Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:58:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март 2019 - Честита баба Марта!  (Прочетена 65925 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 18, 2019, 15:58:53 »

Миме, той само вторник, сряда и четвъртък ще ходи на градина, с понеделник и петък ще ходим в центъра за деца и родители. Така излиза по евтино, защото центърът е безплатен, а и аз се социализирам.
Само, че днес вдигна температура и тази седмица ще пропусне sad

Бубе, супер, че ТМ ще те посети :

Рат, лято има много възможности за спорт. Даже и водни ски  blum
« Последна редакция: март 18, 2019, 16:15:12 от pandapanda » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 19, 2019, 08:40:08 »

Добрютро!Аз тая нощ най-накрая спах.След всички премеждия успях да се отпусна!Времето е хубаво тук, ужасно лъжливо, но поне до към 19 часа става за тичане на вън и с детето сме по улиците.Днес и мъкна и тротинетката с мен, няма как!

Хубав и усмихнат ден.

Бубе, голямо удоволствие ми прави да те чета, звучиш много добре, страхотно направо!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 19, 2019, 14:10:39 »

 look look къде сте? Времето се оправи и няма никой.
Маги, ти нали в колата я мъкнеш тая тротинетка? Представих си как я разнася из градския цял ден и ми стана мъчно за теб. Аз в колата имам цял автопарк и още куп топки и подобно.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 19, 2019, 14:24:51 »

Мм да, времето е хубаво, но ние си останахме в нас, защото Алекс май има конюнктивит. Сълзи му окото. Сигурно нещо се е замърсил. Писна ми вече. Нервите ми са опънати на макс, а се опитвам да съм спокойна.  Кога ли ще свърши?! Оплаках се...  blush
И нашият багажник е пълен до горе с всякакви неща на Алекс. Ако можех да карам, щеше да е супер, но не мога.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #124 -: март 19, 2019, 14:30:29 »

Дзак от мен Wink
Тук е нереално топло. По разходки сме, вечер крадем време пред блока, за да тичат и скачат децата.
Много натоварена програма ни се очертава тази пролет. Нали ви казах, че сме канени на неделна дневна сватба по морето? Е, ще ходим pardon Малко гъз път да види, но все пак емоции. Отделно месец преди това синът на братовчед ми става на годинка. Ще съчетават с кръщене, та и до Русе ще ходим.
ММ се чувства добре на новата работа. Още не си беше подписал договора, но разбра, че ще има над 30 дни отпуск в годината и "напери гребен". Преди всичко беше изстискано покрай университета, сливане на дни около Коледа и време за почивка почти не оставаше. Сега време ще има и затова ще се трупат пътувания Wink Така или иначе лятото ще има време евентуално и за море взехме да мислим. Проучваме упорито нещата, че има разлика с цените от миналата година.
Мен взе да ме жегва, че остава малко до края на майчинството ми. sad Цялото неизвестно около отпуск, кандидатстване за ясла, търсене на нова работа ми създава дискомфорт. Гледам да не го мисля, че когато пусна нещата по течението, по- се получават в някои случаи. С пренавиване само ядове да си докара човек pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 19, 2019, 14:34:11 »

Рат, на ръка я мъкна.От в къщи до службата е малко разстоянието и с кола ми е по-трудно, защото има синя зона.Аз съм свикнала с тротинетките, виж колело не бих помъкнала.

Али, разбирам те напълно, аз така се чувствах като свърши майчинството при все, че беше сигурна работата.Ще се наредят нещата.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #126 -: март 19, 2019, 16:25:13 »

 Юхууу

Аз пак съм на въртележката, тези дни ми е лудница. Днес ако ме вярвате че бях в Пловдив и от 2 часа съм в София smile. Единия вожд е тук на посещение та го водихме за 2 часа там и обратно, даже откъртихме на връщане и сега съм супер свежа хаха, хубаво било да подремваш и на работа.

Ние за море го решихме тази година в Турция, резервирахме вече даже. Дано случим на време и хотел, уж е много препоръчван а и ще летим със Зверо за първи път.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 19, 2019, 16:29:11 »

Тук съм, при нас е лошо времето.

Бамбук пак има малко температура, та утре ще го водим на лекар.

Съчувствам ти, Али. Аз имам късмет, че мога да си позволя първо да се уреди градината и след това да си търся работа. Не че имам идея каква.

Морето тази година го решихме да е без дете, защото това ще ни е възможността да останем няколко дни само двамата. Нищо няма да търсим и резервираме от сега. Каквото си намерим в последния момент.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 20, 2019, 08:38:31 »

Булка, ти си нашия герой.

Моника се разболява  cray Аз не мога да отсъствам при никакви положения.Красота!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 20, 2019, 14:03:37 »

Здравейте smile

Как са болните? За моето казаха вирус, ще чакаме да му мине.
Стискам палци и на останалите!

Гледам из фб всички си честитят пролетта, честито и тук

Бубе, а кажи като по-конкретна - кога настъпва астрономическата пролет?


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 20, 2019, 14:04:51 »

ЧЕСТИТА Пролет!
Маги, дано й се размине разболяването!
Булче, вярно всички при вас отиват. На мм ръководителката на екипа напуска и идва при вас. А къде ще ходите на море? Браво на тм, че се е навил за Турция.
Панде, Бамбук изобщо ли ще пропусне море или ще го водят бабите?
Ние още нищо не сме измислили за море. Сигурно ще е Турция през септември, ама кой знае  pardon. Първо да ми мине мъката по снега и ще почна да оглеждам за оферти. То реално аз имам един вариант, хотела е супер, отговаря на всички изисквания (почти) само да има места и да не са му надули цената.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #131 -: март 20, 2019, 14:09:03 »

При нас морето май се очертава да е пак гръцко. Още не се знае - разглеждаме, обмисляме и така. Ние все пак ще сме 4-ма възрастни с 2 деца, та се налага всичко да е удобно. И когато дойде моментът, да се наслаждаваш, а не тепърва да се организираш.
О, Панде, то и при мен ще е така - първо яслата, после работата. Но всичко е неясно като време и това малко ме изкарва от релси. pardon "Любимата" ми част с търсенето на работа е работното време, разбирайте работа събота или неделя. Човек за пари работи, ама условията на труд са ми не по-малко важни.
Маги, дано удържите! good
Булче, кога успя да свършиш всичко girl_haha tease

Хм, Първа пролет не е ли утре huhhuh.gif Тук сливите вече се разлистиха, цветовете почти им окапаха. жълтите храстчета нацъфтяха. Навсякъде има покарали пролетни цветя. Имам чувството, че е средата на април, а не на март.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #132 -: март 20, 2019, 15:10:45 »

Някъде довечера започва, но все пак е днес . Иначе снощи нещо объркаха по телевизията, ама нали пусто ги отделиха БАН от метеоролозите, та като нищо и две пролети да имаме:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B5
В приложената таблица се вижда, че само с две минути е преди утре blum
Мене ако питате, знам го от училище на 22 март, това сега ми са нови моди Wink.
Али, много дини си подхванала под мишница, ама не се съмнявам, че ще се справиш. Само не се ядосвай, ако другите около теб не могат да се движат с твоето темпо и не са толкова издържливи. Щото и моментът с "прегарянето" го има, не е само научен термин. heart
Панди, вероятно няма да се размине без допълнителни курсове и някаква нова специализация. Млада си още, ще си намериш мястото good
Маги, какво стана с пенсионирането на майка ти, ще дава ли по едно рамо за Моника в критични ситуации?
Оф, аз също съм пролетно раздразнена. diablo  То не е двоумене, направо четириумене е какво да захвана, та хем да има финансова изгода, хем и да ми е приятно да го върша. Май такова нещо нЕма Wink. Хаха, докато се чудя и мая, активно бездействам и още повече се вбесявам и усърдно си копам Сатурновата дупка Wink.
Времето и то хубаво, та хубаво, не мога да го обвиня за лошото ми настроение blum
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 20, 2019, 15:27:16 »

Привет!

Както е писала Свекърва, днес в 23:58 българско време настъпва пролетта smile Ето една интересна статия: http://nauka.offnews.bg/news/a_0/a_124436.html?preview=ok&fbclid=IwAR1TtAOB9-4Yz24DnWwBQwMeCjnIjUyZttmXALoJtZ0DESZ8ETRv1MDDCDM

При мен времето е чудесно. По този повод си направих дълъг обяд и се разходих из стария град. Навсякъде животът се пробужда, хората го карат по тениски, насядали са навън по кафененца, ресторантчета и сладкарнички, а край реката вече има и такива, които се пекат...

Имам план да си направя списък да хапна във всяка или поне в повечето пекарни/шоколадерии/сладкарници - направо ме е яд, че не обичам толкова сладко, защото тук това е основната им храна - то не са пайове, щрудели, торти, тортелини, еклери, чийзкейкове, та чак до захаросани домати! А сладоледът... Откакто съм тук всеки на улицата яде сладолед, няма значение, че до преди два дни преваляваше и сняг - пълно е с джелатерии! И аз покрай всички открих сезона, но такъв сладолед не съм яла никъде!

Болните да оздравяват бързо!

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 20, 2019, 15:31:31 »

Аз хубаво си копам Меркуриевата дупка пък, този път не техниката, а хората се развалят около мен pardon pleasantry .
Кой от кой по нервен, неадекватен.. Мен па ме удря на крайни решения и устатост, а уж не се препоръчва в ретроград такова поведение....
Али, напълно те разбирам. АЗ бях спряла да го мисля, мъж ми само ме стресираше и себе си и мен с подобно мислене кое първо, кое второ.... В крайна сметка част от нещата се наредиха сами и по доста неочакван начин.
Аз за море отсега не мисля, мисля си за фитнес - поднових си редовното ходене уикендите, но смених залата. Разбира се, новата е по- неудобна, не съм свикнала на теснотия- а уж  се води в пъти по- луксозна. crazy  Явно разбиранията ми са други. Нейсе, ще се съобразя, в името на другарче, което много чаках да се прибере в БГ, за да имаме съвместни акции. tease
Чака ме подновяване на кухнята, а като знам ДОмашният как се изнервя от такива мероприятия... не ми се прави нищо. Дано не го изгоня преди края на ремонта... danceg
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines