink
Вчера Кокона сричаше стихчето си пред блока. Едни родители бяха на "къси-дълги", че чете. Днес ще я придумам да й го чета аз, а тя да го научи. Тържеството им ще е по-нататък. Сега готвят хореография като лазарки с обръч с цветя.
Тези дни ще ги водят в грънчарска работилница. Вярвам, че ще й е интересно. Още не съм й го казала, че всеки ден ще ме пита още колко остава до тогава.
Маги, поне има кой да те обучава good Тъкмо след време да си направиш равносметка чии знания си надскочила.
Панде, нищо ли не му даваш?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 22, 2019, 14:17:55 »

Аз си мислех как днес ще имам много за четене, понеже вчера не влизах, а то явно и другите са като мен  pardon
Щъркела на Булката е разкошен  heart
Моника и Бамбук бързо да оздравяват!
Аз вчера ходих на маникюр, 52 дни ми издържаха ноктите без да ги счупя и сега се радвам на лаленца
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #147 -: март 22, 2019, 14:36:46 »

Привет! Привет! Аз влизам най-редовно, но нещо бях в цикъл и хич не ми се пишеше. Змейовете бяха болни и двамата, всеки от различно нещо за цвят и с описания на симптоми реших, че няма да ви занимавам.
Надявам се да предстоят по-хубави дни и да има с какво да се похваля в положителен аспект. До тук бонус ми е лек шопинг, вечер след висяне вкъщи с две кисели деца Баш Змея ме пускаше да се разведря малко и аз понеже живея по средата между три мола и една добре заредена с магазини главна улица успях да се обзаведа с боти на промоция ( аз традиционно пазарувам зимни неща в края на сезона), блуза и чанта.
Щъркелът го видях! Прекрасен щъркел! Днес даже мартеницата си свалих и я закачих на цъфнало дърво.
Али, големият змей отдавна чете, аз не се учудвам, но все пак Мария заслужава похвала. Браво! По-скоро мога да се чудя на децата, които още не са се светнали как става четенето при толкова информация, книжки, детски и приложения за таблети и телефони. После що ножицата в училище била голяма, еми за това... И все пак нека да учат децата, на които им се учи. 31 не искаше да репетира стихчето да го казва изразително, но го придумах да го снимам на клипче Wink
Рат, 52 дни ми звучи супер дълго. 52 дни нищо не им правихте или си имаш поддръжка за ноктите? Моите растат бързо и максимум след 10 дни не ми харесва как ми седи маникюра. Сега с новите лакове, които дори не изискват печене, успявам сама да имам прилични нокти от неделя до неделя.
Панде, бързо оздравяване на Бамбук.
Свекърва, къде си? По любов или на пътешествие. Липсват ми разказите за чудните ти срещи в парка smile Сега баш за разходки е сезон.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 23, 2019, 19:39:45 »

Привет, Хелоу!!! Обожавам шеф Роу като каже така  yahoo много ми е сладка! Ние пак стягаме багажи с Кари. Сигурно няма хора, които пътуват толкова често като нашето семейство. Аз специално пътувах през февруари, сега в края на март пак. Не съм предполагала, че ще го кажа, но ми липсва не само Инж., но и това, че никой не ни познава (е вече не е както беше в началото), ходим си инкогнито напред назад, има къде да ходиш по разходки и социален живот/забавления, докато тук ми е прекалено малко, аз и твърде не излизам, че то веднъж да излезеш и половин град ще ти се хвърли на врата. Ми Инж. ми вика, че било нормално, че не стига, че съм даскалица ами и директорша вече. Само да изляза някъде и аз преди да му кажа къде и с кого съм била, той вече е научил от клюкарника!  Girl_hide не мой се скри...
Да ви кажа много добре мина хепънинга за Даун. Много добре се бяха подготвили ученичките ми и ни разказаха/показаха много по темата. Беше научно, но не и скучно, лично и емоционално дотолкова, че с колежките се просълзихме. Директорът също разказа за свой роднина също много интересно. И беше хубаво, че въпреки, че залата ни се пръскаше по шевовете цареше тишина. Радвам се, че не ми се наложи да въдворявам ред.
И ние мислим това лято да ходим към Турция, но Инж. настоява от Русия да си резервираме, че на него да му е по-удобно. За нас е малко по-разкарвация, но не се оплаквам.
Сега с Кари ще гледаме “Уют” на Камен Донев, та сме пред киното.
Пък в турските жълтини упорито се върти слуха, че Берен Саат се развежда. Даже последно четох, че бракоразводното им дело е било насрочено за 28-ми. Ще видим... Дано да не е вярно, че ми харесваха като двойка. Така е то като няма деца и в един момент всичко се срива. Децата сплотяват, особено ако има любов. Тя снима и нов сериал за интернет платформата Netflix.
А този Бурак Йозчивит (Бали бей) и Фахрие Евджен (Неджля от Листопад) ще имат бебе. Вече е в напреднала бременност и щяло да е момче и да се казва Каран и даже са му направили акаунт в Инстаграм. И Хазал Кая (Фериа) се омъжи преди няколко седмици. Много красива булка е била. Говори се, че също е бременна, ще видим в скоро време дали е вярно. А и Таркан наскоро стана татко на момиченце, ама му забравих името, ще проверя и другия път ще ви пиша. Какво според вас ще бъде бебето на Меган?
И моя Кико е болен. Цяла седмица беше сополив, а от вчера и кашля, та днес пак ходихме да го слушат. Пак сме на ония черни капки. Добре, че поне са ефикасни!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #149 -: март 25, 2019, 09:51:41 »

Привет и пак честит празник на жени и майки! heart Благи вести да получаваме, ама да са планирани и да не ни стряскат! Wink Bravo
Како, в крайна сметка отговориха ли ти онези от фондацията? Каква беше целта ви, да информирате само ли?
Кари сигурно много се радва, че ще се види с бивши съученици и приятели. Успявате ли да поддържате езика?
Киви, поколението в парка нещо се смени - децата са по ясли и градини, на йога- почитателките им затвориха залата, бабите без ангажименти ходят на масажи с турмалинови легла, защото процедурата е само левче и се събират там, хубавите дядовци или са измрели, или зорко ги стискат съпругите им и не ги пускат и до Кауфланд дори Wink.
Хаха, в петък видях тризнаците. Много рядко ги вадят на разходка, държат и по- на тясно, че вече не искат в количка, а и не могат да ходят стабилно. Бяха на някакви трудно разпознаваеми превозни средства, дето се бутат с крака, трите еднакво облечени. Момченцата дърпат напред, момата едва се влачи след тях и се ядосва. Заприказвахме се с бабата и по едно време стигаме до място, където алеята се раздвоява. Едното тръгна наляво, другото надясно, а госпойцата отцепи направо в тревата  funnytooth Бабата е като овчарско куче, върти външни кръгове около тях и ги избутва към някаква обща посока.  Wink Предложих и да си намери  дълъг прът с кука на върха, че да ги лови Wink. На чужд гръб и сто тояги са малко....
Хайде, хубав ден и да си сложите стотинки в сутиена, да ви закука кукувица на пари Wink. Аз там не мога, ще ми изпадат, а и няма как да ги зашия в гащите, днес не се пипат игли и ножици, ще ме хапят змии и разни други твари през лятото, иначе Wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines